Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

lol

chyba pomyliłeś osoby ja nie pisałem nic ze słowem ,,bochater" ;) 1 raz weszłam na forum wczoraj

MIJA

tch - 2013-03-07 20:49:18 to ty jestes TCHURZLIWA hahahahahahah cóż za ortografia ty jesteś tchórzem skoro tylko na forum umiesz wyzywac kolegów cwaniaku internetowy jesteś hipokrytą a nawet o tym nie wieszto ty jestes TCHÓRZLIWA .Tak jak Ty bohater przez małe "b" i 'ch"

tch

roberto

panowie bardzo was prosze nie sprowadzajcie tego forum do swojego poziomu jaki reprezentujecie w pracy w domu i na ulicy internet anonimowość daje wiele swobody z której jak widać nie potraficie lub nie chcecie należycie korzystać nie interesuje mnie wasze zycie intymne zostawcie tych wiele pikantnych szczegółów w sypialni albo zapraszam do programu rozmowy w toku

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
adas

Wojtek - 2013-03-06 18:01:34 Wojtek - 2013-03-05 23:07:16 Nieudacznicy, pracy lepszej i tak nie potraficie znaleźć. Najgorszymi z Was jest [usunięte przez moderatora], każdemu obrabiaj (usunięte przez administratora)Bardzo mnie to wpienia, już sam nie daje sobie rady w życiu a nikt nie chce być dobry i mi pomagać, do tego dominują mnie oni muszę zaczerpnąć porady psychiatry. pozdrawiamzapomnialem podpisac sie nazywam się [usunięte przez moderatora] jestem z zor nie mówcie nikomu, o moich problemach, prosze.

lars

hehe jeden szlabanami żuca na dworcu pkp , po sondach się włóczy , drugi wieczny cwaniak rozumy pozjadał , pies od kierownika sprzedawczyk , atmosfere psuje, ludzi obraża , trzeci jak się wydrze to na całej hali go słychać jak starego , doszedł do stołka swojego po butelce , kiedyś wniósł i poleciał , i znowu pracuje , i ten ostatni wieczny alkoholik ,ale karzy o tym wie ,ja nic nie wiem .....

Wojtek

lars

to jest norma , MURAWSKI jest okejs .....

Wojtek

Nieudacznicy, pracy lepszej i tak nie potraficie znaleźć. Najgorszymi z Was jest [usunięte przez moderatora] każdemu obrabiaj (usunięte przez administratora)

lars

o czym wy mówicie przecież jesteście tylko najemnikami jaka to wasza firma jest i tak lepiej do tego podchodzić bo inaczej dostaniesz do glowy

jo tyz

jo tyz nibyda zaiwaniol za grosze.a co do to tych co rzadza to se dejcie ogloszynia na wujku franku- ja!!! naprowdy tam znojdziedzie chlopow co bydom miec na jabcoka za picioka ino uwazajecie zeby te jabcoki n ie poszly w teyki tysiaki euro

kontrolanjakości

Skoro nikt nic nie chce napisać będę musiał sam tam pojechać .

bolec

kontrola jakości , przyszła @ wiadomość ale jak ludzie nie szanujiom tego co majom,zróbcie z tym porzondek , prosze wyciognoć z tego konsekwęcjie , ale ja nie mam czasu musze krowy dojić , nie mów do mnie między wierszami , zapytaj synu poprzedników przed tobom , co to jest kontrola jakość, których już nie ma....

kontrolanjakości

Witam czy możecie mi odpowiedzieć na pytanie jak w Waszej firmie wygląda praca na kontroli jakości ? Dostałem ofertę pracy na tym dziale i się nad nią zastanawiam .

obserwator

Nie macie wrażenia że te błędy same się tworzą. Ja pisze z całą pewnością poprawnie a później widzę w swojej pisowni błędy. Dziwne!!!

adam

ludzie nie patrzcie na błędy w pisowni , 100000000 procent w tym prawdy jest , morze ktoś po kieliszku to pisał wszystko, liczy się treść, bardzo to przykre jest ...

gienek

czemu został poruszony temat pisowni na forum , taka pisownia jaki stosunek do pracownika i do całej reszty parku maszyn cnc , ludzie się śmiejom się z tego , to jest to samo co oni sobom na górze prezentujom ,pracownikowi pułtora roku temu zrobili film że jest smieciem ,nierobem , poświęcił tyle lat pracy w tym zakładzie , zero szacunku do człowieka ,wystarczy się przyjrzeć się maszynom stan techniczny , kto o to dba . kto wydaje polecenia tyle fachwców ,gość został tak poniżony i opluty publicznie że zaczoł żucać tym złomem , na koniec przerzucił 18 pojemników sam ....

leopert

pracownicy byli zwalniani za stan cywilny kawalerowie , pracujesz w firmie tyle lat nie chajniesz się to masz wypowiedzenie , kogo obchodzi w pracy stan cywilny w firmie,ty idziesz do pracy zarobić, wykonać danom funkcje lub czynność , życie prywatne to jest rzecz osobista , ale jak obecny kierownik schodzi po schodach i twierdzi oni wiedzom co ich czeka za coś....

firma dlugoletnia a tak glupia

qq - 2013-01-10 17:20:01 Sam pracuj na czterobrygadówce, poza tym już raz była taka akcja na 03L. Na linii pracowało na jednej zmianie 10 ludzi po 4 zmiany w sumie 40 chłopa. Przyszedł kryzys, zrobili 3 zmiany, uruchomili roboty, zostało na linii 12 ludzi a 28 zwolnili z dnia na dzień. Takie durne pomysły to se wsadź do [usunięte przez moderatora]!!!!!Co do zwolnień parobków to sie zgadzam. Wierzę,że każdy doceniony potrafi się odwdźięczyć ale szefostwo zajmuje się wielkimi sprawami jak urlopy! Wszystko prosto do poziomu i pionu,nic na parapetach,szafkach,itp.! Urlop miał być zaplanowany na rok do przodu a ja nie wiem czy za 2 tygodnie dostanę 1 dzień urlopu(zdj.ze stanowiska pracy w tym pomoże)- wiem-znacie to zebranie się odbyło..GŁUPOTA .WIEMY JAK LUDZIE ZROBIĄ BRAK 1 DZIEŃ URLOPU 2 TYGODNIE L4. BRAK PREMII I TZW.MOTYWACJI? Obudźcie się w końcu macie 200 ludzi ale nikt nie będzie brał odpow.za głupią paroletnią stawkę 10,11,12,13 zeta.Założę się,że jak byście zrobili 4-brygadówkę to sami byście zasuwali na pakowaniu i kontroli końcowej bo u Was ludzie zarabiają tylko tyraniem w nadgodzinach

obserwator

tylko jeden kierownik produkcji był , za dawnych lat , majoncy swoje twarde zdanie i zasady , ten obecny hehe nie dorównuje się do niego za prosty jest.....

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.