Opinie o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Fabryka Mebli Gala Collezione to doświadczony polski producent nowoczesnych mebli tapicerowanych, działający na rynku od 2001 roku. Fabrykę tworzą cztery zakłady produkcyjne: Sweet Sit w Gniewkowie, SLA.WIA w Tucholi oraz Gala Collezione w Lisim Ogonie i Chełmnie. Łącznie we wszystkich czterech zakładach zatrudnionych jest 700 pracowników.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

tak

Jeżeli tyle przekrętów robiłeś to lepiej byś się nie odzywał....jeżeli były przekręty to popatrz teraz.Lepiej nie jest kto robił ten nadal robi i wszyscy wiedzą kto nadal wałki u nas kreci.Tiger jaki był taki był ale szło jakoś się z nim dogadać.Teraz podejdz do obecnego kierasa i spróbuj porozmawiać jakaś masakra. Kilka razy próbowałem i raczej nie pójdę więcej. Ludzie szukają pracy i raczej nikt mi nie powie że teraz jest lepiej.Nawet atmosfera się skwasiła...nie ma tu już czego szukać.

Sweet sit

Zatrudnimy pracowników z dużym poczuciem humoru do (usunięte przez administratora)

Łysy

A tak pięknie miało tu być ,stare czasy już nie wrócą dobrze to już było (usunięte przez administratora) Powodzenia .

Lidia
@Łysy

Nic kompletnie się nie poprawia z biegiem czasu? Czy w drugą stronę?

###
@Lidia

Ani w gali ani w sweet sit, ani w sla. vi nic już się nie polepszy. (usunięte przez administratora)

Czarny

A kto pamięta początki (usunięte przez administratora)

Tapicer

800zł przez 3 miesiace oferta po 10h soboty na popoludniu

czy bede podpierdalaczem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Łysy Krojczok

Widzę że z tego forum robi się portal ogłoszeniowy, w taki razie tkaninkę miałbym do sprzedania w odcinkach po jakieś dwa i pół do trzech metrów. Każdy rodzaj, kolor , który jest aktualnie na magazynie . Sprzedaż pow. 10 mb w super atrakcyjnej cenie + prezent niespodzianka. Dowóz do 15 km. gratis !!!

Blacha

Wiecie już kto jes(usunięte przez administratora)

Lol

A kto jest (usunięte przez administratora)?któryś z niezastąpionych doradców Pana prezesa?

Dżonson

Łe to ja mam jeszcze tasiemke na sprzedaż za czasów grubego tigera ta twoja to już się pewnie przeterminowała a ja jeszcze mam w promocji po starej cenie.

Gruby pakowacz
@Dżonson

Ja bym wziął każda ilość...

Marynarz

Mom na obchniecie kilka zgrzewek taśmy jeszcze za czasów Miszczyka,mogę podjechać...

Normalny

Moje zdanie jest takie że niepotrzebnie się tymi wpisami obrażamy.Piszemy na siebie jakieś głupoty.Tak naprawdę to wina jest tych,którzy rządzą tą firmą.Zwrócię uwagę, że każdy nowy dyrektor czy teraz koordynator zawsze mówili, że musimy ciężko pracować żeby utrzymać klientów a oni będą mogli przed głównym szefem zawalczyć dla nas o podwyżkę i co? My jak zawsze zrobiliśmy swoje a ci co rządzą niestety nie.Ciągle jakieś wymówki. Pandemia się dobrze nie zaczęła i zaraz zabrali nam wszystkim premię frekwencyjną gdzie cały miesiąc przepracowaliśmy normalnie.Minęły od tego czasu dwa lata a my za to że pracowaliśmy w co idzie nie dostaliśmy nawet grosza a firma z tarczy dostała kasę.Teraz znowu wciska nam się że wszystko jest droższe płyta wiórowa, pianki sklejka, ale to chyba jest przypadłość wszystkich tapicerni a nie, tylko naszej.Na inwestycje w zakładzie pieniądze są a dla pracowników nie ma.Tak nas w jajo ci co rządzą chcą nas robić.Dla nas zawsze pieniędzy nie ma a dla nich? Są i to na pewno nie małe.Atmosfery już dawno nie ma i raczej nie będzie.Pytanie ilu jeszcze pracowników musi się zwolnić żeby ktoś przejrzał na oczy.Szkoda,że tyle lat pracy i rozwijania firmy pójdzie na marne.Dopóki jeden z szefów jeździł po zakładach i doglądał to było ok.Dali między siebie wbić klina i kwartet się rozleciał co za tym idzie firma idzie na dno.Ale tak to już jest jak komuś daje się władzę absolutną ludziom, którzy nie mają zielonego pojęcia o rządzeniu.Pytanie, kiedy się ta firma rozleci bo przy tych zarobkach to z ludzi się więcej nie wyciśnie można, tylko straszyć zwolnieniami tak jakby ludzie do naszej firmy walili drzwiami i oknami.Kiedyś tak było.Cóż pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości...

Tak
@Normalny

Wiesz co masz rację.. Teraz wykorzystują to że wojna jest i tłumacza się że mniej zamówień tkaniny bla bla.. Nikt (usunięte przez administratora) nie jest cały czas mówią o oszczędnościach.. Nawet czepiają się śmieciami że jak deszcz pada to powinno być przykryte bo jak nasiąkną worki to matematyk słynny wyliczył ze 1400 zł więcej płacą czy ileś tam.. Żenada totalna mało tego wymyśsl dwóch mądrych oszczędność tkanin. Mało osób wie ale raz w roku wszystkie straty rzekome firma ma w postaci zwrotu tzw odszkodowanie więc dlatego do września boss mówi żeby wszystkie walki śmieciowki żeby się pozbyć tego bo będzie zwrot. Więc nie wiem dlaczego tak caky czas o te tkaniny się czepiają. Ale chyba każdy domyśla się dlaczego co? Robią nas w bambuko na każdym kroku byle by zedrzeć z nas każda złotówkę a sami przytulają wypłaty po kilkanaście tysięcy na miesiąc. Nawet nikt tu nie chce przyjść już do firmy pracować ale wcale się nie dziwię ta firma ma taką renomę już ze głowa boli wypłaty niskie zero atmosfery i szacunku dla pracowników. Powiem tylko tyle że nie wiem gdzie pan Krzysiu miał oczy. Pozdrawiam.

Tata
@Normalny

A moje zdanie jest takie.trzeba się obrażać. Juz w pierwszym zdaniu podsumowałeś sami na siebie piszemy. To mówi o was wszystko.sami na siebie.brawo a szukacie usprawiedliwień gdzie indziej.A siedzicie bo po prostu wam wygodnie. Praca nie taka ciężka kasa w miarę a że (usunięte przez administratora) dookoła no cóż

@Tata

Praca nasza jak każda inna.Pracować trzeba żeby żyć, tylko o chodzi o zarobki żeby były wyższe bo od kilku dobrych lat jesteśmy zwodzeni, że klienci się od nas odwrócą itd.Jak się kooperantom na czas nie płaci to potem na czas się mebli nie robi.Obrażać się możesz na tych co nami rządzą bo to oni są za to odpowiedzialni.Przecież to że ktoś jest tapicerem,krojczy, krawcową,klejarzem, magazynierem,pakowaczem, montażystą nie wiem czy kogoś nie pominąłem, każdy z nas został na dane stanowisko przyjęty.Zarobki na danych stanowiskach są różne i to jest rola rządzących żeby wypłaty były na danych stanowiskach sprawiedliwe i to wszystko.A oni zamiast tak zrobić to próbują z nas wycisnąć ile się da i to jest najgorsze a takie atakowanie się nawzajem to nic nie daje. Ktoś napisał gdzie pan Krzysztof miał oczy to żart.Pana Irka odszelili a nasz niby szef nie ma nic do gadania. Czy jest czy go nie ma żadna różnica.Niestety pracy dookoła może i jest, ale też to nie są jakieś wielkie pieniądze a jak już płacą trochę więcej to trzeba pracować po dziesięć godzin dziennie. Jak my byśmy tyle robili to też byłyby wypłaty większe a przecież nie o to chodzi.pieniędzy na podwyżki nie ma, ale na inwestycje są. Przykład panele fotowoltaiczne czy to była pierwsza potrzeba? Chyba nie.Teraz jakąś linie produkcyjną kierownik chce zakupić pytam się po co jak podobno pieniądze na nasze wypłaty zbierali to jeszcze raz się pytam po co.Niech się zajmie produkcją i organizowanie pracy bo jak tak będą robić to wszyscy pójdziemy na bruk.Oby nie, ale to jest chyba moje pobożne życzenie.

@Normalny

No tak... Nie ma co oskarżać rządzących? Przecież to oni odpowiadają za zapewnienie nam pracy a teraz w środku tygodnia wolne będzie? Jak zwykle zwala wszystko na Putina inflację a swojej nieudolności widzieć nie będą. Chcą wprowadzać linie produkcyjne na magazynach dodatkowe obowiązki rozliczania dokumentów itp Najlepiej niech każą obliczyć samemu sobie wypłatę. Firma się kończy i to już widać. Ciekawe czy tak jak dla nas na wypłaty zbierają na faktury za towary i swoje olbrzymie pobory?

###
@Normalny

Pieniądze są na inwestycje? Chyba w Gniewkowie,(usunięte przez administratora)

Wieś

Wracamy powoli do naszej wspaniałej pracy.co dobre szybko się kończy. Ciekawe jakimi trafnymi inwestycjami zaskoczą nas w firmie po urlopie? Może coś mądrzejszego niż linia produkcyjna albo drogie stoły na krojownię z czego pożytku żadnego. Apropo Lini ciekawe co z nią dalej będzie bo słyszeliśmy ale jakoś ciężko sobie wyobrazić to w naszym zakładzie. Kiedyś myśleliśmy że tu rządzą........ (nie będę się wyrażał) ale teraz ci nowi przebija wszystko i wszystkich.

Lidia
@Wieś

Czyli tutaj na urlop idzie cała firma w tym samym czasie?

Sweetshit

Dlaczego tylko tapicerzy dostają podwyżki ja się pytam? Tylko oni są ważni w tej firmie? Co to wogole za władza i myślenie tej firmy.(usunięte przez administratora)Wszystkich traktujcie równo a nie działami. Krojownia szwalnia później kleiki magazyn to co? Nie są ważni? Przypominam że głównie praca zaczyna się od krojowni potem szwalnia i tak dalej. Zobaczycie po urlopach ilu ludzi zostanie(usunięte przez administratora)Nie mam zamiaru więcej psuć sobie nerwow w tym czymś i robię aut z tej firmy. Gorąco polecam zrobić to każdemu 10 lat tu robię i widocznie za długo straciłem nerwy (usunięte przez administratora) Trzymajcie się czesc

Rychu szczena

O stolarni zapomniałeś kolego :(

Rici
@Sweetshit

Znam kilka szwaczek które po urlopie przylecą na skrzydłach.

Bąk
@Sweetshit

Pierdu pierdu tak zawsze gadacie a potem trzymacie się firmy na siłę. Tak nawiasem mówiąc ta firma większości z nas uratowała życie. Nie potraficie żyć bez niej a nawet myśleć. Ta firma to cały świat dla niektórych. Po urlopie nie zmieni się wiele w składzie.

Agata
@Bąk

Co to jest za urlop taki, firma nie ma zamówień? Jakoś nie znalazłam wytłumaczenia wprost, o co chodzi z tym wolnym. Wy wiecie, bo pracujecie tam, a my z zewnatrz nie wiemy o co kaman. Nie warto na szwaczkę iść?

????

Biurowi ,brygadziści i kontrolerzy też by chcieli więcej pieniędzy.

@????

A oni za co.

Kinga

Czy może mi ktoś szczerze udzielić odpowiedzi czy warto złożyć CV do pracy na szycie. Od jakiegoś czasu śledzę wypowiedzi pracowników i nie wiem co myśleć.

@Kinga

Jak przeczytałaś to sama wyciągnij wnioski. Teraz firma nawet 5 dni w tygodniu nie pracuje. Tak jest.

@Kinga

Agnieszka
@Jooo

A czemu nie pracuje się 5 dni w tygodniu?

Ogar

Będzie jeszcze normalnie w tym zakładzie, czy to już koniec tej firmy.

Sebastian
@Ogar

A co się dzieje? Chciałem wysłać CV a ty piszesz ze koniec firmy. Weź wytłumacz żebym się nie wpakował w robotę z której zaraz mnie zwolnią.

@Sebastian

Popytaj ludzi w Gniewkowie i sam wyciągniesz wnioski. Co reprezentuje sobą ta firma? Już samo to że wymieniają wszystkich na stanowiskach o czymś świadczy. Nie ma możliwości żeby wszyscy byli tyle lat źli i zle rządzili a firma dopiero dzisiaj się zorientowała. Całkowita restrukturyzacja świadczy o słabości tej firmy i niestabilnym fundamencie. Do tego jeszcze dopuszczono do takiego spadku ilości zamówień że musimy pracować w okrojonym czasie i brać przymusowy urlop a po połowie czerwca ma być gorzej. To obiektywna ocena naszej firmy.

Kamlot
@Jooo

Jeszcze kierowniczek foszki strzela i nie ma jaj żeby zrobić zebranie i powiedzieć jak jest. Na początku z daleka krzyczał a teraz udaje że nikogo nie zna. Tak to jest jak przyjmują osoby zielone do potęgi które nie znają się na niczym a w rzeczywistości udają że wszystko ogarniają. Kolejny zakład zniszczony brawo. Poprzedni też.

Lucjan
@Sebastian

Daruj sobie pracę w tej firmie normy to jakaś kpina tylko jeden tapicer wyszedł 100% dostali podwyżkę po 10 latach i normy obcięli żeby się zgadzało jeden przeliczył że po obcięciu norm średnio w plecy jest 40 godzin dobre nie? Jak już będziesz pracował radzę być ulubieńcem brygadzistów mają lepiej lepsze komplety wpisywane godziny ....

merry

Jeszcze nie taki koniec.

Janikowo

Hey ludziska,co tam u was,słychać że nie ciekawie?Nie miła atmosfera,brak zamówień tylko się cieszyć.Pozdrawiamy

Monia
@Janikowo

Cieszyć się z tego że pracy mało,za chwilę może nie być pracy wogole. To raczej przygnebiajace

Uni b
@Monia

Tu już dawno podejście jest takie same. Nie narobić się a zarobić.wiec sytuacja firmy adekwatna na podejścia.wazne ze kasa wpływa na konto.

Robcio
@Monia

Akurat w tej sytuacji to chyba dobrze. Impuls do tego by sobie czegoś nowego poszukać do roboty. Ludzie którzy stąd odeszli raczej sobie chwalą. Tutaj korpo się zrobiło dlatego trzeba się stąd zrywać. Jak najszybciej.

Marzena
@Uni b

A czemu tak mało tej pracy u was? Z czego to wynika?

Pracownicy

Byłoby miło gdybyśmy sprawy firmy załatwiali w godzinach pracy a nie po. Poza tym wypadałoby uprzedzić wcześniej a nie w tym samym dniu że trzeba zostać. Naprawdę mamy też swoje sprawy.

Ex

Dobrze Logen że to napisales

Z

Każdy z tapicerów wie kto to...

Normalny

A kto jest tym hamulcem?

Zostaw merytoryczną opinię o Sweet Sit - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Sweet Sit?

Zobacz opinie na temat firmy Sweet Sit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 285.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sweet Sit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 269, z czego 107 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sweet Sit?

Kandydaci do pracy w Sweet Sit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sweet Sit