Opinie o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

henryk sienkiewicz

wszyscy dzisiaj do mnie dzwonią

Łukasz drabik

Wstydzicie się swoich nazwisk że pod pseudonimami wpisy robicie

gal
@Łukasz drabik

nie

zażod
@Łukasz drabik

coś w tym jest że nazwisko małą literą

Zły

Wypłata miała być już w piątek ,następnie w środę i mija czas i nic nadal nie ma!!!Jak tu im ufać?Trzeba jutro iść do biura z czymś i sytuacje ostatecznie wyjaśnić!!!

NN

Wypłaty nie widać !!!!! U mnie w kieszeni 1,2 zł i kredyty w banku .Jedyne co widać to odsetki od niezapłaconych rat !

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

dobże

maż

cierz się rze prace maż

moros

Jaka jest dokładnie sytuacja Polbudu? Czy są wypłacalni, czy zostali zgłoszeni do KRD, czy mają jakieś zajęcia komornicze, sprawy w sądzie? Zalegają mi z płatnościami już pół roku a pani w księgowości twierdzi, że czekają na pieniądze od kontrahentów. To chyba jakaś bujda? Proszę o rzeczowe informacje a nie ze coś ktoś usłyszał i sieje plotki

Poolo

Pani Prezes twierdzi ,że to są tylko przejściowe problemy!!!!Nooo i niedługo w bliżej nie określonym czasie będzie wszystko pięknie i ładnie także wypłaty kiedyś będą!!!!A kiedy dobre pytanie do Zarządu !!!!

manolo
@Poolo

z tą pani to bym nie przesadzał

łukasz drabik

Jak nam polbud nie płacił to było dobrze teraz zobaczycie jak to jest nie dostać kasy za prace.Ja was nie żałuje z wyjątkami oczywiście

Podwykonawca
@łukasz drabik

Masz rację Łukasz.Ci którzy byli nie fer do podwykonawców żeby nie dostali kasy..

inżynier

W poniedziałek podaję ich do inspekcji pracy dosyć grania na zwłokę, wypłaty miały być to w czwartek to w piątek ,(usunięte przez administratora)

Zły

Dawać moja kasę!!!Gdzie wypłata?!!!Jak konta firmowe po blokowane to Zarząd niech ze swych prywatnych kont biednym ludziom płaci!!!!Niech parę samochodów sprzedadzą!!!Cholera ja na chleb nie mam dzieciom!!!Dziadostwo!!!

ryży koniu

Przyszły tydzień stolarka wędruje na przymusowe urlopy wypoczynkowe- taką decyzję podjął dyrechtor Kaszczuk w porozumieniu z zarządem. Jest powód aby znowu dać sobie premię, przecież dyrechtor coś robi:) tylko chyba zarządu nie obchodzi czy ta działalność jest konstruktywna.

biskup
@ryży koniu

prestirzowe

Picasso

Jeśli jest to możliwe to podajcie jakie w tej chwili prowadzi budowy polbud .

szaraczek

A będzie nie wiadomo kiedy bo nikt nic nie wie... może jutro a może za tydzień, wiec całe 1230zł (usunięte przez administratora)

mycal
@szaraczek

nikogo

urlopowicz

Ohhh jak mi dobrze !!!!Świeci słonko,spaceruje nabieram sił na urlopie i myślę jak by tu wszystko popłacić z mego pustego konta....boooo wypłata miała być a nie ma....i nie wiadomo kiedy będzie???

greg

do wszystkich podwykonawców uważajcie polbud nie ma kasy chcą ogłosić upadłość na wszystkich budowach jest zadyma zacznijcie gadać z inwestorami

bebzon

(usunięte przez administratora)szkoda zwykłych ludzi którzy pracują za najniższą krajową (usunięte przez administratora)

koneser kiełbasy
@bebzon

a skąd się wziął w polbucie paw.lowski?

Bubu

Niestety tak jak pisze przedmówca wypłat dla pracowników nie ma ,pan w kryzysie wieku średniego paw.włowski nagrodę dostał...cóż podobno "ryba psuje się od głowy".kadra zarządzająca jak zwykle kasiorę bierze niezłą, jak firma tonie to też kasiorkę bierze i jak statek ma zatonąć to pierwsi się ewakuują booo mają tyle kolesi oskich znajomości ....Hmm statek tonie ,kapitana nie ma bo pierwszy zwiał, kadra kasę wyciąga ile się jeszcze da...a ze statkiem zatonie tylko robol

Zadowolony

Polbrud zalega z wypłatami dla pracowników, myślę,że inwestorzy powinni już rozpisywać nowe przetargi. (usunięte przez administratora)Ale mam satysfakcję.

Zostaw merytoryczną opinię o Polbud S.A. Bielsk Podlaski - Bielsk Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polbud S.A. Bielsk Podlaski?

Kandydaci do pracy w Polbud S.A. Bielsk Podlaski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polbud S.A. Bielsk Podlaski