Opinie o Mister Minit w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mister Minit. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mister Minit o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mister Minit w Poznań

Jakie są mocne strony pracodawcy Mister Minit?

ja Nowy wpis

wszystko płacone oficjalnie i w terminie

Joanna

Pracownik Punktu Usługowego - ktoś ma wiedzę o tym, jaka stawka na tym stanowisku? Oferta wisi, ale żadnych widełek ani nic nie ma. Mam nadzieję, że ktoś coś powie więcej o tym stanowisku, bo zastanawiałam się nad aplikowaniem.

Sabina
@Joanna

Najnizsza krajowa przy wyrobieniu budżetu jest premia

MARECKI Nowy wpis
@Joanna

4000 BRUTTO STAWKA GŁODOWA PLUS JAKIAŚ NIBY PREMIA WYTRZYMAŁEM TYDZIEŃ CZASU NOGI ODMAWIAŁY

Klient punktu w M1 Poznań Nowy wpis

Wymiana zwykłej baterii do zegarka 67 zł.!!! Zazwyczaj płaciłem za wymianę 15 zł w innych punktach. Rozumiem, że w ciągu 2 lat ceny baterii mogły pójść do góry, rozumiałbym 20 czy nawet 30 zł (czyli 100 %), ale 67 zł. to zwykłe zdzierstwo. Nagle dowiedziałem się też mam jakąś specjalną baterię, mimo że przez lata była zwykła. W cenie była jeszcze jakaś gwarancja, o której nie zostałem wcześniej poinformowany. Na dodatek facet był niekompetentny, nie wiedział, że istnieją skórzane paski wodoodporne. W ten sposób to nigdy nie zdobędziecie klientów. Ta firma to porażka. Nie polecam, radzę omijać szerokim łukiem.

Klient

Firma dramat! Jeśli macie w okolicy kogoś kto świadczy tego typu usługi to idźcie do niego ???? ceny kosmos-informacji zero a przy próbie rezygnacji strasznie naliczeniem za samą usługę a nawet razy dwa. Firma nastawiona tylko na zysk. Koszmar nigdy tam nie pójdę i nie polecam.

@Klient

Proszę wskazać firmę, która nie jest nastawiona na zysk.... Jeśli cena nie odpowiada można znaleźć inną firmę. Wszędzie rosną ceny.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Pracownik Punktu Sprzedaży w firmie Mister Minit?

Roni

Witam, Dorobione 2 klucze, jeden pasuje, drugi otwiera zamek, ale nie zamyka. Przy reklamacji pan bardzo nie miły, nie polecam dorabiania kluczy w tej sieci. (przy okazji pracowałem jako ślusarz i dorabiałem klucze zawodowo, jak ta firma nie zmieni myślenia pracowników to będzie zbierała kapsle z ulicy żeby się utrzymać) Pozdrawiam

Hahaha
@Roni

Otwiera nie zamyka hahaha Naucz się typie posługiwać kluczami. Wymień zamek...

klient

nie polecam wymiana baterii w zegarku..... 90 zł niestety wcześniej nie zostałam poinformowana o koszcie ... człowiek jest z natury naiwny

Elżbieta
@klient

A to przed oddaniem nie można po prostu spytać ile to by kosztowało? Bo inaczej dziwnie tak w ciemno oddawac

@klient

To chyba nie jedna bateria lub jakaś specjalistyczna. Dziwię się że ludzie nie pytają o cenę usługi....

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Mister Minit?

jas

nie musisz umieć robić tego co robią - robią szkolenie

Czesław
@jas

Ile trwa takie szkolenie? I jaką wiedzę przekazują?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Mister Minit odbywa się w siedzibie firmy?

w miejscowości do której składa się cv

Niezadowolony klient

Nieodpowiednie nastawienie do klienta i źle dorabiają klucze w Arkadii na Jana Pawła || Warszawa.

Czy jest możliwość pracy w Mister Minit na część etatu?

Najczęściej tak

Bogdan
@sde

To fajnie, bo jeszcze się uczę i chciałem dostać się na pół etatu. Jaką wtedy można dostać umowę? Dają zlecenie? Napiszesz?

KTOŚ

Witam. Punkt w Jankach. Zapytalam pana w punkcie czy posiada baterię do zegarka. Pan wziął zegarek , bo musiał zajrzeć do jego wnętrza jak wygląda ta bateria, przymierzył po czym powiedział ,że ma i koszt to 15 zlotych. Poprosiłam. Zapytał czy ma ją tam zostawić ? Powiedziałam,że moze. Gdy doszło do zapłty Pan stwierdził,że będzie to kosztowało 34 złote. Wcześniej nie informował,że będzie to dodatkowo płatne!. Odpowiedziałm,że w takim razie rezygnuję , ,a on na to ,że będzie to kosztowało WYJĘCIE JEGO BATERII - 19 złotych! Po poinformowaniu,żeby oddał mi zegarek w takim stanie jakim otrzymał i postraszeniu Policją, łaskawie z idiotycznym uśmiechem oddał mi zegarek.! Absolutnie nie polecam tego punktu.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Mister Minit?

umowa o pracę

DONALD PÓŁTUSK

ŻAŁOSNE TRAKTOWANIE KLIENTA, (usunięte przez administratora) DROGA FIRMA

Xxx
@DONALD PÓŁTUSK

Przyjdzie któryś z kolei klient idiota to i cierpliwość się kończy. Nie sądze żeby normalnego klienta ktoś źle potraktował, bo tacy są na wagę złota w tej robocie.

Pracownik punktu....
@Xxx

Na dzień dobry pierwszy klient. Coś pan zwariował z tą ceną (fleki wg. nowego cennika). Pozdrawiam kolegów i życzę cierpliwości.

Klient
@Pracownik punktu....

Bateria do zegarka 25pln toć to kpina. Koszt takiej baterii to 2.5pln i niech bedzie usluga 200 pronent nawet. Ale nie 25 pln. Za to powinni sie wziać...

lilo
@Klient

przecież mamy wolny rynek - może to kosztować nawet 100 zł. Inne sklepy jak zarabiają?

BR
@Klient

Ja zapłaciłem 30 PLN i już nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy.

Marek Szolc

Witam. Pare tygodni temu tj. pod koniec września zaniosłem zegarek na wymianę baterii do Waszego punktu znajdującego się w CH forum Gliwice. Jest koniec listopada i nadal jestem bez zegarka. Nie wnikam ile kosztuje wymiana baterii ile Wasza usługa ale jeśli ktoś bierze hajs za wymianę baterii to klient chyba ma prawo wymagać iż ta usługa zostanie wykonana rzetelnie. Pan Krzysztof Bijanski pracownik punktu usługowego nie tylko nie znający się na fachu jest jeszcze bardzo arogancki. Zegarek z Gliwic dwa razy wędrował do Krakowa po czym został wysłany do siedziby czyli Poznania i dzwoniąc dziś zapytać co z moim zegarkiem pani telefonicznie poinformowała mnie żebym zadzwonił w przyszłym tygodniu bo dziś mi nikt nie udzieli informacji na temat reklamacji. Jest to firma która nie powinna istnieć skoro tak traktuje ludzi swoich potencjalnych klientów.

BR
@Marek Szolc

Co to za firma, która nie potrafi wymienić baterii w zegarku na miejscu, tylko zegarek wysyłany jest do Krakowa i Poznania i robią jeszcze ceregiele z jakąś deklaracją. To jest po prostu chore. Taki punk usługowy powinien każdy omijać szerokim łukiem !!!

Ded

Galeria Kazimierz Kraków -szanowny pan sprzedawca który na każdego patrzy jakby był królem nie poinformował mnie o tym że za dwa klucze zapłacę 130zl. Nie było opcji nie wzięcia kluczy, pan szuka naiwnych ludzi i sprzedaje im najgorszy jakościowo produkt za cenę najlepszego! Nigdy nie czułam się tak zażenowana. Bez zgody właściciela dorabianie kluczy które takowej wymagają. Bez kultury i poszanowania drugiego człowieka, za grosz szacunku - tam liczy się tylko wyzysk i zrobienie kogoś w,,bambuko,,. Po późniejszej wizycie w innym punkcie (inna firma) poinformowano mnie że u nich zapłaciłabym 50zl za wszystko oraz że bez zgody właściciela mieszkania nie wykonają usługi.TO SIĘ NAZYWA PROFESJONALIZM, niestety akurat Panu z galerii Kazimierz tego brakuje... Ponadto klucze słabo pasują do drzwi, trzeba się nasilić aby otworzyć... NIE POLECAM wizyt w tym miejscu ponieważ może się to tak skończyć jak w moim przypadku -zmarnowanymi pieniędzmi oraz niepotrzebnymi nerwami...

@Ded

Kto normalny w czasie zagrożenia epidemiologicznego chodzi dorabiac klucze...

@Ded

Gdyby zapytała pani o cenę kluczy ludzie tam pracujący informują o cenach sama tam dorabiałam poza tym klucze niepasujące można oddać w ramach reklamacji zwracają pełną gotówkę.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Mister Minit? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

sabinka19905

Nadgodziny są do odbioru nie ma wypłacanych

Wiecie może czy w Mister Minit szukają chętnych na staż?

sabinka19905

Na stażż nie ale do pracy przyjmują

Czak

Good!

Alelipa

W Niemczech ogłosili bankructwo więc wiecie i rozumiecie co będzie w Polsce...

Sabinka19905
@Alelipa

A skąd wiadomo że w Niemczech ogłosili bankructwo w Polsce nie zamierzają zamykać tego sklepu przynajmniej nic o tym nie slyszalam

Nik
@Alelipa

Sprzęt z niemiec trafi do Polski przed tym jak hansy go zezłomują? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Mister Minit - Poznań

• Jak się pracuje w Mister Minit?

Zobacz opinie na temat firmy Mister Minit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mister Minit?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mister Minit?

Kandydaci do pracy w Mister Minit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mister Minit