CARFREE

Opinie o CARFREE

Lucjan 2014-01-31 22:09
Witam. Pracowałem dla nich. Wypłacalni są!!!!! ja niestety w stanach teraz jestem. Potrzebowałem przeczekać czas aż wizę dostanę. spoko.
LUcek 2014-02-04 12:47
A gdzie mają siedzibę? może ja bym spróbował, bo w ostatniej firmie top.... jakoś nie wypłacili mi do tej chwili kasy za ostatni miesiąc:-)
Roman 2014-02-06 12:50
Z zycia kolegi ktorego znam wiem ze nie ropacuje w dostepnych godzinach prawie całą dobę do dyspozycji 4 rano odebrac auto(usunięte przez administratora)
Ja 2014-02-07 13:58
Czyli o 4 rano się nie da odebrać auta od nich? Bo nie jarzę
Wiktor 2014-02-23 16:14
Możesz i o północy odebrać. ja zdawałem o 2 w nocy. I nie było problemów. A koleś powyżej pisze o czymś innym całkiem i nie na temat chyba. Bo w inne pracował wypożyczalni. Pozdrawiam.
Anonimowy 2014-05-05 12:27
O czym wy tu piszecie? O tym że nie można auta odebrać? przecież tu chodzi o opinię o pracodawcy.
jak dla mnie jako pracodawca jest spoko.
wlazly 2014-10-24 18:49
Witam,
Pracowalem 7 miesiecy,firma bardzo dobrze wyplacalna, niestety nie poradzilem sobie w szkole i musialem wrocic w rodzinne strony.Ogolnie polecam.
Krzysztof 2014-11-13 13:26
(usunięte przez administratora) praca ciezka, a atmosfera kiepska..
Jacek 2014-11-26 11:54
Pracowałem, w sumie nie długo ale wystarczająco aby napisać co o nich sądzę. Praca może i ciężka ale satysfakcjonująca. Jeśli chodzi o atmosferę w relacjach z innymi pracownikami była bardzo w porządku. Niestety relacje biuro-pracownik, żenada. (usunięte przez administratora)
JA 2015-01-15 15:42
Praca nie jest ciężka, ja miałem problem tylko ponieważ dużo zleceń nocnych dostawałem, ale miałem dużo godzin przepracowanych dla jednych dobrze, a dla innych źle.
Komentator 2015-05-04 09:55
Ta firma to dramat... Nie polecam
ejskar 2015-05-05 09:07
Nie polecam tej firmy.
Pati 2015-05-06 11:47
Zgadzam się. Widać że ktoś robi wpisy pozytywne żeby zasłonić negatywy. Komuś zależy na tym. Nie polecam tej firmy. Żenada..
anonim 2015-05-26 10:20
większośc komentarzy pisana co kilka minut, albo pisze je jedna osoba albo ktoś na zlecenie :)
anonim 2015-05-26 13:11
POLECAM ! BARDZO ZADOWOLONA!
SRECK 2015-06-18 11:50
solidna firma,dziękuję;-)
nowa 2015-07-07 23:37
Dziwne... Szukalam opinii o tej firmie i na innym forum, polki.pl, sa dokladnie takie same pozytywne wpisy. Zastanawiajace. Nie zaryzykuje.
Jack 2015-08-03 11:01
Jest ok
Łukaszz 2015-08-28 13:42
Bardzo profesjonalny serwis,konkurencyjne ceny,miła obsługa,gorąco polecam!!!
Klaudek 2015-08-28 13:50
Jestem bardzo zadowolona..
Reklama 2015-08-28 13:56
Gorąco polecam zawód kosmetyczki, super praca, bardzo przyjemna, można dobrze zarobić. Otworzyłam własny gabinet kosmetyczny w Śródmieściu – zapotrzebowanie jest ogromne i biznes idzie nieźle. Zawodu nauczyłam się w szkole policealnej www.szkoly.gowork.pl. Gowork miał ciekawą ofertę, poza tym bardzo tanio, pracownie też w pełni wyposażone, jest na czym się uczyć. Ciekawe zajęcia dodatkowe, konkursy kosmetyczne, targi kosmetyczne. Polecam ponieważ podchodzą do tego profesjonalnie.
rafciol 2015-08-28 14:46
moja ocena 5/5 nic wiecej nie mozna dodac. dziekuje
Beata 2015-09-24 18:49
Koleżanka pracuje w biurze, po okresie próbnym dostała umowę o pracę.Wynagrodzenie pewnie zależne od stanowiska.Strona firmy www.carfree.pl tam wyślij zapytanie o pracę.
Nie Trollica 2016-01-05 23:31
Widzę że się sztuczny ruch tu zrobił ;))) taa się rzuciła konkurencja do gardła ;) Ja napisze dla tych co chca info jak tam robota wyglada. Łatwo nie jest, bo wadomo to nie od 7-15 za biureczkiem. Pracowałam i na infolinii i przy samochodach, wiadomo ludzie rózni. Warszawska klientela ma czasem wymagania, że hej a ty potulnie przytakuj, no ale życie ;)) Jest cisnienie ze klinta ma zawsze racje i trzeba zeby był zadowolony. Robota w nocy...Wiadomo nie dla każdeego. Ale firma wypłacalna i jak ktos liczy sie z praca po nocach to polecam. Jak ktos chce sie poobijac to nie radze, bo szef luka czesto.
swiety 2016-01-07 19:17
super wypożyczalnia szybka rezerwacja nie ma problemu z samochodami jak nie ma jakiegoś dają inny cenny przystępne ja wypożyczam już kilka kronie z Carfree i jestem zadowolony maja foteliki,nawigacje itd polecam :)
duszek 2016-03-04 19:37
Ja pracuje w tej firmie praktycznie od początku jej istnienia i wpisy konkurencji jak to jesteśmy źli i straszni można włożyć między bajki. Umowy o pracę, płatność pensji w terminie, fajny młody zespół - hmm droga konkurencjo pytanie czy u Was jest równie dobrze... ? to pytanie pozostawiam otwarte ;)
REKLAMa 2016-04-27 19:07
Internata 2016-06-08 09:20
NIE POLECAM TEJ FIRMY
REKLAMA 2016-06-08 11:24
reklama 2016-06-08 11:35
duszek 2016-06-08 11:48
Czemu nie polecasz zakładu kosmetycznego w Śródmieściu - wg mnie bardzo dobry!
Fajna praca, dobre zarobki.
reklama 2016-06-21 17:46
advertisement 2016-06-21 18:48
Polecam zawód kosmetyczki, super praca, bardzo przyjemna, można dobrze zarobić. Otworzyłam własny gabinet kosmetyczny w Śródmieściu – zapotrzebowanie jest ogromne i biznes idzie nieźle. Zawodu nauczyłam się w szkole policealnej www.szkoly.gowork.pl. Gowork miał ciekawą ofertę, poza tym bardzo tanio, pracownie też w pełni wyposażone, jest na czym się uczyć. Ciekawe zajęcia dodatkowe, konkursy kosmetyczne, targi kosmetyczne. Polecam ponieważ podchodzą do tego profesjonalnie.
REKLAMA 2016-07-04 16:12
Kurs pełnej księgowości prowadzony jest od podstaw do samodzielnego księgowego. W czasie 120 godzin lekcyjnych zajęć aż 80% zajęć poświęcamy na ćwiczenia praktyczne. Oferujemy konkurencyjne ceny już od 699zł przy kursie z samej praktyki. Dostępne tryby zajęć to: dzienny, wieczorowy i weekendowy.

Kurs księgowości realizujemy w kilkunastu polskich miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Zielonej Górze, Rzeszowie. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, liczba miejsc jest ograniczona.

W Warszawie istnieje możliwość realizacji kursu w jednej z wybranych lokalizacji:

Hamilton 2016-07-17 17:58
Jestem stałym klientem i polecam tą firmę w 100% miła obsługa doskonałe Auta czyste i zadbane polecam wszystkim
Tom 2016-08-06 17:21
Auto zamówione 2 tygodnie przed wyjazdem. Potwierdzony diesel citroen elysee. Na 12 godzin przed moim wyjazdem dostaję telefon, auta nie ma, będzie dzień później. Nie ważne ze zapłaciłem już za hotel, jeden dzień i kasa w plecy. Nie dość, że nie ma auta to jeszcze na pytanie czy będzie samochód o który prosiłem dowiedziałem się ze dostanę benzynę z silnikiem od kosiarki. W sam raz w góry. Samochód miał by c podstawiony na godzinę 7.00, dzwonię o 7.15, zaspany głos mówi że już wyjeżdza. Bak miał być pełny, był pusty. Przyjechała osoba bez umowy i dokumentów, kolejna strata czasu. Jedyny plus to praktycznie nowy samochód i brak limitów kilometrów.
A.M 2016-08-25 13:19
Witam serdecznie. Pracowałem w tej firmie około 8 miesięcy i znam dokładnie struktury jakie tam obowiązują. W sezonie dzieje się jakieś urwanie głowy. Wymagają aby jeździć po 180km/h żeby podstawic w danym mieście auto. Nie interesuje nikogo czy możesz dostać mandat, a kierownik mówi żE musisz zdarzyć i koniec. Szef ma Cię za śmiecia, a jego zastępca K. jest tak obojętna osobą, ze kompromis jest rzeczą nieznaną. Kolega miał pogrzeb bliskiej osoby i potrzebował 4h wolnego to Pan K. oznajmił aby wybrał pomiedzy praca, a pogrzebem. Jeżeli jest dużo pracy osoby są zmuszanie do pracy po 20h. Kolegi rekord to 41h... Jak dla mnie masakra, człowiek w tej firmie jest nikim. Jedyny plus jest taki, ze firma wypłaca pieniądze... zdarza się, ze nie na czas, lecz kiedyś się tam pojawia...
majka 2016-08-25 14:49
jeśli jest to dobrze wynagrodzone to jak najbardziej mogę jechac i dwa razy tyle, nie widzę w tym żadnego problemu. a tak w ogóle to gdzie oni ogłoszenia o pracę publikują>?
Ati 2016-11-15 18:28
Praca ciężka ale opłacalna (chyba) fakt faktem, że jedna z osób ukladajacych grafiki niejaki Pan A. Jest zupełnie niekompetentny widać, że nie bardzo ma pojęcie jak to się robi, nie pyta o zdanie tylko oznajmia, nie tak powinno być. Jeśli ktoś ma trochę chłodnej kalkulacji i potrafi sobie dzień wcześniej rozplanowac dzień to praca jak najbardziej bez pośpiechu, chyba, że wpadnie coś w ostatniej chwili. Ogólnie ludzie w tej firmie są jedynie maszynami do robienia pieniędzy, bezsensowne naliczanie klientom pieniędzy praktycznie za nic, no ale cóż, jedni to polubia innym się nie spodoba
expracownik 2016-12-09 13:02
Nie polecam!

Zalegają z wypłatą pensji już 1,5 miesiąca. Na maile nie odpisują, na telefony nie odpowiadają. Często jest, że siedzicie w domu jest godzina 20. A oni wam mówią, że macie podstawienie w innym mieście o 1 w nocy. A kolejnego dnia kolejne w innym mieście. Czas pracy? 24h. Klienci na ciebie wrzeszczą, mimo iż zawinia centrala. A ty musisz świecić oczami. Naliczają wam kary za przekraczanie prędkości 100zł!
wda 2017-01-13 04:18
Szef to nie potrafi sie wysłowić albo mówić nie umie jego zastepca to szfagier 24 lata sztywny jak kij od szczotki do tego burak jakich mało.Płacą dobrze ale w sumie trzeba ostro pracować zeby zarobić te 2000 zł.
Natomiast koledzy z pracy jak najbardziej na plus.
w 2017-02-22 20:23
Carfree- za***iście poważna firma, zwalniająca swoich pracowników przez facebooka.
bttt 2017-04-15 00:08
UNIKAĆ JAK OGNIA! Pracowałem tam miesiąc, czyli o miesiąc za dużo. W tej firmie wszystko jest nie tak. Marna płaca - na umowie (która przychodzi z opóźnieniem, więc przez co najmniej pierwszy tydzień nie masz pewności czy pracujesz czy może odwalasz wolontariat), wszystko ładnie wygląda. Masz 20zł na rękę od zlecenia, na które przypada 1,5 godziny... teoretycznie. W praktyce jesteś w pracy 24/7, nie da się sensownie rozplanować dnia, bo swój grafik dostajesz najwcześniej dwa dni przed dniem pracy, ale znacznie częściej jest to godzina 20:00 poprzedniego dnia. Nie mówiąc już o zleceniach pomiędzy, które wpadają nagle, z przysłowiowej d**y, 2 godziny przed faktem, o ile nie mniej. Nikt nie wynagrodzi Ci półgodzinnego stania w kolejce na myjnię, na stację benzynową, tego, że klient spóźni Ci się nagle 3 godziny i zawali Ci tym samym cały plan dnia. Masz zagwarantowany również darmowy etat księgowego, czyli siedź dwie godziny po pracy w biurze, skanuj i wysyłaj umowy, teraz nawet jeszcze więcej obowiązków nawymyślali. Jak wyślą Cię niesprawnym samochodem do innego miasta i rozkraczy Ci się ono na środku drogi, usłyszysz, że "o k***a" i że nic nie mogą na to poradzić i że ogólnie to radź sobie sam. Takim oto sposobem wychodzi Ci jakieś 6zł za godzinę pracy, a stresu najesz się w międzyczasie, że przysłowiowej sraczki dostaniesz. Oczywiście nikt Cię nie poinformuje, że infolinia jest płatna i pod koniec miesiąca dostaniesz prezent w wysokości 80zł do zapłacenia za telefony na numery specjalne. Wypłata 10tego dnia miesiąca? Zapomnij. Jak nie opóźni się wysłanie rachunku, to dostaniesz na nim co najmniej o 1000zł za mało i sprawa będzie się wyjaśniać długimi tygodniami, o ile w ogóle się wyjaśni. Najwyżej pójdziesz do inspektoratu pracy, bo nie masz w życiu nic ciekawszego do roboty niż użeranie się z badziewnym pracodawcą. Jeśli szukasz wrzodów na żołądku i niezapomnianych przygód, z całego serca polecam firmę Carfree. Jedynym pozytywem w tej pracy są ludzie (z wyjątkiem koordynatorów - buraków z biura w Warszawie), którzy w tej biedzie zawsze Ci pomogą i którym należą się ukłony aż po sam pas.
Wlok. L 2017-04-18 09:50
Pracowałam w biurze na infolinii, praca po 14 h dziennie, właściciel ma pracowników za śmieci wyzywa itp. Rotacja przeogromna, teraz nikt tam nie chce pracować dlatego ci co zostali pracują non stop. Umowę dostałam po tygodniu..... dopiero po rozmowie ze jest to nie zgodne z prawem ..tam chyba nawet nikt o tym nie wie. NIE POLECAM !
xxx 2017-04-26 14:48
firma do bani. nie polecam nikomu !!!
byłem kierowcą i żałuje podjęcia pracy. wszystko ładnie wygląda o ile nie dojdzie do rozliczeń. nei zapłacą CI bo jechałeś więcej niż 120 bo masz fakture ale nie masz jej na glupiej karteczcie !!!
koszta 1000 zł a policza sobie 500/700 !!!
( usunięte przez administratora )
REKLAMA. 2017-04-26 17:49

.REKLAMA 2017-04-26 17:56

Zostaw swoją opinię o CARFREE - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CARFREE