Opinie o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Fabryka Mebli Gala Collezione to doświadczony polski producent nowoczesnych mebli tapicerowanych, działający na rynku od 2001 roku. Fabrykę tworzą cztery zakłady produkcyjne: Sweet Sit w Gniewkowie, SLA.WIA w Tucholi oraz Gala Collezione w Lisim Ogonie i Chełmnie. Łącznie we wszystkich czterech zakładach zatrudnionych jest 700 pracowników.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

klejak

namiary na magazyniera , potrzeba towaru , to co zwykle tam gdzie zwykle,

kleik
@klejak

Magazynier ma pesje za chodzenie a nie za wykonana prace czy sie siedzi czy sie lezy pesja sie nalezy i to niezla. Chlopak dobrze sie miga bo pracy w magazynie pokrowcow nie ma na 8h.....czy kierownictwo tego nie widzi ...

Maja

@Roman chyba nie do końca rozumiem Twoje pytanie. Jednak chciałabym zauważyć, że nie jestem związana z Sweet Sit. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w Waszej firmie. Tak, by osoby, które szukają tu informacji na temat firmy jako pracodawcy mogły znaleźć odpowiedź na swoje pytania.

bezradny
@Maja

po prostu jak nie przyjdziesz w sobote za która nie placa nadgodzin to ci tygrys kierownik zabiera 50 zl

Rafal

Ale trzeba pomóc firmie.A po za tym za scieme na godzinowce dobrze płacą ha ha.

Ukrainka

Podoba mi się Radek z pakowania i ten drugi pan

Maja

@tylko akord dobrze rozumiem, że nie uzyskałeś/uzyskałaś wynagrodzenia za pracę w sobotę? Z czego to wynika? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? @poraszka czy Ty również jesteś pracownikiem firmy? Jak często zdarzają się takie sytuacje?

Roman
@Maja

Co mam zrobić żeby dostać od lysego lepszy komplet

Tapicer

800zł przez 3 miesiace oferta po 10h soboty na popoludniu

czy bede podpierdalaczem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
tylko akord

niema jak sobota za . darmo

poraszka
@tylko akord

maja tym się nie zainteresujesz ze za darmo sobota

Maja

@XYZskontaktowałeś się w tej sprawie z firmą? Udało Ci się wyjaśnić tą sytuację? Kontakt znajdziesz na stronie http://www.galameble.com/kontakt/

XYZ

Złodzieje, pracowałem tam i do dziś mi kasy nie wypłacili .

qwa

Arek może byś tak wszystkich obdzwonił jak bedą jakieś dobre kpl,a nie tylko dzwonisz do kumpla co ci tyłek wozi!

Maja

Jakie mają Państwo wymagania w stosunku do kandydatów do pracy? Czy organizują Państwo praktyki zawodowe dla studentów lub absolwentów? Jak w Fabryce Mebli Gala Collezione wygląda proces rekrutacji? Na te i więcej pytań odpowiedź znajdziecie w wywiadzie, którego specjalnie dla nas udzielił współzałożyciel i wiceprezes zarządu Fabryki Mebli Gala Collezione sp. z o.o.

praca

Uklady ukladziki tak bylo jest i bedzie .Najwiekszy bol to ludzie na godzinowkach ktorzy maja wyje na tych na akordzie . Dam prosty przyklad : wydawane jest 10 salerno wiec do podlokietnikow jest skrecone 10 desek z automatami i na tym koniec !!!!!!!!!!!!Nikt nie montuje wiecej bo po co stoi jeden z drugim i trzecim bo godzinowke maja i tak im zaplaca a gdy komus na akordzie zabraknie lub podbierze ktos wtedy powstaje problem nie do rozwiazania bo przeciez bylo 10 skreconych .Prosty przyklad a mozna wymieniac wiecej . Nie mowie ze wszyscy bo na pewno sa tacy ktorzy ogarniaja i z ktorymi nie ma poblemu . Moze ktos wpadnie na genialny pomysl zeby byla odpowiedzialna osoba za tych na godzinowkach (nie mowie o brygadzistach) ktora bedzie dawac premie za dobrze wykonywana prace badz nie przyznawac za olewanie .

master

Gdyby nie było ludzi jeszcze pamietajacych czasy upadłej tapicernii Gniewkowo, takie nowotwory coś jak przerzuty nie dają wyjsc tej firmie na prosta bo myslac logicznie jak wtedy tego nie zrobili nie wiem kto mądry mysli ,ze teraz im sie to uda jak nie udaje od poczatku przejscia do Gniewkowa z latkowa, zmiany brygadzistow na tapicerni i szwalnii , skoncza sie uklady , kolezenskie premie i pozwalanie na picie w godzinach pracy, bylo paru zdolnych mlodych ludzi w tym zakladzie , ale niestety pozbywa sie takich ludzi z układu..... szkoda ,ze Irek nie widzi tej patologii , ale kazdy mu tylko mydli oczy hmm moze mu wysdtarczy by mieć psy ,a a nie ludzi z wiedza i umiejetnosciami..?

No to co Wert? Taki jesteś mądry to może byś był tak uprzejmy i się przedstawił nam wszystkim?

gjkk

Proszę zainteresowac sie krojownią,a dokładnie tą ściemą która tam jest wykonywana i to za duże $$$$. Jak wam nie wstyd!

Jola
@gjkk

No fakt sami tam aferzyści którym wiecznie mało!

Popieram

Prosimy o zamiane brygadzistów kierowniku!

Przecież specjalnie wydaje baristy i inne śmieci w tygodniu żeby sobie nadgodzin nalapac. Ostatnio wydawał baristy a kierownik się pyta czemu salerno nie wydaje odpowiedź nasuwa się sama. Skoro za dużo ma godzin to po co trzyma ludzi do 23? Poza tym wymagacie nadgodzin za które nie płacicie i straszycie zabraniem frekwencji!

Brak pracowników w sobotę jest wynikiem wołania o pomoc Pana kierownika ażeby postwił do pionu brygadzistę który robi co chce, jak brak mu godzin akordowych to niech da do montażu komplety otapicerowane schowane po kontach . Przykład: praca do 23 a o 20 otapicerowany komplet jest odstawiany na bok bo za dużo godzin

haa ha brawo obserwator widac ze zabolało!

Iks

Baristki żeby ludzie nie zarobili kogoś bolą wypłaty przydała by się jakaś ankieta na temat pracy brygadzisty!!!!!

ghhjhh

Co to za brygadzista który robi na swojej zmianie prawie każdemu pracownikowi pod górkę i nie da zarobić!Baristki i Baristki!Wydaje mi się ze to idzie również na szkode firmy,niech idzie na szkolenie do łysego i zobaczy jak wygląda współpraca z pracownikami! b

w
@ghhjhh

Łysy z pracownikami nie współpracuje bo nie ma czasu więc nie wypisuj tu takich rzeczy !!! wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

Zaniepokojony
@w

Wierz mi że u łysyego jest duuuużo lepiej jak na drugiej zmianie, jaki zdrowy psychicznie człowiek wydaje gorszy towar dla "swoich ludzi" a na drugą zmianę zostawia np. SALERNA . Chore co ?

#
@w

To się zwolnij jak ci się coś nie podoba..marudzić każdy głupi potrafi

Obserwator
@#

O widzę że biuro lub brygadzista się udzielił - zabolało co ?

x
@Obserwator

Wydaje ci się,że jesteś inteligentny i lepszy od innych?? Fakt,wydaje ci się.

Zostaw merytoryczną opinię o Sweet Sit - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Sweet Sit?

Zobacz opinie na temat firmy Sweet Sit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sweet Sit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 107 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sweet Sit?

Kandydaci do pracy w Sweet Sit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sweet Sit