CARFREE

Opinie o CARFREE

Lucjan 2014-01-31 22:09:32
Witam. Pracowałem dla nich. Wypłacalni są!!!!! ja niestety w stanach teraz jestem. Potrzebowałem przeczekać czas aż wizę dostanę. spoko.
LUcek 2014-02-04 12:47:46
A gdzie mają siedzibę? może ja bym spróbował, bo w ostatniej firmie top.... jakoś nie wypłacili mi do tej chwili kasy za ostatni miesiąc:-)
Roman 2014-02-06 12:50:07
Z zycia kolegi ktorego znam wiem ze nie ropacuje w dostepnych godzinach prawie całą dobę do dyspozycji 4 rano odebrac auto(usunięte przez administratora)
Ja 2014-02-07 13:58:09
Czyli o 4 rano się nie da odebrać auta od nich? Bo nie jarzę
Wiktor 2014-02-23 16:14:29
Możesz i o północy odebrać. ja zdawałem o 2 w nocy. I nie było problemów. A koleś powyżej pisze o czymś innym całkiem i nie na temat chyba. Bo w inne pracował wypożyczalni. Pozdrawiam.
Anonimowy 2014-05-05 12:27:18
O czym wy tu piszecie? O tym że nie można auta odebrać? przecież tu chodzi o opinię o pracodawcy.
jak dla mnie jako pracodawca jest spoko.
wlazly 2014-10-24 18:49:54
Witam,
Pracowalem 7 miesiecy,firma bardzo dobrze wyplacalna, niestety nie poradzilem sobie w szkole i musialem wrocic w rodzinne strony.Ogolnie polecam.
Krzysztof 2014-11-13 13:26:55
(usunięte przez administratora) praca ciezka, a atmosfera kiepska..
Jacek 2014-11-26 11:54:51
Pracowałem, w sumie nie długo ale wystarczająco aby napisać co o nich sądzę. Praca może i ciężka ale satysfakcjonująca. Jeśli chodzi o atmosferę w relacjach z innymi pracownikami była bardzo w porządku. Niestety relacje biuro-pracownik, żenada. (usunięte przez administratora)
JA 2015-01-15 15:42:23
Praca nie jest ciężka, ja miałem problem tylko ponieważ dużo zleceń nocnych dostawałem, ale miałem dużo godzin przepracowanych dla jednych dobrze, a dla innych źle.
Komentator 2015-05-04 09:55:16
Ta firma to dramat... Nie polecam
ejskar 2015-05-05 09:07:21
Nie polecam tej firmy.
Pati 2015-05-06 11:47:52
Zgadzam się. Widać że ktoś robi wpisy pozytywne żeby zasłonić negatywy. Komuś zależy na tym. Nie polecam tej firmy. Żenada..
anonim 2015-05-26 10:20:20
większośc komentarzy pisana co kilka minut, albo pisze je jedna osoba albo ktoś na zlecenie :)
anonim 2015-05-26 13:11:02
POLECAM ! BARDZO ZADOWOLONA!
SRECK 2015-06-18 11:50:55
solidna firma,dziękuję;-)
nowa 2015-07-07 23:37:16
Dziwne... Szukalam opinii o tej firmie i na innym forum, polki.pl, sa dokladnie takie same pozytywne wpisy. Zastanawiajace. Nie zaryzykuje.
Jack 2015-08-03 11:01:49
Jest ok
Łukaszz 2015-08-28 13:42:22
Bardzo profesjonalny serwis,konkurencyjne ceny,miła obsługa,gorąco polecam!!!
Klaudek 2015-08-28 13:50:06
Jestem bardzo zadowolona..
Reklama 2015-08-28 13:56:19
Gorąco polecam zawód kosmetyczki, super praca, bardzo przyjemna, można dobrze zarobić. Otworzyłam własny gabinet kosmetyczny w Śródmieściu – zapotrzebowanie jest ogromne i biznes idzie nieźle. Zawodu nauczyłam się w szkole policealnej www.szkoly.gowork.pl. Gowork miał ciekawą ofertę, poza tym bardzo tanio, pracownie też w pełni wyposażone, jest na czym się uczyć. Ciekawe zajęcia dodatkowe, konkursy kosmetyczne, targi kosmetyczne. Polecam ponieważ podchodzą do tego profesjonalnie.
rafciol 2015-08-28 14:46:10
moja ocena 5/5 nic wiecej nie mozna dodac. dziekuje
Beata 2015-09-24 18:49:27
Koleżanka pracuje w biurze, po okresie próbnym dostała umowę o pracę.Wynagrodzenie pewnie zależne od stanowiska.Strona firmy www.carfree.pl tam wyślij zapytanie o pracę.
Nie Trollica 2016-01-05 23:31:22
Widzę że się sztuczny ruch tu zrobił ;))) taa się rzuciła konkurencja do gardła ;) Ja napisze dla tych co chca info jak tam robota wyglada. Łatwo nie jest, bo wadomo to nie od 7-15 za biureczkiem. Pracowałam i na infolinii i przy samochodach, wiadomo ludzie rózni. Warszawska klientela ma czasem wymagania, że hej a ty potulnie przytakuj, no ale życie ;)) Jest cisnienie ze klinta ma zawsze racje i trzeba zeby był zadowolony. Robota w nocy...Wiadomo nie dla każdeego. Ale firma wypłacalna i jak ktos liczy sie z praca po nocach to polecam. Jak ktos chce sie poobijac to nie radze, bo szef luka czesto.
swiety 2016-01-07 19:17:17
super wypożyczalnia szybka rezerwacja nie ma problemu z samochodami jak nie ma jakiegoś dają inny cenny przystępne ja wypożyczam już kilka kronie z Carfree i jestem zadowolony maja foteliki,nawigacje itd polecam :)
duszek 2016-03-04 19:37:29
Ja pracuje w tej firmie praktycznie od początku jej istnienia i wpisy konkurencji jak to jesteśmy źli i straszni można włożyć między bajki. Umowy o pracę, płatność pensji w terminie, fajny młody zespół - hmm droga konkurencjo pytanie czy u Was jest równie dobrze... ? to pytanie pozostawiam otwarte ;)
REKLAMa 2016-04-27 19:07:16
Internata 2016-06-08 09:20:59
NIE POLECAM TEJ FIRMY
REKLAMA 2016-06-08 11:24:19
reklama 2016-06-08 11:35:48
duszek 2016-06-08 11:48:20
Czemu nie polecasz zakładu kosmetycznego w Śródmieściu - wg mnie bardzo dobry!
Fajna praca, dobre zarobki.
reklama 2016-06-21 17:46:48
gowork reklama 2016-06-21 17:49:56
Polecam zawód kosmetyczki, super praca, bardzo przyjemna, można dobrze zarobić. Otworzyłam własny gabinet kosmetyczny w Śródmieściu – zapotrzebowanie jest ogromne i biznes idzie nieźle. Zawodu nauczyłam się w szkole policealnej www.szkoly.gowork.pl. Gowork miał ciekawą ofertę, poza tym bardzo tanio, pracownie też w pełni wyposażone, jest na czym się uczyć. Ciekawe zajęcia dodatkowe, konkursy kosmetyczne, targi kosmetyczne. Polecam ponieważ podchodzą do tego profesjonalnie.
advertisement 2016-06-21 18:48:52
Gowork Office 2016-06-21 18:53:56
Kurs pełnej księgowości prowadzony jest od podstaw do samodzielnego księgowego. W czasie 120 godzin lekcyjnych zajęć aż 80% zajęć poświęcamy na ćwiczenia praktyczne. Oferujemy konkurencyjne ceny już od 699zł przy kursie z samej praktyki. Dostępne tryby zajęć to: dzienny, wieczorowy i weekendowy.

Kurs księgowości realizujemy w kilkunastu polskich miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Zielonej Górze, Rzeszowie. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, liczba miejsc jest ograniczona.

W Warszawie istnieje możliwość realizacji kursu w jednej z wybranych lokalizacji:

REKLAMA 2016-07-04 16:12:24

Szkolenie Gowork 2016-07-04 16:13:57

Hamilton 2016-07-17 17:58:19
Jestem stałym klientem i polecam tą firmę w 100% miła obsługa doskonałe Auta czyste i zadbane polecam wszystkim
Tom 2016-08-06 17:21:43
Auto zamówione 2 tygodnie przed wyjazdem. Potwierdzony diesel citroen elysee. Na 12 godzin przed moim wyjazdem dostaję telefon, auta nie ma, będzie dzień później. Nie ważne ze zapłaciłem już za hotel, jeden dzień i kasa w plecy. Nie dość, że nie ma auta to jeszcze na pytanie czy będzie samochód o który prosiłem dowiedziałem się ze dostanę benzynę z silnikiem od kosiarki. W sam raz w góry. Samochód miał by c podstawiony na godzinę 7.00, dzwonię o 7.15, zaspany głos mówi że już wyjeżdza. Bak miał być pełny, był pusty. Przyjechała osoba bez umowy i dokumentów, kolejna strata czasu. Jedyny plus to praktycznie nowy samochód i brak limitów kilometrów.
A.M 2016-08-25 13:19:42
Witam serdecznie. Pracowałem w tej firmie około 8 miesięcy i znam dokładnie struktury jakie tam obowiązują. W sezonie dzieje się jakieś urwanie głowy. Wymagają aby jeździć po 180km/h żeby podstawic w danym mieście auto. Nie interesuje nikogo czy możesz dostać mandat, a kierownik mówi żE musisz zdarzyć i koniec. Szef ma Cię za śmiecia, a jego zastępca K. jest tak obojętna osobą, ze kompromis jest rzeczą nieznaną. Kolega miał pogrzeb bliskiej osoby i potrzebował 4h wolnego to Pan K. oznajmił aby wybrał pomiedzy praca, a pogrzebem. Jeżeli jest dużo pracy osoby są zmuszanie do pracy po 20h. Kolegi rekord to 41h... Jak dla mnie masakra, człowiek w tej firmie jest nikim. Jedyny plus jest taki, ze firma wypłaca pieniądze... zdarza się, ze nie na czas, lecz kiedyś się tam pojawia...
majka 2016-08-25 14:49:32
jeśli jest to dobrze wynagrodzone to jak najbardziej mogę jechac i dwa razy tyle, nie widzę w tym żadnego problemu. a tak w ogóle to gdzie oni ogłoszenia o pracę publikują>?
Ati 2016-11-15 18:28:37
Praca ciężka ale opłacalna (chyba) fakt faktem, że jedna z osób ukladajacych grafiki niejaki Pan A. Jest zupełnie niekompetentny widać, że nie bardzo ma pojęcie jak to się robi, nie pyta o zdanie tylko oznajmia, nie tak powinno być. Jeśli ktoś ma trochę chłodnej kalkulacji i potrafi sobie dzień wcześniej rozplanowac dzień to praca jak najbardziej bez pośpiechu, chyba, że wpadnie coś w ostatniej chwili. Ogólnie ludzie w tej firmie są jedynie maszynami do robienia pieniędzy, bezsensowne naliczanie klientom pieniędzy praktycznie za nic, no ale cóż, jedni to polubia innym się nie spodoba
Zostaw swoją opinię o CARFREE - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CARFREE