Opinie o Biuro Usług Detektywistyczno-Ochronnych "LEX" sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Biuro Usług Detektywistyczno-Ochronnych "LEX" sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Usług Detektywistyczno-Ochronnych "LEX" sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Usług Detektywistyczno-Ochronnych "LEX" sp. z o.o. w Kalisz

Jaś

Pracuje w Lexie prawie 2 lata i powie krótko: wypłata na czas zawsze, ciuchy jakie chcesz: połówka biała, czarna, kurtka zimowa dla każdego pracownika na obiekcie. Minus za koordynatora a właściwie nowa Panią koordynator ponieważ trudno się dodzwonić, nieodbieranie itd. Poprzednik był dostępny 24 godziny na dobę ale za to plus dla Prezesa odbiera od pracownikow zawsze a ma ich przecież setki jak nie tysiące, rozsądny mądry człowiek mimo ze go nigdy nie widziałem ale podobno mlody. Szczerze liczę ze wygrają przetarg na naszych obiektach żeby nie trafić do tych co byli wcześniej....

mad5901

Pracowałem jako kwalifikowany pracownik ochrony w Lex Kalisz Sp. z o.o.przez dwa lata. I teraz mogę napisać co wiem i co myślę, na swoim przykładzie. Pracuję w ochronie od 2000 roku ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Jedyny, ale ważny plus to terminowe wypłty i jet to jedyny plus. A teraz minusy. Po pierwsze: na dwuletnią umowę o pracę dostaniecie najniższą krajową a wszystkie nadgodziny zapłacą nawet nie z umowy zlecenia ale "z kwitka" do ręki i nie po normalnych stawkach za nadgodziny ale o kilka zł. mniej. Po drugie: Na dwa lata dostaniecie 1 ( słownie jedną koszulę, koszulkę i polar. To nie żart- na dwa lata.O kompletnym umundurowaniu z obuwiem włącznie zapomnijcie. O śodkach czystości zapomnijcie. O takich drobiazgach, jak to bywa w większości innych firm, czyli nawet o skromnych paczkach na święta zapomnijcie. O żczeniach na święta nawet szkoda wspominać A teraz UWAGA !!! Jeżeli macie kłpoty z komornikiem to UWAŻAJCIE. Może się zdarzyć, że przez czyjś błąd stracicie cały miesięczny zarobek. Tak było w moim wypadku. Gwoli wyjaśnienia. Komortnik zajął mi cały zarobek. Po uzgodnieniu z komornikiem konto, które był "zajęte" zostało i miałem na to konto wpłacać uzgodnioną kwotę. Założyłem nowe konto i z tego konta regulowałem zadłużenie. Ok trzy tygodnie przed wypłatą podałem na piśmie do LEX-a do Pani Michalak nowy numer konta i prosiłem o przekazywanie zarobków na to nowe konto. I CO ??? Wypłata poszła na zajęte konto bo jakiś "ktoś" przez rodzinne kłopoty, robił przelewy w domu a Inna "ktoś" nie sprawdziła jaki numer konta podała. Cała wypłata przepadła. Kiedy prosiłem,żeby ktoś pomógł przetrwać miesiąc dali mi zaliczkę, którą przecież musiałem spłacić. Nikogo nie było stać na zwykłe Przepraszam. Po trzecie: Na posterunku zaopatrzcie się w zeszyt, bo książek służb nie dają. Raporty służb pisze się w zeszycie. A propos pisania długopisy też kupcie, bo nie dają. Po czwarte: Módlcie się o chłodne lato, bo wody nawet tej najtańzej ciężko się doprosić. Nawet kiedy w cieniu jest ponad 30. Po czwarte: umowę mam do jutra czyli do 31.12. 2015 i przez to, że uparcie awanturowałem się o swoje pieniądze, które straciłem " przez błąd jednego "ktosia" i niedopatrzenie drugiej "ktosi". Nie przedłużono mi umowy na następny okres. A to już zwyczajne ŚWIŃSTWO I CHAMSTWO, żeby nie użyć bardziej wulgarnych słów. Po piąte i ostatnie ale NAJWAŻNIEJSZE. OMIJAJCIE LEX Sp. z o.o. z Kalisza dalekim łukiem. Lepiej już zbierać złom. A teraz moje dane, żeby nie było, że pisze jakiś nie wiadomo kto. Daszyński Marek z okolic Nysy na Opolszczyżnie

Gryg

Pracowałem w Lexie ponad rok na ternie woj. łódzkiego do początku 2015r. Wcześnie i później przyszło mi pracować w innych agencjach ochrony. LEX naprawdę robi to co mówi. Ponad rok pracy i ani 1 dnia spóźnienia z wypłatą ani 1 "ucięcia" za głupotę jak w innych agencjach. Żałuje, że nie mogłem zostać bo koordynator zaproponował mi obiekt 30km dalej i niechciałem tracić na dojazdy.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Usług Detektywistyczno-Ochronnych "LEX" sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Biuro Usług Detektywistyczno-Ochronnych "LEX" sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Usług Detektywistyczno-Ochronnych "LEX" sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Usług Detektywistyczno-Ochronnych "LEX" sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biuro Usług Detektywistyczno-Ochronnych "LEX" sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Poznańska 95
    62-800 Kalisz
  • NIP: 6181913864 KRS: 0000065464

Biuro Usług Detektywistyczno-Ochronnych "LEX" sp. z o.o.