Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

c

wąski jest spoko i zostawcie go w spokoju. Że trzeba przyjść w weekend to chyba nie jego wymysł tylko ciągłość produkcji. A jak są zapisy na weekend to większość się sama zapisuje.Tak jak do przykładu p.[usunięte przez moderatora].Jak Ci nie pasuje to chętnie wezme Twoje 12-stki i weekendy

ciasy wiesiek

ludzie dajcie glos woski na prezydenta banku zborzowego hehe jak nie zostaniesz po 12 lub w sobote nie przyjdziesz jestes zwolnony , aczkolwiek w niedzele , lub [usunięte przez moderatora] poszczuje , [usunięte przez moderatora] pomoze , [usunięte przez moderatora] , wreczy slicznom kartke , [usunięte przez moderatora] do tv n trzeba zainterweniowac , rozmowy w toku poruszc z EWOM DZYZGOM hehe

baz 06

firma gebruder daje do popisu , doswaczenie zawodowe nabyte w tym zakladzie owocuje w puzniejszym terminie w dziedzinie cnc , nie jeden pracownik ktory pracowal gebrudeze ma otwartom doroge w podobnej brazy , wiele pracownikow fachowcow powracalo spowrotem , te bzdury co opisywane som to ludzie zawistni ale posmac sie mozna to jest forum tematyczne hehe

optymista

[usunięte przez moderatora] na kierownika !!!!!!!!!!!!!

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
szwarceneger

panowie wstyt , obok dalej firma poszukuje , operatorow cnc , a takie bzdury piszecie moji drodzy , kazdy to czyta i mysli sobie hehe , kupa smie (usunięte przez administratora) hehe

HND 05 pzdr dla szczewa

pracowałem w tej firmie 3 lata i powiem nie miałem na co mówić źle czasem było lepiej czasem gorzej powiem wprost że jesli(usunięte przez administratora)planowali co się działo z produkcją to było w miarę OK czasem dawali ciała ale.... ale jak już przejął (usunięte przez administratora) bo nie jestem w temacie drugi rok a z ciekawoci tu wszedlem

cherem

no widzicie ze to tak dobra firma ze ma was w (usunięte przez administratora) ie nawet pieniedzy nie potrafia na czas wyplacic

roberto

do Qest masz racje w tym zakladzie smierdzi jak w sklepie rybnym czyli z tymi glowami mozesz miec racje

roberto

co panowie nerwy puszczaja spokojnie niezastapieni nagle stali sie zastapieni to tyle w temacie myslicie ze jak jeden z drugim szefowi podskoczy to co sie z nim stanie jest tylko jedna prawda byliscie w syfie to wiecie pkt1 szef ma zawsze racje pkt 2 a jezeli szef nie ma racji patrz pkt 1ha ha

me

E TAM ODPADA//? PSYCHA IM SIADŁA I TYLE

xyz

O co chodzi? Tyle Osób z Kadry Zarządzającej Odpada w Tak Krótkim Czasie? Zaczynamy Wszystko Od Nowa Czy Kończymy? XYZ

bedzie jeszcze brakowało nam jego snikersow jak trzeba bylo zostac 12h

robol

ciekawe kto sie teraz bedzie martwil nad kosztami reklamacji. nie wiem czy ktos pamiete ile to kosztuje z wlasnej kasy....

yo

chodziło mi o opinie pracowników innych firm którzy też narzekają, wróć na stronę 3

ojjj

yo - 2012-10-11 23:02:46 Mój język nie wymyśla, to opinie innych języków które kiedyś tak jak ty pracowały w GPP.Innych a Ty nie masz swoich przemyslen i zdania? Powiedz cos od siebie!!!

roberto

czego twe oczy nie widzialy niech twoj jezyk nie wymysla pozdrawiam

yo

Zobaczcie opinie innych firm takich jak Teneco, Purmo itp. Wszędzie to samo łajno. W GPP to jeszcze można coś zarobić.

roberto

mocne słowa jak na ja ty napewno mozesz powiedziec im to w twarz [usunięte przez moderatora] tylko nie zapomnij o wazelinie

aaa

musiol - 2012-10-03 21:40:24 sabotażysta zanim odejdzie musi zrobic zamentZgadzam się.Coś w tym jest...

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.