Opinie o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Fabryka Mebli Gala Collezione to doświadczony polski producent nowoczesnych mebli tapicerowanych, działający na rynku od 2001 roku. Fabrykę tworzą cztery zakłady produkcyjne: Sweet Sit w Gniewkowie, SLA.WIA w Tucholi oraz Gala Collezione w Lisim Ogonie i Chełmnie. Łącznie we wszystkich czterech zakładach zatrudnionych jest 700 pracowników.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Obiektywny

:D nie trzeba mieć wykształcenia by pisać do ładu i składu. Rozumiem większość ludzi rozpisanych na tym forum, ale nic nie zmienicie jeśli będziecie ograniczać się tylko do pisania. Trzeba działać. Mogę mówić tylko za siebie ,ale wszystko jest możliwe. Niech każdy patrzy na siebie(co robi i mówi) nie patrzy jak pracują inni ,bo na ich miejscach nie są i stara się walczyć o swoje.

tajler2

a pisanie o tym skad kto pochodzi , kto jakie ma wykrzstałcenie.. hmm, dla kogoś kto ma wykrztałcenie jest żenujące-ripostujac

tajler

jezeli dla Gali pochodzenie (wieś,miasto) i interpunkcja (ęą) ma wartośc największą to po co tu sie rozpisywać kto co gdzie i jak , gdzie co i jak za ile :)) wszystko wychodzi z góry od momentu kiedy zwolnili wam mistrzyka :D

mzhdnj

wydawanie kpl sprawiedliwie i wszystko bedzie ok!!!!!!!!!!!!!!!!1

Tapicer

800zł przez 3 miesiace oferta po 10h soboty na popoludniu

czy bede podpierdalaczem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
oker

@a kind to jest tak subiektywna opinia, że ciężko na ten temat dyskutować....

Obiektywny

Drogi fachowcu tapicerki wymiękłbyś przy mojej pracy....ale przecież nie o to chodzi. Ja nie potrafię tego co Ty ,a Ty tego co ja.Jak zaznaczyłem wcześniej nie mam nic do ludzi ze wsi a tylko poziom tego forum pokazuje jak wysoki jest poziom ludzi rozpisujących się na nim. Każdy ma swoje obowiązki w tej firmie i każdy ich powinien pilnować. Jeśli ktokolwiek ma pomysł na to by coś zmienić to chyba jeszcze wisi na portierni skrzynka na pomysły. Iść wrzucić i czekać na zmiany........

Uczciwy

Zwróćcie uwagę na laski z dodatków bo jedna pracuje uczciwie a druga albo wiecznie siedzi na telefonie albo urządza pogaduchy z koleżankami i ma za to niezłe pieniądze bo na bezczelnego tego nie ukrywa.Gdzie sprawiedliwość w tym zakładzie??

Zwykły tapicer

Obiektywny fachowcu zapraszam na stół wymiękniesz przy taborecie mtd. Jeśli uważasz że do tapicerowania wystarczy obsługa pistoletu to twoja urojona inteligencja pozostawia wiele do życzenia. Sam jestem ze wsi a potrafię o dziwo się wypowiedzieć więc nie wiem co ma piernik do wiatraka :-). A i jeszcze jedno nie jestem obibokiem a praca jest bardzo dobra, brakuje szacunku dla nas tapicerów i pracy. Chcemy pracować i pracujemy więc zacznijcie nas i naszą ciężka pracę szanować.

Obiektywny

Proces rekrutacji jest raczej wirtualny:) Żart. Trzeba po prostu złożyć papiery i tyle. Jak będzie potrzeba to zatrudnią od razu , a jak nie to dzwonią w miarę potrzeb-chyba,że ma się tam znajomych którzy mogą wkręcić:) Co się dzieje w firmie wiem doskonale.Można na pewno wiedzieć więcej ,ale mnie pierdoły nie interesują. Więdze swoją opieram na tym co potrzebuje choć wiele rzeczy dowiaduje się "niechcący". Latacie po firmie i gadacie ile ślina na język przyniesie. Co do koszulek z napisem "mistrz" to lekka śmiechawa,ale raczej nie brałbym tego wyrażenia dosłownie.To chyba raczej ma być ktoś kto zarządza odpowiednim działem niekoniecznie w tej firmie znając się na tym co robią jego podopieczni hihihi Koniec końców mam nadzieje,że swoimi wypowiedziami nikogo nie uraziłem...a moja rada dla wszystkich-niech każdy zajmuje się swoimi obowiązkami,a na pewno w tej firmie lepiej się będzie pracowało.

Obiektywny

Kolejna sprawa. Brygadziści i kierownicy mają swoje obowiązki za ,które odpowiadają. Jestem pewien że większość tych którzy narzekają nie podołaliby ,ale naturalnie musza się wypowiadać.Ciekawe dlaczego cały czas pracują na nitce??? Każdy niech pilnuje swoich obowiązków i nie wprowadza zamętu,a wszystkim będzie się pracowało lepiej. Jeżeli ktokolwiek ma pomysł na usprawnienie pracy(typu odwołanie brygadzisty itp) jest taka zaczarowana skrzynka na portierni. Tam można wrzucić kartkę z pomysłem i może wtedy coś zmienicie. Wypisywanie tych bzdur na tym forum uważam za bezsensowne. Patrzcie na swoje sprawy i nie wprowadzajcie zamętu.

R.K
@Obiektywny

Obiektywny , na pewno nie jesteś w tej firmie fizycznym bo nie masz zielonego pojęcia co się w firmie dzieje a o brygadzistach i ich obowiązkach to szkoda gadać niekompetencja i tyle i jeszcze jedno, niezła fantazja z napisem na ich koszulkach MISTRZ .. obrażacie w ten sposób prawdziwych wyuczonych mistrzów w tym fachu a nie jakichś przybłędów WSTYD !!!

Obiektywny

Widzę ,że mamy na tym forum inteligencje :) Ludzie zanim coś napiszecie zastanówcie się.Poziom klasy podstawowej to przy Was kosmos. Brak składni i bezsens wypowiedzi to nagminne no ,ale czego można się spodziewać po ludziach ze wsi(nie obrażając ludzi ze wsi). Po pierwsze praca nie jest najgorsza,bo piszący jakoś na silę się jej trzymają,mając alternatywę w Gniewkowie. Można iść do Interli.....,Bonduel..... lub Cyko....w Wierzchosławicach.jednak siedzą w Sweet... Wiadomo jest jedno.Nigdy nie będzie doskonale.Takiej pracy nie ma,ale może być znośnie.Jeśli ktoś chce pracować to będzie to robił,a obiboki i lewusy nadal będą wypisywać jakie ich życie w tej firmie jest złe :) Co do opinii o krojowni....jeśli ktoś jest taki mądry niech stanie za maszyna i próbuje pracować.może zobaczymy fachowca,choć sądzę że większość co najwyżej opanowała obsługę pistoletu i na tym niestety ich edukacja się skończyła.

Work

Brak organizacji w tym zakładzie!!!Praca na akord, a oczekiwanie za pracą przerasta ludzkie pojęcie.Brak postojowego, brak nadgodzin można???

Work
@Work

Brak organizacji w tym zakładzie!!!Praca na akord, a oczekiwanie za pracą przerasta ludzkie pojęcie.Brak postojowego, brak płacenia za nadgodziny można???

Zaniepokojony

Meble dobrej jakości ? Stabilne warunki pracy? Kto to pisze ? Dyrektor, kierownik ? Proszę was nie ośmieszajcie się

klient

Widzę, że ten portal daleko odbiega od opinii Sweet Sit.Tylko od niedojrzałych wypowiedzi i oczernianiu innych pracowników.Jak ktoś ma coś do powiedzenia i tyle odwagi niech powie to w cztery oczy a nie żali się w miejscu nie przeznaczonym do tego.pozdrawiam

Zaniepokojony

WYLK jak widzi Tivoli to aż drgawek dostaje

Bez nazwisk
@Zaniepokojony

jeden drugiemu wytyka a sam pewnie nie lepszy , lepsze komplety powinny być wydawane po kolei np nitkami tak jak te gorsze które brygadzista rozdaje , to nie trudne i bardziej sprawiedliwe ps bez nazwisk kołku

Zabolało co ?

@Bez nazwisk

No prawda prawda!Ale jak na razie to co niektórzy sami chodzą z kartkami na magazyn i wybierają sobie kpl ,gdy reszta robi szajs!Dziwie sie że brygadzista na to pozwala.A przecież kazdy pracownik powinien byc traktowany tak samo!

knjnjkbdbvcxn

Przyjacielskich ha ha ha!!!

Asia

I tak największe nygusy robią na krojowni, a wypłaty mają bardzo duże!!!I to ma być OK!?

wass

eleganckie to jest slizganie sie Dr. ykatatora nie ma ludzi? ludzie sa. Ale trzeba ich traktować jak ludzi

bylyjuz

prawda jest taka ze u lysego mlodzi nie maja dobrze bo zawsze "sa za młodzi na dobre meble"!!? malostkowe podejscie bo wlasnie mlodzi powinni robic najlepsze komlety bo nie maja jeszcze takiego fachu zeby na gownie zarobić !! tyle

Wkurzony
@bylyjuz

Na górne? Prawda jest taka ze gdyby młody uczył się vito to żaden by nie zdał tych śmiesznych egzaminów. Wielcy tapicerzy tylko salerno i bariste pffffff i fochy że tivoli nie robi.

Zostaw merytoryczną opinię o Sweet Sit - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Sweet Sit?

Zobacz opinie na temat firmy Sweet Sit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sweet Sit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 107 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sweet Sit?

Kandydaci do pracy w Sweet Sit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sweet Sit