Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

cofamy się

morfeusz - 2013-08-09 08:31:26 witajcie właśnie teraz widać w firmie jak wyglądają ludzie po szkołach i z ogromnym doswiadczeniem w branży jak twierdzą może lepiej zatrudnić ciastkarzy może trafi się z doświadczeniemMasz rację. Od zwykłych nas roboli się wymaga,żeby coś robić dobrze(a jest zawsze źle) ale ta nowa kadra z produkcji daje nam taki przykład,że sami nie wiedzą co mówią, gdzie jest jaka hala,co tam się znajduje,co obrabiają.Ciekawe czy potrafią odróżnić blok silnika od głowicy?.Czasami śmieszy mnie jak się rozglądają szukając wyjścia z produkcji.Może Zarząd namaluje im szlaki, żeby już nie błądzili.Pozdrawiam

morfeusz

no

Ja rozumiem że każdy z nas nie chce stracić pracy ale niektórzy poświęcają się dla firmy nie ze strachu przed jej utratą ale żeby zabłysnąć. Niestety taka osoba wpada w wir z którego nie ma odwrotu bo jak raz pokażesz na jakie poświecenia cie stać to później nie można odmówić. KAŻDY SOBIE RZEPKĘ SKROBIE

abc

Szacun dla (usunięte przez administratora) oczywiście również ..reszta do garow

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
jo żech je kiery żech je

Kolego Lars ! ty jako świetny psycholog, może powiedz co takiego się zmieniło po wpompowaniu tej nowej krwi ? jakbyśmy zestawili słupki zadowolenia klienta z ostatnich miesięcy i porównali z czasami jak rządzili fachowcy, to krew obecnych wyjadaczy jest strasznie zainfekowana ! A jedni to mają nawet straszną anemię! bo mogą pracować tylko 40h tygodniowo !!!

ccc

lars widze że Tobie to ideologiczne podejście siedzi głęboko w głowie ale jeszcze nie wiesz jak je ugryść!!! weż załóż te związki zawodowe tak jak radzisz, będziesz mógł przestać się chować na hali, tak jak inni dużo gadać może liźniesz trochę kariery ale uważaj z odpowiedzialnością bo tu nie podołasz- jesteś jak chorągiewka- zależy z której strony zawieje tam się ustawiasz!!! ( to dotyczy opini które tu tak pięknie wyrażasz) może sam skorzystasz z wolnej drogi bo tobie się też dobiorą do (usunięte przez administratora) i nie zdążysz zostać nową krwią

ccc

sri lanka - 2013-06-24 11:20:57 lars - 2013-06-23 11:16:55 powiem krotko zbierzcie kilka osob i sprubujcie zalozyc zwiazek zawodowy to zaden problem jezeli chcecie mozecie szukac pomocy u samych zwiazkowcow oni wam wszystko wyjasnia i pomoga bez zadnych platnosci to jest jedyny ratunek dla takich pracownikow jak wy czyli uczciwie i z zaangazowaniem wypelniajacych swoje obowiazki a wciaz dostajacych po (usunięte przez administratora) zycze powodzenia nie taki diabel straszny jak go malujaA która kobieta tak wami trzęsie?dobra podpucha z tym pytanie sri lanka !!! tutaj żadna nie trzęsie -trzeba tylko dobrze odczytać poprzednie wpisy i takie pytanie nie będzie musiało wogóle padać

lars

jaki zarzad tam juz nie ma zarzadzania

jo żech je kiery żech je

czy zarząd może wreszcie przestać oczerniać ludzi, którzy już nie pracują bo oni niestety nie mogą już przedstawić swoich racji !!! Niestety wasze działania nie należą do zbyt przemyślanych, i tym samym szkodzicie własnemu interesowi.

lars

na pekinie w wisience sie sklada

petent_2

witam przyłączam sie do petent'a jak z przyjęciami i gdzie trzeba składać podania:)

xxx

sam jakieś bzdury robole piszą, pytam i pytam jak z przyjęciami a tu ciagle jakieś farmazony malują, no przecież tego się czytać nie da, po co tam pracujecie jak narzekacie chłopaczki do wypasu świń z wami, jak się wam tam nie podoba, narzekacie i narzekacie a jaj w spodniach nie macie

jo żech je kiery żech je

ccc - 2013-06-18 10:56:58 o - 2013-06-17 21:42:57 Tak przyszła jakaś "baba" nic nie wie o ludziach - zgadzam się ale ma swoją wizję jakby to wszystko miało wyglądać.Częściowo ma rację ale tak jak pisałeś przykład idzie z góry! więc niedługo zmieni obuwie na bardziej przyjazne firmie.Hehehełuuuuuu co chcecie powiedzieć, że wreszcie baba, która oprócz kariery może jeszcze uratować dobry wizerunek GPP?- lepiej jednak żeby przykład nie szedł z góry, bo to co prezentuje Pani dyrektor na dobre już firmie nie wychodzi!!!A myślałem, że tylko ja zauważyłem totalną żenadę, beztalencie i kompromitującą się Panią dyrektor. Dobrze, że nie ma forum klientów GPP, bo Pani wyżej wymieniona miałaby żółtą koszulkę lidera

petent

qrde ludzie a jak z przyjęciami w tej firmie są czy ich nie ma, gdzie składać papiery, ile można zarobić, jaki są stanowiska, qrde odpiszcie mam zamiar tam składać papiery więc proszę o info co jak i gdzie,

petent

lol a jak z przyjęciami, gdzie składać papiery?

petent

a jak Panowie jest z przyjęciami, i ile można tam wyrwać na miesiąc?

jo żech je kiery żech je

już? - 2013-06-17 21:56:28 mam pytanko kim w tej firmie jest M.Mamczur ? To jakiś figurant?. Czym on się zajmuje? za co jest odpowiedzialny?. Ma on coś odpowiedzialnego? bo ciągle go widzę uśmiechniętego - no chyba,że ma taki wyraz twarzy od urodzenia!!!Kolego, ten Pan, jeszcze do jakiegoś czasu był prawą ręką tego najwyższego, jednak niedawno powrócił rycerz na złotym koniu, który w 2008 puścił prawie GPP z dymem, i dzisiaj spija śmietankę z ciężkiej pracy Mirka. PS. do tych co odeszli-nie martwcie się za pięć lat wasza wartość wzrośnie do 10 tyś Euro i powrót w wielkim stylu macie zapewniony :)

o

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.