Opinie o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

Inspektor

Na budowie nie ma już nikogo z kadry firmy POLBUD S.A. od dłuższego czasu spodziewając się takiego obrotu spraw, gmina płaci bezpośrednio podwykonawcom. (usunięte przez administratora)

Jan

To nieprawda, że nikogo z Polbudu nie ma na budowie. Jestem Kierownikiem budowy z ramienia POLBUD. S.A. tel. kom. (usunięte przez administratora)i będę nim do czasu rozwiązania umowy pomiędzy Polbud-em , UG Jabłonna (usunięte przez administratora)

banzai
@Jan

Poddał się chłopina, od tygodnia też go nie ma. A już były obawy, że okopie się w Chotomowskich Lasach i skapituluje za 30 lat, jak ostatni Japoniec po II Wojnie Światowej.

robol

To już jest koniec.

Tomek! Jeszcze tyle świąt przed Tobą, że na pewno dostaniesz ten przelew a może nawet nie jeden w okresie przedświątecznym. Cierpliwości! P. powstanie jak feniks z popiołów i odrodzi się jeszcze bardziej silniejszy niż był.

kre tyn

ciekawe kto teraz do wojska idzie?

Nie wiem jak było w twoim wojsku ale w moim jak ktoś powtarzał się 2 razy to był uważany właśnie za tego kogo sam wymieniłeś.

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG
ATN Service ApS
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Wszystkim pracownikom i byłym pracownikom firmy POLBUD z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego najlepszego !!! Moi drodze bądźcie pełni wiary ponieważ tak jak z martwych wstanie Jezusa Chrystusa budzi w nas otuchę ducha i wiarę w nie możliwe tak i my musimy wierzyć w to ,że wszystko zakończy się w miarę dobrze. Wierzmy , ze odzyskamy nasze zaległe pensji i zlikwidujemy nasze debety w bankach .Znajdziemy lepsza nową pracę !!!!Bo wiara czyni cuda!!!

sprawa sądowa

Informator Sądu Rejonowego w Białymstoku z dnia 18.04.2014 : W dniu 15 kwietnia 2014 roku do tutejszego Sądu wpłynął kolejny wniosek o ogłoszenie upadłości układowej dłużnika Polbud S.A. w Bielsku Podlaskim złożony przez dłużnika (sygn. akt VIII GU 16/14). W dniu 16 kwietnia 2014 roku dłużnik został wezwany do uzupełnienia braków formalnych wniosku. Jednocześnie Sąd prostuje, że poprzedni wniosek dłużnika Polbud S.A. w Bielsku Podlaskim o ogłoszenie upadłości układowej w sprawie sygn. akt VIII GU 13/14 został złożony w dniu 8 kwietnia 2014 roku, a następnie w dniu 9 kwietnia 2014 roku został zwrócony z przyczyn formalnych.

Sprawa sądowa

Informator Sądu Rejonowego w Białymstoku z dnia 10.04.2014 : W dniu 12 marca 2014 roku do tutejszego Sądu wpłynął wniosek o ogłoszenie upadłości obejmującej likwidację majątku dłużnika Polbud S.A. w Bielsku Podlaskim. Wniosek ten został złożony przez wierzyciela Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Onkologii w Bydgoszczy (sygn. akt VIII GU 7/14). Jednocześnie Sąd zakazał prowadzenia postępowania naprawczego dłużnikowi Polbud S.A. w Bielsku Podlaskim.W dniu 8 marca 2014 roku do tutejszego Sądu wpłynął wniosek o ogłoszenie upadłości układowej dłużnika Polbud S.A. w Bielsku Podlaskim złożony przez dłużnika(sygn. akt VIII GU 13/14). W dniu 9 marca 2014 roku został zwrócony z przyczyn formalnych.

ostatnia budowa Polbudu

Wiadomość z Gazety Powiatowej z dnia 16.04.2014: Z powodu doniesień o złej kondycji firmy, Urząd Gminy Jabłonna przyśpieszył działania mające na celu ostateczne formalne pożegnanie z dotychczasowym wykonawcą. – Jesteśmy w trakcie przygotowania dokumentacji do odstąpienia od umowy z Polbudem – informuje rzecznik (usunięte przez administratora). Najprawdopodobniej w ciągu kilku najbliższych dni, gmina wycofa się ze współpracy z firmą. Budowę ma zakończyć w terminie z pomocą podwykonawców.

ostatnia budowa Polbudu

Wiadomość z Gazety Powiatowej z dnia 15.04.2014: - W bieżącym tygodniu główny wykonawca Centrum Edukacyjno Kulturalno Sportowego złożył dokumenty o upadłość – taką informację otrzymaliśmy z Urzędu Gminy Jabłonna. Jak zapewniają urzędnicy, nie ma to wpływu na terminowość wykonywanych prac na budowie. Urząd Gminy Jabłonna w listopadzie 2012 roku podpisał umowę z firmą z Bielska Podlaskiego na kontynuację budowy CEKS – Etap IA. Polbud Spółka Akcyjna oferowała wówczas najkorzystniejszą ofertę w wysokości 13,4 mln zł. Po półtora roku pracy, gmina rozstanie się z Polbudem. – Na budowie nie ma już nikogo z kadry firmy POLBUD S.A. z Bielska Podlaskiego – potwierdza doradca ds. CEKS Janusz Karmel. Informuje przy tym, że od dłuższego czasu spodziewając się takiego obrotu spraw, gmina płaci bezpośrednio podwykonawcom. Nauczona doświadczeniem z poprzednim wykonawcą (PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE ZAMBET S.A.), tym razem skonstruowała tak umowę, by uniknąć kłopotów w przypadku problemów finansowych firm. Zapewnia też, że mimo zgłoszenia wniosku o upadłość, problemy głównego wykonawcy nie wpłyną na realizacje prac i termin oddania szkoły do użytku. Jak potwierdza przedstawiciel firmy, wniosek o upadłość został zgłoszony przez firmę do Sądu Rejonowego w Białymstoku.

zarząd

za wasze cieniasy oczywiście

zarząd

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt składa zarząd ps. my już zakupy zrobiliśmy a wy ? hahahahahahahahahahahahahaha

tomek

biegnę dzisiaj do banku z nadzieją poza tym nie wszędzie zgadzają się na urlopy przed świętami a to też trzeba docenić

podwykonawca
@tomek

chcesz powedzieć że powstaje POLBUD 2??

XXX

Tomek ty to jesteś dopiero AS!!!!Wybitny BETON!!!!Tzw. twardogłowy!!!!Wiesz rozkładasz tu wszystkich na łopatki swym idiotyzmem i ślepa wiarą w cud POLBUD-u!!!Pani Prezes powinna Cie przyjąć z otwartymi ramionami ,trzymać i pielęgnować hahahh pracownik 60-ciolecia POLBUD!!!!!SUPER TOMEK z AMELINIUM!!!

Tomek rządzi. Chyba ma już kasę przed świętami, premię przed wakacjami i dofinansowanie do wczasów. Tylko on jeden przejął się ulubionym sloganem byłego prezesa M. - Nie pytaj co polbud może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zrobić dla polbudu?! Tomek zrobił wiele i chce dalej robić w polbudzie!

@ja

masz na myśli prezesa micaja?

@tomek

wierzę że mimo wszystko wszystko będzie dobrze z NASZYM polbudem

@tomek

Nie rób jaj i nie zadawaj głupich pytań. Chyba, że potraktujemy te jaja jako nieodłączny atrybut zbliżających się świąt.

@ja

nie rozumiem co to za banki że przelewy idą tak długo

Rolnik
@tomek

W sumie $ może iść w dwóch ratach: 1. Jak będę miał i... 2. ...jak będę chciał :P

@tomek

Tomek nic nie pisze. Chyba już na zakupach. Dostał przelew, do tego dofinansowanie, premię i podwyżkę. A co ty zrobiłeś by być taki jak Tomek?! :-)

szeryf
@ja

stanąłem dzisiaj przed lustrem i stwierdziłem "jestem zajebisty":D i zacząłem szykować jajka na święta.

tomek

Dopiero co wróciłem z banku 3 dni się wykłócałem że pomyłka żeby sprawdzili jeszcze raz i nic nie dało. Normalnie nic z tego nie rozumiem. Z tego wszystkiego o świętach nawet zapomniałem.

atomek

spoko loko, będzie wszystko:wynagrodzenia,premie, dofinansowania do wczasów. Od maja produkcja rusza z kopyta. (usunięte przez administratora)ma nowe wyższe stanowisko i widzi potencjał we firmie. Pomożecie? (usunięte przez administratora)Ma to wyzwolić drzemiący w nas potencjał.

@atomek

coś w tym jest złego że dalej chcę pracować w polbudzie

szeryf

pieniądze będą, ale z funduszu płac gwarantowanych w terminie czerwcowym:) akurat na wakacyjne wojaże. (usunięte przez administratora)

@szeryf

fajnie by było liczę przed wakacjami na premię i dofinansowanie do wczasów

prezez

od dzisiaj do 05.05.2014 urlopy wypoczynkowe przymusowe:)można tak?

waldi

bo to jest koniec nie ma już nic

Widzę ,że jednak do nie których pracowników POLBUD naprawdę nie dotarło to ,że to już koniec i naprawdę kasy nie ma i nie będzie!!!Ludzie obudzicie się!!!Cholera te 60 lat tradycji to czasem 60 lat twardogłowia chyba!!!!

bezrobotny

Pamiętacie Budbaum ? Pamiętacie Henpol ???

SYNDYK

Czy ty Tomek rozumiesz czy dalej nie rozumiesz ,że wypłaty będą od Funduszy Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych!!!!Nastąpi to jak Sąd przyjmie dokumentacje firmy POLBUD i pozwoli na jej upadłość!!!Powoła Syndyka Masy Upadłościowej!!!A to wszystko nastąpi za parę miesięcy!!!!A ty chcesz mieć wypłatę pod święta???Człowieku wszystkie konta są zablokowane przez komorników!!!A w maju będziecie już wszyscy zwolnieni!!!!Zrozum to chłopaku w końcu!!!!Szukaj roboty!!!!Wesołych Świąt Wielkanocnych życzę Ci i innym ponadto!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Polbud S.A. Bielsk Podlaski - Bielsk Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polbud S.A. Bielsk Podlaski?

Kandydaci do pracy w Polbud S.A. Bielsk Podlaski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polbud S.A. Bielsk Podlaski