Opinie o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Fabryka Mebli Gala Collezione to doświadczony polski producent nowoczesnych mebli tapicerowanych, działający na rynku od 2001 roku. Fabrykę tworzą cztery zakłady produkcyjne: Sweet Sit w Gniewkowie, SLA.WIA w Tucholi oraz Gala Collezione w Lisim Ogonie i Chełmnie. Łącznie we wszystkich czterech zakładach zatrudnionych jest 700 pracowników.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Tiger

Jak po życzeniach od szefostwa?

J
@Tiger

Pyszny był ten barszcz z paczki za 3 zł

@J

Barszczyk za 3zł,a niektórzy brali po 2,aż im się ręce trzęsły także buractwa w zakładzie ciąg dalszy. Napiszcie o poważniejszych problemach co w tym (usunięte przez administratora) się dzieją, a nie barszczyk wam teraz przeszkadza.

Sylwek
@Gość

Haha widziałem jak po barszcz się pchali. Ja pierdziele byłem w szoku ile emocji przy takim paczkowym barszczyku może być. Jednym słowem szok i niedowierzanie. Ludzie za grosz honoru nie mają ale czego się spodziewać po najgorszym sorcie? Jaka firma tacy pracownicy. Ja tego badziejstwa wogole nie wziąłem.

Ello
@Sylwek

Za grosz honoru to raczej ty nie masz Sylwek czepiasz się jakiegoś barszczu zamiast zająć się bardziej poważnymi rzeczami .Myślę że Twoje życie musi być bardzo bardzo nudne skoro taki barszczyk spędza ci sen z powiek .Nieważne czy on był z paczki czy nie ważne że był , liczy się gest .Nie dali by tego barszczu nie wyszli by do nas do pracowników z życzeniami też byś krytykował że nawet życzeń nie złożyli .Tak czy siak takim jak Ty nigdy nie dogodzisz .

Jaras

Za Tigera najlepszy był szampan

Mieczysław

6 zarobił z uśmiechem na twarzy, a u nas jeszcze ci (usunięte przez administratora) bo na talon musi być.(usunięte przez administratora)

@Mieczysław

Z gniewkowa Lipia czy Zajezierza nie jest daleko do Janikowa.Jest już wtyczka smialo ruszajcie.Ale nie tu wygodnie tu jestem gość a tam będę nowy młody i jeszcze robić będę musiał.Jacy żałośni jacy przewidywalni, cwani na swoim podworku.

@Mieczysław

tak abstrahując to na których stanowiskach u was ze spokojną głową można te szóstkę sobie zgarnąć? jak z zarobkami się ogólnie stoi, podwyżki są cykliczne pod koniec roku?

Krakowska sucha

Kiedy taluny?

Tapicer

800zł przez 3 miesiace oferta po 10h soboty na popoludniu

czy bede podpierdalaczem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Inkolaw

Hohoho jak tak się sprawuje Pendi grzeczny jest dostał od Mikołaja prezenty czy po (usunięte przez administratora)

Kj
@Inkolaw

Daj mu spokój siedział w cieniu sławnych magazynierów. Nie wywyższał nie narobił się niech mo

Czy firma Sweet Sit udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Janek

Na żadne wsparcie coś jeszcze? Wspieramy to my firmę biorąc swoje urlopy bo brak pracy

@Janek

A wiadomo ile taki stan rzeczy jeszcze potrwa? Bo chyba jest jakiś limit jeśli o bycie na wolnym chodzi?

Młynson

Ja byłem u jasnowidza i powiedział mi że przyszłość tej firmy to czarno widzi właściwie to mi powedział że przyszłości żadnej niema dla tego zakładu.

Bartosz
@Młynson

Dlaczego nie ma przyszłości? Pogorszyło się tam od ostatniego czasu? Bo chyba kasa nawet niezła, jak podawali tu w wątku. Co powiesz o tym przecieku, że do końca roku i koniec?

Krzyś

Nie czujecie się trochę głupio! Marek Z. odszedł do konkurencji do Janikowa i dostał 5.5 tyś za pierwszy miesiąc u Nas koło 3-4 tyś miał z premiami. Czas zareagować !!!

Krystyna
@Krzyś

Czyli firma nie proponuje rynkowych wynagrodzeń, tak? Są jakieś benefity/dodatki, czy z tym też słabo?

Lucjan
@Krystyna

Niech Janikowo podstawi busa to zaraz zobaczą ile chętnych Tapicerów się zgłosi i nie takich co parę miesięcy robi tapicerkę tylko ci co latami pracują na ten (usunięte przez administratora) wypłaty coraz mniejsze średnia od 3 do 3.5tys i zapiera...... Normy śmieszne no ale dali podwyżki to trzeba było normy skrócić norma w tym zakładzie już obcokrajowcy w (usunięte przez administratora) Mają pracę nie polecam nikomu pracy w tym zakładzie robiłem tam dobre parę lat teraz mam większą wypłate na godzine niż u nich na akordzie z dala od sweet syff

Iras

Już od nowego roku otwierają!!!

Karola
@Iras

O czym jest mowa? Kolejne ploty? Większość, nas nie wie o co chodzi.

Grzegorz
@Karola

A osoby spoza firmy tym bardziej. Co się otwiera i czy obecnie przyjmują? Znalazłem jedynie ogłoszenie sprzed trzech lat dla logistyka-spedytora. Orientujesz się, ile w Sweet mogę dostać na tym stanowisku?

Burnejka

Hej myślicie że reczesje zakład przetrzyma ?

Materla
@Burnejka

Raczej nie,w janikowie mają przeciek że do końca roku i kapitulacja

Stifler

A coś może się szykuje???

Klient
@Stifler

Już niedługo ale narazie tylko dla tapicerow

@Klient

A o czym mowa tak właściwe? Co ma się szykować?

@Maria

Coś się otwiera???

Ex

Czy już jest lepiej na tapicerni mamy wracać z janikowa bo tam za dużo pracy.

Czy ktoś się weźmie za tych palaczy z męskiej toalety.?

Pandi

Lepsze czujniki dymu powinni założyć i by był spokój z bandom

Pandicarabu1500

I coś co myje łapki po kupci chociaż przed śniadankiem na stołówce to by było supcio

Janusz i Grażyna

co tam słychac we firmie na najwazniejszym dziale czyli na krojowni ?

Krojczok
@Janusz i Grażyna

No na krojowni jak narazie okej , wałów za dużych się nie robi jak kiedyś ale to też już w sumie nie ekipa taka jak kiedyś poza tym jakoś się krynci tzn. kroi .

Olex
@Krojczok

Krojowni juz dawno nie ma.sluchawki w uszy jak to robi stary poczciwy rambo odciąć się od tej całej fałszywej zbieraniny.

Comando
@Olex

Odwal się od Rambo,bo wpadnie Rocky...

Tapicer

Hello był ktoś w Janikowie na drzwiach otwartych ? Chętnie się dowiem co i jak ? A swoją drogą Cierpice wkrótce ruszają z rekrutacja 50 osób odrazy wezmą

Agata
@Tapicer

Ojoj, tam będą tapicerów zatrudniali? A ile się zarobi, wiesz może? Mój tato mógłby odkurzyć dyplom, bo akurat pracy potrzebuje, a np. stania na ochronie ma już dość.

Lolol

Warto obejrzeć. Pasuje do tej firmy. (usunięte przez administratora)

Ledwo dysze
@Lolol

No filmik idealnie pasuje do tych dwóch co przyszli pozamiatać tą firmę , naprawdę strzał w 10 .

Potrzebuję numer do biura , niech ktoś napisze

Haha

Kto jest zadowolony z takiej polityki firmy? Z czasem nasze wypłaty powinny iść do góry żebyśmy jakoś mogli przeżyć z tymi cenami w sklepach a nasza wspaniałą firma obcina czasy na szwalni za to że nie musimy sobie szykować dodatków. Porażka ta firma to dno dna. Niżej już nie można upaść. Nieważne ile zarobią najważniejsze że naszym kosztem a my teraz już naprawdę za czapkę śliwek lub za (usunięte przez administratora) pracujemy.

@Haha

Nikt nie jest zadowolony z takiej polityki firmy, bo tu nie ma żadnej logiki. Ale też nikt tego nie rusza, bo ludzie boją się o pracę

Xd

Kto mądrzejszy to ucieka, A nie siedzi cicho i (usunięte przez administratora) trzęsie ... ten zakład to (usunięte przez administratora)...

Robi. Doprowadza zakłady do ruiny

###

UZDROWICIEL doprowadza zakład do ruiny

Iza578

Witam chciałam się zatrudnić jako pakowacz Ale widzę że chyba nie warto ? Z tego co widzę po opiniach

Sylwia875
@Iza578

Daj sobie spokój,lepiej w Cykori pytaj o pracę.

Drakula
@Sylwia875

Siemaneczko a ile można teraz zarobić na pakowieniu 3 z przodu chociaż jest ?

Magazynier

Już nie przesadzaj, trójkę z przodu w tych czasach w naszym zakładzie ma co drugi pracownik więc nie gadaj głupot. Gorsze jest to,że ta trójka jest nic nie warta w tych czasach. Głównym problem tego zakładu jest NIESTABILNOŚĆ, BRAK ORGANIZACJI zaczynając od stanowisk wyższych dzięki czemu mamy to co mamy. Nie widać w tej firmie żadnego planu na siebie poza chaosem i wielkim burdelem. Wszyscy żyją dniem dzisiejszym nikt z biura nie wyjdzie powiedzieć jaka jest konkretna sytuacja i przyszłość tylko po kątach każdy szepta i jeszcze 1000 razy zmieni wersję.

@Magazynier

To nie była przesada, to były wlasne obserwacje. A jeśli chodzi o ciąg dalszy twojego komentarza, to właśnie - niestabilność. Dlatego tej firmy nie polecam. Chaos goni chaos, nikt z góry nie zejdzie żeby sytuację wyklarować. (usunięte przez administratora)

@

Co za banda (usunięte przez administratora)za wykorzystanie urlopu zabierają premię traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) i mam nadzieję że w końcu pracownicy się obudzą i od tych dziadów odejdą z pracy osobiście wyśle pisma do waszych klientów i sieci którzy odbierają od was te buble które wysyłajcie na sklepy ukrywanie wady i wyciskacie swoje produkty za duże pieniądze klientom oczywiście inspektorzy pracy też zostaną powiadomieni w warunkach pracy w tym blaszany bo pani od bhp dostaje dobrą łapówkę od was i nie widzi żadnego problemu u was latem nie idzie wytrzeć w tym blaszaku od temp A zimą trzeba siedzieć pracować w bluzach bo oszczędności na ogrzewaniu i jeszce takie traktowanie ludzi WSTYD POWINNO WAM BYDZ DZIADY bo żeby nie ci ludzie to byście pseudo szefowie nosi pustaki na budowach ????????????????????????????????

Ciekawy
@@

Czy uczestniczy Pan jako pracownik firmy w ukrywaniu tych bubli? Jak bardzo oszczędza się na ogrzewaniu? Wystarczy mieć bluzę bawełnianą czy trzeba zainwestować w bluzę z polaru?

Dary
@@

Ale Cię gościu poniosło bubel masz w głowie

@Ciekawy

Cholernie zimno jest tam zimą. W zakładzie w CCH zresztą też. Oszczędności i oszczędności. A latem można zdechnac z gorąca. Woda jest albo i nie, okna ledwo otwieralne albo wcale. Inspekcja pracy się kłania i inspekcja p-poz. Zamknąć ten (usunięte przez administratora) to jedyne wyjście. A i tak ludzi zwalniają jakby myśleli że do nich do pracy kolejka się ustawia. Co mądrzejsi sami odchodzą

Hahah
@@

Dokładnie,buble bo już z krojownia krzywe wychodzą szwaczka się morduje,żeby to do kupy złożyć,potem tapicerowi pęka w rękach bo na siłę (usunięte przez administratora) i tak tam wygląda praca.Dziwny zakład z ciężka,żenująca atmosferą ,szczególnie na jednej zmianie.Liczy się tylko robota,stosunki ludzkie na poziomie pogardy i kolesiostwo.Osoba nie że środowiska,nie ma jak się wbić,dostaje celowo (usunięte przez administratora) komplety.

Zostaw merytoryczną opinię o Sweet Sit - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Sweet Sit?

Zobacz opinie na temat firmy Sweet Sit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 285.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sweet Sit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 269, z czego 107 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sweet Sit?

Kandydaci do pracy w Sweet Sit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sweet Sit