Profil firmy CARFREE

Obserwuj
Dodaj opinię

Opinie o CARFREE

Lucjan 2014-01-31 22:09:32
Witam. Pracowałem dla nich. Wypłacalni są!!!!! ja niestety w stanach teraz jestem. Potrzebowałem przeczekać czas aż wizę dostanę. spoko.
LUcek 2014-02-04 12:47:46
A gdzie mają siedzibę? może ja bym spróbował, bo w ostatniej firmie top.... jakoś nie wypłacili mi do tej chwili kasy za ostatni miesiąc:-)
Roman 2014-02-06 12:50:07
Z zycia kolegi ktorego znam wiem ze nie ropacuje w dostepnych godzinach prawie całą dobę do dyspozycji 4 rano odebrac auto(usunięte przez administratora)
Ja 2014-02-07 13:58:09
Czyli o 4 rano się nie da odebrać auta od nich? Bo nie jarzę
Wiktor 2014-02-23 16:14:29
Możesz i o północy odebrać. ja zdawałem o 2 w nocy. I nie było problemów. A koleś powyżej pisze o czymś innym całkiem i nie na temat chyba. Bo w inne pracował wypożyczalni. Pozdrawiam.
Anonimowy 2014-05-05 12:27:18
O czym wy tu piszecie? O tym że nie można auta odebrać? przecież tu chodzi o opinię o pracodawcy.
jak dla mnie jako pracodawca jest spoko.
wlazly 2014-10-24 18:49:54
Witam,
Pracowalem 7 miesiecy,firma bardzo dobrze wyplacalna, niestety nie poradzilem sobie w szkole i musialem wrocic w rodzinne strony.Ogolnie polecam.
Krzysztof 2014-11-13 13:26:55
(usunięte przez administratora) praca ciezka, a atmosfera kiepska..
Jacek 2014-11-26 11:54:51
Pracowałem, w sumie nie długo ale wystarczająco aby napisać co o nich sądzę. Praca może i ciężka ale satysfakcjonująca. Jeśli chodzi o atmosferę w relacjach z innymi pracownikami była bardzo w porządku. Niestety relacje biuro-pracownik, żenada. (usunięte przez administratora)
JA 2015-01-15 15:42:23
Praca nie jest ciężka, ja miałem problem tylko ponieważ dużo zleceń nocnych dostawałem, ale miałem dużo godzin przepracowanych dla jednych dobrze, a dla innych źle.
Komentator 2015-05-04 09:55:16
Ta firma to dramat... Nie polecam
ejskar 2015-05-05 09:07:21
Nie polecam tej firmy.
Pati 2015-05-06 11:47:52
Zgadzam się. Widać że ktoś robi wpisy pozytywne żeby zasłonić negatywy. Komuś zależy na tym. Nie polecam tej firmy. Żenada..
anonim 2015-05-26 10:20:20
większośc komentarzy pisana co kilka minut, albo pisze je jedna osoba albo ktoś na zlecenie :)
anonim 2015-05-26 13:11:02
POLECAM ! BARDZO ZADOWOLONA!
SRECK 2015-06-18 11:50:55
solidna firma,dziękuję;-)
nowa 2015-07-07 23:37:16
Dziwne... Szukalam opinii o tej firmie i na innym forum, polki.pl, sa dokladnie takie same pozytywne wpisy. Zastanawiajace. Nie zaryzykuje.
Jack 2015-08-03 11:01:49
Jest ok
Łukaszz 2015-08-28 13:42:22
Bardzo profesjonalny serwis,konkurencyjne ceny,miła obsługa,gorąco polecam!!!
Klaudek 2015-08-28 13:50:06
Jestem bardzo zadowolona..
Reklama 2015-08-28 13:56:19
Gorąco polecam zawód kosmetyczki, super praca, bardzo przyjemna, można dobrze zarobić. Otworzyłam własny gabinet kosmetyczny w Śródmieściu – zapotrzebowanie jest ogromne i biznes idzie nieźle. Zawodu nauczyłam się w szkole policealnej www.szkoly.gowork.pl. Gowork miał ciekawą ofertę, poza tym bardzo tanio, pracownie też w pełni wyposażone, jest na czym się uczyć. Ciekawe zajęcia dodatkowe, konkursy kosmetyczne, targi kosmetyczne. Polecam ponieważ podchodzą do tego profesjonalnie.
rafciol 2015-08-28 14:46:10
moja ocena 5/5 nic wiecej nie mozna dodac. dziekuje
Beata 2015-09-24 18:49:27
Koleżanka pracuje w biurze, po okresie próbnym dostała umowę o pracę.Wynagrodzenie pewnie zależne od stanowiska.Strona firmy www.carfree.pl tam wyślij zapytanie o pracę.
hanna b. 2015-10-24 20:42:28
no to świetnie jak dają umowę o pracę, to mnie się podoba. tylko ciekawe bardzo jak się cały biznes kiręci, bo chciałabym może zdobyć u was na biurze zatrudnienie. w sumie nie wiem jak to jest popularne wypożyczanie samochodów w naszym kraju, dla mnie to wydaje się n adal usługą dość luksusową jak na kraj gdzie większość osób nadal jeździ starym fiatem
Nie Trollica 2016-01-05 23:31:22
Widzę że się sztuczny ruch tu zrobił ;))) taa się rzuciła konkurencja do gardła ;) Ja napisze dla tych co chca info jak tam robota wyglada. Łatwo nie jest, bo wadomo to nie od 7-15 za biureczkiem. Pracowałam i na infolinii i przy samochodach, wiadomo ludzie rózni. Warszawska klientela ma czasem wymagania, że hej a ty potulnie przytakuj, no ale życie ;)) Jest cisnienie ze klinta ma zawsze racje i trzeba zeby był zadowolony. Robota w nocy...Wiadomo nie dla każdeego. Ale firma wypłacalna i jak ktos liczy sie z praca po nocach to polecam. Jak ktos chce sie poobijac to nie radze, bo szef luka czesto.
walenrod 2016-01-06 15:22:47
@Nie Trollica dzieki, w koncu ktos pisze do rzeczy. wiadomo ze robota za lekka nie jest ale np dla mnie wazne jest zeby firma placila na czas i dawala poczucie stabilnosci a z tego co widze to na to mozna tam liczyc. a umowa?
swiety 2016-01-07 19:17:17
super wypożyczalnia szybka rezerwacja nie ma problemu z samochodami jak nie ma jakiegoś dają inny cenny przystępne ja wypożyczam już kilka kronie z Carfree i jestem zadowolony maja foteliki,nawigacje itd polecam :)
na plus 2016-01-12 03:30:46
Także jestem bardzo zadowolony z wypożyczalni Carfree. Zgodzę się, że ceny są okej, z pewnością nie są zawyżone. No i samochody bardzo dobre jakościowo.
Oksla 2016-03-04 18:43:50
Gdyby nie było bezpieczne to już dawno by upadli @Obiektywny. Więc może jednak nie jest tak tragicznie jak to wszyscy malują. Tym bardziej, że szukają teraz głównej księgowej w Kielcach. Takiej osobie zapewniają umowę o pracę i możliwość samorealizacji.
duszek 2016-03-04 19:37:29
Ja pracuje w tej firmie praktycznie od początku jej istnienia i wpisy konkurencji jak to jesteśmy źli i straszni można włożyć między bajki. Umowy o pracę, płatność pensji w terminie, fajny młody zespół - hmm droga konkurencjo pytanie czy u Was jest równie dobrze... ? to pytanie pozostawiam otwarte ;)
3er 2016-03-06 18:59:44
@Oksla nietstety wz tego co widze to oferty pracy od nich szybciutko rozelszy widocznie nie jest jednak tak zle jak to ludzie tutaj pisza :) inaczej firma by nie istniala
terek 2016-03-12 17:40:36
Firma trzyma się ciągle i to całkiem nieźle, @3er, pracownicy jakoś nie mają zamiaru się zwalniać ponieważ dostają umowę o pracę i mają możliwość udziału w szkoleniach.
iggy 2016-03-14 18:25:59
Pewnie, że firma się trzyma @terek. Nawet rotacji nie ma wśród pracowników, co jest zdecydowanie gwarantem stabilnego zatrudnienia i zawieranej umowy o pracę.
eddie 2016-03-16 18:48:09
iggry, z jednej strony brak rotacji to plus, ale z drugiej - trudno się dostać, bo miejsca się nie zwalniają. Za to z tego co wiem ludzie chwalą sobie tutaj atmosferę, jest fajny młody zespół i kazdy ma umowe o pracę.
row 2016-03-18 18:51:44
@eddie ja z własnego doświadczenia wiem, że jeżeli wiesz, że chcesz gdzieś pracować, to nawet bez konkretnej oferty warto czasami pójść do firmy i osobiście złożyć cv. Powodzenia!
uyhk 2016-04-17 20:04:52
myślisz że tak się udaje? A to nie jest troszkę nachalne? chociaż z drugiej strony widać że ci zależy
REKLAMa 2016-04-27 19:07:16
polkxi 2016-05-09 12:27:44
reklama, nie ma to jak autopromocja. Wedlug mnie zrobienie samego kursu to nie wszystko. Oczywiście jest to istotne, ale w międzyczasie powinno się gdzieś jakieś praktyki robić i zdobywać doświadczenie.
Internata 2016-06-08 09:20:59
NIE POLECAM TEJ FIRMY
REKLAMA 2016-06-08 11:24:19
reklama 2016-06-08 11:35:48
duszek 2016-06-08 11:48:20
Czemu nie polecasz zakładu kosmetycznego w Śródmieściu - wg mnie bardzo dobry!
Fajna praca, dobre zarobki.
reklama 2016-06-21 17:46:48
gowork reklama 2016-06-21 17:49:56
Polecam zawód kosmetyczki, super praca, bardzo przyjemna, można dobrze zarobić. Otworzyłam własny gabinet kosmetyczny w Śródmieściu – zapotrzebowanie jest ogromne i biznes idzie nieźle. Zawodu nauczyłam się w szkole policealnej www.szkoly.gowork.pl. Gowork miał ciekawą ofertę, poza tym bardzo tanio, pracownie też w pełni wyposażone, jest na czym się uczyć. Ciekawe zajęcia dodatkowe, konkursy kosmetyczne, targi kosmetyczne. Polecam ponieważ podchodzą do tego profesjonalnie.
advertisement 2016-06-21 18:48:52
Gowork Office 2016-06-21 18:53:56
Kurs pełnej księgowości prowadzony jest od podstaw do samodzielnego księgowego. W czasie 120 godzin lekcyjnych zajęć aż 80% zajęć poświęcamy na ćwiczenia praktyczne. Oferujemy konkurencyjne ceny już od 699zł przy kursie z samej praktyki. Dostępne tryby zajęć to: dzienny, wieczorowy i weekendowy.

Kurs księgowości realizujemy w kilkunastu polskich miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Zielonej Górze, Rzeszowie. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, liczba miejsc jest ograniczona.

W Warszawie istnieje możliwość realizacji kursu w jednej z wybranych lokalizacji:

- kurs weekendowy (soboty i niedziele) przy ul. Żurawiej 47 (Centrum)
Walek 2016-06-28 19:18:34
Generalnie zastanawiam się ilu macie obcokrajowców i jak wygląda tutaj praca po tych incydentach, bo wiadomo, że brexit trochę zmienił i dał przyzwolenie na takie trochę słabe zachowania, więc proszę dajcie mi znać czy to jest polska firma czy raczej nie
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CARFREE