Opinie o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

papa smerf

za mała efektywność i za duże zarobki zwykłych szaraków i temu jest źle!!! Biuro pracuje na wysokich obrotach, próbuje to uratować. Będzie dobrze, odbijemy się od dna.

Mądrala z lasu

Jagoda z ogrodu za swą inteligencje powinnaś dostać nagrodę Nobla!!!Twierdzisz ,że "zwykli pracownicy" położyli tą firmę i zapędzili w tak wielkie milionowe długi?Tylko gdzie byli Prezesi,Zarząd,Kierownicy,Majstrowie,Brygadziści????Byli na wczasach w Egipcie????Nooo cóż "zwykli pracownicy" się nachapali czy Ci "niezwykli pracownicy" coś tu kręcą????

gość samoktoś

Radzę pracować asekuracyjnie, nawet jeśli macie zapewnienie od Inwestora o zapłacie za roboty. Pracownik Concordii

Jagoda z ogroda

firmę położyli zwykli pracownicy którzy dostali już wypowiedzenia, teraz będzie tylko lepiej.

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Bielsk Podlaski
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
podwykonawca

Witam państwa mam wieści z ostatniej chwili i z bardzo pewnego źródła,pol-bud za około miesiąc,półtorej ogłosi upadłość prezes chciał już to zrobić teraz ale pani (usunięte przez administratora)się póki co nie zgodziła wiec prezes zszedł z tonącego okrętu....dowiedziałem się dziś również z biura w bielsku ze nie maja pieniędzy na wypłaty dla swojej kadry...reszty juz nie trzeba nikomu tlumaczyc......jutro pracownicy mojej firmy nie jada na budowę odstępuje od umowy chyba ze pani (usunięte przez administratora) przedstawi mi zabezpieczenie bankowe.Pozdrawiam

dno 4

Costa Concordia - dobre określenie, uciekać z tonącego statku, bo jeszcze miesiąc i po nim.

XXX
@dno 4

Przez złe zarządzanie pracownicy właśnie otrzymują wypowiedzenia z pracy....co to oznacza?Być może Costa Concordia tonie bo zarząd nie patrzył na kurs okrętu gdzie płynie...a na rafę zawsze jest łatwo wpłynąć jak się nie uważa!!!!Cóż za te błędy konsekwencje największe poniosą pracownicy....zwykli szarzy ludzie...i to jest bardzo smutne i bolesne....W sumie nie ma się z czego cieszyć ,że położona została firma z tak wieloletnim doświadczeniem i kiedyś dobrą marką!!!Przykre!!!!Wyrazy współczucia dla szarych zwykłych pracowników....

truskaw
@XXX

a kto ją położył? ktoś konkretnie?

dno3

nic, tylko do KRD podawać.

dno2

(usunięte przez administratora) uważajcie. banda(usunięte przez administratora), niekompetentnych ludzi.

dno

jeszcze chwilę i będzie po firmie.(usunięte przez administratora)zero profesjonalizmu, kultury... brak słów po prostu.

kot

może do koła gospodyń wiejskich

Pod.

POLBUD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wąs

I tu piszesz nie prawdę!!! W Polbudzie podwykonawcy zmieniają się co chwila. I sprawy wygrywają!! Nie wolno się bać tylko walczyć o swoje a nie o grosze ,które proponują. Ludzie namawiam do zgłaszania ich do Prokuratury, im nas więcej tym szybciej za nich wezmą.

bil
@wąs

kogo zglaszac?

ssa

polbud to firma która nie płaci panom "prezesom" którzy maja dwóch wiecznie narąbanych pracowników a podpisuja umowy na pół miliona i generuja kilkumiesiaczne opóźnienia dla budowy, jak ktos uważa że zrobił tzw."roboty" moze iść do sądu i to udowodnić - nie przypominam sobie żeby ktos wygrał, bo ci co faktycznie zrobili dostali kase i dalej robia z polbudem.

podwykonawca

Z Nowym Rokiem zgłaszam Polbud do Prokuratury i Upadłości. Czy są chętni?

Rafał
@podwykonawca

Jestem chetny strefamaszyn.eu

oszukany
@podwykonawca

Ja zrobiłem to dawno.(usunięte przez administratora)

Rafal

Polbud to tragedia , to firma na krawędzi upadku z całkowitym brakiem płynności. Wszystkich oszukanych proszę o kontakt [usunięte przez moderatora] proponujemy złożenie wniosku o upadłość i przeprowadzenie egzekucji z majątku zarządu. Największy kombinator to nowy pan deeereektor patałach i miernota pan paw-włoski.

koncyt
@Rafal

bez przesady jeszcze niedawno pisałeś że pa w łowski to taki swietny gość. człowieku zdecyduj się. i podawałeś telefon o złożenie wniosku. dzwoniłem tAKIEGO NUMERU NIE MA

JULKA
@koncyt

a co słychać u k owalews iego?

huk

polbut już zbankrutował?

hulk
@huk

Polbud trzyma się bardzo dobrze!!

NIE.

Jestem na NIEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!! Omijać z daleka!

pszetwożony otpad

Wilno nie jest jeszcze zakończone. Jak dobrze pójdzie to może się wyrobią do końca roku.

kudyś z bielska

kamil - 2013-09-27 06:09:39 z tego co mi wiadomo wygrywając jakiś przetarg np. samorządowy/rządowy trzeba wyszczególnić podwykonawców z którymi się współpracuje... rozpisany jest kontrakt na cały okres budowy z określoną kwotą inwestycji. również uwzględnia się w nim podwykonawców. jak z płatnościami u nich?ale po podpisaniu umowy można ich zmienić bo są to tylko propozycje podwykonawców lub np. po trzy propozycje na jedną robotę

biegus

anonim - 2013-09-24 00:00:01 kj to skąd pojawiają się opinie, że nie zgłaszają ??? Wyssane z palca czy jednak w przeszłości miały miejsce jakieś wałki?a gdzie ich mają zgłaszać? na kursy nauki budowania?

Zostaw merytoryczną opinię o Polbud S.A. Bielsk Podlaski - Bielsk Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polbud S.A. Bielsk Podlaski?

Kandydaci do pracy w Polbud S.A. Bielsk Podlaski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polbud S.A. Bielsk Podlaski