Opinie o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Fabryka Mebli Gala Collezione to doświadczony polski producent nowoczesnych mebli tapicerowanych, działający na rynku od 2001 roku. Fabrykę tworzą cztery zakłady produkcyjne: Sweet Sit w Gniewkowie, SLA.WIA w Tucholi oraz Gala Collezione w Lisim Ogonie i Chełmnie. Łącznie we wszystkich czterech zakładach zatrudnionych jest 700 pracowników.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

J.K

Tak samo rezygnuje z tej premii dla bezstresowej pracy będę miał ochotę to przyjdę w sobotę nie to nie szantażować się nie pozwolę a kodeks pracy znam .Związki zawodowe by się przydały .

Gruby

Gruby jestes wielki pokłon dla Ciebie koles!!!!! Wszystko zalezy od Ciebie boossss!!!!! Zabierz mi cala ta premie i daj mi Spokój, zniknij mi z oczu czlowieku zakompleksiony. Pozdrawiam ziomki ????????????????????

Bizon

A co jak padnie pomysł popołudniówki w sobotę no przecież nima takiej opcji ani pieniędzy żebym przyszedł .To co wtedy dajmy na to przepracuje 2 soboty w 3 na popołudniu nie przyjdę wtedy stracę kasę to w takim razie jaki jest sens w ogóle przychodzić w soboty .Bzdura wymyślona przez gry -mboła .S-rum na te pismo .

*Janka*

Praca w sobotę w podstawowym systemie czasu pracy W podstawowym systemie pracy pracownikowi przysługuje w każdej dobie prawo do co najmniej 11 godzin, a w każdym tygodniu – 35 godzin nieprzerwanego odpoczynku. Ustawa precyzuje, że odpoczynek powinien (poza określonymi sytuacjami) przypadać w niedzielę, najczęściej więc pracodawcy wyznaczają do odpoczynku cały weekend: sobotę i niedzielę, aby przy okazji wywiązać się z obowiązku zapewnienia 35-godzinnego wypoczynku. Może być jednak tak, że pracownik dostanie wolną niedzielę i poniedziałek, a sobotę nie – ustawa tego nie zabrania. Natomiast w przypadku, gdy w umowie zapisano, że pracownik jest zobowiązany do wykonywania zajęć służbowych od poniedziałku do piątku, a będzie je wykonywał także w sobotę, należy mu się odbiór dnia wolnego za pracę w sobotę do końca okresu rozliczeniowego. Nadgodziny w sobotę a odbiór dnia wolnego Zgodnie z przepisami prawa pracy pracownikowi, który ze względu na okoliczności uzasadniające pracę w nadgodzinach wykonywał pracę w dniu dla niego wolnym od pracy, czyli w sobotę, przysługuje w zamian inny dzień wolny od pracy udzielony pracownikowi do końca okresu rozliczeniowego, w terminie z nim uzgodnionym, jak wynika z  z art. 1513 k.p. Jak wynika z powyższego przepisu, za nadgodziny w sobotę jest przewidziany tylko odbiór dnia wolnego do końca okresu rozliczeniowego.  Nie ma natomiast wzmianki o rekompensacie w formie pieniężnej Jak nadgodziny reguluje Kodeks pracy Kodeks pracy mówi, że praca w godzinach nadliczbowych jest dopuszczalna jedynie w razie konieczności prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii. W tym przypadku prawo w żaden sposób nie ogranicza liczby godzin nadliczbowych, jakie może wziąć pracownik. Może być ich 20, 100 czy np. 300 w roku kalendarzowym. O pracy w godzinach nadliczbowych decydują również tzw. szczególne potrzeby pracodawcy. Np. firma wygrała bardzo duży przetarg. Do określonego terminu zobowiązała się wykonać całe zamówienie. Czasu zostało niewiele, a pracy do wykonania jeszcze sporo. W tej sytuacji, by nie stracić kontraktu i nie płacić kary za niewywiązanie się z umowy, szef może zdecydować, że załoga będzie pracować w nadgodzinach. Szef musi pilnować limitu godzin nadliczbowych, jakie pracownik może przepracować w związku ze szczególnymi potrzebami pracodawcy. Tak więc każdy pracownik w roku kalendarzowym nie może mieć więcej niż 150 nadgodzin. Dopuszcza się możliwość zwiększenia tego limitu. Taki zapis musi się jednak znaleźć w układzie zbiorowym pracy lub w regulaminie pracy albo w umowie o pracę, jeśli pracodawca nie jest objęty układem zbiorowym pracy lub nie jest zobowiązany do ustalenia regulaminu pracy. Nie do końca to zrozumiałam skoro za sobotę przysługuje dzień wolny najczęściej poniedziałek to jak to się ma do możliwości dorabiania za nadgodziny ?Proszę o sprostowanie nie chciałabym się narażać na bezprawne działania. Pozdrawiam serdecznie

Kaś74ka
@*Janka*

Słowa wypowiedziane cytuje "wracamy do normalności" czyli praca w weekend to normalność haha śmiech. I w razie potrzeby w soboty na popołudnie znów koło się kręci i zaraz będą zabierać premie za to że ktoś nie przyjdzie w sobotę do pracy jescze jakby się to w miarę opłacało.. Mam nadzieję że za dużo więcej jak niestety trzeba będzie faktycznie przyjść bo sobota na popołudnie x2 mam nadzieję. Wszystko idzie w górę nawet podatek cukrowy, wprowadzili nowe podatki od dosłownie wszystkiego.. Drożej będzie i ciężej w utrzymaniu jescze jak ktoś ma kredyt to już wogole. Najniższa Krajowa poszła w górę o około 200zl to mam nadzieję że akordowym też podwyższa wypłaty. Nie wiem jak wy ale za sobotę 6 h pracy wychodzi się około 150 zł za święto zawsze 220 będą podwyżki to będę chodziła a jak nie to nie ma sensu. I zaraz będą zabierać i straszyc premiami że będą odbierane zobaczycie.. Mam nadzieję że te stawki będą podwyższone za soboty i święto bo jeśli nie to nie ma o czym rozmawiać wogole o jakichkolwiek nadgodzinach. Z tego co mi wiadomo nie tylko my na szwalni zalegamy z obiecanymi nam podwyżkami ale chłopacy na krojowni chociażby obiecano im że po urlopie wypoczynkowym będą mieć nowe stawki lepsze i do tej pory cisza nikt nie wie za ile pracuje nawet a minęło już pół roku tak i cisza a chłopaki robią coraz więcej metrów chodzą w każde soboty zawsze a i tak źle.. No chyba że te metry się biorą bo ktoś wyczaruje . Pozdrawiam

w życiu
@Kaś74ka

ostatnio było 500 zł to może może

Jagoda
@*Janka*

Praca w soboty jest dobrowolna bo to dzień wolny nikt mi nie będzie wmawiał że jesli przyjdę w taki dzień to muszę zostać 8 godzin przyjdę na 6 jeśli znajdę czas ponieważ mam ciekawsze zajęcia. 150 czy 200 zł to żadna motywacja a w tygodniu napracowałam się wystarczająco .Pan się napracował ? Przychodzi za jaką stawkę ?

Szczwana
@Jagoda

Wet za wet w sobotę praca w tygodniu urlopik . No stress :)

Kasa
@*Janka*

A premia będzie dodatkowa za 8 h czy tylko zabrać potraficie !!!

Premiusz
@*Janka*

Tero premia bydzie zabrana za nieobecność w niedzielę (usunięte przez administratora) i smród

Tapicer

800zł przez 3 miesiace oferta po 10h soboty na popoludniu

czy bede podpierdalaczem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
MY

Postanowiłem napisać ten post z bardzo prostej lecz dokuczliwej przyczyny jaką jest mobbing. Ostatnio często na tym forum pojawiają się odpowiedzi typu jak się nie podoba to się zwolnij ,zmień prace ,dlaczego jeszcze tu pracujesz .Jest to odpowiedz na problemy pracowników :)Super Brawo:) a to przecież nie tak, co dziwne nie każdy zdaje sobie sprawę że ma odpowiednie narzędzia do walki z mobbingiem który jest stosowany w tej firmie .Oto przykład z dziś dowiedzieliśmy się wszyscy że 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości w naszej firmie jest dniem pracującym oczywiści 2 zmiany tu pewnie zaraz się zaczną tłumaczenia że to za dodatkową kasę dla chętnych :)jest jednak jedno ale Ci którzy nie będą chętni zostaną zastraszeni obniżeniem premii ,będą mieli również poczucie że podpadli przełożonym A przecież ludzie mają swoje plany cała rodzina ma wolne bo to normalne a tu presja to samo jest w wolne soboty .Rozumiem jak ktoś chce dorobić proszę bardzo ale zmuszanie i straszenie to mobbing. Dokładnie na tym portalu znajduję się ciekawy artykuł odnośnie mobbingu pozwolę sobie skopiować kilka pkt. 1.Taktyka zastraszania – to przykłady mobbingu, które są wyjątkowo okrutne, bezpośrednie i łatwe do zauważenia. Paradoksalnie, dzięki gwałtownemu charakterowi zjawiska, łatwiej z nim walczyć. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że taki mobbing często wiąże się z obcinaniem pensji, przymusowymi nadgodzinami i groźbami – a te łatwiej udokumentować. Im bardziej widoczne objawy mobbingu, tym łatwiej zebrać dowody, których będziesz potrzebować w rozmowie z trudnym szefem lub współpracownikiem. 2.Taktyka izolacji – jedna z najbardziej skutecznych, a zarazem okrutnych taktyk stosowanych przez mobberów. Odsuwanie współpracowników na boczny tor 3.Utrudnianie wykonywania pracy – często tłumaczone jako zwykła nieufność lub niechęć do (nowego) pracownika. Jednak długotrwałe rzucanie kłód pod nogi, które ma na celu doprowadzenie do zwolnienia współpracownika, jest kolejnym sposobem na mobbing w pracy. Przykłady podawane przez nękanych pracowników obejmują m.in celowe wprowadzanie w błąd podczas szkolenia, przydzielanie obowiązków wbrew kompetencjom, odsuwanie od cennych informacji i ciągłe raportowanie o niepowodzeniach. Są to jedne z pierwszych sygnałów, które powinny zaalarmować osobę mobbingowaną. 4.Upokorzenie i wyśmiewanie – bardzo często stosują osoby, które obawiają się o swoje stanowisko i chcą wykluczyć potencjalną konkurencję. Mobberzy wykorzystują każdą okazję do publicznego krytykowania i wyśmiewania pracownika, nie dając mu możliwości obrony. Oprócz tego starają się zamaskować wszelkie osiągnięcia ofiary mobbingu, skupiając całą uwagę otoczenia na ich wyglądzie i wadach. Aby obniżyć samoocenę współpracownika, starają się przydzielać mu zadania poniżej kompetencji, przekonując, że nawet z tym sobie nie radzi. Mobbing w pracy – gdzie zgłosić? Pracowniku – nie jesteś sam! Jeżeli jesteś ofiarą mobbingu, pamiętaj, że istnieje wiele instytucji i organów, które mogą wesprzeć Cię w walce o lepsze jutro. Samodzielne radzenie sobie z tym nagannym zjawiskiem przerasta wiele osób. Dlatego każdy pracownik, niezależnie od tego, czy padł ofiarą mobbingu, czy jest jego świadkiem – powinien wiedzieć, gdzie zgłosić mobbing. Pracownik, który spotkał się z problemem nękania, może poinformować o tym związki zawodowe działające na terenie firmy lub złożyć zawiadomienie do Państwowej Inspekcji Pracy. W takich przypadkach PIP zarządza kontrolę całego przedsiębiorstwa. Na firmę, która ignoruje sygnały dotyczące mobbingu, można nałożyć karę finansową, a także zmusić jej przedstawicieli do wprowadzenia koniecznych zmian, mających na celu rozwiązanie problemu nękania w zakładzie pracy. W skrajnych przypadkach możesz wysłać pismo do Rzecznika Praw Obywatelskich lub zgłosić się na policję, składając zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Nie tylko instytucje państwowe wspierają ofiary mobbingu w walce o lepsze jutro. Liczne fundacje i stowarzyszenia oferują wsparcie prawne, porady, opiekę psychologów i pomoc w ustalaniu dalszych kroków. Są to np.: Krajowe Stowarzyszenie Antymobbingowe; Ogólnopolskie Stowarzyszenie Antymobbingowe (OSA); Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego; Fundacja JustBetter. Mobbing w pracy – gdzie zgłosić? Każdy, kto potrzebuje pomocy i chciałby podzielić się swoją historią – może napisać także do nas. Jako firma aktywnie walcząca ze zjawiskiem mobbingu w miejscach pracy – oferujemy niezbędną pomoc, a także skierowanie do odpowiednich instytucji. Uruchomiliśmy specjalny adres mailowy, na który możesz napisać, jeśli mobbing w miejscu pracy nie jest Ci obcy.

MY
@MY

Żeby była jasność praca w tej firmie jest w miarę OK i nie mam zamiaru zmieniać .Firma jest profesjonalna warunki są OK .Wystarczy niektórym przemówić do rozumu tu potrzebne są spotkania z kimś z góry bo pracownicy nie maja możliwości poskarżyć się na przełożonych np za stosowanie mobbingu czy komplikowanie pracy głupimi pomysłami takie usprawnienia osób bez doświadczenia każdy to zna .Pozdrawiam

DD
@MY

Dokładnie tu nikt nie proponuje dodatkowej pracy tylko jej wymaga nawet w święta

Roman
@MY

Taktyka zastraszania w ilu to firmach już przerabiałem dobrze że jest na to odpowiedź .Brawo

@MY

I co z tym świętem trzeba przyjść ktoś przyjdzie ?

Daro

Jo przyjdę a później najwyżej urlop w piątek będzie i kasa i odpoczynek

Aga
@MY

Super skopiowałam sobie nawet .Pozdrawiam miau :)

Dobre :)

Zd
@MY

A jak ktoś wymaga za dużo od pracownika ?

@MY

Kiedyś były związki zawodowe szkoda że z tego zrezygnowano .

Nowa

Ale jazda wypisz wymaluj

???

Ej a Seba i jego kobita mają kovida czy są na kwarantannie czy jak ?

K2
@???

Jak coś to szczerze polecam normalnie baja ,kilka dni płatnej kwarantanny taki dodatkowy urlopik piękna sprawa :)Trzeba korzystać bo za chwile będzie nas państwo dymało na zarobkach pod pozorem tej zarazy .Zdrówka życzę .

Krojowniki

Podej wszystkich bo już gwiazdorzy znowu aż się robić nie chce

Dantajniakos

Czymacie?się .Zdrōwka

Sobol
@Krojowniki

Ale macie naj b. Ane na tej krojowni co was to obchodzi kto jest chory kto ma urlop (usunięte przez administratora)

Pierdu pierdu
@Sobol

Robią w firmie to są ciekawi bo ludzie głośno gadają na ten temat

Wacek

Pamintej meble najważniejsze

Sobol
@Pierdu pierdu

Niech ich tak nie ciekawi jak nie mają życia prywatnego a swoją drogo to dobrze ze jak jest ktoś chory to nie przychodzi do pracy i nie zaraża jak co niektórzy a ty co poszerz żal mi ciebie bo pewnie żeby nie te forum to byś nie miał z kimś popisać (usunięte przez administratora)

Kasia00
@Sobol

No słusznie ze jak ktoś chory jest to niech siedzi w domu bo są co niektórzy że ukrywają chorobę tak jak było z tą kwarantanna i zarażają innych. Gadałyśmy dziś z dziewczynami i ciekawe czy frekwencyjna będzie?

@Kasia00

Tak jak dziś rozmawiałyśmy na stołówce jednak należy się cała premia zapytałam koleżankę fryzjerkę i dostała 100 % .Monika jutro powinna być to można się jeszcze upewnić .

Kowal

Robiliście testy ?

@???

Kochani jak się czujecie ?Nati jak to znosisz a jak Sepek ?Kiedy wracacie ?

Ryś
@Monika

Kochani jak się czujecie kwarantanna 10 dni minęła a juz tyle dni was nie ma jakieś powikłania po Covid

Ż .
@Ryś

Robisz testy pod koniec kwarantanny i masz następne 10 dni płatnego wolnego .Rekonwalescentom życzę zdrowia wracajcie do nas tęsknimy , niczym się nie przejmujcie .

Seba
@Monika

po co tu piszecie ciężko zadzwonić ???

Ż.
@Seba

Bardzo dużo ludzi dyskutuje o Was praktycznie każdego dnia są jakieś rozmowy na stołówce czy szatni ,każdy się martwi i wypatruje Waszego powrotu dla tego forum wydaje się rozsądniejsze niż telefon .Pozdrawiam serdecznie .

Tapicerak

Widzę że ktoś ukrył ze ma covid i się przez to chłopak zaraził z krojowni a teraz sam jest na chorobowym i kryje jescze osoby żeby nie zamknęli całkiem krojowni. Masakra róbcie tak dalej nie liczy sie czyjes zdrowie tylko zadufane w sobie ego.

MK
@Tapicerak

A gdzie jest sanepid skoro masz takie informacje to może warto to zgłosić zanim dojdzie do tragedii .W tej chwili umiera po ponad 600 osób na dobę .

Mon
@Tapicerak

Proszę napisać o kogo chodzi to zawiadomię odpowiednie organy !

Alina
@Tapicerak

Co za nieodpowiedzialność mam dwójkę małych dzieci ,chorą mamę i dziadka a tu ktoś nic sobie z tego nie robi tylko dla swoich chorych ambicji czy zysku naraża wszystkich na utratę zdrowia ,trwałe kalectwo czy nawet śmierć .Jak tak można jakim to trzeba być człowiekiem ,co taki ktoś ma w głowie to jest niepojęte .Życzę dużo zdrowia i nabrania rozumu bo aż się przykro robi .

Kicia
@Alina

Takich przypadków jest coraz więcej to bojaźliwi egoiści nadarzyła się okazja by pokazali prawdziwą twarz .Będzie wiadomo kogo unikać .

Alina
@Mon

Dlaczego zakład nie wysyła pracowników na testy jeżeli miały kontakt z osobą pozytywnie potwierdzona ze jest chora? Cała zmiana krojowni jest na kwarantannie co to daje.. Ludzie obudźcie się co tu się dzieje.. Należy zawiadomić sanepid o następnych przypadkach...

Kar
@Alina

Należy zrobić testy wszystkim a pilnie całej krojowni

@Alina

Z tego co wiem to nie wszyscy zostali poddani kwarantanna na krojowni a mieli styczność z zarazona osoba bo są to osoby z tej samej zmiany co pacjent a normalnie chodzą do pracy więc nie wiem dlaczego ktoś wyżej postawiony a wiadomo kto ukrył to a sama ta osoba miała covid i nikomu nic nie mówiła. Może stąd się wziął pozytywny wynik na krojowni. Poprostu (usunięte przez administratora) i pokazanie swojego ego i fałszywości. Brawo naprawdę

Kar
@Kasia

a jak się czuje ten pacjent ktoś coś wie czy ma na pewno covid ?

@Tapicerak

Nagminne wszędzie Polacy boją się o pracę i pieniążki

Johny
@Tapicerak

Covid jest a foli nie ma

Morświn
@Johny

Z folią,maseczkami ,plastikowym g na papie ,termometrem , szczepionkami itd Covid jest i będzie tak jak grypa .

Maciuś

powiem tak co niektórym to krojownia(usunięte przez administratora)uratowała bo nigdzie indziej się nie nadawali

Jan
@Maciuś

Może byś się przedstawił i napisał o kogo Ci kolego chodzi ?

M.s
@Maciuś

Wszystkim którzy probuja mi zaszkodzić, zepsuć moje dobre imię uprzejmie informuję że trzymam się nadal świetnie... P.S. nie udzielam się na forum wiec wszystkie wpisy które mogą mieć jakiekolwiek związek ze mną NIE SĄ MOIM UDZIAŁEM pozdrawiam wszystkie zawistne i zazdrosne osoby Macias- krojczy

Alban
@M.s

Nie przejmuj się patologią nie warto to szkodnik jakis nabazgrał po tylu latach każdy sobie opinię o Tobie wyrobił mogą się uczyć i brać przykład w normalnym zakładzie byłbyś kierownikiem .Pozdrawiam

J.p
@Alban

Jak znam kolegę to na pewno się nie przejmuje i załamuje tylko ciągle walczy o swoje o sprawiedliwe i równe traktowanie

@M.s

Nie lubią Cie bo wytykasz błędy i na dodatek masz racje

Sob
@Ania

Szef ma zawsze rację trzeba się trzymać tej zasady zawsze jest ktoś mądrzejszy i trzeba to uszanować nie każdy skończył szkołę wyższą .

Zuch

Nie którym pracownikom jest tak źle a wciąż pracują a nawet niektórzy wracają to chyba aż tak źle nie jest.Ja bym powiedział tak.Pracy mamy dużo i z tego możemy się cieszyć.Wystarczy w naszej firmie dobrze pewne rzeczy poukładać i oczywiście zarobki muszą być odpowiednie bo praca na tapicerni jest bardzo ciężka i mam tutaj na myśli wszystkie stanowiska.

Billy Kid Taksas Kowboj
@Zuch

Pracy dużo to super teraz jeszcze tylko normalna pensja nienaciągana premiami bo one służą do manipulowania i tworzą nieczyste sytuacje te premie to chyba sam DIABEŁ wymyślił .Sprawiedliwe zarobki na wszystkich stanowiskach porównywalnie takie same bo teraz bywają różnice 1000 zł a przecież razem ciągniemy ten wózek tapicer, szwaczka, klejarz itd. takie różnice psuja motywację .Konieczne równe rozdawanie pokrowców nie że jeden po znajomości dostanie lepsze i łatwiej może sobie zarobić za takie coś powinno się dawać wypowiedzenie .Nowy tapicer nie ma szans żeby sie zbliżyć do zarobków starych dla tego odchodzi .

???
@Billy Kid Taksas Kowboj

Coś się urodziło sensownego

Młody

Jak wygląda przyuczenie do zawodu tapicera ,jak długo trwa i czy potrzebują ?

@Młody

Nikt nic ?

@Młody

Jest rekruter w firmie, można dzwonić 519 064 253

Młody

Ok dzięki a tak jak ogólnie warto ?

AK

:D no tak odezwał się ten,kto najmniej robi.... Jeśli moja szanowna krojownio Wam nie pasuje mówcie wprost. Premie są dla tych którzy się wykazują i nie lecą w kulki. Obiektywnie może wypowiedzieć się cała krojownia a nie jedna osoba ukrywająca się pod Nickiem:) Udzielałem się udzielam i będę udzielał gdzie chcę a na facebooku to wy sobie możecie siedzieć. Na magazynach są poblokowane łącza z internetem więc ciekwe co napisałeś z tym fb :) Widzisz mój drogi ja nie muszę się ukrywać przed nikim pisząc odpowiedz do Twojego dziwnego komentarza. Zabierzcie się za swoją robotę a nie patrzycie na wszystkich dookoła i piszecie bzdury na tym forum.

AdamZ
@AK

Nic się nie zmieniło

Kristoper
@AdamZ

Podobno teraz magazyn zapracowany bo jakieś wciągi robią na d maszynie to nie ma czasu na pisanie

Staś

Czytam te wpisy i zadaje sobie pytanie ile jadu jest wtych wpisach.Przecież zawsze można zmienić pracę jeżeli w tej firmie jest aż tak źle. Przecież są inne firmy nawet w Gniewkowie i też się pracuje albo na trzy zmiany albo jest czterobrygadówka więc ja się dziwię że tutaj taka walka o wolne soboty.Ja też słyszałem że tapicerzy dostali podwyżkę ale jakoś nikt tego tutaj nie wpisał ile teraz mają na godzinę.Ja wiem że pracownicy mogą być niezadowoleni ale to jest dziwne bo w interlajcie czy w bondueellu chyba by to nie przeszło.Ja wiem że tym wpisem narażę się na krytykę.A jeszcze odnośnie tego jadu Ci co piszą na inych o innych niech się zastanowią czy też są takimi nienagannymi pracownikami.

Pracownica
@Staś

Witam.. Chyba ty nie pracujesz na akordzie i dla tego tak się wypowiadasz.. Dobra posadka i wszystko na temat.. Bardzo zapraszam na szwalnie.. Pokaz co umiesz..

Nienaganniak
@Staś

Firma jest OK jedna wada rozwala system a mianowicie niektóre osoby na stanowiskach kierowniczych są bez doświadczenia czy chociaż wykształcenia w danej dziedzinie .Stachu jak pracownicy maja się liczyć z takiej osoby zdaniem ,gdzie autorytet ?

Hipopotam
@Staś

Zapodaj sobie forum interlaja czy cykorii dla porównania nygusie 3 zmianowy .

Staś
@Hipopotam

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Nowe firmy, które się tworzą na początku jest zawsze ok.Przychodzi jednak taki moment praktycznie w każdej firmie gdzie przestaje liczyć się człowiek a liczą się przede wszystkim zyski.Jeżeli ktoś pracuje w takiej firmie gdzie pracownik jest tak samo ważny jak zysk to ma szczęście.Niestety my Polacy nie potrafimy się szanować jeden drugiego utopiłby w łyżce wody. Jest to bardzo przykre.Starsze pokolenia moim zdaniem bardziej siebie szanowały.Cóż takie czasy...

@Staś

Dokładnie Polacy nic dodać nic ująć

smród

Ta firma niestety to już porażka pan [usunięte przez administratora] to nadaje się do mieszania palcem ale w gnoju a zarząd lub prezes niech się temu lepiej przyjrzy bo teraz w sądzie ludzie mogą sporo wywalczyć o mobbing i nękanie w pracy a nie wspomnę już o zarobkach które coraz niższe a praca ta sama nic tylko garba można się dorobić.

Wojciech
@smród

Jaaaa:(

@smród

Przegincie

Zapracowana

Zażenowanie to mało powiedziane po tym co dziś usłyszałam .Straszy Pan dorosłe osoby zabraniem premii czy wypowiedzeniem z powodu pracy 6 a nie 8 godzin w wolną sobotę .Twierdzi Pan że sobota to normalny dzień pracy a więc wracamy do pracy 8 godzinnej .To co Pan wyprawia to jest szantaż normalne bezprawie .Jest to też wyzysk ja rozumiem wyjątkowo jedna sobota ale to jest nagminne .Nie mam zamiaru poświęcać czasu wolnego i nie ulegnę szantażowi zmienię pracodawcę a Pana zgłoszę do Inspekcji Pracy jeśli Pan nie zmieni postawy wobec pracowników .Nie jest Pan poza prawem Panie Andrzeju. Dodam że nie będzie mnie w pracy w żadną sobotę właśnie przez Pana zachowanie straciłam motywację .

Blond77
@Zapracowana

I mnie też nie będzie w żadną sobotę już skończyło się bo nikt nie będzie mnie szantażował jakąś premia że zostanie mi zabrana albo głupi tekst że nie podoba się to są inne zakłady. Również straciłam motywację i na wiosnę zmieniam pracę. Totalna żenada nie pozdrawiam.

Puma
@Zapracowana

Najlepsze że zaczynają się podchody o popołudniówki sobotnie .No w życiu nie ma takiej opcji .A już taniec zaklinacza się rozpoczął i za chwilę wyciągnie z worka węża .

@LSDi
@Puma

myślę, że jak konkurencja ruszy pełną parą to po pracownikach tutaj zostanie tylko kurz:‐) jeżeli nic się nie zmieni, nawet pseudo brygadzisyki mąż już robi podchody A ona będzie tam na szmacie jechać jak bude zamkną, bo do tego się nadaje A nie do rządzenia ludźmi

Ale to już było i nie wróci w.
@Zapracowana

Nie przyjdę w sobotę ponieważ nie mam zamiaru się tłumaczyć nie przejdą mi przez usta słowa tłumaczące że zostaje do 11:30 .Zamiast szacunku i wdzięczności straszycie ludzi .Zostanę w domu zrobię sałatkę warzywną ,pójdę na spacer z dziećmi .Nie zasługujecie na moje poświęcenie, pieniądze to nie wszystko liczy się szacunek .

niebyde
@Zapracowana

Jestym totalnym (usunięte przez administratora)nie przyjdę premii nie chce wole polezec przed telewizorem i sie nażreć jak knur bigosa i kiełby klijta se sami razym z jaguarym te taborety jak sie nażre to wychlum małpe wezne se tyż urlopa wew tygodniu hejjj.

Karol

Andri
@Dariusz

Bmka

Max

Drużyna hokejowa mamy już 3 ktoś chętny żeby dołączyć ?

Kobi zbrajan
@Max

Ja chyntny tylko załatwa jakieś kije bo przylbice na łeb już mom

Max
@Kobi zbrajan

Kolego montujemy profesjonalny team sprzęt klasy światowej .Przyłbice czy temu podobne to można jedynie na działkę założyć nikt nie będzie z siebie robił thebila .

?

Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem

@

Mędrzec

Prawda
@

To powinno być w ramce na drzwiach kierownika .

Krojownia
@Prawda

Dokładnie tak

Zbuki

Krojenia dźwiga cały zakład nie tylko w Gniewkowie ale i trzy pozostałe gdyby nie ci wspaniali krojczy nikt by nie miał pracy od nich wszystko się zaczyna . Doceńmy tych wspaniałych dżentelmenów.

Ołówek
@Zbuki

Wspaniali dżentelmeni loooo matko bosko :):):)

Stary pracownik

Żal patrzeć na to co się dzieje w naszej firmie.Brak organizacji pracy powoduje złą atmosferę,ponieważ wszystko robi się na odwrót.Prawda jest taka,że praca na tapicerni do łatwych i lekkich nie należy.Tapicer,szwaczka,pakowacz,montażysta, krojczy czy pracownicy na godzinówce jest to praca tak naprawdę nie zapłacona.Jeżeli szefowie tego nie rozumieją to nasza firma chyba za długo nie pociągnie.Szkoda gro ludzi pracuje tutaj już dłuższy czas i szkoda żeby to się rozleciało.Nasza firma miała być najlepsza na rynku,tylko szkoda że decyzje,które podejmują osoby rządzące ciągną naszą firmę na dno.Pytanie czy wlaścicielą naszej firmy zależy żeby istniała czy też nie a może tak na prawdę nie wiedzą do końca co się dzieje.

@Stary pracownik

Myślę że nasi przełożeni jeszcze nie rozumia. Jeśli w firmie nie będzie pracowników z doświadczeniem to również za jakiś czas i oni nie będą potrzebni.. A na pewno jeszcze inne osoby odejdą z tego zakładu to tylko kwestia czasu..

@Stary pracownik

Tak na prawdę do odpowiednich osób nie dochodzą konkretne informacje wszytko rozmywa się małych grupkach i cicho sza .Tu potrzebna jest interwencja kogoś wysoko postawionego osoby ponad to wszystko .Dobrze gdyby np raz w miesiącu można było porozmawiać z Dyrektorem czy Właścicielem na osobności bez bezpośredniego kierownictwa aby przedstawić swoje uwagi czy pomysły bo często tak zwani zwykli pracownicy mają o wiele ciekawsze pomysły czy uwagi wynikające z doświadczenia które przyczyniły by się do rozwoju i usprawnienia firmy .

Dokładnie podpisuję się pod tym

OW

Dochodzą informacje przekazywane przez kierowników czy brygadzistów :)

Bezstronny

Ja jestem ciekawy kiedy pracownicy zaczną się szanować i kiedy przestaną pisać o kimś.Według mnie jeżeli ktoś decyduje się na jakikolwiek wpis to jest chyba nieskazitelnie idelnym pracownikiem.

Adorator
@Bezstronny

A ja jestem ciekawy kiedy brygadziści będą traktować wszystkich równo a nie wybrańcy najlepsze komplety i wypłaty co miesiąc ci sami

Szwaczka
@Adorator

Dokładnie na szwalni jest tak samo!!Podsowane worki z pracą dla wybranych a reszta niech się cieszy ze wogole coś szyje????????

Nick997
@Adorator

Na układy nima rady ,tak było jest i będzie !! A te wpisy ,że pracownicy są nie równo traktowani I brygadzisci czy to ze szwalni czy z tapicerni mają swoich wybrańców którym dają zarobić i to nie małe pieniądze nic nie dadzą. I tak nikt sie tym nie zainteresuje.

Jom
@Nick997

Nikt się nie zainteresuje bo godziny się zgadzają. Akord jest dla wybranych już dawno powinny być wielkie zmiany. Ja się pytam po co przyjmuje się nowych pracowników jak nie ma pracy?

Obserwatorka
@Adorator

Ja bym proponowała by pani psycholog porozmawiała z brygadzistami na temat szacunku i traktowania pracowników jednakowo,a nie faworyzowania jednostek ,chyba ze jest na to przyzwolenie kogoś innego. Brak reakcji na te zachowania na to wskazują.A co do imprezy jesli chcecie jechać to musicie pójść latem w urlopy na chorobowe zaproszenie murowane!

Taka_prawda_??
@Obserwatorka

Pani psycholog??? Raczej Pani od bhp , prędzej by coś zadziałała gdyby wzięła sprawę w swoje ręce.

Potrzeba pomocy
@Obserwatorka

Przecież pani psycholog to funkcja teoretyczna, nie ma możliwości z kimkolwiek porozmawiać o pracy i traktowaniu pracowników. Wszystko zamiatane jest pod dywan, kierownik nie reaguje na nic, ludzie się zwalniają bo to umożliwia spokój i aroganckie traktowanie i obojętność wobec mnóstwa problemów które pracownik musi dźwigać :-/

Adorator
@Bezstronny

Pamiętajcie Wszyscy KARMA WRACA " - "

Śmiech na sali
@Taka_prawda_??

W tym zakładzie nawet Pani pod bhp nic nie zdziała bo tutaj panuje tylko kolesiostwo, rączka rączkę myję, a jak wiadomo najbardziej szefa zadowala ten kto mądrze podpier****

Inspektor
@Nick997

prawda

Harald
@Śmiech na sali

Również ten kto jest posłusznym lizusem.

Zostaw merytoryczną opinię o Sweet Sit - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Sweet Sit?

Zobacz opinie na temat firmy Sweet Sit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 283.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sweet Sit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 106 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sweet Sit?

Kandydaci do pracy w Sweet Sit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sweet Sit