Opinie o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Fabryka Mebli Gala Collezione to doświadczony polski producent nowoczesnych mebli tapicerowanych, działający na rynku od 2001 roku. Fabrykę tworzą cztery zakłady produkcyjne: Sweet Sit w Gniewkowie, SLA.WIA w Tucholi oraz Gala Collezione w Lisim Ogonie i Chełmnie. Łącznie we wszystkich czterech zakładach zatrudnionych jest 700 pracowników.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

ciej

zamiast socjalu haha prezes postawil byka w parku , ktorego mial za darmo bo ma sprzet wesolego miasteczka ,a nasz socjal hmmm trafil do niego kieszeni i tak co roku ;) ale szara masa sie bawila a jednemu nawet cukier podskoczył z wrażeń ;) a co do lysego wiadomo ze ma spolke z Dia... bo wystrczy sie zastanowicv dlaczego koles sie trzyma pracy za najniszza kazdy wie ze jest na to pozowlnie dyrektora

tejlor

łysy kabel i tak dlugo sie slizga w tapicerni ha ha

Wert
@tejlor

Biedny brygadzista nie ma siły na prace w piątek wódka do obiadu w sobote z rana chwaląc się połowie ludzi wyskakuje sobie ,por...ać .do koch...cy ble potem jakis filmik w kiblu i do zony imprezka jak ja cie kocham :-) .

@Wert

weż sie ogarnij pajacu i zostaw łysego i jego rodzinę w spokoju.Zycze ci zeby na twoj temat takie plotki krążyły cwaniaku.zobaczymy czy będzie ci wtedy do śmiechu.

k

Zajmijcie się swoim życiem ! i gościu co to piszesz to zastanów się jeszcze raz bo to nie jest śmieszna sytuacja i myślę że musisz to przemyśleć na przyszłość bo może twoja stara akurat Cię oszukuje!!! Także skończ wypisywać te bzdury i skup się na sobie !

obserwatorium

Żal to Zielasowej..otwórz oczy kobieto!!

Tapicer

800zł przez 3 miesiace oferta po 10h soboty na popoludniu

czy bede podpierdalaczem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
seba

ci co nie maja urlopow za duzo planuja chorobowe w urlopach. mam dzieje , ze kierownich ich doeceni naganami i zabierze frekwencje na 6miesiecy

ŁYSY

Jak Ci żal to w każdej chwili możesz do mnie dołączyć i pooglądamy razem

szeregowy

Zarabiacie Wiecej Od Magazynow nie narzekajcie.

Nie mam urlopu wiec doktor mi pomoże

Jarek

Nowy nabialowy i praca wygląda zupełnie inaczej

major

Major to ja Radek pakowacz

radek_pakowacz_parowy

zmienta tych brygadzistow w koncu... tego dyrektora juz dawno nie powinno byc.. ilu mlodych on "wyuczył" ? wszystcy uciekaja i zostaje tylko czopek dekady logen

reeww

podwyzki dostali nieliczni. nie pdooba mi sie to bardzo zle to wyglada.

Aha

Jedna zmiana robi dobre komplety w materiałach i skaji zostawia na drugą te których nikt nie tknie wszyscy o tym dobrze wiedzą

Kleik

Dlaczego łysy na swojej zmianie wydaje lepszy towar?

seb

Ni ma premi 15% ni ma władzy!

Bieganie na magazyn za tivoli zaczęło się. Naliczylem 9 razy gdy najlepsi nie rozmawiający koledzy tam chodzili. Co będzie dalej

tejlor

i nie jumaj bo najwiecej to robisz ty

regulamin

łysy zmien sie

lopez

mało godzin macie? jak jest dobry czas na tivoli to po co szarpać inne meble

jachu

płaca na lekkim i tivoli spierdola prace w akordzie tak jak to sie stało w tucholii juz jakis czas temu...

Zostaw merytoryczną opinię o Sweet Sit - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Sweet Sit?

Zobacz opinie na temat firmy Sweet Sit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sweet Sit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 107 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sweet Sit?

Kandydaci do pracy w Sweet Sit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sweet Sit