Opinie o VINCENZO DESIGN w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie VINCENZO DESIGN. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VINCENZO DESIGN o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VINCENZO DESIGN w Gdańsk

cichy

Wykonanie kiepskie, doprawić by poprawili jest ciężko! Nie polecam jako wykonawcy a jako pracodawcę myślę że opinie powyżej wszystko ujely

mały

Nie ma co się zastanawiać! Po prostu go omijać! Reputacji z ich usposobieniem nie da się naprawić!

złoty

Anetka omijaj szerokim łukiem tę firmę! !! Jeśli szukasz pożądanego pracodawcy to napewno nie ten. Pracowałem tam i żałuje, nie popelniaj mojego błędu! !! Odpuść ich sobie! !!

hania87

trochę nie rozumiem waszych negatywnych komentarzy, po rozmowie w cztery oczy z pracownikami z firmy wychodzącymi usłyszałam że byli bardzo zadowoleni i mówili całkiem że inne stawki zarabiają. więc w takim razie jak jest naprawdę? interesuje mnie praca u nich przy kontroli jakości jak poprzednika, przyjmują obecnie?

Joker
@hania87

Kolego a jak chcesz kontrolować jakość u nich jak tam jeden pracownik lub dwóch? Znajdź pracę w poważnej firmie, a nimi nie zawracaj sobie głowy(usunięte przez administratora)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie VINCENZO DESIGN? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
na szczeście byly

dziwię się ze jeszcze istnieją -to naprawdę cud z taką ignorancją i podejsciem do ludzi - szefowie nie ogarniają tematu -nie polecam ani jako pracodawcę ani jako wykonawcę

pracowalem

co do rotacji nie zastanowilo mnie to na poczatku ale pozniej mi sie skojarzylo ze musi byc ogromna skoro w biurze przepustek lezy plik okolo 50 mapek "jak trafic do firmy" od bramy stoczni do budynku firmy ponadto codziennie dostawalem tymczasowa przepustke stala mieli tylko szefowa z tym swoim a na stoczni nawet gdy pracowalem w techno service(ekipa sprzatajaca) juz na drugi dzien dostalem stala

dawny pracownik
@pracowalem

Kolego potwierdzam ten fakt w czasie gdy ja pracowałem przez dwa miesiące to przewinęło sie tam jakieś 12 osób...

pracowalem

pracowalem tam przez prawie miesiac wyplaty nie zobaczylem na poczatek dali umowe o dzielo na 2 miesiace za 3600 czyli 1800 na miesiac jednak w umowie znajduje sie zapis ze w przypadku jakichkolwiek zastrzezen firma ma prawo zerwac umowe z winy zatrudnionego co niesie za soba konsekwencje w postaci braku wynagrodzenia posiadam umowe z ww firma wiec moge udowodnic ze nie klamie, gdy zaczalem prace bylem jedynym pracownikiem na hali (pomijajac kierownika) w kolejnych dniach przyszly kolejne 3 osoby ktore rownie szybko sie zwolnily

Ja rowniez pracowalem w tej firmie i szczerze radze aby tej firmy unikac. Zawsze są pretensje uwagi. A zarobki tego nie mozna nazwac wyngrodzeniem, to sa marne grosze tam nie liczy sie w setkach tylko dziesiatkach.

Krzysiek

A ja pracowałem w tej firmie, i byłem zadowolony, umowa o prace i całkiem dobre wynagrodzenie. Jeśli dobrze wykonujesz swoje obowiązki, jesteś zaangażowany w pracę to jesteś doceniany i atmosfera jest ok. Jak olewasz sprawę, źle pracujesz to wiadomo - długo nie popracujesz.

Bomba
@Krzysiek

Każdy się boi a z drugiej strony firma mieści się na terenie remontówki i podczas kontroli trzeba się zapowiedzieć. Dają Ci dzień wolnego i lub wysyłają na montaż i po sprawie. Drugą rzeczą są umowy jakimi obdarowuje ta zacna firma - dzieło, tak jakby nie było umowy.

bomba

Zgadzam się z powyższymi opiniami na temat tej firmy. Brak jakiegokolwiek systemu motywacyjnego, wręcz odwrotnie w firmie stosowana jest szeroka paleta rozwiązań de motywacyjnych. Brak szacunku ze strony Pracodawców w stosunku do pracowników. Strach się odezwać, bo co kol wiek się nie powie, lub nie przedstawi pomysłu zostanie odrzucone oraz nasycone krytyka ze strony szefa. Nawet nie można się spytać, bo to rodzi frustrację szefostwa. Mówią tak o danej czynności a za chwile zupełnie co innego. Teraz Przedstawiają ofertę pracy na stanowisku kierowniczym. Pod żadnym pozorem nie przyjmujcie tej oferty, to kłamstwa! Nie mają już jak ściągnąć pracowników do pracy to wystawiają lipna ofertę. W rzeczywistości pracuje tam jedna osoba, która odchodzi stamtąd więc kim zarządzać? Dla kolegi powyżej, to że się nie znają to fakt, gdy pojawia się problem liczą na to, że ktoś za nich go rozwiąże. Jeśli liczy ktoś na umowę o pracę to bardzo się rozczaruje - umowa o dzieło. Szkoda czasu oraz zdrowia na tę firmę!!! Unikajcie jak ognia!!!

@bomba

Kolego bomba nazwijmy rzeczy po imieniu oni stosują tam mobbing znajomy tam pracował i tak to określił.

bomba
@gość

I tak samo ja to określę z czystym sumieniem mobbing.

jank

(usunięte przez administratora) wystarczy trochę poszukać. Ludzie, jeśli firma się tak długo utrzymuje na rynku to musi mieć zlecenia. to że szukają pracowników jest zupełnie normalne jak dla firmy która ma zlecenia. Osobiście polecam zawsze spróbować samemu i przekonać się na własnej skórze, bo jeśli brać opinie z internetu do serca to chyba w ogóle lepiej nie wychodzić z domu:)myślę że z każdą firmą można umówić się np na jakieś dni próbne zobaczyć co i jak pogadać, zobaczyć projekty, miejsce pracy, poznać ludzi i wtedy ocenić.

Luc
@jank

Krzysiek skoro dobrze Ci się pracowało i wynagrodzenie o.k to dlaczego już nie pracujesz? Z tego co ja wiem to jeśli praca komuś odpowiada i wynagrodzenie jest też zadowalające to pracuje się w takiej firmie.

Miki
@Luc

Firma otrzymuje zlecenia od "at" po znajomości i od co odpowiedź dlaczego trzymają się na rynku. Druga sprawa to nie stać każdego na ten materiał a oni posiadają kasę.

Krzysiek
@Luc

A tak ciężko jest zrozumieć, ze ludzie zmieniają pracę nie tylko dlatego że jest coś źle, a np dlatego że zawsze może być lepiej. Dostałem lepszą propozycję finansowo. Może ktoś miał umowę o dzieło - tego nie wiem, ja natomiast tak jak pisałem miałem umowę o pracę także nie wiem o czym tu dyskutować. Nie napisałem tu na forum po to by odpierać zarzuty i tłumaczyć się ze swoich decyzji. Napisałem po prostu swoją opinie i warunki na jakich ja byłem zatrudniony.

a coś pozytywnego ...

HUBERT.C.3

Mielismy niestety okazje wspolpracy z VINI DESIGN z Gdanska ktora wspominamy bardzo niekorzystnie. Dostarczone blaty oraz lada byly bardzo niskiej jakosci a cena ktora niestety zaplacilismy o wiele wyzsza o czym dowiedzielismy sie dopiero pozniej po porownaniu cen z innymi wykonawcami Corianu. Niestety rowniez etap projektowania i zatwierdzenia nie obyl sie bez problemow wynikajacych z nieprofesjonalnego podejscia do tematu przez wlascicielke (usunięte przez administratora). Stanowczo nie polecam tej firmy!

potwierdzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

moi

vini desing w Gdańsku to firma,którą nalezy unikać pod każdym względem!!!(usunięte przez administratora)!Jak szukasz pracy,to lepiej "metro" pod dworcem rozdawać..

womi

Może zamiast sie rozpisywać o szkodliwosci materialu ktoś zadałby sobie trud poczytania o materiale na stronie corian.pl, znajdziecie tam informacje że jest nietoksyczny i obojętnie chemicznie. Niech byle jaki stolarz przycinający płyty w Castoramie nie łapie się za pracę z Corianem, jest to praca precyzyjna i dokładna, patałachy mogą z tego pięknego materiału zrobić paskuctwo!

Zostaw merytoryczną opinię o VINCENZO DESIGN - Gdańsk

VINCENZO DESIGN
1.5/5 Na podstawie 41 ocen.
  • ul. Na Ostrowiu 1
    80-958 Gdańsk