Opinie o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

Mózg

Ja mam lepszy artykuł z Kuriera Porannego z 02.08.2013 roku. "Firma Polbud, która od maja 2011 roku buduje Białostocki Park Naukowo-Technologiczny przekazała w piątek teren budowy inwestorowi, czyli gminie Białystok. Tyle, że podobnie zrobiła już ponad miesiąc temu. Wtedy władze miasta nie przyjęły jednak inwestycji. Okazało się bowiem, że park nie jest jeszcze gotowy. To, że Polbudowi zależy na szybkim oddaniu inwestycji nie powinno nikogo dziwić. Park miał być gotowy już 31 maja. Od tego terminu biegną kary. Zgodnie z umową z miastem, za jeden dzień zwłoki Polbud zapłaci 0,15 procent od wartości zamówienia brutto. Kontrakt wart jest ponad 51 mln zł. Oznacza to, że za każdy dzień zwłoki miasto będzie się domagało ok. 76 tys. zł. "

NN

Klusek cytujesz artykuł z przed 2 lat !!!Noo i co się zmieniło w tym temacie????Ile sprzedali wiatraków przez 2 lata???Ile ich zamontowali?Ile osób zatrudnili w tym zakładzie?Ile energii te wiatraki wyprodukowały????Wszystko zamyka się cyfra mniej niż 0 !!!! Bo jakoś chyba nie było jakiej kol wiek serii chociaż z 10 sztuk !!!!Wszystko w fazie prób i testów już 3 lata? Gospodarz któremu krowa 3 lata by mleka nie dawała to by ja po roku do rzeźni wysłał!!!!A tu jedna wielka ściema!!!!

NN

Wybudowali nowy zakład i produkują wiatraki???Haha co nazywasz zakładem?Zaadaptowane z byłego magazynu pomieszczenia i parę maszyn?Ot mi zakład wielki...!!!A ile wyprodukowali tych wiatraków???Była jakaś seria wyprorokowanych wiatraków np.50 sztuk?Jest ileś modeli???Czy wszystko w fazie prototypów???A ile osób tam zatrudnili???Nie wiem czy 10 osób łącznie z prac.biurowymi tam pracuje!!!!Faktycznie przemysł wielki który robi wrażenie!!!!Noo a te wiatraki to chyba raczej wiatraczki powinno się nazywać!!!Taki wiatraczek to nie wiem czy da światłą na 2 żarówki w domu hahah i to te po 40W!!!Szok jaka technologia!!!!JAPONIA!!!

klusek
@NN

Poczytaj kurier poranny. Fragment poniżej a tytuł że polbud rośnie w siłę. "Wiatrak w każdym domu Zakład, który powstanie przy ul. Żwirki i Wigury w Bielsku Podlaskim, będzie produkował małe elektrownie wiatrowe. Urządzenia te mogą być instalowane przy domach, a nawet małych firmach. Wytwarzana przez nie energia elektryczna nie jest wielka, ale zaspokoi zapotrzebowanie jednego lub nawet kilku gospodarstw domowych. – Prace nad powstaniem nowego zakładu już trwają – informuje jego kierownik Marcin Rożko."

obserwator

obserwuje te wpisy i moge powiedzieć ze współczuć tu można tylko podwykonawcą a nie pracownikom pol bud skamlecie że za miesiąc nie dostaliście pensji jakiś groszy w porównani do podwykonawców co jesteście winni im chłopki za Buga trochę godności miejcie

zosia
@obserwator

jak nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj. a te wypociny sobie daruj tłuku.

obserwator
@zosia

tłuk to Ciebie Zosia zrobił

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.

klusek

Niemożliwe wybudowali nowy zaklad i produkują wiatraki. Lepiej nie szerzyć defetyzmu. Wiara czyni cuda.

podwykonawcy

Juz niema tam podwykonawców inwestor rozwiązał juz umowę z polbud em

greg

mam pytanie czy polbud siedzi jeszcze na jagiellońskiej w warszawie czy już ich pogonili a tak na marginesie dobrze im tak ,co teraz zrobią te mądre inżynierki tak wyszkolone do wyłudzania roboty bez kasy jednych bandytów mniej

tymon
@greg

(usunięte przez administratora) ostatnio jeszcze wisiała więc pewnie jeszcze są

Asia

Jeżeli chodzi o upadłość firmy to wydaje mi się że teraz chodzi o to jaką formę upadłości ogłoszą. Są dwa rodzaje : upadłość likwidacyjna, oraz ugodowa. Od tego chyba też zależy sytuacja pracujących tam ludzi, chodzi mi o odprawy, zaległe wynagrodzenia itp...

Robert Sienkiewicz EUROCOLD

Informacyjnie: Wykonałem usługę na WUMie budynek Badań Przedklinicznych . Nie zostałem rozliczony. Wzywałem do przeprowadzenia inwentaryzacji końcowej, której kierownicy ze mną nie przeprowadzili. Pozdrawiam : (usunięte przez administratora)

Worldcold
@Robert Sienkiewicz EUROCOLD

worldcoldwinner

NN

Być może wiadomość o "grupowych" zwolnieniach jest prawdziwa ,gdyż już parę osób o tym mi wspominało.Padały nawet cyfry..100-150 osób....hmmm coś na pewno na rzeczy jest.W sumie na dniach będzie to widoczne.Tylko kwestia nie wypłaconych wypłat pracownikom?Ludzi się zwalnia i nie płaci bo nie ma z czego!To kto ma zapłacić???Nie czas ogłosić upadłość firmy i powołać syndyka???Chociaż ludzie by pieniążki dostali z państwowego funduszu gwarancyjnego , na zasiłki by się porejestrowali!!!Brak słów na takie Zarządzanie firmą!!!!Czy jakieś służby w tym kraju to kontrolują???Ktoś sie tym interesuje????

asia

Powiatowy urząd pracy otrzymał informacje z POLBUDU o "grupowych" zwolnieniach.

samouk

Dla mnie na paliwo do subaru starcza a pieniaczy wczoraj wysłałem na szczaw.

huk
@samouk

dla mnie starcza na paliwo do audi

gość samoktoś

Kto naliczał te kary ten naliczał, a jeśli ktoś wam naliczył to zawsze się można było nie godzić. Pozdrawiam

Jacek

Zapomniałem dodać, że dziadostwem nie jestem i ci ludzie którzy zostali bez wypłat też nie są. A radzę się liczyć ze słowami w kierunku pracowników tej firmy. Może Pan sobie jeździć może po tych co Panu tej kasy nie wypłacili czyli po łaskawym ZARZĄDZIE. Bo za te słowa to Panu już dzisiaj można proces cywilny wytoczyć, pytanie tylko czy zbiorowo czy każdy z osobna. Pozdrawiam Pana Panie drabik.

kozak
@Jacek

weź się nie podniecaj sam tam pracowałem i drabik ma racje nie udawaj takiego niewiniątką ty pomagałeś pieniądze odzyskać weź mnie nie rozśmieszaj i nie składaj na zarząd jak ci się nie podobało to było się zwolnić możesz wytoczyć i pięć procesów ale pewnie nawet nie wiesz jak się to robi a ty gdzie byłeś jak drabi bubel robił w baraku siedziałeś ten bubel to ty zrobiłeś i na innych nie składaj

pracownicy
@Jacek

wytocz pierwszy a my popatrzymy co będzie

Jacek

Chłopie licz się ze słowami obrażać to możesz swoją matkę. Sam jestem jeszcze pracownikiem tego podmiotu i nie jest to śmieszne. Na dzień dzisiejszy wszyscy rozsądni ludzie pomagają Wam odzyskać kasę, a Pan Panie drabik trzeba trochę popatrzeć jaki bubel się zrobiło a dopiero później ludzi sądzić i obrażać. Te drobne żuczki jak kierownictwo jest niczego niewinne bo nie mają wpływu na przepływ kasy w firmie, są tylko kozłami ofiarnymi, którzy Wam żuczkom dawali te głupie umowy do podpisania i nic więcej. A Pan Panie drabik jak się Pan wdał w konflikt z kierownictwem to tylko na swoje życzenie.

łukasz drabik

Zarząd polbudu ukrył swój majątek a teraz czeka pewnie z ogłoszeniem upadłości żeby upłynął okres 6 miesięcy i będzie można im na skoczyć

@łukasz drabik

dra bik ty się lepiej nie odzywaj.. gorszego podwy konawcy nie znam.

@były pracownik

Ja jako jeden z dwóch przedstawiam się nie mam nic do ukrycia a ty (usunięte przez administratora)Ty i reszta reprezentowaliście polbud jacy pracownicy taka firma DZIADOSTWO. (usunięte przez administratora)

ale drabic sie osmieszył
@były pracownik

buhaha

adam
@łukasz drabik

adam

XXX

Haha kogo wybiorą na Prezesa Polbudu!!!!!!!Dobre dobre!!!!Niezły humor hahah!!!!Wybiorą pana który się nazywa SYNDYK !!!

nm
@XXX

a tak na poważnie to kto ma być wybrany na prezesa?

pic
@nm

Wiesz może coś więcej na ten temat wyboru , ma się odbyć zgromadzenie podobno 11 kwietnia ?

pic

Czy wiadomo kogo wybiorą na stanowisko prezesa polbudu ?

prezesowa pewnie lubi

Robert Sienkiewicz

:) na ostro.

Zostaw merytoryczną opinię o Polbud S.A. Bielsk Podlaski - Bielsk Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polbud S.A. Bielsk Podlaski?

Kandydaci do pracy w Polbud S.A. Bielsk Podlaski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polbud S.A. Bielsk Podlaski