Opinie o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

XXX

Na polepszenie humoru i zrozumienie sytuacji POLBUD !!!! Pokłóciły się okrutnie członki ciała. No bo kto niby ma być szefem? - Toż jasnym jest, że ja - burknął mózg - to ja tu myślę i wszystko kontroluję. - Bzdura! - zaprotestowały ręce - my tu robimy najwięcej - zarabiamy na wasze utrzymanie. - Ech - westchnęły nogi - to nasza rola rządzić, to my decydujemy jaki kierunek obrać i dążyć w słusznym kierunku. - My - odparły oczy - myśmy szefami - my wszystko widzimy i naprawdę nic nam nie umyka. - Bzdura - odparł żołądek - to ja tu rządzę, wytwarzam wam wszystkim energię, ciężko pracuję i trawię. Beze mnie zginiecie... - JA BĘDĘ SZEFEM - nagle odezwał się milczący dotąd tyłek - I JUŻ. Śmiech ogólny, no całe ciało się nie może pozbierać. - DOBRA - odpowiedział tyłek - jak tak, to STRAJK. I przestał robić cokolwiek. Minęło kilka godzin. Mózg dostał gorączki, ręce się powykrzywiały, nogi zgięły się w kolanach, oczy wyszły na wierzch, żołądek wzdęło i spuchł z wysiłku Szybko zawarto porozumienie. Szefem został tyłek. I tak to już jest drodzy moi. Szefem może zostać tylko ten, co (usunięte przez administratora) robi.

@XXX

chodzi o Tołkacza vel Pedałka?

@szeryf

Tołkacz vel Pedałek to za głupi baran by co kol wiek miał zrozumieć!!!To zapatrzony w siebie NARCYZ ,który ma wszystkich za głupich idiotów....i umie tylko ludzi obrażać i wyzywać za ich plecami!!!nawet w oczy nie umie nic powiedzieć bo boi się po mordzie dostać!!!Taki jest cwany i bystry!!!Hmmm znam tylko jednego takiego gościa....jest z Wa-wy niby a w zasadzie to jej okolic....Cwaniaczek ......a w sumie to żal na niego patrzeć ....bo to taki dziadulek lumpeks-owy.Eeeee tam....żenada...jak czytam te jego wypociny...

ccccc
@XXX

Pracuje na produkcji.

xxxxx

a ile tych hiundajów jest? mozna kupic?

wice-wacek

dostał przelew to pracuje,brawo Tomek dopiołeś swego :) fanklub trzyma za ciebie kciuki

sciopa

słyszałem, ze tomek już pracuje i załatwia innym pracę:D

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy SPAWACZ TIG
ATN Service ApS
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Cześć chłopaki, ja też zrobiłam sobie przelew:D

Na początek witam się ze wszystkimi po krótkiej pauzie na tym forum - Niech moc będzie z Tomkiem!. Piszcie co syndyk Polbudu sprzedaje w dobrej cenie w najbliższym czasie?!

Chłopaki z fanclubu do szeryfa

to dziwne co piszesz bo znak zapytania jest w tych wcześniejszych wypocinach. Sprawdź ostatni wpis bo też pewno według ciebie pytania tam nie ma.... może ty nie szeryf a sołtys bo tylko na wsiach takie odważne.....:-)

kolor

Samochodów nie polecam, dobite ... no chyba ze Hiundaje zakupione ostatnio... reszta to shit .

arte
@kolor

hiundaje pojechały do banku

były

9.05.2014 - w siedzibie Polbud, przy ul. Żwirki i Wigury 61, odbędzie się pierwsza licytacja ruchomości należących do dłużnika - pojazdów samochodowych Udanych zakupów.

Ja wypowiedzenia nie dostałem. Ale i tak mi z tego powodu smutno że go nie dostałem

szeryf

a co wy chcecie od tego Tomka:)? jak piszecie o kimś w taki sposób to przedstawcie się chociaż!! za krzty odwagi. ps. gdyby wszyscy byli idealni tacy sami to świat byłby nudny:P

my
@szeryf

Zgodnie z zawartym pytaniem niniejszym się przedstawiamy. Jesteśmy (m.in. my, ja, XXX, wice-wacek i setki innych) członkami tajnego fanklubu Tomka. Łączą nas wspólne przeżycia związane z przelewami Tomka od firmy P.

@my

mientka faja jesteś! tam nie było żadnego pytania polbudowski jełopie:D Tylko prośba o podanie swoich danych czyt. imienia i nazwiska. Teraz pytam: jesteś taki odważny?

wice-wacek

Ale Tomek i tak nie stracił nadziei że polbud sie odrodzi,przecież zostawił nr. tel. ,teraz z utęsknieniem poczeka na wielki powrót do ukochanej pracy,a narazie zaginiony w akcji do odwołania

XXX

THE END POLBU-u !!!!Wszyscy pracownicy otrzymali wypowiedzenia z pracy......czyli nie ma już POLBUD-u

No i tak dziś całą załoga dostała wypowiedzenia z pracy!!!!Nie ma już POLBUD-u!!!! THE END !!!!

Mi też brakuje Tomka i jego opinii na temat firmy P. Mam kilka przypuszczeń że może dostał przelew no a potem.....

XXX

Gdzie nasz bosko inteligentny TOMEK????Czyżby jako jedyny dostał przelew na święta i wyjechał na Majorkę????Nooo Tomek Tomek a kto jutro stanie karnie w szeregu POLBUD-OWSKIM by wypowiedzenie z pracy odebrać????A może nasz Tomek zostanie jako jeden z nielicznych by stać na straży POLBUD-u jako cieć?Bedzie dzielnie czekać na SYNDYKA i od niego zaraz kasiorke zagarnie w tedy nam wszystkim pokaże jaki to on jest cwany kozak hahah!!!

jeszcze pracownik

czyli teraz wszyscy będą składać aplikacje do Nabibudu, bo żyć z czegoś trzeba, a firm za wiele nie ma. Więc przestańcie tak psioczyć, skoro jest nadzieje na pracę.

jeszcze pracownik

w poniedziałęk wszyscy pracownicy Polbudu otrzymaja wypowiedzenie z pracy w zaleznosci od stazu 1 m-ne lub 3 m-ne. Tak to się skonczylo ....

jp10
@pracownik

łojołoł w rzędzie będxiecie stali po te odznaczenia?

@jp10

w rzędzie z wypiętymi wackami i będziesz nam obciągał:D i na koniec dostaniesz odznaczenie.

łojojo

ojjj tam od razu oszustów - każdy orze jak może!!! a że daliśmy się wydymać, to inna sprawa... :( najgorzej mają ci, co całe życie przepracowali w tym pierdolniku, gdzie oni teraz robotę znajdą?

Zostaw merytoryczną opinię o Polbud S.A. Bielsk Podlaski - Bielsk Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polbud S.A. Bielsk Podlaski?

Kandydaci do pracy w Polbud S.A. Bielsk Podlaski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polbud S.A. Bielsk Podlaski