Opinie o Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta) w Gdańsk

Działalność firmy zakończona.

Asunto Group Sp.zo.o. to firma produkcyjna i dystrybucyjna z siedzibą w Gdańsku - oferująca szeroką gamę wyrobów piekarniczych, gotowych produktów mrożonych i świeżych takich jak między innymi pizze, zapiekanki w marce Best Bakery, Pizza Corleone oraz owoców morza i ryb pod marką Lilly Planet. Jesteśmy dumni z możliwości dostarczania Konsumentom w Europie produktów, które łączą w sobie tradycję, wysoką jakość i nowoczesne, przyjazne środowisku technologie.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta) w Gdańsk

jasiek

na razie trudno jest awansować ponieważ struktura jest płaska ale sądzę , że za jakiś czas tak

Zośka

wynagrodzenia są dobre powyżej średniej w Trójmieście , firma w porządku , dużo dużo pracy. Firma szybko się rozwija i jest z tygodnia na tydzień więcej pracowników ale to dobrze bo jak patrzę co dzieje się w innych miejscach to tu jest stabilnie i ciekawie.

Bliźniacze wpisy? Jakieś dziwne. A tak poważnie to ile się zarabia? Bo nie wiem czy wysłać swoją aplikację do nich

gośka

żydek - 2013-04-09 17:33:48 Nie polecam tej firmy,jest to banda oszustów,nie uczciwi,nie płacą za nic na czas.Traktuja ludzi jak wyrzutki społeczeństwa. nie warto...żydek ??? nie słyszałam aby ktoś narzekał na naszą firmę - teraz już wiem , że poza żydkiem - ale nie może być inaczej:)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta). Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Skuter

Bardzo chciałbym pracować dla firmy Asunto Food Group Poland Sopot. Co zrobić żeby się dostać do pracy ?

Gośka

ale zakręcona firma

Andżelika

już pracuję w Asunto i nie zapeszając jest ok.Ale dzięki za ostrzeżenie.

Leniwiec

Le (usunięte przez administratora) zapomniałeś , że nie byłeś w porządku wobec firmy i Właścicieli a oczekiwałeś od nich żeby traktowali Cię poważnie. Wniosłeś tak złą atmosferę do firmy , że wszyscy czekali aż zakończysz pracę.Nie wiem z czego Właściciele się nie wywiązali wobec Ciebie ale Ty masz z tym ogólnie problem wszędzie gdzie pracowałeś - wszyscy są żli i każdy jest do niczego.

Andżelika

Czy ktoś może mi przekazać informację jak się pracuje w Asunto ? staram się tam o pracę jako RPH w Krakowie

12PhWawa

Dużo słyszałem o tej firmie - jak można dostać się do pracy w tej firmie ?pracuję z hurtowniami z Warszawy i okolic mam duże doświadczenie!

Gośka

Ja jestem zadowolona !

Zbyszek

Fajna atmosfera , świetni ludzie , czasami nerwowo ale gdzie nie jest czasami ciężko - polecam Asunto jako fajnego Pracodawcę

Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta)
3.4/5 Na podstawie 643 ocen.

Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta)