Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

cherem

po co to gadanie bez sensu czterobrygadówka to wiąże się z zatrudnieniem wielu osób a kto sobie na to pozwoli to dobry pomysł jeżeli chodzi o utrzymanie ruchu z góry wiadomo jak pracujesz przez pół roku urlopy postoje wszystko trzeba zaplanować to trudne zadanie

pp

uwazam ze czterobrygadowka dala by wam [usunięte przez moderatora] :) no i energia w weekendy jest nizsza wbrew powiedzeniom to sie opłaca :)

qq

Sam pracuj na czterobrygadówce, poza tym już raz była taka akcja na 03L. Na linii pracowało na jednej zmianie 10 ludzi po 4 zmiany w sumie 40 chłopa. Przyszedł kryzys, zrobili 3 zmiany, uruchomili roboty, zostało na linii 12 ludzi a 28 zwolnili z dnia na dzień. Takie durne pomysły to se wsadź [usunięte przez moderatora].!!!!!

x

Panowie Czterobrygadowka by wam się przydala pensie 2 x mniejsze a energia w weekend nizsza :)

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
cherem

witaj gdy bliżej się temu przyjrzeć to jak byś powiedział to że trzeba więcej pracowników aby nie pracować to jestem pewien że wydłubią ci oczy oni tylko ci którzy narzekają na te 12 to takie zafałszowanie rzeczywistości jest szansa na zmiany bo to w końcu pęknie jak bańka mydlana

rok 1980

Urodziliśmy się w latach 80-tych, wychowywaliśmy się w latach 90-tych. Jesteśmy ostatnim pokoleniem, które grało na podwórku, jako pierwsze w gry wideo i jako ostatnie, które nagrywało piosenki z radia na kasetę, jesteśmy pionierami ery Walkman. Nauczyliśmy się, jak obsługiwać magnetowid i grać z Atari, Super Nintendo oraz Game Boy. Jesteśmy generacją Koty Thunder, Power Rangers, Żółwie Ninja, Transformers, Super Mario, Looney Tunes .... Żyliśmy bez telefonu komórkowego, jeździliśmy na rowerze. Nasza matka nie była naszym szoferem. Nie mieliśmy 99 stacji telewizyjnych, płaskich ekranów, dźwięków przestrzennych, MP3, iPod, Facebook czy Twitter ... ale świetnie się bawiliśmy! Wklej to, jeśli jesteś szczęśliwym dzieckiem lat 80-tych!!!

cherem

panowie i panie jeżeli chcecie pisać o problemach i uwagach jakie wam przychodzą do głowy to polecam odpowiednie dla tego stworzone forum Pracownicze.Com Niezależne Fora Pracownicze znajduję się tam o dłuższego czasu forum firmy życzę wszystkim Wesołych Świąt i więcej optymizmu w nowym 2013

roberto

jeżeli chodzi o plan urlopów to bardzo dobry pomysł tylko w takich sprawach trzeba być stanowczym przecież już teraz mimo że nie ma sezonu urlopowego są problemy z obsadą no bo jak można pracować non stop po 12 a potem odpocząć w 14 dni powodzenia

ja-ja-ja

firma jest OK! od kiedy nie ma tu 2-oje niezniszczalnych.Szefostwo jest w porządku bo taki do nich obowiązek,żeby wymagagać,aby firma funkcjonowała i przynosiła zyski.Tylko czy tak jak mówią"roboty nie przerobisz[usunięte przez moderatora]" Suma sumarum ale coś pęknie a teraz te urlopy.......Kto to wymyślił? mam nadzieję,że nikt po studiach, to jest zwykła matematyka! 3 ludzi na jedną maszynę daje około 250 dni roboczych w roku z tego 3 pójdzie na 26 dni urlopu daje nam 80.czyli przez 1/3 roku spędzimy na tzw.12. A jak jeden z drugim pójdzie na L4,opiekę,weżmie na żądanie??? żle było jak do tej pory,ze ludzie się dogadywali?

cherem

witaj Krak w końcu jakiś konkret jeżeli chodzi o firmę cała grupa ludzi o których napisałeś jest w porządku ślusarze elektrycy zmianowi jeżeli piszesz najlepszy wydaje mi się to należałoby napisać najlepszy fachowiec jakiego udało mi się poznać podczas mojej pracy nie tylko w tej firmie zresztą wiele mu zawdzięczam wszyscy chcą robić swoje tylko trzeba dać im odpowiednie instrumenty bo przecież czasami odczuwa się bezsilność w wielu sytuacjach czy to w magazynie czy w izbie pomiarowej można stracić cierpliwość dla ludzkiej niekompetencji ale szczerze należy rozmawiać i dochodzić do rozwiązania problemu

krak

całkowicie się z Tobą zgadzam. Co do logistyki to nie mam zastrzeżeń (pamiętajcie że nie mają za wiele do powiedzenia, wykonują polecenia) . Zmianowi robią swoje i tyle. Co do tego co poniektóre osoby pisały o D[usunięte przez moderatora], to on nie jest ustawiaczem nie musi do rysunku pisać programów bo od tego są programiści którzy się zresztą na swojej robocie również znają. A D[usunięte przez moderatora] się stara i jest coraz lepszy. Kierownictwa nie będę komentował bo część się zmieniła i nie mam jeszcze wyrobionego zdania. Ł[usunięte przez moderatora] i jego ludzie jakoś sobie radzą o ile maja części wymienne, K[usunięte przez moderatora]robi bez przerwy i wydaje mi się najlepszym fachowcem wśród ślusarzy. Elektrycy zadufani w swojej wielkości ale odwalają kawał dobrej roboty. A obsada na maszynach?????? Część się stara i robi, część narzeka, a niektórzy bawią się w wesołych pielgrzymów. Nowi są jak na razie zakręceni ale czas pokaże co z nich będzie. A na koniec musze cosik napisać co mnie rozwaliło w większości postów, ludzie ortografia!!!!! Jak chcecie cokolwiek osiągnąć jak nawet podstaw własnego języka nie znacie...

roberto

trzeba byc obiektywnym i powiedziec ze firma zorganizowala mikolajki dla dzieciakow paczki a takze bony to tez cos znaczy jeszcze jakby premie przywrucili to bylo by calkiem calkiem pozdrawiam zadowolonych i niezadowolonych takze

nik

mario - 2012-12-11 17:31:30 Naucz sie pisac najpierw baranie, a potem marz o lepszym stanowisku. Ja nie znam nikogo kto awansowal za picie itp. Wiem tez ze ci co sa wysoko nie maja latwego zycia. My po robocie idziemy do domu , a oni po robocie wisza nieraz po 2 godz na telefonie i zalatwiaja firmowe sprawy. To nie jest latwy chleb!!! J pracuje 7 lat w GPP i wiem jedno- najwiecej narzekaja zółtodzioby co pracuja rok albo krocej i wielce sie wymadrzaja. Sa tacy u nas co rok pracuja a juz 5 razy byli na l4, na opiece i 10 razy umarł im ktos z rodziny!!! lebry i tyle!!! Gardełkjo ich boli to do lekarza . Najwiecej konfliktow jest miedzy nami ludzmi z produkcji. Nowi w ogole nie szanuja sobie roboty. A seweryn to jeszcze jest za dobry co do niektorych!! Ja bym kilku z mety wyrabal najpierw za prowadzenie dyskusji, a potem a chorobowe. Przez takich (usunięte przez administratora) potem własnie musimy robic po godzinach. chociaz dla mnie to nie kłopot- wiecej bynajmniej zarobie!! My stara ekipa robimy i jest oki, a nowe leszzce tylko zamieszanie wprowadzaja!!!!popieram,popieram,popieram,wiem coś o załatwianiu spraw firmy w domu czy to noc czy to dzień czy nawet święta czy urlop... niechby tak z maszyn ludzie mieli,to by dopiero było:) słów by im brakło,więc może z tych opinii dowiedzą się,że właśnie ci z góry pracują można śmiało powiedzieć 24 na dobę-no może z niewielkimiprzerwami,mogą w to wieryć lub nie,ale tak właśnie jest!!!!! i faktycznie nikt nie narzeka i jak widzę nie wypowiada się tutaj-bo i po co

mario

zabawa a nie nauka , som tacy co zarabiajom na zabawie grajom w najlepszych klubach w tym kraju , czerpion z tego przyjemnosc satysfakcjie plus jakies wynagrodzenie za to , zycie to nie maszyna cnc , chcesz poszezyc wiedze na ten temat ic na kurs , lub poczytaj w internecie ,studja co po tym masz nic ciekawego , zawsze morzna sobie z nudow zrobic co za proglem hehe ,chcesz w gebruderze awasowac to musisz byc gosciem pijocym lub nalezec to jakies kliki albo kolaniazem byc , tu nie chodzi o wyksztalcenie lub o umiejetnosci i miec cos w glowie, bo tacy mondrzy jusz dawno som za dzwiani , konkurencja dla innych walka o stolki

cherem

caly dzial jakosci wraz z ich kierownikiem jest nie potrzebny bo jak jest reklamacja to sie okazuje ze mozna zmierzyc wszystko suwmiarka lub colsztokiem a jak sie im zwraca uwage na problem to leja na to z gory jak przyjdzie reklamacja to i tak wszystko zrzuca na robola a oni tylko tam musza byc i kasowac niezlo kaske bo system jakosci tego wymaga

s

PANIE M[usunięte przez moderatora] TYLE LAT W FIRMIE SIWETNY FACHOWIEC , POZWALASZ NA ZLE TRAKTOWANIE PRACOWNIKOW , LUB NA ODWALANIE SZTUKI W SWERZE JAKOSCI , przychodzom nastepni za tych dwuch niezniszczalnych , jak ich pokierujesz , to samo pokarzom co oni

ddd

hbo - 2012-12-06 22:24:57 tak panowie stare dobre czasy , brakuje fachowcow , , firma szuka caly czas ,te osoby gdzie pracujom u konkorecji w cnc majom powazanie za gebrudera ,w tej firmie morzna duzo sie nauczyc , to co sie czyta na tym forum to jest poraszka ,dawniej nie bylo przelewek ,morze kiedys GEBRUDER PAJC , zmieni stosunek do pracownika i zarzond na samej gorze bendzie oferowac fachowosc a nie SZTUKE I powrucom dawne twarze , szkoda ale to swiadczy o wasPrzyjąłbyś się jeden z drugim około 6 lat temu wtedy byś wiedział na czym robota polega W szatni nie było [usunięte przez moderatora] o (usunięte przez administratora) ie marynie forum czy innych pierdołach tyko kto ile i jakie funkcje na maszynach poznał.A o takich stawkach jakie dostaje świerzak teraz można było pomarzyć.... .Ale 6 lat temu chlebek ile kosztował? jesteś w stanie odpowiedzieć? ile litr paliwa kosztował i cukier? ile dawałeś na utrzymanie mieszkania

z

alkochol w pracy , narkotyki , NIE DAWNO W SLOSKICH KABLACH CZLOWIEKA ZABILO ,to jest rodzina swoje dzieci filmuje i zdjecia cyka i sie smiejom , z nas z pracownikow , na twoje miejce jest 10000000000000 chetnnych

powazny

Ciekawe jak naszych 2 panow sie teraz miewa 2- na [usunięte przez moderatora] tych 2-ch niezniszczalnych!?.[usunięte przez moderatora] powiedzcie czy warto zmienić firme ale tak serio...

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.