Opinie o MM Group w Bydgoszcz

peroni

Dostał moze ktos pienidze za zwolnienia chorobowe od firm mm work i gg work. Chodzi mi o to czy Zus komus wyplaił te pieniazki po wczesniejszeym zwroceniu sie o przejecie wyplaty zasiłku

hhh

wydaje mi sie ze nie mozna sie wyrejestrowac z zusu.... moze to zrobic tylko osoba/organ ktory cie zglosił, dlatego ze to on oplaca ci skladki.... chyba ze wypowiesz umowe ze sw. za np nieterminowe place, i moze wtedy.....

madry

ja już o tym pisałem że wypowiedzenie z mm i gg wysłane listem zwyklym sa nie wazne i nie mają podstaw prawnych do rozwiązania stosunku pracy. każdy dokument kończący albo zaczynający musi byc przez nas podpisany a skoro te wypowiedzenia przyszłyj zwykłym listem to kto udowodni ze je wogole odebrałem?????

glglglgg

Próbowałem dzisiaj zarejestrowac się w urzędzie pracy i jak się domyślacie jest problem. Brak świadectwa pracy można jeszcze ominąc, wtedy potrzebne jest zaświadzenie z zus. I tu pojawia się problem bo według zus jesteśmy nadal zgłoszeni do ubezpieczenia społecznego przez mm i gg work. To tak jak byś my dalej pracowali, ktoś nie dopełnił obowiązku i nas nie wyrejestrował z zus. Czy da się samemu wyrejestrować z zus? Komuś udało się zarejestrować i dostac zasiłek? Jak wygladał wase wizysty w urzędach pracy??????????

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bydgoszcz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
kiero

Tak dla uspokojenia to myślę iż kończy się pewna historia to naprawdę psychicznie wykańcza każdego pracownika nie wiedza i brak wartości człowieka praca była a dziś już nie ma

heniek

ja juz nie pracuje bylem kierowca kierownikiem wisza mi lekka reka dwa tysie. a (usunięte przez administratora)przybil mi siedem ton ze ukradlem z ch ujem na glowy sie pozamienial (usunięte przez administratora)oszusci jeden wielki przekret . ale nie powiem do poki to normalnie dzialalo to bylo ok

byly

wie ktoś może czy i jaki wyrok zapadł z sądzie odnośnie wniosku sw o upadłość? był ktoś może na rozprawie?

kiero

Waszczu wyszedł tylko, że zdecydował się na współpracę z prokuratorem (dlatego jest cisza). Jeśli tak to już jest po firmie ,ostatni gasi światło.....

halo

10 zł za sprzedaż Tony. Prowizja od sprzedaży a nie od załadowania. tak ostatnio informowali kolego czytaj uważnie

http://www.mmgroup.pl/ - cała nasza kasa znajduje się tutaj, adres jest podany na stronie ale nie ten biurowy

hfea

a kiedy pani kadrowa n. cz. ze sw.pl wystawi świadectwa z tych agencji(mm i gg work) ?

MM

Kasę dostaniecie jak szef wam da Nr konta i PIN do Szwajcarskiego konta i na Cyprze. Szukać prosić a wypłaty będą.

premia

10 zeta jak zalatujesz lopata wegiel i 10 zeta jak zalatujesz ladowarka wegiel chyba coś nie halo ani mysla ze ludzie ze soba nie rozmawiaja

łopata

a oni ku.. mysla ze bedziem ladowac lopata wegiel do reszty ich posralo i to jeszcze bez wypłat no ale za 10 zyla to jest motywacja jak twierdzi jedna z tych najmądzejszych z centali biorą kase siedzą w ciepłym i jedyne o czym potrafią gadać to sprzedawać bo przecież premie są na wypłaty ku... nie ma a na premie będzie oni juz ludzi maja za nic

poszkodowany

Pisałem jako poszkodowany , nie dostałem świadectwa pracy z lipnej firmy z Torunia , pisałem że z tego co wyczytałem na różnych forach pracownicy idą do sądu dostają nakazy zapłaty potem idą do komorników a ten nic nie moze zrobić bo nie ma srodków na koncie do spłacenia należności , skłądy węgla płaciły agencjom a jak przestały dawać kase agencje straciły płynność finanasową co za tym idzie brak wypłat , dlatego wypłaty były robione bezpośrednio z firmy składy węgla - to są moje wnioski z wyczytanych informacji zawartych w necie

Byly ziom

Nie wiem po co admin to kasuje. Przecież wszyscy tu samą prawdę piszą ! Wstydzicie się tego chaosu który obecnie panuje w firmie ? sami do niego doprowadziliście.

Byly ziom

Kasy nie dostaliście, bo były dwie transze wynagrodzeń! Druga wyszła z firmy za późno jak zawsze! 10.11 dostarczona była lista płac, gdzie bank już powinien zacząć je realizować. A od dostarczenia listy to jeszcze kawałek drogi zanim wynagrodzenia wyjdą. Z przykrością muszę stwierdzić, że jak zawsze firma nie wywiązała się z danego słowa. Zresztą jak ma się wywiązywać jak tam już nie ma nikogo kto by pracował. Wszyscy ludzie, którzy wkładali serce i duszę w tą pracę odeszli a odeszli dlatego, że zarząd wybiera ludzi niekompetentnych na odpowiedzialne stanowiska! Dyrektorzy są ale tylko po to by odbierać dobrą kasę za nic nierobienie ! Myślą tylko o pierdołach zamiast zająć się ratowaniem firmy chociażby po to byście Wy mieli stanowiska pracy ! Jeżeli jest na tym forum jeszcze ktoś kto ma nadzieje, że ta firma ma nadal rację bytu to gratuluję odwagi! Przypomnijcie sobie jak było jeszcze 6 m-cy temu a jak jest teraz! Zarząd jest nieudolny a dyrektorzy to banda nic nie robiących i niemyślących dzieciaków. Były dyr. DK obdzwania pracowników, dzwoni również do właścicieli placy, żeby się pożegnać i namawia ich do zamykania składów za to, że firma im nie płaci! Zarząd jak zawsze nic nie wie i nie reaguje! no i nie słuchają tych, którzy mają coś sensownego do powiedzenia. A rozliczeń składów się nie bójcie co z tego, że dk musi zgłaszać to na policje?! Policja nie chce już przyjmować tych zgłoszeń bo są to sprawy do umorzenia, wystarczy dobrze przeczytać dokumenty, które dali Wam do podpisu przy pierwszej umowie, każdy punkt jest do podważenia tym bardziej łącząc to z procedurami, które wprowadzają w życie. Pozdrawiam

Byly ziom

to jak wie ktoś czy będzie kasa za październik czy raczej nie ma na co liczyć?

poszkodowany

a moje wpisy usuneli dlaczego kto to zrobił co za niewidzialna ręka ?:(:(:(

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group