Opinie o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

saimon

Oni położyli wiele firm. Uważajcie na nich. Firma wielki przekręt. Nie ma płynności finansowych i nie umie budować. Bo za tak małe pieniądze nikt nie chce pracować. Zrywają z nimi umowy Inwestorzy tj WUM, UM Białystok, Urząd Marszałkowski.

kotek

Jaki sprawiedliwy??? Taki sam jak wszyscy w tej firmie!!! Nic nie podpisuje bo nie ma czasu i odsyła do swoich pachołków!!!!!!!!!!!

kotek

sylwia - 2013-01-15 22:18:37 zawieź do Samojluka na Żytnią to podpisze i dopilnuje żeby pieniądze przelalijedyny sprawiedliwy jaki tam pozostał

SĄD !!!!

Dobrać im się do tyłka!!! I tym wszystkim kierownikom i dyrektorkom na wszystkich budowach , każdemu z osobna ich oskarżyć o oszustwa i kłamstwa i podać do Prokuratora !!!! Biorą kasę za to, to i będą odpowiadać przed Bogiem.

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG
ATN Service ApS
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
sylwia

zawieź do Samojluka na Żytnią to podpisze i dopilnuje żeby pieniądze przelali

Firma

Jestem za protestem! Zróbmy im darmową reklamę! Niech wszyscy się dowiedzą, że to banda oszustów i złodziei!!! TV na pewno się zainteresuje. Zbierzmy rodziny, znajomych i rodziny znajomych :) Łączmy się!

PODWYKONAWCA

Podpiszcie protokoły i oddajcie pieniądze za WUM! [usunięte przez moderatora] !

gutek

A co porabia ich niedawny prezes Micaj co ich tego wszystkiego nauczył i Samojlub z Wwy

pokrzywdzony

Bardzo dobry pomysł tylo nie w Warszawie a odpowiedniej placówce policji w Białymstoku.Jest nas już kilku i złożymy zawiadomienie w poniedziałek a także odwiedzimy Urząd Miasta na sesji Rady Miejskiej. Kto pozwala tej firmie odraczać oddanie do użytku wielu inwestycji w miescie nie ponosząc z tego tytułu żadnych konsekwencji/odsetki karne/ .Czy nasze miasto jest tak bogate ,żeby sobie na to pozwolić? 72su4Powiadomomy Radio i Telewizję żeby znowu nikt nie zatuszował sprawy .

Polbud

Proponuję się z nimi rozprawić i zamanifestować przed ich biurem, zablokować ulice w Warszawie! Myślę że wtedy może Prokuratura się zainteresuje!!!! Wiem że jest nas sporo to zmówmy się wszyscy. W telewizji zrobimy im darmową reklamę. :):) Jak raz nie pomoże to cały tydzień trzeba poświęcić na tą akcję !!!!

ANDRZEJ

Firma - 2012-11-26 20:58:45 Potwierdzam!!!!!!!! Omijać z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oczywiście OMIJAĆ Z DALEKA TYCH [usunięte przez moderatroa] NIE PŁACĄ KASY WSZYSTKIM PODWYKONAWCOM NIE ZAPŁACILI WSZYSCY ICH ZNAJĄ W URZĘDACH NA POLICJI NON STOP ZGŁOSZENIA O FIRMIE POLBUD [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!! CIEKAWY JESTEM CZY ONI BY CHCIELI ZA DARMO PÓŁ ROKU ROBIĆ I WKŁADAĆ SWOJE PIENIĄDZE ,ŻYCZĘ IM WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO DLA POLBUD I ICH CAŁYCH RODZIN NIECH ZAZNAJĄ BIEDY JEZELI NIE W KASIE TO W ZDROWIU JAK NAJGORZEJ!!!!!!!!!

marko

Witam, UWAGA na firme polbud S.A.!!!! oszusci, wymuszają pieniądze!!! Zalegaj z przelewami, wykorzystują niejasne i bez prawne zapisy umów!!!! SPOTKAMY SIE W SĄDZIE

Firma

Potwierdzam!!!!!!!! Omijać z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GOŚC

J/W żerują na podwykonawcach szukają by tylko kogoś obciążyc zrobienie protokołu wiąże sie z proszeniem a najczęściej musisz coś w zamian zrobić płacą kiedy chcą nie ma dla nich terminów płatności z nimi pracować można wpaśc w duże kłopoty finasowe a co niejeden juz zaliczył cały czas inni podwykonawcy na budowach żenada firma nie jest warta polecenia omijac szerokim łukiem.

gosc

nie placa podwykonawcom cwaniaki i oszusci pracuje jako podwykonawca w ich firmie i ma problemy z kasa nie mam wyplaty za faktury a to juz koniec budynku ludzie nie dajcie sie nabrac to [usunięte przez moderatora]

kowal

ludzie sami uciekają: przykaład wiceprezes PM lub są zwalniani bez przyczyny praca jeżeli odpowiedzialna jest stresującą jeżeli nie jest odpowiedzialna można nic nie robić bo nic nie grozi a najlepiej nic nie robić wypłata jest stresu zero ogólnie zarządzający do d..y można się wrócić do lat 60tych lub filmów Bareji ale jak ktoś z puszczy białowieskiej wyskoczył np. prezes [usunięte przez moderatora] to co sie po nim spodziewać uwaga kąsa

Zostaw merytoryczną opinię o Polbud S.A. Bielsk Podlaski - Bielsk Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polbud S.A. Bielsk Podlaski?

Kandydaci do pracy w Polbud S.A. Bielsk Podlaski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polbud S.A. Bielsk Podlaski