Opinie o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

kontenplator

co oznacza NAFIBUD? co oznacza NAFI?

The End

I to już jest koniec!!!!!

THE END

I to już jest koniec!!!!!

Kancelaria

Proszę o informację jakie nieruchomości posiada Polbud a jakich się pozbył. Wszystko co można zabezpieczyć!

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
Pod.

TAK to prawda uwaga na nową spółkę, bo tylko nazwa się zmieniła!!!! Czytajcie w KRS z kim nie współpracować. (usunięte przez administratora)

korybut
@Pod.

jacy to członkowie?

Podwykonawca

ciekawostka, w Bielski Podlaskim utworzono nową spółkę o nazwie Nafibud SA, w zarządzie byli członkowie zarządu Polbud SA, (usunięte przez administratora) Nowa spółka, nowe możliwości, bo chyba już nikt nie chce pracować dla polbudu

podwykonawcy

Bardzo dobrze, że polbud upadł na rynku o jednego śmiecia mniej! Teraz pani (usunięte przez administratora) dobiera się do tyłka i mam nadzieje ze do jej majątku prywatnego również. W końcu sprawiedliwości stanie się zadość i ta gruba licha będę miała za swoje wieloletnie okrada nie podwykonawców.

wredny

A ilu podwykonawców poszło z torbami na derbach ? Dlaczego po tak znakomitej firmie jak polbrud DOM DEVELOPMENT usuwa usterki

Windykator

Już samochody stoją na placu w jednym sznureczku,zaparkowane w kierunku bramy wyjazdowej, gotowe do ich załadunku na lawety!Dziękuję!!!!W poniedziałek je zabiorę!!!!A tak w sumie mam tanio auta do sprzedania!!!Okazja!!!Zapraszam!!!

waldi

trudno żeby za siedzenie w kontenerze placili wam w nieskończoność ekstra dorze wam tak

rozgoryczony

Z tego co się dowiedziałem to wypłaty mają być tylko dla pracowników zatrudnionych do chwili obecnej, czyli księgowość, kadry, i niektórym kierownikom pozostali nawet nie mają co liczyć na wynagrodzenia.

pracownik jeszcze
@rozgoryczony

I po raz kolejny brak poszanowania dla kodeksu pracy... Ciekawe jaka będzie odpowiedź pipu.

demokrata przedsiębiorca
@rozgoryczony

czy zadaliście sobie pytanie czy aby na pewno zasłużyliście na wypłaty? może niezbyt ciężko i ze zbyt małym zaangażowaniem pracowaliście? poza tym może dla dobra firmy i jej właścicieli powinniście pracować za darmo? zawsze można zbierać drewno na opał i jagody w lesie a dla dobra firmy i jej właścicieli się poświęcić

@demokrata przedsiębiorca

Jeśli masz zamiar pisać takie głupoty to sobie daruj .Niektórzy pracowali uczciwie a teraz nie maja na życie .

Honor

O dobrze to jest wiedzieć!!!!W sumie to by chociaż zrobili jakieś zebranie dla załogi i powiedzieli mniej więcej kiedy mogą być pieniądze?A tu zero kultury!!!!(usunięte przez administratora)

prezesowa

Dzisiaj wszyscy dostaną wypłaty

@prezesowa

no i gdzie są te wypłaty?To prima aprilis ?

@prezesowa

Kiedy w końcu będą wypłaty .Nie mam z czego żyć .

żaba1972
@matka

Niestety nie masz racji - Derby 11 dla DOM DEVELOPMENT skończył

król julian

tylko sobie chlopie zaszkodzisz - przelewy będą w kietniu

Zły
@król julian

A czym ja mogę sobie jeszcze zaszkodzić????Zaszkodziłem sobie ,z ez dziadami się związałem!!!!Bo nikt z nikim nie rozmawia i nikt nie mówi kiedy te przelewy będą tylko po prostu nie ma!!!!

poszkodowany

Poszukujemy poszkodowanych podwykonawaców z budowy "Rywal" Biała Podlaska, który budowała firma "POLBUD" z Bielska Podlaskiego woj. Podlaskie, gdyż w grupie łatwiej będzie wyegzekwować zarobione pieniądze KONTAKT ----> bert1991@o2.pl

kosmetyk
@poszkodowany

rywal jeszcze budują i raczej skończą

pederasta
@kosmetyk

rywala buduje już inwestor i skończy na bank. A skończy dlatego, że bez polgówna.

karaluh
@pederasta

dziwne że ze wszystkich budów ich usuwają a np. osiedle wilno polbut jeszcze nie zakończył

podwykonawca
@poszkodowany

Podam adres mailowy,bo obecnie przebywam za granica.Jak mi wyslesz Nr Telefonu,To zadzwonie.jerzy-k1972@o2.pl

AAAA
@karaluh

Polbud nie kończy osiedla Wilno. Inwestor przejął budowę.

karaluh
@AAAA

osiedle wilno to dom development polbut nie był by w stanie skończyć żadnej inwestycji dla takiego developera

Zygfryt

To może jakieś namiary...?

podwykonawca
@Zygfryt

Jestem z Bialegostoku i nie dostalem zwrotu kaucji gwarancyjnej.jerzy-k1972@o2.pl

hlewik
@podwykonawca

a co Białystok jest zagranicą?

jp

w czym brał udział?

jp

nic z tego nie rozumiem odebrane zapłacone ciekł ktoś brał w tym udział

pk
@jp

A co tu rozumieć. Wiadomo o co chodzi.

NN

Właśnie !!!!Nie głupi pomysł!!!Trzeba nam Władimira Putina!!!Od razu zamknął by ich na 25 lat do ŁAGRU i po sprawie by było!!!!Więcej nikt by się nie odważył takie cyrki robić z inwestorami,podwykonawcami,pracownikami!!!Tak jak panią Tymoszenko do ciurmy by tak sobie pomyślała parę lat co grozi za takie przekręty!!!A tak w TUSKOLANDII jest "RÓBTA CO CHCETA I JAK CHCETA"!!!!!CO ZA KRAJ!!!GDZIE SĄDY I PROKURATURY????

Zły

Mamy 26.03.2014 roku a wypłaty nadal nie ma!!!!Jak tu żyć!!!!

kb
@Zły

nie martw się może jutro będzie przelew

Bezrobotny

UWAGA: NOWA, OGÓLNOKRAJOWA AKCJA INTERNAUTÓW Zbliżają się Eurowybory i wielu polityków (szczególnie tych, których za bardzo nie lubimy) szuka tam sobie ciepłej posadki. Szanowni Internauci, zróbmy im wszystkim niespodziankę i głosujmy solidarnie na osoby z poza politycznego establishmentu, czyli na tych z dalszymi numerami na listach wyborczych albo na tych z mało znanych partii. To ma być dla obecnej klasy politycznej ostrzeżenie. Jak trzeba będzie, powtórka nastąpi w przyszłorocznych wyborach do naszego parlamentu. To, co ostatnio w Sejmie działo się w sprawie niepełnosprawnych to szczyt obłudy, hipokryzji oraz wręcz bezczelności ze strony obecnej władzy. SIŁA NASZA JEST W INTERNECIE. PORADZILIŚMY SOBIE W SPRAWIE ACTA, PORADZIMY SOBIE TEŻ Z POLITYKAMI. PROŚBA DO WSZYSTKICH ABY TEGO POSTA LUB COŚ O PODOBNEJ TREŚCI - ZAMIEŚCIĆ NA WSZELKICH MOŻLIWYCH PORTALACH I FORACH INTERNETOWYCH.

Zostaw merytoryczną opinię o Polbud S.A. Bielsk Podlaski - Bielsk Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polbud S.A. Bielsk Podlaski?

Kandydaci do pracy w Polbud S.A. Bielsk Podlaski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polbud S.A. Bielsk Podlaski