Opinie o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

Michał Nowy wpis

W maju 2014 roku Sąd w Białymstoku ogłosił upadłość likwidacyjna firmy!

Jankub Nowy wpis

Wiele wykonawców nierzetelnie prowadzi roboty. Z takimi Nafibud często jest zmuszony zerwać umowę, a ono jako "pokrzywdzeni" rewanżują się szkalującymi wpisami. Proszę zadzwonić do Pani Dyr. szkoły w Wołominie co sądzi o firmie Nafibud.

zz Nowy wpis

Szkoda

pablo Nowy wpis

Micałek tak jak w nafibudzie i tu zrobi porządek :) tzn. rozpier...doli wszystko!

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku rolnego R7
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
kura3

100 BANIEK

Niech ktoś mi powie gdzie zniknęło ok 100 milionów złotych z POLBUDU?

kura2

kura1

kutasbud

ddd

kto jest właścicielem tych firm?

Brukbrud

Uwaga nie pakujcie się w podwykonastwo nie wypłacają pieniędzy.

aron23

przeczytajcie mój wpis opinie o NAFIBUD W TYM PORTALU a poznacie za i przeciw działania córki polbudu i obecnych egzekutorów.a po za tym większość wpisów zadowolonych dokonują osobiście jako zarząd to od górne wyznaczone obowiązki za co są sowicie wynagradzani.nie ma sensu dalej drążyć tego tematu zapraszam do lektury opinie nafibud aron23

wod-kan

Byłem i jestem podwykonawcą NAFIBUD S.A. i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Prezes bardzo miły i kulturalny człowiek. Ogólnie firma godna polecenia!!!

zyczliwy

czytam te post i jedno przychodzi mi do głowy ...... miałem być podwykonawca do momentu jak dostałem umowe do podpisania w formie bardzo podobna do polbudowskiej..... z wieloma dodatkowymi zapisami , jeżeli ktoś coś takiego podpisuje to rozumiem że chce zbankrutować na własne życzenie. Umowa jest tak skonstruowana że legalnie mogą zwodzić podwykonawce z płatnościami do tego naliczyć tyle kar że dostanie marne grosze ...... po krótce umowa dla samobójców.

podwykonawca

Czy ktoś wie ile firm "rozłożył" Polbud dzięki genialnym posunięciom kolejnych prezesów?

ardo

ma ktoś wiedzę czy syndyk sprzedał blok na ul. nowy świat w Białymstoku i ewentualnie komu?

kilka lat temu mialem rozmowe na budowie z prezesem (garniturek, pewny siebie ,zarozumialy) jak on moze znac sie jak nigdy nie prowadzil budowy a uprawnienia zalatwil sobie nie bedac na budowie. Bez doswiadzczeniai wiedzy pokory kazda firme udupi.

takitam

Pana prezesa z Nafibudu znam osobiscie jeszcze z polbudu, nie jest tak zle, malo tego pomogl mi odzyskac kase ktora polbud placil pol roku.a jak bedzie tu sie zobaczy jak cos to napisze

Zostaw merytoryczną opinię o Polbud S.A. Bielsk Podlaski - Bielsk Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polbud S.A. Bielsk Podlaski?

Kandydaci do pracy w Polbud S.A. Bielsk Podlaski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polbud S.A. Bielsk Podlaski