Opinie o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. w Gniezno

fuz

Zgadzam sie z dala od tej firmy do poki nie bedzie zmiany ludzi na stolkach ktorzy patrza tylko aby stolek im sie nie zlamal nic sie w tej firmie nie zmieni

SDatem vrs.;

[usunięte przez admina] UWAGA OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ.

lobbot paperback

Jeżeli np. ktoś jest młody i chce zarobić na studia. Szuka innej pracy ale jej znaleźć nie może. Lub ma ktoś rodzinę na utrzymaniu. Różne są sytuacje i do wszystkiego można się przyzwyczaić. Nie jest tak łatwo pozbawić się dochodu nie mając innej perspektywy. [usunięte przez admina]

znawca

żal !!! :D

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kasjer-sprzedawca wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Matteo

Zal sie robi na temat, niektorych wypowiadajacych sie! Jezeli macie cos do powiedzenia to prosze skoncentrowac sie na aktualnie opisywanej przez was firmie! Co do wymienionych faktow na temat ekscentrycznych pracownikow to [usunięte przez moderatora] akurat[usunięte przez moderatora] jak moze. Jest jedynym kolesiem, ktory bardziej niz ja wykonuje dobrze swoje obowiazki! O jednym z reszta slyszalem ale badzcie rozsadni! Jezeli tak sadzisz prosze podaj przyklad... W miedzyczasie tymczas...

Matteo

\\\'Hajatuer\\\' - czlowieku, ty rozdzielasz papiery pomiedzy folia!..!!! \\\'Niestety widzę, że niektórych trochę ponosi i swoje irytacje wyrzucają tutaj na światło dzienne bo pozwala im na to internetowa anonimowość. Jeżeli chcecie coś zmienić na lepsze to zapewniam Was, że takimi metodami nic nie zdziałacie\\\' \\\'Dużo piszecie ,to na szefostwo to na \\\"kolegów\\\" ,wiem że jest to w dużej mierze prawda,sam pracuję tu już ładnych pare lat ale moim zdaniem to wy wszscy piszący jesteście nieudacznikami.Jeżeli was tak bardzo wszyscy oszukują i wykorzystują zarabiasz 1300zł to zamiast tu się mazać idź do innej pracy.Pani Prezes jest jaka jest(mówią że jest w porządku tylko są świnie)nie znam człowieka z wielkopolski który nie jest chciwy i chciałby sie dzielić z drugim,czasy miłosierdzia sie pewnie dawno skończyły\\\' obiektywny -- Na działalności człowiek, a raczej robot bo bez urlopu i w zasadzie żadnych świadczeń wychodzi te ok.2000zł co na średnią gniezna nie jest kategorycznie zle (1340zł) na umowie już znacznie gorzej. Z tego co sie orientuje to pracownicy na dzialalnosci musza odprowadzic podatek od ogolnej kwoty. Dopiero pozniej zus... Nie zostaje juz 2000! I jak mowia kwoty sa wciaz takie same, jak na umowach wyplaty. Odemnie Wiekszosc z nas mysli, ze prani prezes w ogole nie wie co sie dzieje we firmie. I raczej wypowiedzi wiekszosci na temat tego, ze jej nie ma pochodzi od zle traktowanych pracownikow. Jak ktos bardzo trafnie zauwazyl wczesniejsze wypowiedzi, spolka komandytowa \\\'nie idzie w kierunku UE z normami pracy\\\'. Dyrektorzy tacy jak[usunięte przez moderatora]. bezpodstawnie potrafia powiedziec, ze temu pracownikowi badz tym pracownikom nalezy obciac\\\' wyplate... Uzyskuje tylko podpis i nic wiecej. dziekuje

Sniezka

p.huj - 2011-12-11 18:40:32 W związku z tym co się dzieje ostatnio namawiam wszystkich magazynierów do strajku włoskiego. Wiadomo, że następny tydzień będzie bardzo pracowity, nawołuję wszystkich do pracy z jak najmniejszym zaangażowaniem.Niech będzie jak najmniej towaru uszykowane i niech klienci nie dostają towaru na czas. A co do temperatury na magazynie to podczas ostatniej kontroli, zagrożono, że jeśli nie będzie odpowiedniej temperatury to zamkną magazyn. Ale szefowa powiedziała, żeby nic nie robić. Ze jakos się to załatwi. Jeżeli ma się umowy podpisane z producentami to nie powinno się w tajemnicy zamawiac towaru z sieci i otwierać na to nowe konta, tak aby producenci nie mieli do tego wglądu!!!Poprzyjmy wszyscy Panie Panowie pana[usunięte przez moderatora] nawet na same Boze Narodzenie maja tupet dolowac Nas

gg

Dużo piszecie ,to na szefostwo to na "kolegów" ,wiem że jest to w dużej mierze prawda,sam pracuję tu już ładnych pare lat ale moim zdaniem to wy wszscy piszący jesteście nieudacznikami.Jeżeli was tak bardzo wszyscy oszukują i wykorzystują zarabiasz 1300zł to zamiast tu się mazać idź do innej pracy.Pani Prezes jest jaka jest(mówią że jest w porządku tylko są świnie)nie znam człowieka z wielkopolski który nie jest chciwy i chciałby sie dzielić z drugim,czasy miłosierdzia sie pewnie dawno skończyły

Pawel

Co do zimna na magazynach to koles co pisal ma chyba jednak racjeSam pracuje teraz i kiedys pracowalem w innej firmie tez w pizdziawie i musi byc ubranie od firmy, miejsce na ugrzanie i posilki jak jest mroz no ale ci co na dzgalalnosci to nic nie moga a ich jest dvzo wiecej. My sie mozemy domagac posilkow i cieplych ubran:)

obiektywny pracownik

Wiele firmie brakuje, brak szacunku do ciężkiej pracy szeregowych pracowników na których to barkach wyrosła cała firma. Pełno tam konfidentów, są tam chwaleni i wywyższani na każdym kroku. U nich normą jest gdy mają do innego problem bądz sprawę wolą iść na niego na kablować niż po ludzku porozmawiać. Na działalności człowiek, a raczej robot bo bez urlopu i w zasadzie żadnych świadczeń wychodzi te ok.2000zł co na średnią gniezna nie jest kategorycznie zle (1340zł) na umowie już znacznie gorzej z pensją co też skutkuje frustracją pracowników. Pozdrawiam

elemele

co da strajk? jedni przystąpią immi sie wyłamia dupowłazy wszyscy powinni byc jednomyslni i sie stawic byc moze to by cos pomogło bo straszne zle se zaczyna dziac!!!!!!! tyramy jak porąbani i nawet głupie dziekuje nie słyszymy a nalezy sie nam to ..jestesmy wkoncu całym mechanizmem do napedzania tej firmy gdyby nie my towar by nie był szykowany!!!! chyba ze kierownictwo i reszta łbów by szykowała .....tylko jak jak oni nie wiedza gdzi towar stoi tak byc nie moze ale jak ktos pisał o tych smiesznych paczkach nieszczesnych mam w nosie tą paczkei kazdy powinien miec nie odebrac jej albo oddac innym instytucja ktorym by pomogły cos.....ale kazdy wie jak jest połowa oleje paczki zekome ktore mają byc połowa poleci biegiem po nie!!!!!1

G.

DOg - 2011-12-11 21:10:49 A oni mogą nas [usunięte przez moderatora]zastraszać, odgrażać, jak komuś się nie podoba to może odejsć lub poobniżam wam pensje do najniższych kogo są to słowa ? Wszyscy wiedzą. A to tylko mała częśc jego słów poniżjących szykujacych magazynierów. Trzeba nagrać takie wypowiedzi i wtedy zobaczą światło dzienne. Jęli ktoś się stara być naprawdę oddanym szykujacym to i tak ma z tego [usunięte przez moderatora], bo nie kabluje, a ten ściemniacz[usunięte przez moderatora]nic nie robi ale pewnie donosi i jest[usunięte przez moderatora] nietykalny, To jest sprawiedliwośc ze strony kierownictwa? Lepiej kablować i leżeć z tłusta[usunięte przez moderatora] dupą jak fuzekiel i ci nic nie zrobią. Płakać się chce i jest to przykre ale to tylko u nas na głównym,Nie znam większości z tych ludzi o których piszesz (usunięte przez administratora) ale jeżeli są tacy źli jak piszesz, to powiedz im, co o nich myślisz w cztery oczy. Chyba, że odwagi wystarcza Tobie tylko na to by ich tutaj bezczelnie obrażać. To jest forum o pracodawcach a nie o Twoich \\\"kolegach\\\" z pracy Panie \\\"oddany szykujący\\\" - jak sam siebie określiłeś. Kończę bo poziom zrobił się mizerny. Piszcie lepiej na temat.

DOg

A oni mogą nas [usunięte przez moderatora], odgrażać, jak komuś się nie podoba to może odejsć lub poobniżam wam pensje do najniższych kogo są to słowa ? Wszyscy wiedzą. A to tylko mała częśc jego słów poniżjących szykujacych magazynierów. Trzeba nagrać takie wypowiedzi i wtedy zobaczą światło dzienne. Jęli ktoś się stara być naprawdę oddanym szykujacym to i tak ma z tego (usunięte przez administratora), To jest sprawiedliwośc ze strony kierownictwa? (usunięte przez administratora). Płakać się chce i jest to przykre ale to tylko u nas na głównym,

G.

p.huj - 2011-12-11 18:40:32 W związku z tym co się dzieje ostatnio namawiam wszystkich magazynierów do strajku włoskiego. Wiadomo, że następny tydzień będzie bardzo pracowity, nawołuję wszystkich do pracy z jak najmniejszym zaangażowaniem.Niech będzie jak najmniej towaru uszykowane i niech klienci nie dostają towaru na czas. A co do temperatury na magazynie to podczas ostatniej kontroli, zagrożono, że jeśli nie będzie odpowiedniej temperatury to zamkną magazyn. Ale szefowa powiedziała, żeby nic nie robić. Ze jakos się to załatwi. Jeżeli ma się umowy podpisane z producentami to nie powinno się w tajemnicy zamawiac towaru z sieci i otwierać na to nowe konta, tak aby producenci nie mieli do tego wglądu!!!Zorganizuj strajk, załóż związek zawodowy, odwołaj się do odpowiedniej instytucji - mamy wszyscy do tego prawo(chociaż na codzień pewnie jak znam życie wiekszośc tu piszących siedzi cicho w kącie i przytakuje tym, ktorych tu obrażają w chamski sposób). Życzę Tobie powodzenia bo ja też nie uważam, że jest dobrze. Tylko wtedy pewnie skutki takiego działania odczujemy w roku następnym tak jak odczuliśmy w tym już mijającym. Co do drugiej kwesti nawet się nie rozpisuję bo widze, że masz zerowe pojęcie o dzisiejszych realiach a uważasz, że wiesz więcej niż ludzie, ktorzy zamawiają tam towar i rządzą tą firmą od nastu lat i dzięki nim jeszcze ten interes się jakoś kręci. Każdy dzisiaj kupuje tam gdzie chce - konkurencja od PHUP też. Zresztą co to ma wspolnego z ideą tego forum.

FUZEKIEL

Szanowny \"g\", piszesz o Firmie PHUP jakoby składała się tylko z pracowników na własnej działalności. (usunięte przez administratora), że mnóstwo jest osób zatrudnionych na umowach, a więc swoje wywody (usunięte przez administratora) Piszesz,że na magazynach gdzie jest spożywka nie musi być ciepło w związku z asortymentem, a papierosy też muszą być przechowywane w arktycznej temperaturze? Bronisz pewnego kierownika, uwierz mi, że wszystkie rzeczy napisane o nim na tym forum to prawda i może to potwierdzić mnóstwo osób. Jest jeszcze tego dużo więcej. Zobaczymy jaki będzie mądry prosząc nas o zostanie dłużej w pracy, wtedy powiemy chórem NIE!!! Owszem czasem jest fair, ale (usunięte przez administratora) tych czasem niewinnych, (usunięte przez administratora). Takich pracowników niech kierownictwo goni, a nie innych.

p.huj

G.

anonim - 2011-12-11 15:19:00 Temperatura na magazynie? Przecież to artykuły spożywcze. Gdzie w polskim prawie jest określona temperatura minimalna w magazynach z art. spożywczymi? Mała podpowiedź dla osoby która niedawno pisała : "Pracodawca jest zobowiązany do przestrzegania przepisów bhp. Za nieprzestrzeganie tychże przepisów ponosić on może odpowiedzialność wynikającą z przepisów kodeksu pracy. Natomiast związki zawodowe mogą złożyć wniosek do pracodawcy informujące o konieczności przestrzegania ww. przepisów. Podkreślić należy, iż zgodnie z § 15 ust. 1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2003 r. Nr 169, poz. 1650 z późn. zm.) - dalej r.o.p.b.h.p., pomieszczenia pracy i ich wyposażenie powinny zapewniać pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy. Jednym z elementów zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy jest obowiązek utrzymywania w pomieszczeniach pracy odpowiedniej temperatury. Przepis § 30 r.o.p.b.h.p. stanowi, że w pomieszczeniach pracy należy zapewnić temperaturę odpowiednią do rodzaju wykonywanej pracy nie niższą niż 14° C (287 K), chyba że względy technologiczne na to nie pozwalają, natomiast w pomieszczeniach biurowych temperatura nie może być niższa niż 18° C (291 K). Z uwagi na to, iż brak jest określenia w r.o.p.b.h.p. optymalnej temperatury w pomieszczeniach pracy, zachodzi możliwość posiłkowania się w zakresie utrzymania pomieszczeń pracy - stosownie do § 3 r.o.p.b.h.p. - wymaganiami określonymi w przepisach rozporządzenia Ministra Infrastruktury z 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. Nr 75, poz. 690 z późn. zm.). Zgodnie z § 134 można uznać, że ustalone temperatury obliczeniowe ogrzewanych pomieszczeń to: a) 12° C - dla pomieszczeń, - w których nie występują zyski ciepła, przeznaczone do stałego pobytu ludzi, znajdujących się w okryciach zewnętrznych lub wykonujących pracę fizyczną o wydatku energetycznym powyżej 300 W, takie jak magazyny i składy wymagające stałej obsługi, hole wejściowe, poczekalnie przy salach widowiskowych bez szatni, lub - w których występują zyski ciepła od urządzeń technologicznych, oświetlenia itp., wynoszące od 10 do 25 W na 1 m3 kubatury pomieszczenia, takie jak hale pracy fizycznej o wydatku energetycznym powyżej 300 W, hale formierni, maszynownie chłodni, ładownie akumulatorów, hale targowe, sklepy rybne i mięsne b) 16° C - dla pomieszczeń, w których nie występują zyski ciepła, przeznaczone na pobyt ludzi, takie jak sale widowiskowe bez szatni, ustępy publiczne, szatnie okryć zewnętrznych, hale produkcyjne, sale gimnastyczne. Wobec jednak braku szczegółowej regulacji prawnej, wybór sposobu realizacji obowiązku zapewnienia optymalnej temperatury w pomieszczeniach pracy przysługuje pracodawcy. Ogólne przepisy bhp nakładają natomiast na pracodawcę obowiązek zapewnienia odpowiedniej temperatury w zależności od rodzaju wykonywanej pracy, nie niższej niż 14° C (287 K), natomiast przy wykonywaniu lekkiej pracy fizycznej i w pomieszczeniach biurowych nie niższej niż 18° C (291 K). Brak określenia w przepisach górnej granicy temperatury, w jakiej może być wykonywana praca nie oznacza, że pracodawca jest zwolniony z jakichkolwiek obowiązków w tym zakresie. "No i niestety mój drogi nic tym postem nie udowodniłeś! Tylko bezsensownie wkleiłeś tu martwy przepis. Polskie prawo określa tylko minimalną temperaturę pomieszczeń biurowych a jeśli chodzi o magazyny, gdzie nie ma odpowiedniej technologii i otwarte przestrzenie to niestety pozostaje swoboda, chociaż nie do końca. Pracodawca zobowiązany jest zapewnić tobie przy niskiej temperaturze odpowiednią ilość posiłków regeneracyjnych i ochronną odzież ale kiedy nie ma do tego warunków to możesz pracować w niskich temperaturach(wyobraź sobie drogowców czy patrole policji, których nie ma bo jest zimno, chłodnie itd.). No ale faktycznie posiłki regeneracyjne i odzież pracodawca musi Ci zapewnić tylko co z tego jeżeli prowadzisz własną działalność i dla PHUP świadczysz usługi magazynowe( jak chyba większość magazynierów) to chyba sam sobie jesteś pracodawcą i na Tobie ten obowiązek wtedy spoczywa. Czy może się mylę?

G.

Hajatuer - 2011-12-10 16:52:03 sam widziałem jak samochód caly skasowany przyjechał po warsztat,a zenek zamiast zapytać o zdrowie poszkodowanego,to wybierał fajki z tego syfu który spowodował wypadek... żenada ;)Ludzie opanujcie się trochę. A co Waszym zdaniem mieli zrobić z tym towarem? Przecież zapłacili za niego i był ich własności. Mieli zostawić te papierosy na miejscu wypadku? Pewnie mieliby z tego tytułu wtedy większe problemy. Co Wam do tego gdzie kupcy zamawiają towar? Oczywiście, że tam gdzie jest taniej i to nie jest nielegalne a raczej logiczne i normalne i nie powinno Was interesować. To ich praca o której nie macie pojęcia. Rzucanie tutaj na forach internetowych nazwiskami dyrekcji też jest niesprawiedliwe. Nie spotkałem się z przypadkami by Pan [usunięte przez moderatora] kogoś [usunięte przez moderatora] - nie przesadzajcie. Raczej sam wygląda na delikatnie [usunięte przez moderatora] z racji zajmowanego stanowiska ale na pewno nie praktykuje[usunięte przez moderatora]. Nie można oczywiście uogólniać, że wszyscy magazynierzy(pracownicy) to [usunięte przez moderatora]ale niestety część z nich na pewno nimi była lub jest, więc nie jest to opinia z przypadku. Tak samo niektórzy urzędnicy państwowi i politycy to [usunięte przez moderatora] a inni nie. Temperatura na magazynie? Przecież to artykuły spożywcze. Gdzie w polskim prawie jest określona temperatura minimalna w magazynach z art. spożywczymi? Chyba niektórzy zapomnieli, że prowadzą własną działalność gosp. i wydaje im się, że są zatrudnieni na Umowę o Pracę i przysługują im prawa takiego pracownika. Niestety sami tak wybrali a raczej gnieźnieńska rzeczywistość ich do tego zmusiła. Żeby była jasność to sam w tej firmie pracuję kilka ładnych lat z małymi przerwami, nie jestem żadnym pracownikiem wyższego szczebla, też zarabiam tyle co większość z Was(czyli sporo poniżej średniej krajowej) i liczę się z tym, że mogę zostać kopnięty w cztery litery i potraktowany tak jak kilka znanych mi osób parę lat temu, którzy mimo zaangażowania zostali usunięci bo byli niewygodni, czasami nieposłuszni i mieli swoje zdanie. Sam kiedyś nie skorzystałem ze \"świątecznej bonifikaty\" bo poczułem się oszukany ale Pani Prezes nie jest świętym mikołajem i nie ma przymusu by nagradzać pracowników (współpracujące firmy) świątecznymi upominkami a na wycieczki jeździ, gdyż jest zobowiązane dlatego, że organizują je firmy dzięki którym funkcjonuje na rynku od kilkunastu lat. Niestety widzę, że niektórych trochę ponosi i swoje irytacje wyrzucają tutaj na światło dzienne bo pozwala im na to internetowa anonimowość. Jeżeli chcecie coś zmienić na lepsze to zapewniam Was, że takimi metodami nic nie zdziałacie Firma moim zdaniem nie jest taka złą jak by wynikało z tych opinii a jako pierwsza praca w handlu całkiem w porządku i można się czegoś nauczyć choć jeżeli ktoś chce utrzymać rodzinę i szuka pracy na lata to powinien raczej głęboko się zastanowić lub w międzyczasie szukać czegoś innego. Pozdrawiam internetowych frustratów.

Fajki to dobry towar. Wystarczy oczyścić je z syfu, kierownictwo weźnie do siebie i sprzeda dalej. Było tak przy tym wypadku i nie tylko.

Zostaw merytoryczną opinię o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. - Gniezno

• Jak się pracuje w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.