Opinie o P. W. Dąbek Piotr Dąbek w Gniewkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P. W. Dąbek Piotr Dąbek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w P. W. Dąbek Piotr Dąbek o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P. W. Dąbek Piotr Dąbek w Gniewkowo

Jestem pracownikiem od kilku lat Jestem dobrym pracownikiem i nie jestem nierobem dobrze mi sie tam pracuje ludzie są pomocni a skoro uważasz że są nierobami to ty również byłeś lub jesteś nim A jak masz problem prywatnie do Krowy i Kamaza to raczej powinieneś wyjaśnić to między nimi a nie opisywać bzdury a firma jak widać rozwija się bardzo dobrze

Maurycy Nowy wpis

Znalazłem tu info. Co prawda pisane z dwa lata temu już, więc może też kto wyjaśni, czy to prawda była i jak tu jest z robotą, ale na dziś? Bo pisano, że choć kasa nie najgorsza ale pod względem podejścia do pracownika nie chwalono. Praca po miała być po 10 godzin. Zależy mi, by prócz godziwej stawki było również poszanowanie dla pracownika i czas po pracy dla rodziny. Ciekawe więc, jak się tu patrzą na osoby, co nie chcą zostawać dłużej w pracy i jaka kwota stawki teraz wchodzi w grę dla stolarza?

Były robol Nowy wpis
@Maurycy

Dłużej niż 10h nie będziesz robił. Wypłaty raz dołoży później zabierze żeby wyjść na swoje a utrzymać pracownika ogólnie atmosfera nie przyjemna każdy na każdego gorzej niż w przedszkolu mr.P.D tylko chodzi i patrzy czy za długo w kiblu nie siedzisz i czy czasem kawy nie pijesz czy gryzą kanapki nie robisz nie wspomnę żeby się odezwać do kogoś bo granda taki (usunięte przez administratora) tylko że ci płacą jakaś tam jałmużnę za te h pracy leciutko wyjdziesz tak samo za 8 h dziennie i bez (usunięte przez administratora) Się tak jak tam dziwię się ludzia co tam tak długo robią że wytrzymują z tym pracodawca no ale może na nich inaczej patrzy każdy inaczej traktowany. Ja ogólnie nie polecam chyba że tylko na przetrwanie na jakiś czas ja cieszę się że tam już nie robię i to bardzo

@Były robol

Dzięki za wyjaśnienie. Tylko co masz na myśli, że raz dołożą do wypłaty, a raz zabiorą? Za jakieś konkretne rzeczy ucinane są wynagrodzenia? Chyba warto byłoby to wiedzieć wcześniej. No i z tego co czytam to spory rygor tam panował i atmosfera taka sobie. Zjedzenie kanapki czy pogadanie w trakcie pracy wydaje mi się normalną sprawą. Ile przerw w takim razie jest na tyle godzin pracy? Są jakoś ustalone z góry i nie da się samemu wyjść zjeść kiedy ma się na to ochotę??

Lupa Nowy wpis
@Maurycy

Boze tylko nie tam. Nie polecam. Nie obrazam. Ale naprawdę tyle osob co sie tam przewinelo to masakra. Zero poszanowania. Tu tylko chodzi o kulture. Naprawde jej niemaa. Idz sproboj a i tak dlugo nie porobisz. Najlepiej to sie dowiaduj od znajomych. znajomychSzczerxe nie polecam. Ponizanie, osxukiwanie na kasie. (usunięte przez administratora) Juz nieraz byla inspekcja.

Byly robol

Krowa i Kamaz ciezko pracujacych kabluja i zle mowią albo wymyslaja nie prawdziwe rzeczy i opowiadaja piotrowi a kolegow i kolezanki nierobow bronia taka to robota w tym zakladzie gdyby nie oni to firma by sie rozwijala ale przez nich odeszli bardzo dobrzy pracownicy

@Byly robol

Zatrudniają nowych w takim razie? Na jakim stanowisku pracowałeś? To jak firma pracuje skoro mówisz, że Ci co zostali to nieroby?

Ile jest zmian w P. W. Dąbek Piotr Dąbek?

Ktos

Zależy czy chcesz na zbijanie czy na maszynę

Wiktoria
@Ktos

Napisz jak to wygląda na zbijaniu i na maszynie. Muszę jakoś zmiany pogodzić z mężem.

@Wiktoria

Rano od 5 do 15 i maszyny nie zawsze od 15 jak się nie mylę do 1 albo do 2 nie wiem dokładnie

@Ktos

Skoro nie zawsze o 15 to można liczyć na godzinę odstępu, że od 16 by się zaczynało na maszynach?

Magdalena
@Ktos

10 godzin dosyć sporo. Często pracuje się po 8. To te dwie to są nadgodziny czy jak? W ogóle jaka jest stawka godzinowa?

Haha
@Magdalena

Stawka na h to jest wielką niewiadomą i wydaje mi się że to tajemnica w tej firmie jak wszystko inne tam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P. W. Dąbek Piotr Dąbek spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Kokos

Pracowalem w tym syfie ładnych parę lat... Początki nie były złe dopoki pan. P.D nie obrus w piorka i nie zaczol traktowac ludzi jak przedmioty, nie zdajac sobie sprawy ze to dzieki tym ciezkim systemem pracy dzieki tym ludziom osiagnol to co osiagnol. Mozna by bylo o tym zakladzie książkę napisac. A opinie pozytywne ktore dajecie to napewno jesteście tymi przydupasami jego którzy latają wokol niego jak ratlerki a on i tak ma ich gleboko w du*** psmietajcie karma wraca!!! Nie polecam szkoda zdrowia

Rulon
@Kokos

Może kasa nienajgorsza ale psychiczne męczenie to tam masakra.No niestety omijać ten zakład.Praca po 10 godzin,..Nadmienię ze po 8 godz powinno być płacone 50 siatki.No i zegar przestawiony do zmyłki jakby co( czytnik) ...NIBY PRACUJEMY PO 8 GODZ.

Rita

Strasznie się dziwię że są jeszcze ludzie którzy tam pracują, warunki są paskudne "ala szef Piotruś" zachowanie ma poniżej zera, zresztą nie ma co się dziwić w końcu jest po specialnej szkole jak jego brat bliźniak który zachowuje się jak pies z pseudo hodowli (oczywiście nie obrażając tutaj zwierząt) pracownicy są (usunięte przez administratora)na pieniądzach, są wyzwiska ze strony ala Piotrusia szefa tego całego (usunięte przez administratora) dobrzy i starzy pracownicy darmo odeszli, jednym słowem dorobił się na ludzkiej krzywdzie!!!! Również słyszałam że ma zawitać tam telewizja, bo urzad skarbowy i inspekcja pracy olewaja sobie sprawę. Opinie ten człowiek ma masakryczna na Gniewkowie wcale się nie dziwię że nie raz jeździ w masce żeby go ludzie nie rozpoznali za to jaka krzywdę wyrządzą pracownika.

@Rita

Masz jakiś problem to poco tam robisz możesz się zwolnić a pospecjalnej szkole to chyba ty jesteś bo znam ich bardzo długo i są po szkole zawodowej i nie musisz obrażać ludzi i porównywać do zwierząt bo ktoś kto wypisuje takie bzdury to chyba Sam nim jest

***
@Rita

Co za bzdury Pani wypisuje. Pracowałam u Pana Dąbka i nie zgadzam się z niczym co Pani napisała. Każdy dostaje taką wypłatę na jaką sobie zapracuje. A to jaką szkołę kto skończył to nie ma w dzisiejszych czasach znaczenia. Można być po zawodówce i mieć głowę do interesów jak również można być z tytułem magistra i nic nie potrafić tylko to co w książkach zostało napisane... A jak było Pani tak tam źle było trzeba tego samego dnia pójść do domu.

Praca po 10h + wszystkie soboty (usunięte przez administratora) na hali tak potezny ze mozna sobie nogi połamac o walające sie wszedzie elementy. O samym chodzeniu pseudo "szefa" po zakładzie nie wspomne potrafi patrzec na rece przez caly dzien wiecznie nie zadowolony gbur bezczelny ponizajacy czesto swoich pracownikow. Majsterki po szkole specjalnej ktorzy potrafia tylko (usunięte przez administratora) pracownikow a potem udawac milych i neutralnych. Wielu dobrych pracownikow juz odeszlo z tej firmy dawno. zostali sami przydupasi co nawzajem sobie duppy obrabiaja lub osoby ktore musza pracowac bo nie maja innego wyboru.

Pracuje tam i nie powiedziałbym że są spartanckie warunki. Nie muszę się prosić o urlop na wakacje też wypoczywamy 2 tygodnie. Komu się nie chce pracować to zawsze będzie powód do narzekania. Nie podoba się Wam tu to mozna pracy poszukać gdzie indziej. Zarobki też są tutaj ok ale jak się komuś nie chce to musi narzekac

Pracus

Przestań pisać bzdury.Popierwsze (usunięte przez administratora) przed wypłata chodzi Piotruś i psychicznie męczy ludzi. Prawie non stop krzywo patrzy na pracowników którzy mu ta firmę utrzymują. Stałe mu źle. Jeżeli by miał jakie kolwiek wykształcenie to troszeczkę by kultury zdobył w szkole.Tu o noc niemożna się spytać...bo zaraz obniży pensje zaslluxona i wypracowana.Malo miał inspekccji pracy.wiec o czym to świadczy.Teraz to tylko telewizja.Daleko do tego nie brakuje.

Byly pracownik

Spartanskie warunki zero wyciągów, nikt sie nie martwi o zdrowie pracownikow,do tego pracownicy piją alkohol , awanse się dostaje za sprzedawanie wspolpracownikow , patologia nie polecam

@Byly pracownik

Szczera prawda...Tylko się zakład nadaje do urzędu skarbowego i inspekcji pracy

@Byly pracownik

Najlepsze jest to ze wlasciciela brat sam pozycza na procent. tym pracownikom na hali na alkohol..to jest poraszka .cotam sie dzieje popracy pod sklepem rabanie wlascicielowi tylka przez pseudo.kierowniczkow.ha

Henry

Jeśli ktoś chce to zawsze znajdzie powód do narzekania. Może nie jest idealnie ale warto pracować i poprawić

lolo

masakra

Zostaw merytoryczną opinię o P. W. Dąbek Piotr Dąbek - Gniewkowo

• Jak się pracuje w P. W. Dąbek Piotr Dąbek?

Zobacz opinie na temat firmy P. W. Dąbek Piotr Dąbek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P. W. Dąbek Piotr Dąbek?

P. W. Dąbek Piotr Dąbek
  • Piasta 7