brak logo

WPG S.A.

Warszawa

Opinie o WPG S.A.

były murzyn wpg 2015-04-21 08:39
Nie polecam kasa 1200 zł umowa o dzieło bez ubezpieczenia może łaskawie dadzą umowę o pracę a jak się starasz to i tak Cię zwolnią bo projekt się kończy mimo że kogoś po Tobie sobie zatrudnili. Nie polecam... Jedynie wypłaty na czas
6
mała 2015-10-29 11:05
Jeśli nie masz noża na gardle do szczerze odradzam. Wszechobecna manipulacja i straszenie pracowników kontrolami; brak premii pochwał i zero rozwoju to wszystko zapewnia ta spółka...
2
szczeraopinia 2015-11-02 18:55
Nie polecam pracy w tej firmie, szefostwo niekompetentne, monitoring zakładany na pracowników, straszenie karami pieniężnymi z byle powodu oraz niewypłaceniem wynagrodzenia, zero szacunku dla pracowników, zwolnienia bez ostrzeżeń, w zależności od humoru i sympatii przełożonego. Jedyne, co jest plusem to sami pracownicy, jeśli ma się szczęście i trafi na dobry skład to atmosfera bywa fajna, jednak ogólnie szkoda marnować czasu zarówno na nieprofesjonalną kilkuminutową rozmowę kwalifikacyjną, jak i późniejszą pracę.
2
JAKUB 2016-02-07 10:53
Szczerze odradzam! Jestem jeszcze oficjalnie pracownikiem niebawem juz nie.
Firma kogucik. Manipulacja straszenie ciągłe ganianie za coś zwłaszczcza przez prezesa i panią koordynator, która na niczym się nie zna a udaje najmądrzejszą na świecie. Niedowartościowana prostaczka kóra straszeniem usiłuje budować swój szacunek a jedyne co robic to budzi śmiech zaraz potem jak wychodzi. Słyszałam o przypadkach nie płacenia Zus, nie wypłacania premii pod byle pretekstem, ooźnieniach wypłacenia wynagordzeń o tydzień bo niby z przelewem były problemy. W nowym roku pracowaliśmy dwa tygodnie bez umów co jest niezgdone z prawem. Wynagordzenie też nie powala w stosunku do ofert innych firm. Wprowadzili konkursy majace motywować nikt nie zobaczył złotówki do dziś. Praca dla ludzi o mocnych nerwach albo bardzo wyluzowanych.
1
kol 2016-02-07 10:56
Prowizji której nigdy nie zobaczysz. Bo zabraknie ci 3 zł do zrealizowania planu. Powodzenia.
porażka 2016-05-09 19:09
Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Pensje słabe, po wielu latach pracy cudem jest zarobienie 2000 netto. Dużo wymagają, dużo siedzenia po godzinach. Praca typowo terenowa to już w ogóle porażka, a pensje na poziomie 1600 zł. Prezesi firmy, jakby oderwani od rzeczywistości, nie mają ochoty inwestować w sprzęt, a pracownicy to dla nich bezimienny motłoch, który w każdej chwili można wymienić.
3
Ipalilos 2016-06-10 10:28
Warunki pracy są różne w zależności od tego w której pracowni się pracuje. Najprawdopodobniej większość negatywnych opinii pochodzi od pracowników pracowni zwiazanej z EGiB (P-33).
Ogólnie jest to dobre miejsce na początek. Firma prowadzi różnego typu projekty, od geodezyjnej obsługi inwestycji, skaning laserowy po budowę baz GIS. Jeśli ktoś chce nauczyć się praktyki od doświadczonych specjalistów oraz nie ma wygórowanych wymagań finansowych może kilka lat popracować i później z bagażem umiejętności przejść do innej firmy by zarabiać więcej (...najczęściej kończy to się przekwalifikowaniem patrząc na stan branży).
Trzeba się po prostu pogodzić z faktem że Prezes firmy najbardziej inwestuje w muzeum a nie pracowników...
2
stażysta 2016-06-28 10:56
Bardzo polecam WPG. Dużo się nauczyłam podczas odbywania stazu. Kompetentna i doswiadczona kadra. Jest się od kogo uczyć. Prowadzi duże projekty.
Robert 2016-07-13 21:04
Faktycznie można się wiele nauczyć. W firmie pracuje wielu doświadczonych kartografów i geodetów. Kadra jest w stanie poradzić sobie z niemal każdym zagadnieniem zarówno z dziedziny GIS jak i pomiarów geodezyjnych.
Z drugiej strony szacunek firma -> pracownik jest zerowy! Wogóle się nie dba o pracownika, poziom wyzysku jest maksymalny!
Warunki pracy również nie należą do najlepszych...
Żal 2016-12-10 10:40
WPG to totalna porażka !
Aha, co do wypowiedzi niejakich "stazysta" i "Robert" - litości, rozumiem że pracodawcy dodają własne pozytywne opinie, no ale to już przesada.
Firma WPG jednym słowem tragedia. Całkowity brak szacunku dla pracowników. Pensje słabe, sposób wynagradzania to śmieszna podstawa, patrz minimum krajowe plus premia. Tyle, że kiedy w firmie jest ciężko premia wynosi 1 zł. Również kiedy człowiek zdecyduje się wreszcie odejść z tego obozu pracy lub go zwolnią też dostaje na do widzenia 1 zł premii.
Dobrze, że moja przygoda z tą firmą dobiegła końca. Nie poleciłbym największemu wrogowi.
5
Robert 2017-02-06 19:58
Nijaki Robert to akurat były pracownik firmy, który odszedł po 6 latach (...i należy jego opinie doczytać do końca). Po za tym Robert napisze ponownie, że bardzo szanował kadrę pracującą w WPG bo się od niej wiele nauczył. To nie zmienia jednak faktu że firma nie jest godna polecenia pod względem zarobkowym i warunków pracy, gdyż nie oferuje pracownikowi niewiele więcej poza pensją minimum + premia. Prawdą jest również to, że odejście to największa obraza majestatu...
Ciekawy 2017-09-20 15:20
Czy te opinie dotyczą byłego Warszawskiego Przedsiębiorstwa Geodezyjnego i jego obecnej kadry kierowniczej? Kiedyś w nim pracowałem i teraz po przeczytaniu włosy stanęły dęba. Może to jednak pomyłka, bogate to było przedsiębiorstwo, dobrze położone, z mądrymi ludżmi, czyżby taka zmiana?
poszukujący pracy 2017-09-20 17:25
Ostatnio widziałem kilka ogłoszeń z ofertami pracy w WPG.
Jak wygląda aktualnie kwestia zarobków? Ile wynosi pierwsza pensja i po jakim czasie ulega zmianie?
Co z benefitami pracowniczymi, jakie istnieją? Jak ludzie są motywowani?
Czy atmosfera pracy jest przyjazna? Można liczyć na rozwój?
Zostaw swoją opinię o WPG S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WPG S.A.