Mister Minit

Poznań

Opinie o Mister Minit

Szewc 2016-03-03 22:25:13
Na szczescie istnieje konkurencja. Na slasku podobno bardzo duza sieciowka jest lepsza od minita. I lepiej placą.
tadziowas 2016-03-07 00:59:55
Masz racje w 100%
Xxx 2016-03-14 16:00:22
Koniec roku, ciekawe czy jak firma zakonczy na plusie to skapnie cos na dol czy wszystko juz sie rozplynie na gorze...
ctr 2016-03-14 18:18:35
nigdy się nie dowiemy czy firma była coś na plusie a napewno będzie na plusie.rozdadzą sobie a jak coś zostanie to wynajmą tajnego klienta. ot cała tajemnica
Xxx 2016-03-14 19:58:39
W sumie racja, glupie pytanie zadalem. Sam siebie chyba chcialem oszukac...
oj-tam 2016-03-14 21:12:42
Już są na plusie, bo tajniak przeleciał się po kraju i sporo ludzi umoczyło więc jest co zabierać z premii.
Pozdrowienia dla wytrwałych...
Xxz 2016-03-20 16:47:13
W 3 przypadkach:
1. Nie boisz sie i kradniesz
2. Pracujesz dodatkowo na zleceniu po 250godzin w miesiacu
3. Masz staz 10lat podpieprzasz kolegow i za to dostajesz bonusy
xyz 2016-04-23 11:15:09
Niezadowolenie wynika z tego,że pracownicy mający za sobą po 10 lat w minicie zarabiają ok 1900zł brutto, zero podwyżek, dodatkowo są rugani za utargi. Jeśli jest słaby punkt tzn. nie ma klientów ( minit ma takie nietrafione lokalizację) to z miejsca jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Przyjedzie osoba która nazywa się kierownikiem i będzie z Tobą siedzieć na punkcie, ale gdy wyjdziesz do wc to wykorzysta sytuację i nabije coś. Sam kupi (paranoja? debilizm? nie wiem jak to nazwać..) Wrócisz a tu taka niespodzianka, klient był i zostawił 200zł.
Pojedzie i co powie? Jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie kradłeś jak on był, a normalnie jedziesz równo, a punkt ma potencjał, bo jak był to zrobił utarg. I taką łatkę Ci przyczepi. Niestety, ale w minicie na kierowniczych stanowiskach są osoby od pługa oderwane, które kopały dołki pod współpracownikami, stąd stali się kierownikami. Nie twierdzę ,że wszyscy, ale takich chamów jest kilku. Druga sprawa odnośnie zarobków - nie licz na podwyżkę, chyba ,że minimalna krajowa wzrośnie. Na rozmowie o pracę często myli im się brutto z netto, a to już oszustwo. W minicie musisz być szewcem, ślusarzem, księgowym, czasem też serwisantem telefonów za 1850 zł brutto. Premie to ściema. Z grafikami bywa różnie, ale to wynika z tego,że wspomniani wcześniej kierownicy i kierowaniu ludźmi nie mają bladego pojęcia. To tyle. Udanej kariery z mister minit życzę ;)
Xxz 2016-04-30 18:07:32
Plany powinny byc wszedzie takie same, powiedzmy 800zl nie podnoszone co miesiac bo to bez sensu. A od tego co ponad plan 10 procent dla pracownikow, wtedy by byla jakas sprawiedliwosc. Pracownicy, ktorym sie nie chce robic na slabe punkty gazety czytac, a ci co zapieprzaja i maja wyniki na lepsze, niech maja cos z tego, ze sie staraja.
3004 2016-05-06 17:49:01
Idz na punkt w swoim miescie wez numer do kierownika to sie dowiesz, ale zazwyczaj brakuje to biora kazdego jak leci.
Abcd 2016-05-06 21:21:07
Jesli koniecznie chcesz pracowac w tym zawodzie to radzilbym szukac u konkurencji. Na pewno mniej nie zaoferuja.
Abcd 2016-05-07 11:10:50
G jestes pewny, ze nigdzie w Polsce nie szukaja ? Nawet nie wiadomo skad on jest. Od zawsze ma minit problem z pracownikami i jest duza rotacja przynajmniej w wiekszych miastach gdzie jest jakis rynek pracy a chetnych wcale tak duzo nie ma, albo rezygnuja po miesiacu.
Totylkoja 2016-06-07 18:42:42
Na Slasku łatwo dostać pracę u konkurencji, kolego. Ja też się przymierzam powoli
Bzbrbw 2016-06-17 17:00:34
Niedlugo ceny beda wyzsze niz w niemczech, a pensje slabe nawet jak na Polske, cos jest nie tak z Ta firma.
oj-tam 2016-06-17 18:21:07
Ceny jak w europie a pensja? To jakieś 400 euro. To chyba jakaś pomyłka. Nie rozumiem tej firmy, niby belgijska ale pensja nasza krajowa. Na dodatek wieczne pretensje ze małe utargi. Mało, mało, mało, jak masz kiepski dzień i w kasie susza to potrafi zadzwonić i zjechać ze chyba żartujesz z utargiem. I że pewnie cały dzień nic nie robiłeś, ale jak jest super utarg to nie nie powie. Nawet nie zadzwoni żeby choć słowo SUPER powiedzieć. Pozdrawiam wytrwałych...
Borek 2016-06-17 18:35:04
Ja mam juz dosc, nie bede smierdzacych butow naprawial i sie uzeral z glupimi babami za takie pieniadze. Wyslalem kilka cv dzisiaj i niedlugo stad spadam. Powodzenia.
mazi 2016-06-18 19:43:54
Ja tez spadam niebawem. Pomijam kwestię zarobków bo szkoda słów, ale nie mam już siły walić czołem o podłoge, uśmiechać się sztucznie i znosić upokorzenia ze strony wiecznie niezadowolonych klientów. Nie za te pieniądze...
Borek 2016-07-02 10:30:18
A gdzie socjalne, wczasy pod grusza, bony na swieta ?
Mazi 2016-07-02 12:36:50
Tez tak jak mówisz jak jest słaby dzień to żyć nie dadzą bo wiecznie mało a jak jest super dzień bo i takie się zdarzają to żaden nie zadzwoni i powie "super chłopaki - tak trzymać".
Mazi 2016-07-02 18:00:01
Czy się nie narzeka... Hmm trudno powiedzieć. Jednemu wystarczy to co ma za to że prawie nic nie robi prawie cały dzień bo ludzi i pracy mało (od czasu do czasu jakiś but czy klucz zrobi potem siedzi) a drugiemu jest mało i wolałby pracować tak na prawdę przez cały dzień i dostać trochę więcej. Sam musisz sobie odpowiedzieć czy chcesz nic nie robić i dostawać te 1300 -1700 czy wolisz konkretną prace za lepsze pieniądze ale to nie w Minicie. Tu więcej nie wyciągniesz przy normalnych godzinach.
Borek 2016-07-02 18:58:39
Mero
To juz bylo wyjasnione, placa jest zalosna. Idz do biedronki, wiecej zarobisz i nikt nie bedzie Ci marudzil, ze utargi slabe.
Ciekawy jestem gdzie pieniadze z socjalnego, juz by chociaz angielski zasponsorowali, firma tez by na tym skorzystala.
oj-tam 2016-07-02 20:10:37
Borek, Oni nie potrzebują uczonych w firmie. Im wystarczy byle głupek który przychodzi do pracy potulnie i nie marudzi. To oni są od marudzenia. :)

Pozdrowienia dla wytrwałych.
minitowiec 2016-07-20 21:44:40
U konkurencji na slasku sa przyjecia. Pora sprobowac. Trzymajcie sie
oj-tam 2016-07-21 16:22:57
1400 PLN

Powodzenia :)
gracz 2016-08-05 07:47:18
Wow...! Masakra...! Niestety...! Część negatywnych komentarzy na temat "Mister Minit" jest prawdziwa i to jest - Fakt! Czytając nie które komentarze zastanawiam się co myślą o mnie osoby postronne, które tu nie pracowały - a tylko czytały to forum wchodząc rano - popołudniu - wieczorem na mój punkt usługowy nr 48***6 znajdujący się w jednej z galerii handlowej w mieście wojewódzkim. Czy widzą osobę, która jest gnębiona, poniżana, znerwicowana, która w pocie czoła pracuje 7 dni z rzędu po 12 godzin za 1350 zl netto który skończył zaledwie 4 klasy podstawówki. Jednym słowem takiego ludzika z którym nie wiadomo o co chodzi bo tylko siedzi potulnie i się nie marudzi. Podczas gdy dookoła jest tyle pracy - konkurencja która płaci 2 - 3 razy tyle.

Hmm... Coś tu nie gra... Pomóżcie rozwiązać i ta zagadkę.
Bo z tego co się orientuję to polowa pracowników to studenci lub mgr, dla tego inni pracują tu i 10 lat
Odpowiedzi możecie wysyłać faksem do biura;)

A teraz jak to wygląda z mojej strony.

Praca w Minicie jest specyficzna - nie każdy się nadaje, chodź każdy może tu pracować.
Przede wszystkim musisz być wtajemniczony specyfikę branży - rozgarnięty - kumaty i wiedzieć o co chodzi.
Bo inaczej - BIEDA! WIELKA BIEDA! powiadam wam.

Potrzebne są zdolności manualne, wiedza ślusarska, pojęcie o elektronice samochodowej itp. Chodź nie obowiązkowo. By usiąść za sterami na punkcie wystarczy Ci to czego naucza w Poznaniu(śmiech na sali) czyli nic. Jeżeli tego nie posiadasz to nie dziw się że niektórzy użeraj się z klientami, że drogo i siedzą 12 godzin i nikt nie chce przyjść. Dorobisz źle klucz, klient wróci na poprawkę, każdemu się może zdarzyć, ale gdy wróci po raz drugi już NIGDY nie będzie dorabiał u Ciebie. A wiadomo kasa ucieka:)

Ceny jak w Europie? Hahaha... A wy gdzie mieszkacie w Palestynie? Kambodży
Nie cenisz swojej pracy? Bo ja cenie i to drogo czerpiąc z tego profity.
Jeżeli wykonujesz swoją prace solidnie, rzetelnie i na poczekaniu a klient nie będzie musiał wracać na poprawki i reklamacje. To zapłaci tyle ile trzeba bez żadnej dyskusji czy rabatów zdobywasz jego zaufanie.

Zarobki:
Wiadomo jest tylko, że każdego 10-tego jest premia uznaniowa 1950 brutto plus dodatek za pranie koszulek 350 brutto. Dniówki od 100 do *** netto w zależności od punktu i potrzeb. Ale to tylko plotki:) Minit jak zakon templariuszy strzeże swoich sekretów. :D

Pozdrowienia dla graczy dla graczy
Zalamka 2016-08-09 14:00:28
Torun, warszawa albo gdansk. Trzeba sie bylo od razu nazwiskiem podpisac.
Nick 2016-08-09 18:13:13
Wez numer do regionalnego gdzie chcesz pracowac, zadzwon i sie dowiedz.
Daniello 2016-08-29 12:22:07
Region Śląski. Jako pracownik mogę Wam wszystko czarno na białym opisać. Po mc szkoleniu w Poznaniu trafiasz sam na punkt gdzie Kierownictwo wymaga od Ciebie utargów rzędu tysiąca złotych dziennie. Jeśli Ci marnie idzie obwiniany jesteś że kradniesz, obijasz się i nic nie robisz... Kierownik regionu Jarek to typowy cham i prostak, wywierający mobbing na pracownikach. Potrafi człowieka nawet uderzyć pasem do fleków w rękę według niego jest to "nauka". Praca za 1400 w mister minit nie miała by najmniejszego sensu gdyby nie "Lewucha" na lepszych punktach tak jak mój sięga tysiąca zł mc. Wprowadzają jakieś liczenie towaru i inne gówna ale jeśli Oni nas jebią to i my ich po całości, Pozdrowienia ze Śląska !!
pomidor 2016-08-29 14:04:34
Do tego wszystko zależy gdzie jest umieszczony punkt. Do jednej galerii przychodzi bogaty klient który płaci a do drugiej przychodzi na tanie zakupy i zawsze będzie mu za drogo...
Danielo, skoro taka sytuacja ma u Ciebie miejsce zainwestuj w dyktafon i po kłopocie. Albo pokażesz nagranie w PIP'ie albo swojemu regionalnemu i sprawa powinna się rozwiązać sama. Albo go zwolnią albo jak sam zobaczy to da Ci spokój :)
bbb 2016-09-01 18:27:45
idiota !!!! żali się że mobbing i chwali się że kradnie
Patryk 2016-09-07 23:11:37
A mógłby mi ktoś powiedzieć czy podejmując pracę w Mister Minit podpisuje o zakazie pracy u konkurencji
Qwerty 2016-09-07 23:58:16
Warszawa! Chce się dostać do pracy w MM, co zrobić żeby się udało. Pracowałem w branży 5 lat aktualnie pracuje na innym stanowisku. Czy mam większe szanse z doświadcZenieM? Czy doswiadxzenbi pracowni także przechodzą szkolenia? Kto jest kierownikiem w Warszawie? Jakie zarobki?
Stop minit 2016-09-10 19:16:16
Zlozylem CV u konkurencji w Katowicach. 1700 na rękę na starcie :))) żegnaj minicie
stop minit 2016-09-13 15:28:23
1700 na start. 3 miesiące na próbnym. potem 2 tysie. w minicie miałem 1550 na dobrym punkcie. kradł nie będę.
były 2016-09-21 10:16:41
sdfgh..... stawki stoją w miejscu i jeszcze tną jak mogą , aby pracownik MM poczół się bardziej doceniony przez kierownika AG. .. w tym celu regionalni zawsze wsadzają swoje 3 grosze .... pzdr ( były )
pracujacy 2016-09-21 12:09:44
Czy ktoś wie z tu obecnych pracujących w MM co to są benefity socjalne? hahahaha beka...
Chłopie nie ma tu czegoś takiego jak benefity socjalne? wszystko poszło na premie dla prezesa.
Przecież za coś musi jeździć na wakacje, bo przecież nie za własną pensję :)
Pozdrawiam.
Nick 2016-09-22 17:10:49
Jaki przedstawiciel handlowy, o czym Ty mowisz haha, masz byc robolem na punkcie inne posady sa obstawione
Nick 2016-09-22 17:14:07
Co taki przedstawiciel mialby robic ? Maszynki, tablice z kluczami w bagazniku, wybierac losowo osiedle i chodzic po ludziach sie pytac czy klucz dorobic ? Rozbawilo mnie to
Trolololo 2016-09-22 22:38:03
Człowieku weź na chłopski rozum, po co przedstawiciel w firmie gdzie usługi się robi na miejscu ? Ktoś od marketingu może i tak, ale nie przedstawiciel. Internet jest nieograniczony, ale watek tyczy sie konkretnej firmy, w ktorej przedstawiciel nie jest potrzebny. Potrzebne sa podwyzki i to nie 50 czy 100zl bo niedlugo nie bedzie komu pracowac.
Trolololo 2016-09-23 16:33:45
Pozyskiwac klientow i proponowac masz na punkcie jak ktos podejdzie.
Proste pytanie - do kogo taki przedstawiciel mialby jezdzic?
I nie mow, ze do klientow, klienci sami przychodza jak sa na zakupach i czegos potrzebuja.
Trolololo 2016-09-23 19:30:14
1500 to juz z premia. Umiesz czytac ? Pisali wyzej.
Trololololo 2016-09-23 19:32:13
1500 to juz z premia. Umiesz czytac ? Pisali wyzej.
Yrololololo 2016-09-23 20:41:52
Nie ma, ile razy mozna w kolko to samo powtarzac. Mam wrazenie, ze sami idi,oci tu wchodza.
oj-tam 2016-09-24 10:10:15
1500 to pensja z premią, no chyba że zasuwasz ponad normę (czytaj nadgodziny bo brak rąk do pracy) Wtedy nie płacą jak za nadgodziny tylko jako premia a na liście obecności się nie podpisujesz... Wiem że tak jest na niektórych punktach. Nie ma innych stanowisk jak prezes, regionalny i na końcu zwykły szary pracownik. Jest jeszcze ewentualnie lider punktu z drobnym śmiesznym dodatkiem za kupe obowiązków które musi zrobić (zamówienia, papiery, kasa, itp) a dodatek to śmiech na sali... Brak konkretnej premii to brak motywacji dlatego ludzie się zwalniają. Więc jak chcesz sie zatrudnić to zaczynasz od początku i tu zazwyczaj zostajesz bo nie ma innych wolnych stanowisk i tak wegetujesz ile zniesiesz... pomiędzy nachodzeniami regionalnego i tajnymi klientami i na dodatek na niektórych punktach cały czas pod kamerami prezesa...
Pozdrawiam
oj-tam 2016-09-24 15:42:36
Nie ma żadnych kart, wszystko jest jedynie na listach obecności i to góra Ci mówi kiedy się podpisujesz a kiedy nie. A jak Ci nie pasuje taki system to Ci mówią że możesz się zwolnic, a Twoje miejsce zajmą inni z innych punktów. Dochodzi do takich sytuacji ze są delegacje z innych miast gdy kogoś brak do pracy. Dziwi mnie to bo przecież to też kosztuje i to nie mało. Hotel i pewnie dodatkowa kasa i przejazd. Dlaczego nie podniosą pensji? Wtedy ludzie nie będą się zwalniali i problem się powinien rozwiązać...
Od stycznia wzrasta podobno płaca minimalna. Wtedy to już wszyscy będą zarabiali tyle samo. Nie ważne czy stary doświadczony pracownik czy ktoś kto przyjdzie pierwszy dzień bo pewnie podwyżek nie przewidują. Myślę że wtedy to się posypie bo starzy wyjadaczy odejdą do konkurencji.
Lol 2016-10-06 10:08:06
Dostał ktoś kartę multisport ? Czy tylko tak piszą w ogłoszeniach, aby zachęcić nowych naiwniaków ?
Lol 2016-10-07 16:11:05
Tylko, że nie znam nikogo kto by ją dostał dlatego pytam tu na forum. Jako nowy nie masz na to co liczyc skoro starzy nie mają. Pewnie to sciema i tak piszą na zachete w ogloszeniach a pozniej sie jakos wykpia.
w3w33 2016-10-07 20:12:38
wiesz co taka jest prawda ze to czy to się pokrywa z tym co jest w ogłoszeniu to dowiesz się w prac
Pytający 2016-12-05 10:49:01
Witam. Mam pytanie o to ile dostaje się na wstępie w MM i jakie są szanse awansu. I jeśli możecie to powiedzcie mi do ilu można dość np po 3-4 latach pracy. Nie wiem czy warto startować czy raczej nie zawracać sobie głowy... Z góry dziękuję za odpowiedź.
2016-12-07 17:00:15
Po 3 czy 4 latach zarabiasz tyle ile pierwszego dnia, no chyba, że minimalną krajową podniosą w międzyczasie :)
Zostaw swoją opinię o Mister Minit - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mister Minit