Opinie o Profit Plus Sp. z o.o. w Gdynia

Profit Plus Sp. z o.o. za główne zadanie stawia sobie upraszczanie życia przedsiębiorcom. Bazując na doświadczeniach wyniesionych z pracy w środowisku korporacyjnym i osobistych kontaktach biznesowych, udało nam się wypracować i przygotować ofertę usług wspierających przedsiębiorców w ich codziennych zmaganiach z biurokracją, płynnością finansową i rozwojem. Jesteśmy liderem na rynku oferującym produkt znacząco obniżający koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Intensywnie inwestujemy w dobór i rozwój naszych pracowników, którzy w krótkim czasie mogą stać się integralną częścią naszego zespołu oraz firmy.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profit Plus Sp. z o.o. w Gdynia

Stażystka

Nie polecam pracodawcy, nie wypłaca wynagrodzeń dla stażystów

@Stażystka

Proszę o kontakt biuro@sztukanauki.com

NB Nowy wpis
@Stażystka

Mam to samo, kilka miesięcy ciężkiej pracy, ogarniania klientów, umów, tabelek psu w (usunięte przez administratora)

Kamila Nowy wpis

Czy firma prowadzi obecnie rekrutacje na staże? Faktycznie nie wypłacają wynagrodzeń stażystom? A jak sytuacja wygląda na etacie? Wypłaty są na czas?

YXZ Nowy wpis

A CO Z PROFIT PLUS DORADZTWO KADROWE - SP ZOO?

Małgorzata Nowy wpis

@Damian, w swoim komentarzu opisujesz konkretne osoby podając ich dane osobowe. Jest to niezgodne z regulaminem strony Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Opinie, które naruszają regulamin mogą zostać usunięte.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Profit Plus Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Małgorzata

@Monia, czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia? Jak wyglądają wzajemne relacje między pracownikami? Piszesz, że wypłaty są na czas, a czy są przyznawane jakieś premie lub benefity pozapłacowe?

Małgorzata

@Paweł Jesteś pracownikiem w firmie Profit Plus? Co zatem mógłbyś powiedzieć nam o specyfice pracy tam? Poszukują obecnie nowych pracowników? Bardzo Cię proszę o aktywne uczestnictwo w dyskusji.

Monia
@Małgorzata

Pracuję tam od 3 lat. Jest różnie bo są problemy zarówno z klientami jak i czasem z organizacją pracy. Ale podejście do pracowników zawsze na najwyższym poziomie. No i to co ważne. Wypłaty były zawsze na czas.

Stażysta

Nie polecam tej firmy, byłam tam na stażu kilka miesięcy temu, a do dzisiaj nie widzialam wynagrodzenia..

@Stażysta

Proszę o kontakt biuro@sztukanauki.com

Jest kilka Profit Plusów w Polsce. Dajcie znać jakiego dotyczą komentarze np. dodając link do ich strony.

henry

ytr, akurat jesli chodzi o specjaliste ds sprzedaży to pensja zależy od umiejętności, doświadczenia i wyrabianych targetów. Jest podstawa w wynagrodzeniu, a reszta to premia i prowizja. Mozesz raz zarobić 2,5 tysiąca, a innym razem dwa razy tyle. Pozdrawiam.

Michałek

A o którym Profit Plusie mówisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Profit Plus Sp. z o.o. - Gdynia

Profit Plus Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Świętojańska 3 lok. 1
    81-368 Gdynia