Opinie o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Fabryka Mebli Gala Collezione to doświadczony polski producent nowoczesnych mebli tapicerowanych, działający na rynku od 2001 roku. Fabrykę tworzą cztery zakłady produkcyjne: Sweet Sit w Gniewkowie, SLA.WIA w Tucholi oraz Gala Collezione w Lisim Ogonie i Chełmnie. Łącznie we wszystkich czterech zakładach zatrudnionych jest 700 pracowników.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Pani

Nikt premii nie odbiera może co najwyżej dać jej mniej bo konkretnej premii w umowach raczej nie ma ... Co do informacji jakie podajecie to raczej wstrzymałabym się od podawania nie sprawdzonych danych .Sporo ludzi chciałoby mieć zarobki jak premierzy ,ale do pracy porządnie i solidnie zabrać się nie chcą. Lepiej jest pisać na GW bzdury na temat niskich zarobków i szkalować osoby ,które (nie dzięki nim) dostały się na stanowiska brygadzistów czy kontrolerów. Każdy ma swoje obowiązki więc forumowicze zabierzcie się do swojej pracy ,a zarobki będziecie mieli cacy :) P.S. Google udostępnia także słowniczek ortograficzny ,więc zanim coś napiszecie sprawdźcie ,bo wielu się kompromituje samymi wpisami.

Filolog
@Pani

Teras Dopsze jòsz .To nie forum dla Polonistów proszę nie przesadzać .

Kontra
@Pani

Polonistka za dychę się odezwała Może Książkę napisz a nie tu o ortografii wypisujesz.

Kandytat

Witam jak wygląda praca w tym.zakladzie ?? Widzę że teraz potrzebują do pracy zamierzam złożyć cv czy są szanse na dostanie się??

Normalny

Kto jest za tym żeby zresetować posty na tym forum ?Uważam że nasza firma jest w tej chwili na znacznie wyższym poziomie i niepotrzebnie stare wpisy zaniżają poziom .Pozdrawiam

Ludzie ogarnijcie sie wkońcu co wy chcecie od łysego?Jakie było picie wódki w piątek popoludniu co dziwne pracuje u niego na zmianie i jakoś tego nie zaopserwowałem i do jakiej kochanki jechał w sobote co?dziwne troche bo cały czas był na hali NIGDZIE nie wyjeżdzał zajmijcie sie swoim życiem palanty i zostawcie łysego i jego rodzinę w spokoju myślicie że jego żonie jest łatwo to wszystko czytac co wy (usunięte przez administratora) za bzdury na jego temat?Jestescie tacy odwazni to powiedzcie to prosto w oczy mu a nie obrazacie go.Monika nie słuchaj co kto pisze o twoim mezu to dobry facet.Łysy trzym sie

Ty
@ja

A ty wielozmianowy i obiady z nim jesz ? niikt nie napisal ze pil wódkę w pracy!

@ja

tak samo usunąć

Tapicer

800zł przez 3 miesiace oferta po 10h soboty na popoludniu

czy bede podpierdalaczem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Yllleeeee

Ja bym proponowal zmiane kierownika bo ten pajac TYGRYS nie nadaje sie nawet do mycia kibli.Ludzie powiedzcie mu wkoncu niech zmieni spodnie a nie caly tydzien w tych samych chodzi

@Yllleeeee

to powinno się wystąpić o nr ip i usunięcie wpisu

nalezy mi sie premia za mobilizacie ania,grabow,bo

tygrys co ty k................ klamliwa dobij........go nie,,,,,,, leci sajonara nie potrafi nawet się przywitać pajac jeden tylko godziny bo mam kase za to to samo kuroslaw heehhhhe arbajt baristki az się slinie ale ludzie na to pozwolili caban dawaj bo 300 h nie wyrobisz ale jak ci kuroslaw pomoze to może może hehehehehehehhe patologia zakla, i tyle popoa nie weźmiesz może vito

Inspektor
@nalezy mi sie premia za mobilizacie ania,grabow,bo

To już jest przegięcie palika tak kogoś obrażać

Tylko prawda ... !

1 Czy nadal ,,Piesio'' klęczy w budzie i robi wiadomo co hhi ... ? 2,,Pijako'' chowa się kątach i nic nie robi ! Tylko sprzedaje... ? 3 A ,Łysia P...'' udaje że nic nie wie i nie widzi ...?

Mojżesz
@Tylko prawda ... !

1. Napewno robi gałę jak siedzi tam codziennie 2. Skoro nadal tam pracuje to sprzedawanie chyba ma już we krwi 3. Jak osoba zajmująca się robieniem tabelek i przychodzeniu na magazyn raz w miesiącu może mieć pojęcie o sytuacji jaka panuje, chyba zbyt poważnie bierze informacje które są dostarczane od osób z pkt. Nr 1 i 2

@Mojżesz

wstyd normalnie

Wojciech

Przypomnijcie sobie jak było i przestanie w końcu marudzić dla przypomnienia wystarczy poczytać starsze posty ta firma zmieniła się i to bardzo .Możecie też porównać sobie inne firmy w naszym mieście .

Bla bla to będzię jak podam ich do sądu za spóznianie się z wypłatą bp to już któryś raz pozdrawiam

Teraz kasa jest na czas

tapicer

NIE POLECAM NIKOMU TEGO ZAKŁADU!!! ZŁODZIEJE I TYLE W TEMACIE!!!\\

@tapicer

Teraz zakład jest godny polecenia

20 lat doświadczenia

w Gniewkowie na popołudniu codzienie [usunięte przez administratora] wali wódeczke i bierze kase za odbieranie mebli..PONOĆ!!! tu jest prawdziwa patologia, a na magazynie 2-3 osoby nic nie robia i biora wiekszy hajs niz ci co pracuja w accordzie, smiech na sali. mam nadzieje , ze p Irek powoli pouklada ten syf.! bo ludzi w gniewkowie, dobrych tapicerow jest duzo, ale NIKT NIE CHCE PRACOWAC Z PANEM BRYGADZISTA [usunięte przez administratora] który nie ma kompetencji żadnych tylko \\\"długi palec\\\"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@20 lat doświadczenia

Dużo się jednak zmieniło na lepsze .

Cesarz Neron

Do wszystkich pracowników krojowni, szwalni i tapicerni. Jesteście najlepszymi fachowcami w swojej wykonywanej pracy. Właściciele firmy nie zasługują na takich szlachetnych i oddanych ludzi. Powinni się korzyć przed wami za to ,że dzięki Wam firma się rozwija, przynosi bardzo duże zyski. Dzięki Wam oni żyją jak bogacze. Mimo tego nie potrafią uszanować i robią Wam pod górę wymyślając coraz to głupsze rzeczy zamiast Was wysłuchać jak udoskonalić pracę i ułatwić ją a nie pogarszać. Zatrudniają jakieś mało ambitne osoby ,które rzekomo mają usprawniać waszą pracę poprzez modernizacje stanowisk. I wygląda to tak ,że nie tylko patrzą na Was przez kamery ale również owa nie wyrośnięta Pani obserwuje Was i notuje w kajecie co robicie czy stoicie, pracujecie czy wąchacie bąka i zgadujecie kto go puścił. Brakuje tylko łańcuchów przy waszych nogach i oprawcy z batem. Ale nie załamujcie się jesteście wartościowymi ludźmi. Skoro ta firma Was nie docenia to zrobi to inna taka która wykorzysta w pełni Wasze umiejętności i da Wam godnie zarobić. Powoli czas tej firmy przemija pogrąża się coraz bardziej błędnymi decyzjami i złym zarządzaniem. Problem tkwi w zbyt dużej liczbie osób ,które rządzą tymi włościami. Jeden mądrzejszy od drugiego. Niestety wykształcenie nie zawsze idzie w parze z rozumem. Zupełnie jak ludzie pierwotni jaskiniowcy. Chociaż raz przyznajcie się do błędu jaskiniowcy z biura i wysłuchajcie pracowników z hali. Bo na hali jest mnóstwo ambitnych i kreatywnych osób. Pozdrawiam ciężko pracujących z hali.

Porucznik Borewicz
@Cesarz Neron

Dużo w tym racji bo nawet matoł bez szkoły który tapiceruje kilkanaście lat usprawni swoją pracę lepiej niż kilku dumnych dr .z wystrzelonym w kosmos ego

Borewicz

A może mam do siebie dystans a Ty nie rozumiesz kontekstu . Przemiły człowiek który tapiceruje kilka lat jest dr w dziedzinie tapicerowania dla czego więc np kierownik czy osoba biurowa uważa że potrafi lepiej usprawnić pracę przemiłemu ,uczciwemu dobremu człowiekowi mistrzowi tapicerstwa czyżby nadmuchane sztucznie ego ?

Z
@Borewicz

Mimo wszystko twierdzę,że użyłeś ostrego porównania.U nas we firmie porobili ludzi,którzy mają usprawnić pracę jak nie mają zielonego pojęcia i to w tym wszystkim jest najgorsze a muszą się wykazać,że coś robią.Bo można sytuację odwrócić i ludzie z produkcji mieliby usprawnić pracę w biurze to by było śmieszne.Mi się wydaje że szefostwo zrobiło sobie dwóch dyrektorków i chyba do końca nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć co się dzieje.Jest to trochę przykre,ale cóż liczy kasa...

Billy Kid Taksas Kowboj
@Z

Macie problem a jakie to proste wystarczy zapytać tapicera co pomoże mu w pracy a nie wymyślać jakieś sudoku czy całki elementarne .

@Cesarz Neron

Dzięki kolego :):):)

Fanta i Piesio... ?

Fanta i Piesio nadal nic nie robią , i wysługują się innymi ! Nadal donoszą? Fanta nadal procentowa i nik tego nie widzi ? Nadal rączka rączkę myję ?

Nic się nie zmieniło
@Fanta i Piesio... ?

Jak było tak jest, zarobki marne, żeby cokolwiek zarobić to trzeba narobić się za trzech a i tak powiedzą że mało, ten co nic nie robi powie tobie ze to ty nic nie robisz, a jak się odezwiesz to i tak ty jesteś ten najgorszy, słowo pracownika się nie liczy i tyle w tym temacie.

O!
@Nic się nie zmieniło

Ale jest jakaś stawka na którą można liczyć,czy jest rozbieżnoś uzależniona od premii?

@Fanta i Piesio... ?

Kto ?

Pracownik akordowy

Są pracownicy do których firma dopłaca bo nie wyrabiają normy i Ci pracownicy mają najwięcej do powiedzenia.Powinni się cieszyć że ich firma trzyma.Nasza szkółka krawcowych ,panie przychodzą i idą na chorobowe śmiech,też chyba można temu się przyjrzeć.Ja myślę że mimo wszystko jakieś zasady obowiązują w naszej firmie.Są pracownicy,którzy nagminne się do pracy spóźniają,przerwy sobie wydłużają,chodzą na papieroska więcej niż jest przerw lub nie zaczynają punktualnie pracy i też dużo wcześniej kończą i wtedy jest ok.Dlatego tacy pracownicy powinni mieć premie zabraną a dodatkowo nagradzani Ci co sumiennie pracują.Brygadziści chyba widzą kto pracuje a kto ściemnia.Odnośnie święta to powinien być wybór jeżeli ktoś chce to przychodzi.Pracownicy też nie powinni się namawiać czy przyjść do pracy czy też nie.Są osoby,które mają kredyty i inne może problemy finansowe a pod presją innych do pracy nie przychodzą.Każdy ma swój rozum,jest dorosły i decyduje o sobie.Może do końca nie jest różowo w naszej firmie,ale też wszyscy się nie zwolnią a niektóre osoby,którym nie zależy robią wszystko żeby było jeszcze gorzej niż jest...

@Pracownik akordowy

Tylko zgrani pracownicy są w stanie wywalczyć godne warunki pracy .Właśnie przez takich co chodzą na każde zawołanie w święta czy soboty nie ma podwyżek tylko nadciągnie nadgodzinami .Czy to tak trudno zrozumieć że przez takich ludzi są premie którymi można szantażować zamiast normalnie większej pensji .Przez takich ludzi łatwiej jest stosować mobbing Ci którzy nie chodzą w soboty sa gorsi mimo że często w tygodniu wyrobią więcej niż ktoś w 6 cz 7 dni .Bo wiadomo w soboty nikt rękawa nie będzie sobie wyrywał .Godne zarobki za 5 dni wtedy każdy będzie się starał i dbał o interes firmy i zrobi więcej w 5 dni niż w 6 czy 7 to jest oczywiste .

Krzychu
@Pracownik akordowy

a po co mają się starać jak mozna w tygodni scieme walić potem przyjsć w sobotę czy świeta to premia pewna do tego nadgodzinki i mają wiecej niz ktos kto uczciwie pracuje w tygodniu a w sobote przyjsc nie moze bo ma rodzine czy obowiazki w domu Tak to wygląda jeden scemnia caly czas papieroski ,spoznienia ,olewka, sciema ,rozmowy telefoniki pol dnia tu posiedzi tam coś podje z 3 razy miedzy przerwami WC do ptego przyjdzie posciamniac w sobotę i jest super pracownikiem Drugi się stara cały tydzien goni zeby norme wyrobić nie przyjdzie w sobotę i lipa jest najgorszy a i preminie dostanie To jest Chore

Pracownik akordowy
@Marta

Zgrani pracownicy są wtedy jak wszyscy razem chcą coś osiągnąć i powiecmy razem protestują.A w naszej firmie to każdy ciągnie w swoją stronę.Wszyscy powinni zarabiać godnie w ośmiu godzinach.Jedni się cieszą a inni są wkurzeni.Nigdy nie będzie dobrze jak wszyscy pracownicy nie będą mówić jednym głosem.Dlatego można powiedzieć,że jesteśmy podzieleni i jest brak atmosfery.Za chwilę przyjdą święta i będzie znowu problem z talonami,że jedni dostali więcej inni mniej.

@Krzychu

Niektórzy pracownicy na godzinowce zostają po godzinach żeby po ściemniać i przychodzą w każdą sobotę żeby sobie pochodzić po zakładzie i udawać że są potrzebni... Mają płacone za nadgodziny.. I jeszcze narzekają.. Dla krawcowych nie ma pieniędzy na podwyżki stawek i ciągle podwyższane normy.. Normalnie śmiech na sali.. Lepiej ciągle przyjmować osoby na szkółkę które po jakimś czasie odchodzą.. Podwyżek dla krawcowyc. Ne ma bo i poo co. Tylko coraz większe wymagania.. Nadgodziny nie wykazywane..

@Pracownik akordowy

Dokładnie... Nie hcesz to nie przychodz...JESZCZE W ŻADNEJ FIRMIE NIE PŁACILI ZA LEŻENIE.

@Pracownik akordowy

Teraz będą wyrabiali normę obcokrajowcy

Obserwator

Proszę w końcu się zainteresować tymi pożal się boże kontrolerami jakości bo tylko telofoniki , pogaduchy i łażenie po hali , i co ? 4 tysiaki są , a tapicerzy zapiepszają aż pot się leje i co ? 2 tysiaki są .

Jeszcze nie Kierownik
@Obserwator

Żeby zostać Mistrzem czyli kontrolerem jakości potrzeba wielu lat solidnej uczciwej pracy ,to lata wyrzeczeń i dążenia do celu często w pocie czoła .Trzeba się wyróżniać i być najlepszym w swoim zawodzie a na dodatek mieć odrobinę szczęścia żeby zostać zauważonym przez Kierownika .Zarobki na takim stanowisku nie różnią się znacząco od zarobków zwykłych pracowników często bez szkoły czy specjalizacji w danym zawodzie.Nie rozumiem tych ataków i braku szacunku widać macie za dobrze i zamiast brać się do roboty by wkroczyć na właściwą drogę kariery zawodowej, a tu warunki macie bardzo dobre to wolicie narzekać.Nikt za otapicerowanie jednego kompletu kokosów płacił nie będzie .Proszę o odrobinę refleksji i o szacunek dla Nas tak zwanych łazików .

Dobry Tapicer
@Obserwator

Ej cwaniaku wydaje mi się, że szału nie robisz ilościowo i jakościowo skoro piszesz o kJ i o sobie, że masz 2 tys wyjdź i powiedz im to prosto w oczy, a nie piszesz ja jestem zadowolony robię dość sporo i dużo mało co poprawiam chłopaki są wymagający, bo taka ich praca, a ty nie masz szacunku chłopie powiem Ci krótko weź się za robotę, albo się zwolnij jak nie dajesz rady jakościowo Pozdrawiam tego (usunięte przez administratora) co nie ma jaj, by im to powiedzieć dobry Tapicer.

Moderntalking 17
@Dobry Tapicer

Mosz rację odważni są za plecamy a tak to gacie sportowe z przodu żółte z tyłu brązowe niejedyn by w kluka Musioł dostać pozdro dla ludzi dobrej roboty

Obserwator 2
@Obserwator

Jeśli jesteś tapicerem i zarabiasz 2 tys. powinieneś zmienić zawód. Widocznie inne jest Twoje powołanie.

Stary wyjadacz
@Jeszcze nie Kierownik

Wiele lat solidnej i uczciwej pracy w tym zakładzie i mnóstwo potu na czole i dążenie do realizacji planu akurat przysługuje się Panu z magazynu ktory naprawde wykonuje kawał dobrej roboty. Ten człowiek żyje tą pracą ponad 20 lat i to właśnie temu Panu należy się szacunek, czasami mam wrażenie że gdyby nie ten Pan i jego praca co niektórzy by sobie nie poradzili tam ???? i to właśnie jest człowiek który zasługuje na miano szacunku. Wiadomo ten Pan lubi swoją pracę ale wiek i stan robi swoje a co niektórzy go tylko wykorzystują zamiast mu pomagać a ten człowiek robi robotę za 4 - rech. Wielki szacunku dla niego nie ma porównania wogole nawet dla tych łazików co ktoś wspomniał.

Ciekawy
@Stary wyjadacz

A o jakiego Pana z magazynu chodzi?

Fanta i piesio....
@Ciekawy

No na pewno nie o fante i jego piesia ! Przez nich nie jeden dobry pracownik odszedł ! I wszyscy wiedzą czemu ! A wiadomo brudy zostały zamiecione pod dywan!

B.K
@Ciekawy

Każdy wie że to chodzi o Pana Pawła który już dawno powinien zostać kierownikiem minimum magazynu .Nikt tak nie zna tej firmy jak Pan Paweł gdyby nie oddanie i ogromną wiedza czy doświadczenie magazyn tkanin by przesłał istnieć .Pan Paweł pracuje za 3 i zamiast docenić to poświęcenie stawia się go na równi z nowymi .To chore by nie było osoby decyzyjnej od dawna Pan Paweł powinien mieć przyzwolenie na kierowanie załogą magazynu to by zmieniło dużo na plus może w końcu choć jedna osoba pełniła by dyżur na 2 zmianie bo często nie mamy robionych dokrawek na drugiej zmianie co utrudnia pracę na szwalni .Trzymajmy kciuki za Pana Pawła żeby w końcu został doceniony .Wielki szacunek .

Zuk
@B.K

Paweł jest naj to prawda a druga zmiana na magazynie to super pomysł żeby poprawić wydajność krojowni czy szwalni .

Jajogłowy
@B.K

Zgadzam się w 100%. Trochę by się zainteresowali tym bo patrząc na realia aż szkoda jest Pana Pawła który swoją pracę wykonuje nie na 100 a na 300 % bo większość robi ją za kogoś, a magazyn bez tego Pana by nie istniał. Też uważam że już dawno szanowny Pan Paweł powinien być wyżej postawiony i mieć pod sobą magazyn, ogarnia wszystko liczy na bierzaco metry, robi dokrawki, zamawia tkaniny i wiele innych rzeczy związanych z firmą a nawet i SAM chodzi po watę dla dziewczyn co go wogole to nie powinno interesować a jeszcze słychać w oddali śmiechy.. bo to nie jego rola a magazynierow. Myślę że wkoncu Pana Pawła ktoś doceni tymbardziej że nie dość że wykonuje swoje obowiązki nawet i nad obowiązki bym powiedział to jescze z każdym się dogaduje i potrafi poprawić humor. Pan Paweł to legenda tego zakładu.

AnKa
@Jajogłowy

Podśmiewują się to straszne przecież ten człowiek pomaga bezinteresownie z dobroci serca .Brygadzistą to powinien być już dawno żeby byle malepetta mu nie podskakiwał .

Bar
@Jeszcze nie Kierownik

Wystarczą znajomości jak wszędzie a reszta to bajki

@Obserwator

Każdy pracuje nie tylko tapicerzy a telefonowac nikt nie zabrania .

Dzień dobry jak wyglądają warunki pracy na krojowni czy szwalni ?Czy w najbliższym czasie planowana jest rekrutacja ?Bardziej optowałabym za pracą na krojowni bo słyszałam że są znacznie lepsze zarobki niż przy szyciu . Pozdrawiam serdecznie

Baśka46
@Marta

Na krojowni raczej nie ma miejsca bo na jednej maszynie robią dwie dziewczyny co trochę bezsensu a reszta maszyn też pozajmowana więc zapraszam na szwalnie.

Tysonitaliano
@Baśka46

To akurat nic pewnego zawsze można wymienić brzydala na kogoś ładnego hahahaha

Aga
@Marta

Na szwalnie będzie Ci łatwiej się wkręcić bo co chwilę ktoś się zwalnia .Na krojownie ciężko trzeba mieć znajomości ale jak by Ci się udało wkręcić to kasa dużo większa choć tam praca stojąca za to można nawet 4 tysiące zarobić coś za coś próbuj .

@Baśka46

Każdy ma prawo się nauczyć proszę się odp od dziewcząt

Moniś

Nie każdy też bym chciała dostać takie pieniążki za naukę i to przez kilka miesięcy ale przez wiele lat szycia takich okazji nie miałam :(

Yuzii
@Tysonitaliano

Tak jak tego w glanach z ina co go do nas na tapicera dali buhahaha jaka patologia

Kuba
@Yuzii

masz racje (usunięte przez administratora)to taka zamiana koleś był fachowcem ogólnie lubianym i szanowanym a wymienili go na nowy model tak się nie robi

Li
@Kuba

Za chwilę znowu ktoś poleci młodzież sie szkoli nie bez powodu także się tam pilnujcie u nas to nawet obcokrajowców przyjmują .Nie zazdroszczę Wam chłopaki .

Wonka
@Li

Jestem ciekawa od kiedy na szkoleniu ma się większą wypłatę niż ta osoba co pracuje 10 lat.. Dziwne czasy nastały niestety

DN
@Wonka

To teraz nagminnie stosowana praktyka moja żona też ma niższą stawkę niż młoda kasjerka ale to o kilka zł a tu mamy przykład nadzwyczajny bo młoda ma pensje kierowniczą .Szok że Prezes na takie coś pozwala chyba że jest to ukrywane ,ale nie wnikam niech każdy kreci swoje lody .

Doświadczony
@Wonka

Aż chce się pracować motywacja pierwsza klasa.Jak się dziś o tym cyrku dowiedziałem to mi laczki spadły . Brawo naprawdę gratuluję .

Ktoś
@Doświadczony

Do roboty a nie spacerki w laczkach urządzacie . Za dobrze tam pod ta folią macie i głupoty do głowy przychodzą ,nikt nie widzi to można leżeć na stole do góry brzuchem i jeszcze narzekać że za mała kasa .Tak samo na magazynie ludzi więcej niż w biurze co oni tam robią kawki spijają ze śmietanką czy na workach leżą ?Laczki to może jeszcze leżaki sobie przynieście .Tragifarsa na prawdę .

Kokos 55
@Ktoś

Mało tego jutro robimy sobie grilla bo całą ekipą się złożyliśmy na kiełbaski a w tle głosna muzyka chcesz to przyjdź tylko załóż buty żeby nie smierdziało i weź te folie ściągnij żebyś widział lepiej.

Lolcia

no raczej no hello ja za mniej niż 300 zł pupci nie ruszam pozdrawki siski pan z brzuszkiem dziś był taki zabawny

Szkoda że od kilku lat w naszej firmie nie ma atmosfery.Wiecznie jest problem z pieniędzmi i nikt nie potrafi tego problemu rozwiązać.Pracownicy są poróżnieni i siebie na wzajem opisują.Jest to choroba w naszej firmie gorsza chyba od covidu...

Kuba

Racja jedna wielka niewiadoma wszystko drożeje ,najniższa krajowa poszła o 200 zł ale akord wiec nie obowiązuje dochodzi jeszcze świrowanie wirusem .Jak tu ma być klimat i dobra atmosfera .

Ok

Pani bragadzistka z tej samej zmiany cały dzień siedzi na telefonia i za to należy się nagroda..

DildoMen
@Ok

Nagroda w postaci dużego czarnego dildo prosto w odbyt żeby zaczęła w przyjemny sposób pracę.

Ona
@DildoMen

Brygadzistka jest w porzadku nie to co z kontroli jakosci jak do smieci sie odzywa i we wszystko sie wtrąca!

Klops

Hahaha discokula łup łup puśćta i relaksacyjnum muzykę relaniumtv i dejta tabletkę arbaitum może zacznie coś robić ????????????

@LSDi
@Ona

Brygadzistka jest normalna bynajmniej,nie drze się , umie normalnie rozmawiać jak człowiek, a to że sobie pogada przez telefon to rzecz normalna, kto nie gada?

Turbo Szwaczka
@Ona

Dokładnie Brygadzistka jest na prawdę super nie to co ta z kontroli ,która ma wredny wyraz twarzy. Z brygadzistką można się dogadać we wszystkim. Jak tylko coś człowiek potrzebuje to pomorze jest bardzo wyrozumiała taka dobra dusza ,matka wszystkich szwaczek na jednej zmianie. Bardzo miła i sympatyczna z twarzy więc proszę jej nie oczerniać jak nie znacie osoby.

Toś?

Chyba lubisz analne Skoro masz taki NIK

DildoMen

Czytaj ze zrozumieniem (usunięte przez administratora) Tej leserce z kontroli Psiej Papie. Jesteś gorącym wielbicielem tej brzyduli co ma dwie lewe do pracy? A może ty też jesteś ściemniaczem jak ona? Pierwszy do liczenia pieniędzy, a do pracy totalne (usunięte przez administratora)

Ksiundz

3 banknoty po 100 zł za 3 króli padnie taka propozycja za dobrowolne przyjście w to święto do pracy ciekawe :):):)

Zostaw merytoryczną opinię o Sweet Sit - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Sweet Sit?

Zobacz opinie na temat firmy Sweet Sit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 283.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sweet Sit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 106 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sweet Sit?

Kandydaci do pracy w Sweet Sit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sweet Sit