Opinie o Mister Minit w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mister Minit. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mister Minit o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mister Minit w Poznań

Jaki dress code obowiązuje w Mister Minit?

aaa1

Gajerek i aktówka.

Piotrek

W takim sklepie w galerii to pewnie najniższa krajowa?

Jaca

Ile jest premii na święta?

@Jaca

150 zł

Waldi

Idealnych firm nie ma. Jest wolny rynek i każdy może wybierać!!!

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
PCHN4P

Od miesiąca pracuję w Expresie u konkurencji na śląsku. 2000 zl na rękę na dzień dobry bez nadgodzin. Też w hipermarketach. Koledzy ze śląska, jak chcecie namiar to piszcie do mnie: dvs222@o2.pl dam Wam namiar na kierownika

ABUS
@PCHN4P

polecam. właśnie tu wskoczyłem :) inny świat!! i są nadal przyjęcia!

@PCHN4P

ciekawe dlaczego niektórzy jednak wracają do minita albo przynajmniej chcieliby :)

kermit
@anonymous

ciekawe bo pracuję w expresie 5 lat i znam tylko jedną osobę która wróciła do minita ale tylko dlatego że była łajzą i jej tu nie chcieli.

xenna
@PCHN4P

na tą miękką faję. Hehe dziękuję Ci bardzo.

Jarek O.
@xenna

Odezwał się bezrobotny menel

Parasolka
@anonymous

Bo lubią lodzić łysemu :*

Iza

@fab nie możesz nikogo w ten sposób nazywać na forum. Nie dość, że w ogóle nie powinno się nikogo obrażać, to tym bardziej nie można tego robić na publicznym forum. Jest tu regulamin, którego wszyscy jesteśmy zobowiązani przestrzegać. @lkak czyli w Mister Minit pracownicy z okazji świąt dostają premię? Jakiej jest ona wysokości?

addd

to chyba jakiś żart

kermit
@Iza

Pracowałem tam kilka lat temu, na święta zawsze dawali jakieś konserwy i trochę słodyczy (wartość na oko 50zł) nie wiem jak jest teraz.

Daniel

Na jaką umowę można liczyć? Może coś dowiem się więcej o pracy?

Daj sobie spokój

Były minitowiec
@Daniel

Na najniższą krajową, będą ci podawać brutto, juwięc uważaj.

cb6
@Daniel

nie zatrudniaj się tam ,!!!! i tylko tyle ci powiem że będziesz żałował. Były długoletni pracownik .

Hans zimmerman

Jak tam paczki na swieta? Podobaly sie?

fab
@Hans zimmerman

zadzebiste paczki na święta , normalnie nie wiem jak im podziękować,

lkak
@Hans zimmerman

premia była

cb 6

chyba wszyscy zadowoleni z pracy w mister minit , bo nikt nic nie pisze , c

fab

kto pracuje to wi co to za (usunięte przez administratora)

A kto to?

Iza

@oj-tam nie jestem pracownikiem Mister Minit i nie mam zadania monitorowania firmy, ale jestem moderatorem forum gowork.pl i właśnie dlatego ciągnę za język. Dzięki temu uzyskuję na forum informacje, które mogą zainteresować wiele wchodzących tu osób, które szukają opinii o potencjalnym pracodawcy. Zatem jeżeli chcesz pomóc tym osobom to odpowiesz na moje pytanie?

Były pracownk
@Iza

Nie wydajesz paragonu i samemu robisz sobie premie

CB 6

czemu te nasze kierownictwo nie rozumie ze jak zamontują kamerę w sklepie to utargi są mniejsze . Prosta sprawa pracownik ma gdzieś podejście do klienta. Kupi ok. nie kupi tez ok. Pracuję kilka lat i wiem jak to działa.Zmontują mi kamerę w punkcie i jak klient będzie chciał dorobić np.5 kluczy ww.gerda to powiem że nie mam takich kluczy. A na kamerze tego nie zobaczą . Teraz się staram żeby firma była zadowolona i ja trochę dorobił do tej nędznej pensji.Ale pewnie ich pożegnam bez żalu bo z robotą nie ma aż takiego problemu

Iza

@Kruger co masz na myśli z tym wypłaceniem sobie premii? Możesz powiedzieć jaśniej, żeby wszyscy uczestniczący na wątku firmy Mister Minit wiedzieli o co chodzi? Napisz proszę merytoryczną wypowiedź na temat swoich odczuć z firmą, która pomoże innym użytkownikom.

oj-tam
@Iza

Raczej nie jesteś zainteresowana pracą w firmie a ciągniesz za język... Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi, a jak już będziesz naszym pracownikiem to też dojdziesz do tego co kolega miał na myśli mówiąc o wypłacaniu sobie premii... A może jesteś pracownicą firmy i w zakresie obowiązków masz monitorowanie tego wątku? Pozdrawiam

Kruger

Zawsze można premie sobie wypłacić . Arek wszystko obieca , Michał i tak zawsze ma za mało . Tylko czekają jak zatrudnić jakiś Baranów,,,, " starzy pracownicy się trzymają z lenistwa . " ;)

Znalowy

Kto wie jak ten sobie poradzi... Jeśli nie masz szefa który patrzy Ci na ręce to i premie sobie wypracujesz :)

oj-tam

Dajemy rade. Sami możemy sobie zrobić podwyżki i wypracować premie :) Kwestia chęci. Pozdrawiam...

Michal

Starzy pracownicy sie trzymaja z lenistwa. Nowych za takie pieniadze nie znajda, a jak juz to na krotko, szkolenia sie nie zwroca. Albo potezne podwyzki, albo ciagle szukanie pracownikow. Wydatki rosna szybciej niz pensje, czyli zarabia sie co raz mniej.

Gerda

Trwa sezon ogórkowy.

Iza

@Uwolniony Widzę, że nie uzyskałeś odpowiedzi na swój post. Może jest ktoś, kto może wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji panującej w Mister Minit? Rozumiem, że byłeś pracownikiem tej firmy? Jak możesz ją ocenić? Dlaczego zrezygnowałeś ze współpracy z Mister Minit?

Uwolniony
@Iza

Tak byłem kiedyś jej pracownikiem i oceniam tą firmę nie najlepiej. Ci którzy tu piszą wiedzą o co chodzi, a nowi chcący pracować w tej firmie wystarczy że poczytają to co tu jest zawarte w 90% opinii. Nic dodać nic ująć. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Mister Minit - Poznań

• Jak się pracuje w Mister Minit?

Zobacz opinie na temat firmy Mister Minit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mister Minit?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mister Minit?

Kandydaci do pracy w Mister Minit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mister Minit