Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

niemoc

Jak widzę to wszystko w pracy,na ulicy,w sklepie,i na forum to "nóż się w kieszeni otwiera" cały czas peitz,peitz,peitz ale powiesz złe słowo albo powiesz prawdę to odrazu cię zdołują. Niemoc wszechobecna.Za jakiś czas będę bał się otworzyć konserwe.

damian

czy jest jakis email ,na ktory mozna podeslac im swoje cv ?

tofik

Gebrueder Peitz to nie tylko firma, to stan umysłu.

roberto

dla kierownika TC=FC+VC koszt całkowity równa się koszty zmienne dodaj koszty stałe łatwo obliczyć

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Leszno
lars

witajcie myślałem że nie należy pisać o mistrzach zmianowych bo oni tak naprawdę nie są firmie potrzebni bo po co nam ludzie którzy nic nie produkują a jeszcze szkodzą w produkcji i relacjach międzyludzkich które już stają się poniżej jakichkolwiek norm i jak można używać w stosunku do tej reprezentacji słowa dozór średni co oni potrafią prócz tego że zepsują nam humor czy któryś z nich pomógł w jakiś znaczny sposób w problemach na produkcji

mały

Witam krisspinuk w naszej firmie pracuje od 100 do 120 osob w 100% nikt nie odpowie bo zmienia sie to co tydzien, o prace obawia sie kazdy niezaleznie od umowy i stanowiska. stawki sa od 8zł do bardzo wysokich , srednio jednak pracownicy maja od 10zł do 12zł. Najwiekszy problem tej firmy to dozór niższego i sredniego szczebla. Oraz brak wiedzy szefostwa o wiekszosci problemach na firmie. Nastepny problem to totalny brak poszanowania pracownikow zwłaszcza przez jednego łysego mistrza zmiany. ale niestety my jestesmy za malutcy by cos z tym zrobic....

PrOjEkT X

Witam. myślę że love cafeteria,to miejsce produkcji,nie detali,a kawę i fajeczkę to się dopiero po wszystkim zażywa.Czymś trzeba zabić niedobry smak.

siwy
@PrOjEkT X

a kyóra jest chetna , jestem zainteresowany a nie wiem gdzie uderzac?

niemoc

A zapomniałem się konkretnie przedstawić,nawiązać do poprzednich postów,które nagle zostały usunięte a wierzcie mi trochę ich było.Ogarnia mnie "NIEMOC" jak ja chce pomóc(taka natura) na każdym kroku nakazy,zakazy to można byłoby jeszcze obejść ale te kamery i uprzejmnie donosze!!!W większości to same pociotki tzw. " (usunięte przez administratora) quot; Ja jestem normalny mimo NIEMOCY,która mnie ogarnęła

@niemoc

witaj niemoc przez tydzień nie było głupich stoperów podstawowej ochrony słuchu pan od bhp nie pojawił się w tym czasie pewnie był chory a kamery na stanowiskach na statywach rosną jak grzyby po deszczu za dużo większe pieniądze

niemoc

(usunięte przez administratora)A teraz konkrety.GPP to duża międzynarodowa firma specjalizująca się w obróbce aluminium głowic,bloków,i rozrządów w aluminium-info dla admina to nie jest tajemnica! Forum jest dla szaraków, więc w następnym poście napisze co o tym myślę,(usunięte przez administratora)

@niemoc

Podsumowanie.W firmie pracują ludzie z reguły zwyczajni,normalni ale zdarzają się wyjątki.Wykształcenie ludzi na produkcji?! zależy kogo i pod jaką firmą ale to jest nieważne, najważniejsze jest(według mojej skromnej osoby)chęć do pracy,zaangażowanie,myślenie pozytywne w domu i urlopie w jakiej to firmie się pracuje.W mojej skromnej osobie na ocenę poniżej kryterium zasługują....(ogólnie kierownictwo).Przykład idzie z góry i większość postów na tym forum nie usuniętych przez admina jest prawdziwa.I szefostwo otwórzcie oczy jak tak dalej będzie będziecie mieć nie 4 razy w roku (usunięte przez administratora)

niemoc

Czy napisanie na forum słowa "cenzura" podlega cenzurze? Proszę o odpowiedź administratora, ponieważ mój właśnie taki post został usunięty.Został usunięty nie z wpisem cytuję"(usunięte przez administratora)", lecz wszystko znikło z forum.Moje drugie pytanie brzmi:Na jakim punkcie regulaminu admin się opierał usuwając mój post? Proszę o odpowiedź admina na forum czy można używać takiego słowa w naszym kraju,żeby w przyszłości forumowicze nie popełniali takiego błędu.Dziękuję.

@niemoc

witaj pisz na Niezależne Fora Pracownicze tam jest wiele ciekawych wątków

roberto

(usunięte przez administratora).Żyjemy życiem innych,zamiast zajmować się własnym życiem.(usunięte przez administratora).To idealnie widać w firmie od góry do dołu

lars

mowa pewnie o tajnych spotkaniach w love cafeterie u ślusarzy na fajeczce i kawce to każdy widzi ale po co pisać o takich bzdurach kogo to interesuje a tak w nawiasie kiedyś Franc tam wjedzie to się co niektórzy zdziwią

buc

roboty mamy w ryj ale na romanse co niektórzy znaleźli czas na zmianie oczywiście się ukrywali jak mogli ale pani jak to pani pochwalić się musiała tu i tam jakiem to ma powodzenie na pewno sporo z was wie o kim mówię rzucajcie lepiej takie luźniejsze temaciki bo trza się cieszyć że robota jest

no

Zero podwyżek, zero premii ale nikt się nie zwalnia bo na nikogo z nas nie czekają z otwartymi rękoma a ONI o tym wiedzą więc po co mają coś zmieniać.

@no

ciekawe jak długo byś pracował bez nadgodzin to jedyna rzecz która powoduje że ludzie przychodzą do tej firmy ale już w mniejszym stopniu niż kiedyś jestem pewien że mocno zaczniecie myśleć o zmianie pracy jak skończą się nadgodziny większość z was nie wyobraża sobie jak można żyć za 2000pln na miesiąc powodzenia

roberto

witam piszcie na niezależne fora pracownicze tam jest wiele ciekawych wątków na forum pozdrawiam a forum jak firma zakaz nakaz rozkaz

ciekawski

Krisspiniuk, wybacz, ale chyba zmarnowałeś parę godzin cennego życia i trafiłeś jak kulą w płot... W GPP nie zarobki są problemem ale kierownictwo. Poziom wiedzy i kultury osobistej kadry zarządzającej a nie kasa... pozdrawiam

roberto

witaj krisspinuk żeby ocenić swoje szansę na pomoc nam najpierw trzeba pracować w tej firmie o szczególnej specyfice ale z góry dziękuję za chęć pomocy z twojej strony ja jej nie potrzebuję ale to moja opinia

lars

tak ewentualnie aby jeszcze bardziej zmotywować do pracy mogą postawić kamerkę na stanowisku pracy aby ci pomagała jak będziesz potrzebował pomocy możesz też z nią nawiązać kontakt jak byś poczuł się samotny

roberto

dlaczego na tym opiniotwórczym forum nie pokazują się wszystkie opinie co to za lustracja

lars

przyjdzie i czas na nich tych od stresu i braku kompetencji

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.