Opinie o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

Anna Grodzka

pracowałam dla Polbudu i było ok

ole
@Anna Grodzka

pewnie byłaś córką prezesa

XXX
@ole

Ty Tomek to liczysz na to ,ze mądry jesteś ,a jesteś niestety taki głupi ,że szkoda Cie nawet już uświadamiać!!!Poszukaj dobrego psychiatry...i to będzie twa najlepsza inwestycja!!!Inwestycja w siebie!!!Tak Ci ten POLBUD mózg wyprał ,że nie potrafisz zrozumieć iż kasy nie ma nie będzie długo dla nikogo!!!!PONIATNE???Zapewne nie PONIATNE...noo ale poradziłem koledze co ma ze sobą zrobić!!!!Zainwestować w swa sprawność intelektuwalna i otworzyć oczy na świat!!!WESOŁEGO ALLE LUJJJAAAA

tomek
@XXX

a dlaczego ma nie być?

Putin

Niepełnosprawność intelektualna w stopniu znacznym (upośledzenie umysłowe znaczne, dawniej idiotyzm – niestosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) – rozwój psychiczny osoby dorosłej na poziomie 6. roku życia. Około 4-5 roku życia zauważalne spóźnienie rozwoju psychofizycznego. Osoby te mogą opanować samoobsługę, przy stałej opiece mogą wyuczyć się czynności domowych, ale nie są zdolne do wyuczenia zawodu. Mogą podejmować prace niewymagające kwalifikacji

koniec Polbudu

Artykuł z dnia 07.04.2014 ze Strefy Biznesu Polbud to firma z Bielska Podlaskiego. Reklamuje się ponad 60-letnim doświadczeniem. Ostatnio głośno jest o karach, jakie spółka musi zapłacić za opóźnienia w budowie Parku Naukowo-Technologicznego w Białymstoku. To aż 15 milionów złotych. Poza tym Polbud przegrał w sądzie sprawę o odszkodowanie za spóźnienia przy innej inwestycji – w białostockim szpitalu wojewódzkim. Do zapłaty ma około 500 tys. zł. Opóźnienia są także przy budowie Białostockiego Centrum Onkologii, ale tu zarząd województwa przedłużył termin zakończenia prac do końca roku.

GT

Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie, dawniej debilizm – niestosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) – poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12. roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań. Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym. Życie rodzinne przebiega bez trudności. W socjalizacji mogą nabywać zaburzeń osobowościowych, ze względu na atmosferę otoczenia i stosunek innych. Obecnie istnieje tendencja do wprowadzania zajęć korekcyjnych, przy intensywniejszym treningu poznawczym w dłuższym czasie osoby z upośledzeniem w stopniu lekkim osiągają podobne wyniki co osoby z przeciętnym IQ. Do 12 roku życia brak różnic rozwojowych.

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Bielsk Podlaski
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Upadłość Polbudu

Firma budowlana zapowiedziała duże zwolnienia. Strach w Polbudzie A A A Artykuł z Gazety Współczesnej: Dodano: 8 kwietnia 2014, 10:00 Początkowo władze spółki zapowiedziały, że pracę może stracić nawet 140 osób. Później szefostwo firmy stwierdziło, że liczba ta może być mniejsza - mówi Beata Dawidziuk, dyrektorka Powiatowego Urzędu Pracy w Bielsku Podlaskim. O ile, nie wiadomo. Załoga Polbudu liczy prawie 230 pracowników.

koniec Polbudu

Cytat artykułu ze Strefy Biznesu z dnia dzisiejszego. Białostocki sąd ze względów formalnych zwrócił do Polbudu wniosek tejże firmy o upadłość. Został on złożony do sądu 7 kwietnia przez samą bielską firmę. Wcześniej - 12 marca 2014 roku do białostockiego sądu wpłynął wniosek o ogłoszenie upadłości obejmującej likwidację majątku dłużnika Polbud S.A. w Bielsku Podlaskim złożony przez wierzyciela Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Wniosek jest na etapie procedowania i winien być rozpoznany w terminie dwóch miesięcy od jego złożenia. Jednocześnie sąd zakazał prowadzenia postępowania naprawczego dłużnikowi Polbud S.A. w Bielsku Podlaskim.

ciekawy

coś nowego?

tata

To ja twój tata

zgłaszać

sekretariat.dos@msw.gov.pl zgłaszajcie wszystkie sprawy związane z polbudem i ich pracownikami

tadzio dyszel

ciekawe co porabia były wiceprezez Przemysław? W instalu też długo miejsca nie zagrzał

cudoniewido

widzę, że wątek popularny. Trzeba było pracować i być człowiekiem, a nie udawać i sabotować kosztem podwykonawców karma działa!

krol julian
@cudoniewido

Łubu Dubu

I znów będą wybory naszego "klubu"!!!!Czas na zjazd Zarządu i rozgrywka pomiędzy jednymi a drugimi udziałowcami...o to kto to dostanie za promocyjna cenę 1zł od syndyka!!!!

wielki elektronik

Niepełnosprawność intelektualna w stopniu umiarkowanym (upośledzenie umysłowe umiarkowane, dawniej imbecylizm - niestosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) – funkcjonowanie intelektualne dorosłego człowieka na poziomie 9. roku życia. W okresie przedszkolnym istnieją trudności z nabywaniem reguł społecznych (lojalność, współdziałanie), a także niezręczność fizyczna, powolny rozwój motoryczny. Poza tym do 9. roku życia rozwój jest prawidłowy. Osoby takie mogą nabywać umiejętności samoobsługowe, nie gubią się w dobrze znanym terenie, mogą pracować w zakładach pracy chronionej. Nie powinny zakładać rodzin.

kill bill2

napisz coś od siebie, bo kopiować to i byle małpa potrafi

znany
@kill bill2

A Pan Panie (usunięte przez administratora)zdaje się sam zalega swoim pracownikom od wielu lat???? Chyba czas się rozliczyć? Taki opiniotwórczy, taki prawy i złoty a sam opłotkami chodzi bo ludziom wisi pieniądze.

kongo

a kto to prezes i wiceprezes?

krol julian

pisalem Tibie a nafibudzie (ludzie co to za nazwa, to tylko (usunięte przez administratora)umiał wymyslec) kto kim tam jest, ot co

FGŚP

Czekamy na ogłoszenie upadłości!!!Czekamy na to z utęsknieniem by zwrócić się do FGŚP by nam wypłaciła nasze zaległe wypłaty!!!Prosze zagęszczać tam ruchy bo nie mamy za co już żyć!!!

kombinator

polbud kupił pola naftowe a nafibud bedzie wydobywać rope

korzeń
@kombinator

polbud będzie produkował wiatraki a nafibud kupował a podwykonawcy za darmo będą montować

XXX

Głupszej nazwy dla firmy budowlanej to nie było można wymyślić!!! "NAFI" każdemu normalnemu kojarzy się z przemysłem NAFTOWYM!!!!!Cóż kretynizm na samym początku!!!Pozdro!!!

Łukasz Drabik

NA (najlepsza) FI (firma) BUD (Budowlana)

ben
@Łukasz Drabik

faktycznie nieźle wykombinowane było pol bud pol-skie bud-ownictwo a teraz na-jlepsza fi-rma bud-owlana w skrócie nafibud chociaż lepiej może by było toffibud, krówkabud, delicjabud, nafi...???

Zostaw merytoryczną opinię o Polbud S.A. Bielsk Podlaski - Bielsk Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polbud S.A. Bielsk Podlaski?

Kandydaci do pracy w Polbud S.A. Bielsk Podlaski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polbud S.A. Bielsk Podlaski