CARFREE

Opinie o CARFREE

Krzysztof 2014-11-13 13:26:55
(usunięte przez administratora) praca ciezka, a atmosfera kiepska..
Jacek 2014-11-26 11:54:51
Pracowałem, w sumie nie długo ale wystarczająco aby napisać co o nich sądzę. Praca może i ciężka ale satysfakcjonująca. Jeśli chodzi o atmosferę w relacjach z innymi pracownikami była bardzo w porządku. Niestety relacje biuro-pracownik, żenada. (usunięte przez administratora)
JA 2015-01-15 15:42:23
Praca nie jest ciężka, ja miałem problem tylko ponieważ dużo zleceń nocnych dostawałem, ale miałem dużo godzin przepracowanych dla jednych dobrze, a dla innych źle.
Komentator 2015-05-04 09:55:16
Ta firma to dramat... Nie polecam
ejskar 2015-05-05 09:07:21
Nie polecam tej firmy.
Pati 2015-05-06 11:47:52
Zgadzam się. Widać że ktoś robi wpisy pozytywne żeby zasłonić negatywy. Komuś zależy na tym. Nie polecam tej firmy. Żenada..
anonim 2015-05-26 10:20:20
większośc komentarzy pisana co kilka minut, albo pisze je jedna osoba albo ktoś na zlecenie :)
anonim 2015-05-26 13:11:02
POLECAM ! BARDZO ZADOWOLONA!
SRECK 2015-06-18 11:50:55
solidna firma,dziękuję;-)
nowa 2015-07-07 23:37:16
Dziwne... Szukalam opinii o tej firmie i na innym forum, polki.pl, sa dokladnie takie same pozytywne wpisy. Zastanawiajace. Nie zaryzykuje.
Jack 2015-08-03 11:01:49
Jest ok
Łukaszz 2015-08-28 13:42:22
Bardzo profesjonalny serwis,konkurencyjne ceny,miła obsługa,gorąco polecam!!!
Klaudek 2015-08-28 13:50:06
Jestem bardzo zadowolona..
Reklama 2015-08-28 13:56:19
Gorąco polecam zawód kosmetyczki, super praca, bardzo przyjemna, można dobrze zarobić. Otworzyłam własny gabinet kosmetyczny w Śródmieściu – zapotrzebowanie jest ogromne i biznes idzie nieźle. Zawodu nauczyłam się w szkole policealnej www.szkoly.gowork.pl. Gowork miał ciekawą ofertę, poza tym bardzo tanio, pracownie też w pełni wyposażone, jest na czym się uczyć. Ciekawe zajęcia dodatkowe, konkursy kosmetyczne, targi kosmetyczne. Polecam ponieważ podchodzą do tego profesjonalnie.
rafciol 2015-08-28 14:46:10
moja ocena 5/5 nic wiecej nie mozna dodac. dziekuje
Beata 2015-09-24 18:49:27
Koleżanka pracuje w biurze, po okresie próbnym dostała umowę o pracę.Wynagrodzenie pewnie zależne od stanowiska.Strona firmy www.carfree.pl tam wyślij zapytanie o pracę.
hanna b. 2015-10-24 20:42:28
no to świetnie jak dają umowę o pracę, to mnie się podoba. tylko ciekawe bardzo jak się cały biznes kiręci, bo chciałabym może zdobyć u was na biurze zatrudnienie. w sumie nie wiem jak to jest popularne wypożyczanie samochodów w naszym kraju, dla mnie to wydaje się n adal usługą dość luksusową jak na kraj gdzie większość osób nadal jeździ starym fiatem
Nie Trollica 2016-01-05 23:31:22
Widzę że się sztuczny ruch tu zrobił ;))) taa się rzuciła konkurencja do gardła ;) Ja napisze dla tych co chca info jak tam robota wyglada. Łatwo nie jest, bo wadomo to nie od 7-15 za biureczkiem. Pracowałam i na infolinii i przy samochodach, wiadomo ludzie rózni. Warszawska klientela ma czasem wymagania, że hej a ty potulnie przytakuj, no ale życie ;)) Jest cisnienie ze klinta ma zawsze racje i trzeba zeby był zadowolony. Robota w nocy...Wiadomo nie dla każdeego. Ale firma wypłacalna i jak ktos liczy sie z praca po nocach to polecam. Jak ktos chce sie poobijac to nie radze, bo szef luka czesto.
walenrod 2016-01-06 15:22:47
@Nie Trollica dzieki, w koncu ktos pisze do rzeczy. wiadomo ze robota za lekka nie jest ale np dla mnie wazne jest zeby firma placila na czas i dawala poczucie stabilnosci a z tego co widze to na to mozna tam liczyc. a umowa?
swiety 2016-01-07 19:17:17
super wypożyczalnia szybka rezerwacja nie ma problemu z samochodami jak nie ma jakiegoś dają inny cenny przystępne ja wypożyczam już kilka kronie z Carfree i jestem zadowolony maja foteliki,nawigacje itd polecam :)
na plus 2016-01-12 03:30:46
Także jestem bardzo zadowolony z wypożyczalni Carfree. Zgodzę się, że ceny są okej, z pewnością nie są zawyżone. No i samochody bardzo dobre jakościowo.
Oksla 2016-03-04 18:43:50
Gdyby nie było bezpieczne to już dawno by upadli @Obiektywny. Więc może jednak nie jest tak tragicznie jak to wszyscy malują. Tym bardziej, że szukają teraz głównej księgowej w Kielcach. Takiej osobie zapewniają umowę o pracę i możliwość samorealizacji.
duszek 2016-03-04 19:37:29
Ja pracuje w tej firmie praktycznie od początku jej istnienia i wpisy konkurencji jak to jesteśmy źli i straszni można włożyć między bajki. Umowy o pracę, płatność pensji w terminie, fajny młody zespół - hmm droga konkurencjo pytanie czy u Was jest równie dobrze... ? to pytanie pozostawiam otwarte ;)
3er 2016-03-06 18:59:44
@Oksla nietstety wz tego co widze to oferty pracy od nich szybciutko rozelszy widocznie nie jest jednak tak zle jak to ludzie tutaj pisza :) inaczej firma by nie istniala
terek 2016-03-12 17:40:36
Firma trzyma się ciągle i to całkiem nieźle, @3er, pracownicy jakoś nie mają zamiaru się zwalniać ponieważ dostają umowę o pracę i mają możliwość udziału w szkoleniach.
iggy 2016-03-14 18:25:59
Pewnie, że firma się trzyma @terek. Nawet rotacji nie ma wśród pracowników, co jest zdecydowanie gwarantem stabilnego zatrudnienia i zawieranej umowy o pracę.
eddie 2016-03-16 18:48:09
iggry, z jednej strony brak rotacji to plus, ale z drugiej - trudno się dostać, bo miejsca się nie zwalniają. Za to z tego co wiem ludzie chwalą sobie tutaj atmosferę, jest fajny młody zespół i kazdy ma umowe o pracę.
row 2016-03-18 18:51:44
@eddie ja z własnego doświadczenia wiem, że jeżeli wiesz, że chcesz gdzieś pracować, to nawet bez konkretnej oferty warto czasami pójść do firmy i osobiście złożyć cv. Powodzenia!
uyhk 2016-04-17 20:04:52
myślisz że tak się udaje? A to nie jest troszkę nachalne? chociaż z drugiej strony widać że ci zależy
REKLAMa 2016-04-27 19:07:16
polkxi 2016-05-09 12:27:44
reklama, nie ma to jak autopromocja. Wedlug mnie zrobienie samego kursu to nie wszystko. Oczywiście jest to istotne, ale w międzyczasie powinno się gdzieś jakieś praktyki robić i zdobywać doświadczenie.
Internata 2016-06-08 09:20:59
NIE POLECAM TEJ FIRMY
REKLAMA 2016-06-08 11:24:19
reklama 2016-06-08 11:35:48
duszek 2016-06-08 11:48:20
Czemu nie polecasz zakładu kosmetycznego w Śródmieściu - wg mnie bardzo dobry!
Fajna praca, dobre zarobki.
reklama 2016-06-21 17:46:48
gowork reklama 2016-06-21 17:49:56
Polecam zawód kosmetyczki, super praca, bardzo przyjemna, można dobrze zarobić. Otworzyłam własny gabinet kosmetyczny w Śródmieściu – zapotrzebowanie jest ogromne i biznes idzie nieźle. Zawodu nauczyłam się w szkole policealnej www.szkoly.gowork.pl. Gowork miał ciekawą ofertę, poza tym bardzo tanio, pracownie też w pełni wyposażone, jest na czym się uczyć. Ciekawe zajęcia dodatkowe, konkursy kosmetyczne, targi kosmetyczne. Polecam ponieważ podchodzą do tego profesjonalnie.
advertisement 2016-06-21 18:48:52
Gowork Office 2016-06-21 18:53:56
Kurs pełnej księgowości prowadzony jest od podstaw do samodzielnego księgowego. W czasie 120 godzin lekcyjnych zajęć aż 80% zajęć poświęcamy na ćwiczenia praktyczne. Oferujemy konkurencyjne ceny już od 699zł przy kursie z samej praktyki. Dostępne tryby zajęć to: dzienny, wieczorowy i weekendowy.

Kurs księgowości realizujemy w kilkunastu polskich miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Zielonej Górze, Rzeszowie. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, liczba miejsc jest ograniczona.

W Warszawie istnieje możliwość realizacji kursu w jednej z wybranych lokalizacji:

Walek 2016-06-28 19:18:34
Generalnie zastanawiam się ilu macie obcokrajowców i jak wygląda tutaj praca po tych incydentach, bo wiadomo, że brexit trochę zmienił i dał przyzwolenie na takie trochę słabe zachowania, więc proszę dajcie mi znać czy to jest polska firma czy raczej nie
w22 2016-07-02 19:06:57
@Wacław jak to o jakim Ty reportażu piszesz tutaj?
REKLAMA 2016-07-04 16:12:24

Szkolenie Gowork 2016-07-04 16:13:57

wdefrt 2016-07-04 16:23:56
@Walek no powiem Ci szczerze ze od jakiegos czasu nie pojawily sie zadne oferty pracy chyba ze na przyklad oni na swojej stronie cos zamiescili nowego..
Hamilton 2016-07-17 17:58:19
Jestem stałym klientem i polecam tą firmę w 100% miła obsługa doskonałe Auta czyste i zadbane polecam wszystkim
świat 2016-07-17 17:59:32
Widocznie trzeba czekać aż się coś nowego pojawi, bo mi też zależy na tym, żeby pokazała się jakakolwiek oferta pracy. Zatrudnenie wiążę się z odpowiednim doświadczeniem.
Tom 2016-08-06 17:21:43
Auto zamówione 2 tygodnie przed wyjazdem. Potwierdzony diesel citroen elysee. Na 12 godzin przed moim wyjazdem dostaję telefon, auta nie ma, będzie dzień później. Nie ważne ze zapłaciłem już za hotel, jeden dzień i kasa w plecy. Nie dość, że nie ma auta to jeszcze na pytanie czy będzie samochód o który prosiłem dowiedziałem się ze dostanę benzynę z silnikiem od kosiarki. W sam raz w góry. Samochód miał by c podstawiony na godzinę 7.00, dzwonię o 7.15, zaspany głos mówi że już wyjeżdza. Bak miał być pełny, był pusty. Przyjechała osoba bez umowy i dokumentów, kolejna strata czasu. Jedyny plus to praktycznie nowy samochód i brak limitów kilometrów.
erf 2016-08-06 17:53:02
A automatyk w dziale utrzymania ruchu ma jakieś benefity?
A.M 2016-08-25 13:19:42
Witam serdecznie. Pracowałem w tej firmie około 8 miesięcy i znam dokładnie struktury jakie tam obowiązują. W sezonie dzieje się jakieś urwanie głowy. Wymagają aby jeździć po 180km/h żeby podstawic w danym mieście auto. Nie interesuje nikogo czy możesz dostać mandat, a kierownik mówi żE musisz zdarzyć i koniec. Szef ma Cię za śmiecia, a jego zastępca K. jest tak obojętna osobą, ze kompromis jest rzeczą nieznaną. Kolega miał pogrzeb bliskiej osoby i potrzebował 4h wolnego to Pan K. oznajmił aby wybrał pomiedzy praca, a pogrzebem. Jeżeli jest dużo pracy osoby są zmuszanie do pracy po 20h. Kolegi rekord to 41h... Jak dla mnie masakra, człowiek w tej firmie jest nikim. Jedyny plus jest taki, ze firma wypłaca pieniądze... zdarza się, ze nie na czas, lecz kiedyś się tam pojawia...
majka 2016-08-25 14:49:32
jeśli jest to dobrze wynagrodzone to jak najbardziej mogę jechac i dwa razy tyle, nie widzę w tym żadnego problemu. a tak w ogóle to gdzie oni ogłoszenia o pracę publikują>?
Zostaw swoją opinię o CARFREE - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CARFREE