Opinie o WPG S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WPG S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w WPG S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WPG S.A. w Warszawa

Na swojej stronie firma pisze, że pilnie zatrudni geodetów, czy to jest nadal oferta aktualna? Pytam, bo nie ma tam żadnej daty żeby się odnieść. Napisane jest tylko, że wymagają doświadczenie, więc ile najlepiej tego doświadczenia trzeba mieć? Czy początkowo przechodzi się jakiś okres próbny? No i jak firma nastawia się na współpracę z kobietami?

Jak wygląda ścieżka awansu w WPG S.A.?

ngdwcej

Jak wytrzymasz psychicznie i finansowo na minimalnej pensji i zarazem będziesz dużo pracować po godzinach i w weekendy i...no na maxa przez rok lub dwa to... może nawet zostaniesz szefem roboty (nieoficjalnie) i będziesz mieć większą odpowiedzialność i jeszcze więcej czasu na to też będziesz poświęcać :-) Po kilku latach możliwe że dostaniesz nową umowę na której pojawi się stanowisko wyżej i już będziesz zarabiać więcej niż minimalna krajowa!

@ngdwcej

Skąd takie podejście Pani Kas..?

Jol
@ngdwcej

A nie miałaś przypadkiem 2500 do ręki na start, jak przyszłaś? Pracownicy tej firmy nawet tyle nie mieli po dwóch, trzech latach pracy.

dramat
@Jol

2,5k do ręki na start po takich studiach to nieśmieszny żart...

Krzysztof
@dramat

No żart, ale co zrobisz. od czegoś trzeba przecież zacząć. Myślisz, że po jakimś czasie można podbić tę stawkę w górę?

denis
@Krzysztof

Wątpię ale zawsze możesz próbować.

ngdwcej Nowy wpis
@Jol

Nie wiem o kim piszecie ale do ręki na start faktycznie się zmienia dynamicznie... razem ze zmianami pensji minimalnej! Po dwóch trzech latach i więcej można było ewentualnie liczyć na dalsze dynamiczne zmiany ????

Ile jest zmian w WPG S.A.?

Olga Nowy wpis

Tak trochę to niejednoznaczne, przynajmniej dla mnie... ;) Chodzi, że zmiana systemie pracy, która Ci się po prostu nie podoba czy zmiana jako przemiana jakiś warunków pracy w firmie?

Czy można liczyć w WPG S.A. na prywatną opiekę medyczną?

akrtwow

Kilka lat temu zapewnienio opiekę medyczną w Falck. Ale radzę sprawdzić tą informację, gdyż mogło się okazać że był to za gruby benefit dla pracowników i należało go zaorac.

Przemysław
@akrtwow

To co, pozmieniało się na gorsze w firmie? Z czego to wynika? ;/

Geodeta

Liczy się doświadczeni! Przełożony zawsze pyta się o umiejętności praktyczne.

Czy pracowałeś kiedyś na budowie? Czy obslugiwales kiedyś sprzęt geodezyjny, jaki dokładnie? Czy masz jakieś doświadczenie w pracy w aplikacjach CAD (AutoCAD, Microstation)? Czy pracowałeś kiedyś w aplikacjach do prowadzenia EGIB, BDOT500, GESUT? Czy masz doświadczenie w pracach związanych z modernizacją gruntów i budynków? Czy pracowałeś kiedyś w programach GIS (Geomedia, ArcGIS, QGIS)?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Wojtek

Wymagają studiów wyższych?

jbhe
@Wojtek

Nie ale brak studiów jest przykrywką do zrównania pensji z minimalną krajową. Po okazaniu dyplomu na pewno stówka lub nawet dwie może wpadną!

Bartek

Żeby dużo zarabiać trzeba parę lat przepracować!

Dobry ziomek S.A.
@Bartek

Ja coś czuję że kolega jest z tego sportu ludzi którzy myślą że są wielce prestiżowi bo skończyli studia i odrazy dostaną 15 tysięcy na rękę zejdź na ziemię kolego

Maria
@Dobry ziomek S.A.

Użytkownik nie wspomniał nic o studiach, a najpewniej miał na myśli staż pracy i doświadczenie z nim związane. Jeśli masz inne zdanie, koniecznie podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami. Jesteś pracownikiem firmy? Chciałabym uzyskać informację, czy w WPG wynagrodzenie wzrasta wraz ze stażem pracy?

kmnistycznekwy
@Maria

Tak wzrasta! To chyba normalne! Przychodzisz masz minimalnie minimalną pensje krajową a po kilku latach już masz 500zł wiecej! Gdzie Ci czlowieku bedzie lepiej!?

Jak ze studentami w WPG S.A.? Chętnie zatrudniają?

kmsta

Tak! Na pewno jestes malo doswiadczony w pracy komercyjnej i masz swiadomosc ze Twoja pierwsza praca bedzie "za grosze". To wlasnie Ciebie potrzebuja! To jest geozdezja!! Praca odpowiedzialna i wazna!! Bedziesz sie spelnial zawodowo za te 2000zl...

Ciekawy

Czy te opinie dotyczą byłego Warszawskiego Przedsiębiorstwa Geodezyjnego i jego obecnej kadry kierowniczej? Kiedyś w nim pracowałem i teraz po przeczytaniu włosy stanęły dęba. Może to jednak pomyłka, bogate to było przedsiębiorstwo, dobrze położone, z mądrymi ludżmi, czyżby taka zmiana?

@Ciekawy

Niestety to wszystko prawda. Radzę się trzymać z daleka od tej firmy. Poza marnymi warunkami, jakie firma oferuje to panuje także mobbing.

malakas
@Ciekawy

Taka sytuacja ma miejsce od wielu lat. Bogate może jest dla prezesów i tym podobnych... Dobrze położone było... Ludzi można znaleźć dobrych i mądrych! (...może oprócz wyżej położonej kadry kierowniczej). Nie to na pewno nie jest pomyłką.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w WPG S.A.?

Edi

Cale. Płatności terminowe

Karolus

Współpracowałem z WPG przy kilku tematach i podsumuję to krótko - nie opłaca się. Proponują głodowe stawki za wykonanie konkretnej pracy licząc na to że trafią na jelenia, który zrobi trudną i czasochłonną pracę za mniej niż połowę ceny. Ktokolwiek myśli, że robiąc la nich pracę nauczy się czegoś i zarobi to w jednym ma rację. Nauczy się, że od takich ludzi należy się trzymać z daleka, a co do zarobienia - bez komentarza.

Alek

@Bida a to gdzie obecnie jest siedziba, że mówisz, że tak daleko?

Bida

Zarobki to nieporozumienie. Mieszkając w stolicy, po studiach, nikt nie chce mieszkać w 4-osobowym mieszkaniu. Standardem jest wynajem mieszkania samemu lub z partnerem. Doliczając koszty związane z wyżywieniem, dojazdami, opłatami za telefon czy internet, lekarzy i przyjmowane leki, podstawową chemię do domu, nabycie od czasu do czasu jakiejś odzieży, aby nie wiązać ledwo końca z końcem, minimalną kwotą na rękę powinno być 4000 zł! Jakaś odskocznia od życia, w formie krótkiego urlopu czy zjedzenia od czasu do czasu na mieście, też by się przydała. Przecież życie to nie tylko praca-dom. Kurs językowy czy karnet na siłownię też kosztują. A te wszystkie wymienione rzeczy to nie jakieś fanaberie tylko PODSTAWY! Ale w tej firmie ZAPOMNIJ o minimalnym komforcie życia. Po przeprowadzce pewnie co najmniej 1/3 składu zrezygnuje. Nikt za dotychczasowe pensje nie będzie na koniec świata jeździł. Nawet studentom to nie na rękę...

@Bida

Skąd wiesz, że będzie przeprowadzka? Jesteś pracownikiem tej firmy? Jeśli tak to od kiedy?

@Bida

Weź się wreszcie do roboty, zamiast narzekać. Co Ty sobie myślisz, że będąc świeżo po studiach i nie mając żadnego doświadczenia będziesz zarabiała 4 tys. czy 5 tys. na rękę?? Masz zbyt wysokie mniemanie o sobie.

@Lol

Od dawna wiadomo gdzie - za hutą Warszawa, przy zajezdni tramwajowej, w krzaczorach za Biedronką, tuż koło cmentarza na Wólce Węglowej, to miara tej zamiany

@Ciekawy

Straszną nudę i brak pracy musisz mieć w WPG, skoro w trakcie godzin pracy piszesz takie bzdury. A może to zgłoszę do Twojego kierownictwa?

@Ciekawy

Nadal stosujesz mobbing w WPG? Poza tym nie jesteś tam kierownikiem. A kierownik wie o tym, że praktykujesz mobbing w stosunku do pracowników. I zgodnie z kodeksem, jeżeli podwładny stosuje mobbing, a jego przełożony jest tego świadomy to nie tylko szary pracownik podlega karze, ale szef równie. Pozdrawiam Lol

poszukujący pracy

Ostatnio widziałem kilka ogłoszeń z ofertami pracy w WPG. Jak wygląda aktualnie kwestia zarobków? Ile wynosi pierwsza pensja i po jakim czasie ulega zmianie? Co z benefitami pracowniczymi, jakie istnieją? Jak ludzie są motywowani? Czy atmosfera pracy jest przyjazna? Można liczyć na rozwój?

Former
@poszukujący pracy

Zarobki słabe - bardzo. Pierwsza pensja może być nieco lepsza od drugiej regularnej, która zasadniczo nigdy nie ulega zmianie z wyjątkiem ostatniej, która jest średnio o połowę mniejsza od tej pierwszej... Pracując w tej firmie zapomnisz o tym że istnieje coś takiego jak benefit pracowniczy. Ludzie motywowani są możliwością pracy. Atmosfera bywa napięta, w szczególności gdy termin się zbliża. Jak najbardziej można liczyć na samorozwój, gdyż w celu wykonania zadań należy się wszystkiego nauczyć samemu oraz korzystając z doświadczenia współpracowników.

ebebe
@poszukujący pracy

jedyny rozwój na jaki można liczyć w tej firmie to rozwój depresji

wspomnienia

Zarobki marne, na skraju nędzy, może teraz się to zmieniło, jednak 2-3 lata temu ledwo starczało na życie. I nie mówię o zarobkach rzędu 3000, to było ok 1600zł miesięcznie. Należy też wspomnieć o darmowej pracy w soboty + milionie bezpłatnych nadgodzin. I niemożliwości odbioru tychże nadgodzin lub wzięcia jakiegokolwiek urlopu. O godzinie 14:50 w piątek człowiek dowiadywał się, że musi zostać w pracy do 18.

Czy dyżury międzyświąteczne w WPG S.A. obstawiają najmłodszymi stażem?

była pracownica

To zależy, zależy od kierownika, czasem kierownik szedł na rękę gdy ktoś wracał na święta do innej części Polski, ale np. wolna majówka raczej przypadała "starszym" pracownikom.

chriss

firma której jestem byłym pracownikiem, juz na szczescie. jak ktos pisal, ma sie nad sobą prezesa i koordynatorkę i swojego kiero, ale jeszcze dyrektora, menadzera i szefów innych którzy są w danej firmie czy instytucji gdzie pracujesz nad Toba. musisz słuchać nagle 6 osób i nie wiesz co masz robić. hitem jeszcze jest to, ze rzadko kiedy sa wypłaty o czasie, obroty na kilku kasach wow a masz na koncie kase 13 albo 14-go. a tu za mieszkanie zapłac czy za studia, wiecznie był z tym problem. w umowach dla studentów jest że płatne DO 10-go a tu nastaw się na koniec miesiąca na pożyczki po znajomych.fajny zespoł był, ludzie okej, fajne rzeczy dla zwiedzających i ludzie są okej, bo się cieszą że mogą pooglądać albo coś kupić jako pamiątkę jak już przyjechali

Czy w firmie WPG S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

???? szkolenia? jedynie z BHP...

Ciekawy

Bliżej własnego domu już nie można było. Prezes zachował się jak wygodny pianista. Jak usiadł za daleko od fortepianu, to fortepian do siebie przyciągnął.Będzie przechodził tylko przez skrzyżowanie.

Magda

Jaka jest specyfika tej pracy?

Ciekawy

No i stało się, WPG w swojej dotychczasowej postaci przestało istnieć. Sprzedano już cały dotychczasowy dorobek, łacznie z budynkiem Nowy świat 2. Tak to każdy potrafi, teraz tylko na prowincję.

Zostaw merytoryczną opinię o WPG S.A. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WPG S.A.?

Kandydaci do pracy w WPG S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WPG S.A.
2.2/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Janowskiego 11
    02-784 Warszawa