Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

kierownik

no - 2013-02-05 15:35:36 były takie słuchy lub sugestjie że nasz obecny kierownik się do tego nie nadaje , jakiś czas temu , jak myślicie ????każdy może spróbować !

obserwator

ale do czego się nie nadaję bo nie jestem w temacie

no

CO

jestescie smieszni... niektorzy. Szefostwo jest [usunięte przez moderatora] gorzej wlasnie z tymi "dyrektorami" A nie pomysleliscie ze ktos kto ma pod soba taka firme nie ma czasu jeszcze sie patrzec co robia jakies nieudoly? Wyobrazcie ile on ma na glowie juz nie mowiac o tym ze krytykuja ze "krzyczy" a jak ma nie krzyczec jak ktos mu [usunięte przez moderatora] cos co jest bardzo potrzebne albo nie umie latwych rzeczy zalatwic Ja to przemyslalem i w sumie wydaje mi sie ze wina w wielkim stopniu jest po stronie niektorych pracownikow ze jest taki chaos

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

ZOOO - 2013-02-03 16:22:48 przeciesz firma posiada certyfikat jakości iso 90001 , cele polityki firmy, FRANC . by pozwolił na łamanie tych PRAW .......ja myślę żebyś się zamienił z tymi co kierują !

obserwator

zastanuwcie sie moze nikomu nie zalezy aby sie temu przygladac

ZOOO

post

to jest błond , że właściel , tej firmy o niczym nic nie wie , jak by się dogłębnie temu przypatrzył zainteresował to by połowe ludzi na górze polecialo wraz z obecnym kierownikiem , wszyscy odwalajiom fuszere sztuke , jaka góra taki duł jest ,niestety to co się o tym opisuje to jest prawda ale ona w oczy kole .......

...................

OPERATOR CNC Z DOŚWIADCZENIEM Miejsce pracy: Belgium Belgia Zadania: Obsługa oraz programowanie maszyn sterowanych numerycznie (jednej z wymienionych): TURNING YOU Ji VTL - 800ATC C CNC vertical turning-milingcenter (sterowanie Fanuc) YOU Ji VTL - 1600ATC C CNC vertical turning-milingcenter (sterowanie Fanuc) YOU Ji YV - 600ATC C CNC vertical turning-milingcenter (sterowanie Fanuc) Hessap DVT300 CNC vertical turning-milingcenter with double spindle and pick up system and driven tools (sterowanie Siemens) HORIZONTAL MACHINECENTER HELLER MCH 250 (sterowanie SIEMENS) HELLER MCP250 (sterowanie UNI PRO) OKK 630 (sterowanie FANUK) Wymagania: NIEZBĘDNE (FORMALNE): Wykształcenie kierunkowe jako operator CNC Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny pozytywny wynik testu z obsługi urządzeń oraz znajomości terminologii fachowej w języku angielskim) Umiejętność czytania rysunku technicznego (wymiarowanie, przekroje, klasy chropowatości, położenie otworów względem osi) Pomiary suwmiarką, mikrometrem, średnicówką zegarową oraz manualną Nanoszenie korekt, edycja programu, nanoszenie zmian w programie Pasowanie i tolerancje Zanjomość rodzajów wierteł i gwintów, skoki gwintów Dużym atutem będzie posiadanie własnego samochodu Oferujemy: Bardzo dobre wynagrodzenie STABILNY I DŁUGOTRWAŁY PROJEKT Mieszkanie Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam

........

to jest tak jak znajomy rodzina , komuś załatwia prace w GEBRUEDER,fenomeny z marginesu społecznego ,atmoswere ludzie psujom w firmie ,jaki nasz kierownik produkcji i jego podwładni , władza pięniondze , stanowisko ,człowiek się zmienia , gdzie szacunek dla człowieka, ile kontroli było na przełomie roku 2000 do 20012 , FRANCA brakuje , z nim nie ma żartów , kierownictwo na jego rozkaz podłogi szorowało , ten gość tęmpił kadre kierowniczom za debilizm , no jak pracownik podpadł to sprawa inna ale zawsze jakaś łaska była duży szacunek dla właściela tej firmy......

zygfryd

zebyscie sie nie zdziwili jak przyjdzie jakas '' kontrola'' albo cos w tym stylu i za to co robicie wylecicie z roboty ;) jezeli ktos jest nierobem i nieudołem to zawsze bedzie narzekac

jacy ludzie taka firma

iiiiiii

takich ludzi sie przyjmuje do pracy z marginesu , to tak bywa deska klozetowa osrana , puszki z piwa w szatni itd..........

babcia klozetowa

obserwator - 2013-01-27 20:44:08 co sądzicie o tej wc wystawce przed jadalnią to chyba lekki nietakt ale czego się można spodziewać a poradzę żeby zatrudnić babcię klozetową sam jesteś nietakt pajacu, jak cie mama nie nauczyła srać do muszli i po sobie sprzątać to nie pisz bzdur !!!

babcia klozetowa

COWNPW - 2013-01-29 23:35:18 gebrueder to zajebista firma sami stworzyli wszystko od podstaw gdyby nie to ze trzymia to w ryzach roznieślibyście firme :Dsam jesteś nietakt pajacu, jak cie mama nie nauczyła srać do muszli i po sobie sprzątać to nie pisz bzdur !!!

COWNPW

dentysta

Fandzolisz jakby ci się mleczne zęby wyrzynały!!!

z

wszyscy byli by wypoczęci zadowoleni i efektywni

z

wszyscy byli by wypoczęci zadowoleni i efektywni

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.