Opinie o MM Group w Bydgoszcz

byly

Ja wczoraj zlozylem skarge na sklady do pip i gosciu mi powiedzial ze w tym tyg wchodzi na kontrol i wyplaty beda ze skutkiem natychmiastowym

aja

dostaniesz takie jak kazdy

kie

ja w umowie nie mam takiej klauzuli na temat rozwiązania umowy.umnie jes klauzula tylko klauzula że w sprawach nie uregulowanych mają zastosowanie przepisyprawa pracy i prawa cywilnego.i jeśli dostał bym wypowiedzenie to muszą podać przyczyne wypowiedzenia.

ddd

przy podpisaniu umowy była klauzura że mogą znami rozwiązać umowę w ciągu 7 dni niepodając powodu wypowiedzenia

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
madry

no własnie wychodzi na to że tak.. ja mam wypowiedzenia podpisane przez pania (usunięte przez administratora) dodam że na obu wypowiedzeniach mam taki sam nr UP. natomiast przy podpisywaniu umów sa dwa różne? a jak u was?

dada

Prawda ja też dzisiaj dostałem list a tam dwa wypowiedzenia z datą 25.10.2014 podpisane przez Panią Z. Tylko brak świadectw ale mają przyjść w następnych tygodniach jednakże wypłaty jak było brak tak nadal jest brak a o nowych umowach ni słychać. Czyli z MM iGG możemy się starać o zaległe wynagrodzenie.

@dada

na jakiej podstawie została wypowiedziana umowa? jaki paragraf?

kie

na jakiej podstawie została wypowiedziana umowa? jaki paragraf?

madry

lubelskie, mazowieckie, zaraz wrzuce zdjecie

@madry

zapodaj,zapoda foto byśmy wiedzieli czego się spodziewać i ja dalej z tym działać

madry

część osób dzisiaj dostało wypowiedzenie z MM z dniem 25,10,2014!!!! czyli wychodzi ze pracujemy w dwóch firmach i od nich możemy domagać się kasy....

@madry

kolego napisz jakie województwo dostało, a najlepiej zamieść gdzieś zdjęcie , skan tego wypowiedzenia w necie i daj linka?( oczywiście zakryj dane osobowe) bo naprawdę nie chce mi się w to wierzyć.wypowiedzeń i świadectw z agencji brak

ho

co z kasa ,juz 10 dni po terminie

f

daj link

madry

na chwile obecna napisale do SW i GG wezwanie do zapłaty zaległosci. dałem termin 5 dni na zapłate i poinformowalem ze inaczej pojde do sadu. wyslalem za potwierdzeniem odbioru i zrobilem xero pisma zeby miec dowod ze chcialem sie z nimi dogadac, potem ide do sadu.

...

Panowie ja dostałem świadectwo pracy z Torunia. Wypowiedziałem umowę w sierpniu. Inni koledzy, którzy jeszcze pracują dostają wypowiedzenia z GG i MM z terminem do 24 paź. Sprawdźcie skrzynki pocztowe.

kierowca juz nie pracujacy
@...

WITAM KOLEGO ALE DOSTAŁEŚ LISTOWNIE ??????

,,,,,,,,,
@...

kolego napisz jakie województwo dostało, a najlepiej zamieść gdzieś zdjęcie , skan tego świadectwa w necie i daj linka?( oczywiście zakryj dane osobowe) bo naprawdę nie chce mi się w to wierzyć. Ja ciągle pracuje, wypowiedzeń i świadectw z agencji brak.

madry

ale co ma brak internetu do braku np laptopa czy sprężarki???? pomimo braku łączności powiadomienia do konsalnetu czy alseby idą...ja tam nie wiem...ale wole sie nie podkładać...jak przychodzisz na sklad i widzisz ze cos jest nie tak to proste wzywasz policje...chyba za duzo krecenia by było....a skoro nie bylo zgloszenia to jak moga byc braki....chyba nie wyparowały:D okazja czyni złodzieja ale nie dajmy nie ogłupiec...kase tak czy tak wygramy..

kierowca juz nie pracujacy
@madry

WITAM KOLEGO DOBRZE I MĄDRZE PISZESZ NAPISAŁ BYŚ JESZCZE JAKIE PISEMKA WYSŁAĆ ŻEBY RUSZYĆ SPRAWE Z GG I WW. POZDRAWIAM

ONO

Zawsze możecie wysłać list/maila ze w momencie kiedy nie ma internetu/pradu/brak kontaktu tel./nie bierzecie odpowiedzialnosci za braki na składzie.

madry

i z prawnego punktu widzenie nie możemy dostać świadectw z GG i MM ponieważ fizycznie nie zostały z nami rozwiązane umowy. Ppdpisanie nowej ze SW nie oznacza że tamta nie obowiązuje.Wychodzi na to że pracujemy i w GG i SW...

madry

panowie nie ma co się podkładać i zabierać czegokolwiec z tej firmy - mam na myśli laptopy, drukarki, węgiel, ponieważ każdy z nas podpisał się pod protokołem inwentarzowym i listą co mamy w swoim posiadaniu. Po rozmowie z prawnikiem lepiej jest wysłać do nich wezwanie o uregulowanie zaleglosci, odczekac kilka dni i z tym papierkiem pójść od razu do sądu. Przynajmniej nie będa mieli nam nic do zarzucenia poniewaz swoja prace wykonywalismy jak trzeba. natomiast jesli SW zaczna walkę to dowala nam dyscyplinarke z powodu kradzieży sprzętu i wtedy nici z odzyskania kasy. ja przynajmniej wolę mieć czyste ręcę.

niuniek

Drodzy koledzy. Nie ma na co czekać. Na poczet zabezpieczenia zadłużenia ze strony firmy wobec nas, bierzmy sprzęt na którym pracowaliśmy czyli: laptop,drukarka,kasa fiskalna,router,sprężarka, piecyk gazowy. Przecież pieniędzy nam nie zapłacą,nie oddadzą zaległych pieniędzy ,są to kłamstwa i kombinacje. Wszyscy możemy spotkać się z nimi w sądzie i wtedy będzie zabawa. Proszę wszystkich o to , co napisałem. Pozdrawiam wszystkich oszukanych.

Niuńka

Trzeba się zebrać zrobić pikietę zawiadomić tvn i może to coś pomoże trzeba walczyć o swoje i nie dać się frajerom

Niuńka

Każdy ma opłaty rodziny i co ja mam powiedziec dzieciom nie bd jedli bo pan prezes na zebraniu powiedzial ze nie ma dla pracowników kasy a na ten (usunięte przez administratora) monitoring jak sie dzwoni to te manekiny od 5 dni mówią że przelewy dawno już były

@Niuńka

bo przelewy były ale chyba dla tych co mają za zadanie mydlenie oczu

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group