Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Dorywczy

Nie mogłabym tam robić na etat pgc słodkie słone i napoje niedługo będą miały więcej nocek niż normalnych zmian .Co chwilę przebudowy ,zmniejszanie sklepu i 2 strefy jednocześnie (usunięte przez administratora) w cholerę a mi się tam bardziej opłaca na zleceniu niż im na etacie .Ochrona chce mieć więcej do powiedzenia niż menagerowie .Ex menagerka kadr nie umie się pogodzić z tym ,że jest menagerem chemii i dalej stoi na balkonie i patrzy na ludzi z góry a swój dział ma gdzieś ewentualnie spędza pół zmiany w biurze .L4 to niestety norma

Salaburka
@Dorywczy

Tak wiem kim jesteś. Więcej łazisz jak pracujesz

Merchandiser

W Auchan Opole Karolinka jest wybitnie dziwna kultura pracy ,że kadrowa nie odpowie młodej dziewczynie , dlaczego mimo tego ,że nie ma 26 lat musi płacić podatek ale wyjdzie sobie na balkon i będzie wydzwaniać do pracowników ,że merchandiser nic nie robi .Ochrona ma za dużo do powiedzenia monitoring kierują na pracownika nie na złodziei .Chodzą do dyrekcji i donoszą na pracowników .Manager ochrony ma takie prawa jak np .wyrzucenie merchandisera z pracy ,bo ma krótkie spodenki gdzie od tego jest bhpowiec również nic nie widzieli kiedy działy się kradzieże ale ,że merchandiser ma słuchawki na szyi nawet nie podłączone już wydzwaniają do menadżera dnia Tak poza tym większość obsługi jest git PGC (słodkie słone) PF(warzywa) Menaż.

Mika 19120
@Merchandiser

A jak wygląda praca na piekarni,z premiami i dużo dają bony na święta,i na wczasy pod gruszą.

Już nie pracuje
@Mika 19120

Wczasy pod grusza to granica 250-300 zł :D także nie wysilają się za bardzo

Magdalena
@Mika 19120

wczasy pod gruszą?! Oni nie rozumieją tego pojęcia z KP. To max 450zł, jeśli nie jesteś sam a wynagrodzenie na jedną osobę nie przekracza minimalnego. śmiech na sali. Gdzie można wyjechać na dwa tygodnie za 450zł z dzieckiem ub z mężem? Chyba na zakupy do ich dennego sklepu! Więc jeśli na rozmowie rekrutacyjnej usłyszycie, że są premie i wczasy pod gruszą, to ostrzegam - JEDNO WIELKIE KŁAMSTWO. Ostatnia premia po 3 mies. wyniosła 40zł brutto!!! A było mówienie na rozmowie 1000zł brutto! 3 miesiące zapierdalania po godzinach za 38zł Brutto!

Wika

Jezu czekałam na zrobienie karty 1 godz

$$$

Podobnie dzisiaj miały być wysyłane przelewy wiecie coś o tym fakcie czy może dzisiaj będzie kasa

...
@$$$

W tecie jest wyraźnie napisane 07.10

avatar
@...

wszyscy czekamy , nie ma jeszcze na kontach

Awatar
@avatar

Dostałam , ale myślałam że będzie więcej z premią ,

Aneta
@Awatar

:( a to na jakie premie aktualnie można tutaj u was liczyć?

Rafał
@Aneta

Kasjer 250zł ale musisz spełnić warunki: różnice kasjera do 1zł w skali miesiąca,obrót sklepu, skanowanie towarów max w Auchan 27 towarów na minutę (każdy ma indywidualnie),skanowanie Skarbonek kart Auchan 30%, tajemniczy klient ankiety.Często z tego dostajesz połowę.Pracownik hali lub pracownik wsparcia.Jak jesteś kasjerką to masz 500zł plus pracownik wsparcia (Glovo,dział) i tu jest wymagane dostępność towaru na półce brak go to 150zł premii mniej oraz obrót działu 150zł premii mniej( i wychodzi 150zł premii).Premie są ale nie osiągalne bo na dziale zależne od całego zespołu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.

Nie polecam podejmowania pracy w Auchan modlińska rekrutacja w tym sklepie to gorzej niz (usunięte przez administratora) najpierw umawiają na rozmowę gdzie człowiek przychodzi i sie okazuje ze nie ma kierownika bo cos mu wypadło i nikt przyszłego kandydata io tym nie raczył poinformować i przyjeżdżasz całujesz klamkę potem po tygodniu dzwonią kadry i znów zapraszają na rozmowę ok tym razem kierownik raczy sie pofatygować i przeprowadzić 5 minutowa rozmowę z góry juz założył ze kandydat nie pasuje na stanowisko czytając cv podczas rekrutacji czyli brak profesjonalizmu rekrutera i kierownika po czym proponuje inne stanowisko niz było w ogłoszeniu oczywiście nie mówiąc nic o charakterze pracy warunkach obowiązkach i wymaganiach nigdy w zyciu nie byłem na tak prostackiej rekrutacji jak ta w Auchan Nie polecam (usunięte przez administratora) dla zdeterminowanych ludzi tylko jeżeli przejdą proces rekrutacji za najniższa krajowa!!!

@Adam

Czyli, od zawsze tak grają, inne ogłoszenie w internecie inne na rozmowie. Gratuluje Auchan, jednak wasza renoma i nienawiść do Was rośnie z dnia na dzień coraz bardziej. Podejście do pracownika jak i kandydata, w każdym sklepie takie samo, zerowe! Inne ustalenia na rozmowie, inne wychodzą później. Gdzie premie? Gdzie szkolenie? Gdzie rozwój? W (usunięte przez administratora) to ja was też mam w (usunięte przez administratora)!

auchan

Chyba jedyna firma w polsce gdzie na jeden market przypada dyrektor marketu, dyrektor kontroli zarządzania, asystent dyrektora i dwie kadrowe. A ty rób glovo, siedź na kasie i wykładaj towar.

Ktoś
@auchan

Te kadrowe jeszcze bezczelnie robią obchody po sklepie i wydzwaniają do menagerów ,że ktoś nic nie robi a w twarz tego nie powiedzą.W jednym Auchan menagerkę kadr zdegradowali do menagerka chemii .Nowa pani menager senior nie zwraca na to uwagi ma ważniejsze rzeczy na głowie .Pani asystentka robi też szykuje degustacje jak widzi ,że ktoś jest sam na napojach to pomoże . Dyrektor obsługuje grilla jak nie ma kto kontrola zarządzania jest trochę upierdliwa .

wsparcieklienta

co z tym pracownikiem wsparcia klienta? trochę się obawiam po przeczytaniu tych opinii tutaj - aż tak źle? ogółem się zgłosiłem jako pracownik hali, jednakże na miejscu się okazało że miałbym być na tym wsparciu. jeszcze się nie zatrudniłem, mają do mnie dzwonić za jakiś czas pytać o decyzję.pomoże ktoś?

Olo
@wsparcieklienta

Nie wiem co to wsparcie klienta Idż spróbuj jak bedzie cos nie tak to wiej życie jest tylko jedno próbuj

abc
@wsparcieklienta

Jako pracownik wsparcia klienta masz dyzury glovo ( zbieranie rzeczy na zamówienie, często sa to duze i ciężkie zakupy 30-40 produktów to norma, rekordy do 100 sztuk, rzadko kiedy mniej niz 10 sztuk). Ilosc dyzurow moze byc rozna,ale jako wsparcie klienta masz ich co miesiac od 3-7. Poza tym jestes wysyłany/wysyłana do "czarnej roboty" na innych działach,a pieniedzy jako wsparcie otrzymujesz niewiele wiecej niz pracownik hali. Gdy otrzymasz propozycje na dział spożywczy albo szkołe/zabawki, klimat tam jest "gęsty" i mało motywujący do pracy.

Flopper4000
@wsparcieklienta

Jako pracownik hali odpowiadasz za swój dział, tymczasem jako pracownik wsparcia klienta robisz na CAŁYM sklepie, a dokładniej precyzując - tam, gdzie jest to konieczne. Połącz sobie to z niewiele wyższym wynagrodzeniem (o czym zresztą zostało wspomniane wyżej) i mając to wszystko na uwadze, odpowiedz sobie czy jest w ogóle sens w to wchodzić.

wsparcieklienta
@Flopper4000

Dzięki za odpowiedzi, w takim razie nie ma sensu i trza szukać czegoś innego.

Krzysiek

Gościu z działu chemia na Opole Sosnkowskiego jest (usunięte przez administratora) ludzie targają ciężkie rzeczy ręcznie a ten elektrycznym wózkiem papiery toaletowe przenosi i nie daje nikomu wózka pozdrawiam

Pysiu
@Krzysiek

Ten to chociaż wie jak się ustawić w pracy

Halina
@Pysiu

Haha, a co wy mówić nie umiecie żeby jakiemuś kierownikowi o tym powiedzieć? :D

Merchandiser
@Krzysiek

Słyszałam ,że wózki są na dany dział .Jak jest wózek na PGC to jest jeden i tylko jedna osoba nim jeździ .

Ktoś serwisant
@Krzysiek

Wiem o kim mówisz zacznijmy od tego ,że były szkolenia na wózki i sztaplarki i jakoś chętnych za dużo nie ma

MAM PYTANIE ODNOŚNIE NOWEGO POMYSLU AUCHAN KTORY WSZEDŁ W SKLEPACH . CHODZI O " POJEKT MAGAZYN" . CZY TO NADAL FUNKCJONUJE . U NAS TO NIEDLUGO RUSZA CIEKAWA JESTEM KOMENTARZY.

Ąłszyn
@4321

Ten sklep to jeden wielki ,,projekt niewypał,,

@4321

Weszło to w Opolu na Sosnkowskiego w Karolince ma wejść w styczniu

Yosi

Kupiłem basen przez oddział allegro. Notoryczne utrudnianie oddania na gwarancję. Stacjonarnie nie przyjmują na gwarancję bo kupiłem przez allegro. Mimo tego, że na fakturze jest adres Auchan Piaseczno. Potem znów nie odpowiadanie na maile i nie chcą przesłać dokumentów z naprawy. Ma ktoś kontakt do głównej siedziby, a nie na infolinię? Lub maila do głównego przełożonego lub we Francji. Chcę na nich złożyć skargę.

Tect

Dostał już ktoś z was wypłatę

Alkon
@Tect

Mi kadrowa powiedziała że dzisiaj rano wysłali ale jak widać to zwykle kłamstwo bo jak by z rana wysłali to już by było

qqqq

To co wyrabiają PRACOWNICY rano W SKLEPIE we WŁOCŁAWKU TO PORAŻKA "panie" stoją przy pulpitach obok samoobsługowych opowiadają wrażenia z nocy a kasy nie czynne tylko samoobsługowe na pytania klientów kiedy utworzą cisza a po chwili z uśmiechem o godz 8,15 i dalej pogaduchy .Między regałami (chemia przyprawy kosmetyki) ciągi zastawione paletami i pustymi kartonami.

wwwww
@qqqq

bo sam tego doświadczyłem i nic nie lepiej

oni
@qqqq

w Krakowie na bora to samo tylko stoją i (usunięte przez administratora) na kosmetykach nawet jakiś koleś z laskami co rano to samo stoją hihi i nic nie robią. W sklepie gorąco jak mzona klimy nie miec w dzisiejszych czasach!

Krzysiek 74
@qqqq

Może zastawione paletami żebyś człowieku mógł kupić towar bo właśnie w tej chwili ludzie go wystawiają.,a może dla ciebie ladkawco mają noce zarywać z dala od rodziny abyś ty miał wolne alejki .Trochę szacunku

Chciałbym się odnieść do rekrutacji w firmie Auchan w Żorach. Ogólny śmiech na sali.Po spotkaniu Pani mówi,że odezwą sie jak najszybciej..Po trzech tygodniach ciszy,dzwoni czy jestem zainteresowana dalej ofertą.Umawiamy się na telefon w wtorek a Pani nie raczy odebrać ani oddzwonić w ogóle. Juz samo zachowanie tych psełdo menagerów sparawiło,że nigdy bym w takiej firmie nie podjeła pracy:)

Byłem nie mam zamiaru pracować na nich i ich dodatki dla menadżera i elity

Wynagrodzenie

Dlaczego Auchan proponuje wynagrodzenie zasadnicze 2050 zł brutto skoro od tego roku wynosi 3010zł brutto?

@Wynagrodzenie

2050 brutto na cały etat ? Wiem ze proponują 2800brutto+ jakieś tam premie co daje najniższa na rękę :D

ernesta

Szkoda że Agi z nami nie ma . My straciliśmy dobrego człowieka a ktoś zyskał . Brakuje mi jej pomocy i porad .

Ale
@ernesta

Jakiej Agi?

Wirek

A może zwolnić starego (usunięte przez administratora), dział połączyć z elektro . I niech A.G. wraca A tyranowi podziękować albo na suche go dać to się dogada.

Weronika
@ernesta

To co się stało, że już jej nie ma? Ludzie odchodzą stamtąd czy coś innego się stało? Ja jestem trochę niewtajemniczona, stąd moje pytanie.

Krystian

Przykre jest to, że do sklepu Auchan Kobylnica jako menadżera zatrudniają osobę, która była karana za malwersacje finansowe i ma ogólną opinię tyrana. Nasz kochany Pan menago „specjalizował się” w okradaniu najbiedniejszych osób udających się do MOPR’u po pomoc a teraz został przyjęty z otwartymi rękoma do zarządzania sklepem. Już nigdy więcej nie zrobię tu zakupów. Nie pozdrawiam, Krystian

Taka sieć
@Krystian

Zarząd główny robi podobne rzeczy, więc pozwala pozostałym na wszystko. Pajac Mika będąc dyrektorem zasobów ludzkich wie o tym i kłamie w mediach, że to uczciwa firma , która nie wiadomo z jakiej racji otrzymuje tytuł pracodawcy godnego zaufania. W Krakowie regionalny płaci przelewem byłemu kierownikowi za milczenie, a ten to rozpowiada na wszystkie strony. Taka sieć etyczna.

Ona
@Krystian

Co chwile kogoś zatrudniają . Niestety prawda jest taka,ze z całego marketu tylko garstka ludzi powinna tam zostać . Reszta na zbity pysk powinna wylecieć. Najlepsza w markecie Kobylnica jest chyba ochrona, i kasjerki -większa cześć,tam pracują normalni ludzie . No może oprócz jednej Pani ochroniarz A... ona z tym pyskiem i brakiem poszanowania współpracowników tez powinna zakończyć tam karierę. Za to manager i reszta głównie kobiet -do rany przyłóż . Dyrektor i kilku menagerow tez jest całkiem spoko-bez zastrzeżeń

Tęsknota

Ciekawe czy zatrudniający wiedział o wszystkich grzechach z przeszłości nowego kandydata.

GrubyRysiek

Gdybyś widziała jak pewien osobnik potrafi większość dnia spacerować i oglądać towar. Dwie lewe ręce.

Motylek

Nie pozwolimy by źle nas traktowano. Góra o wszystkim musi się dowiedzieć.

miotła

W czym problem ? zgłoś to wyżej, jak zauważysz , że nie ma reakcji to jest ktoś nad Kobylnica w Warszawie. Każde poniżanie/nierówne traktowanie pracownika musi spotkać się ze stosowna kara, nie może rozejść się po kościach. Ludzie się nie zmieniają.

Dorian
@Tęsknota

Nowi z grzechami. A starzy kierownicy nie lepsi z grzechami . Niektórzy pracują z ludźmi do dziś ale z ich chorymi głowami powinni być na ulicy Wybrzeża.

Mateusz

Może trzeba wszystkich zdegradowac do pracowników i ogłosić nowy nabór na etaty kierowników . Bo co niektórzy mają wygórowane myśli o swojej wyższości. Wszyscy jesteśmy ludźmi Dać te same pieniądze innym ludziom z zewnątrz i ich zatrudnić. Wtedy wszyscy będą tacy sami bez ukierunkowanie chorych wizji

Wirek

Ale wszystkich czy tylko kierowników ? dyrektora ze swoimi Prezesami też oczywiście i to każdego do innego sklepu by nie popsuli atmosfery w innym sklepie

konkretna

Po zmianie regulaminu dot,Kart skarbonki nie bede zachecac do brania skarbonki.To jest robienie klientow w bambuko.

Radek

Kiedy Auchan planuje podnieść wynagrodzenia?.Już konkurent podnosi pensję od 1.10.2022.Nowy Pracownik od października otrzyma 3750brutto,a że stażem jego pensja wynosić będzie 4250brutto.Dodatkowo dodatek inflacyjny w wysokości 200zł(brak absencji) w okresie świątecznym.Nadal na ogłoszeniach Auchan wisi stawka 3390brutto,a nawet niżej 3180brutto.

Olo
@Radek

Jaki konkurent podnosi stawke?

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 385.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 318, z czego 24 to opinie pozytywne, 185 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.