Opinie o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Fabryka Mebli Gala Collezione to doświadczony polski producent nowoczesnych mebli tapicerowanych, działający na rynku od 2001 roku. Fabrykę tworzą cztery zakłady produkcyjne: Sweet Sit w Gniewkowie, SLA.WIA w Tucholi oraz Gala Collezione w Lisim Ogonie i Chełmnie. Łącznie we wszystkich czterech zakładach zatrudnionych jest 700 pracowników.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Bobo

W komunalne mają wiecej

Siwka

Każdemu ukradli ok 500zl to na wyjazd na wakacje za granicę szefostwo ma

Zbukens

Co to (usunięte przez administratora)za wypłata 1900zł na miesiąc (usunięte przez administratora). mam na ten zakład

Obserwator
@Zbukens

No niestety tak to jest jak niekompetentni ludzie są na stanowiskach , Panie prezesie prosimy o reset kadry i pseudo brygadzistów bo buda upadnie a zarobki to WSTYD !!!!!!!!!

Plastuś

Zarobki na magazynie to jedna wielka porażka w stosunku do wykonywanej pracy, powinni zatrudnić tam woły a nie ludzi, zero zainteresowania o zdrowie człowieka, czysty wyzysk

Rada... Hihi
@Plastuś

Zaczni chować się w kantorku wtedy,, spławik...i piesio '' cię doceni i dostaniesz 200 zł premi za nic... Hihi śmiech na sali!

Tapicer

800zł przez 3 miesiace oferta po 10h soboty na popoludniu

czy bede podpierdalaczem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Akord

Wszyscy pracownicy akordowi pragną podziękować zarządowi za wspaniałe wypłaty i wspaniałe wakacje dla naszych dzieci

Kulfon

Parodia haaa

Była pracownica

Cała ta firma to jedna wielka porazka. Zero szacunku do pracowników, ludzie jak macie wybór to zwalniajcie się, a zatrud nianie się tam już całkowicie ODRADZAM. Wyzysk i cwaniactwo!!!

Anka

Czy w tapicerni panuje epidemia?

Xxx

Brawo dla szwaczek które poszły na L4.

:-D
@Xxx

A Caban jest też szwaczkom :-D

R

Czas pewnych osób w tej śmieszniej firmie się powoli konczy

Obserwator
@R

Szkoda że teraz bo jeszcze jakiś czas temu można by było zatrzymać tapicerów którzy się zwolnili

Obcy

Od września stajemy z robotą jak się finanse nie poprawia

HIHI PARODIA

A czy nadal można pić wódkę , chować się po kantorkach, wyspać I przełożeni udają że tego nie ,,widzą'' ?!

Śmiech na sali
@HIHI PARODIA

Jeśli przełożeni się nie zmienili, o ile można dać w ogóle takie miano osobie która nic nie robi i tylko zajmuję się planowaniem beznadziejnych rzeczy to sytuacja tutaj nigdy nie będzie miała odwrotu.

Eden

Obiady dla wszystkich

Xxx

Może tak przyjrzeć się zarobków brygadzista i kontrolerów bo za to co robią i ich narzekanie wkurza ludzi.

abc

A moze by tak poszukać oszczędności i zrezygnować z obiadzików!

Siwka

Słyszeliśmy że dosyć że nie macie pracy to jeszcze wam czasy odcinają i wybrali urlop????????????

@Siwka

Tak to jest prawda...bardzo przykra to co się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcia.. .nie długo nie będzie tapicerow...

On

Jak tak będą żadzić jak teraz to sami będą musieli wziąć się do roboty! Nie polecam tej firmy! Totalna lipa! Kolesiostwo, wyzysk, wypompować człowieka do końca! A jak się nie podoba to spadaj! Zero szacunku do pracownika! Naszczejście pracy jest teraz tyle że można wybierać! Stanowczo odradzam! No chyba że ktoś ma stalowe nerwy!

XYZ

Ludzie to co wyrabia się w tej firmie prosi się o pomstę do nieba ! Problemy zgłaszane kierownictwu zamiatane są przez nich pod dywan ! Nie docierają zapewne do prezesów z obawy o stołki ! Ucisza się pracowników którzy na to reagują ! Takie coś powinno oprzeć się o sąd pracy !

:-/
@XYZ

Na niespelna 20 tapicerow podrzeba 2 kontrolerów jakości, 2 mistrzów nad którymi jest kierownik, następnie kolejnego kierownika nad 1 kierownikiem i nad nimi wszystkimi kolejnego kierownika. Tapicerow coraz mniej a teraz jeszcze mierzą czas z kamer które miały służyć w razie wypadku bądź kradzieży. Komuś chyba bardzo zależy żeby ludzie z wiedzą i doświadczeniem odeszli, bo oszczędności zaczynają się od niskich czasów na komplety i pracowników akordowych!

:-(
@:-/

Boże widzisz i nie grzmisz!

@:-/

Oszczędności na pracownikach akordowych .....na maksa a osoby na godzinowce i stałej pensji się śmieją bo i tak maja taka sama wypłatę czy jest praca czy jej nie ma. To co wyprawia się w tym zakładzie to jest porażka.

BINIU

Jeśli chcesz zaproszenie zapraszam do mnie.Mam nadzieję że słowa w Twoim przypadku nie są bez pokrycia.Jeżeli nie przyjdziesz to znaczy dla mnie,że nie masz jaj i piszesz bzdury.Jakby co do czwartku masz czas.

@BINIU

Jedź na imprezę bo byś nie przeżył gdyby Ciebie tam nie było bo uwazasza się za kogoś ważnego a jesteś..

BINIU

Do bezstronnego.W mojej głowie nie siedzisz więc nie wiesz co bym zrobił.Raczej to ty się ogarnij.

@BINIU

Za chodzenie też można być wyróżnionym.

Zostaw merytoryczną opinię o Sweet Sit - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Sweet Sit?

Zobacz opinie na temat firmy Sweet Sit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 285.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sweet Sit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 269, z czego 108 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sweet Sit?

Kandydaci do pracy w Sweet Sit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sweet Sit