Opinie o Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. w Oświęcim

Zofia

@Leon, a co chciałbyś wiedzieć na temat pracy w nestorze? Myślę, że warto zadać bardziej szczegółowe pytania - wtedy chętniej ktoś odpowie. Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany w tej firmie? @Ciekawski, jaka reklama? Nie bardzo wiem, o czym mówisz. Wątek dotyczy pracy w firmie nestor z Oświęcimia.

Leon

Tak dobrze się pracuje i dlatego rzadko tu piszecie? Szkoda ludzie szukają info!

Zofia

@Norbi jesteś czynnym obserwatorem tego wątku ze względu na to, że pracujesz w Nestor czy może chciałbyś tu podjąć pracę i poszukujesz konkretnych informacji? Widzę, że firma stawia na rekrutację spontaniczną, wszystkich zainteresowanych pracą w Nestor zapraszam do zapoznania się ze stroną: http://nestorsprings.com/praca/ oraz do dyskusji na temat obecnej sytuacji w tej firmie.

Ciekawski
@Zofia

Przecież to reklama jakiejś innej firmy. Admin tutaj nie sprząta?

Norbi

Zastanawiam się jaki jest powód, że tak rzadko piszecie?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Młodszy specjalista ds. planowania produkcji i zakupów?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Nh

Czy dotyczy to nestor springs? O czym mowicie ? Jakies wskazowki??

Daniel

Czy jesteście przekonani, że nic dobrego o firmie nie można napisać? Idealnych firm nie ma, tak jak i pracowników!!!

Modus Operandi

W skrócie. Osoba dysponująca finansami w tej firmie (czyt. prezes) z gęby Ci wyjmie złotówkę jeśli trafi się tylko ku temu sposobność. Jego ulubione zajęcie na firmie to sankcjonowanie. Na dłużej zatrudnia tylko osoby podatne na terror, które nie mają zastrzeżeń do swoich zarobków, jakie by one nie były. Lubi sobie upodlać, ludzi co już wcześniej zauważyła moja przedmówczyni. Wyhodował sobie całą masę konfidentów, które pod byle pretekstem punktują donosząc na innych. Firma chora - nie mająca nic wspólnego z produkcją z prawdziwego zdarzenia. Zero kontroli jakości (teoretycznie odpowiadają za nią osoby biorące czynny udział w produkcji - więc...) Utrzymanie ruchu to zewnętrzne firmy, które interweniują z całodniowym opóźnieniem, za wszystkie niepowodzenia produkcyjne obwinia się wszystkich tylko nie osoby za to odpowiedzialne i oczywiście po premii, a jak nie to to się zawsze coś innego znajdzie. Wyżej wymienione (usunięte przez administratora) robią tam tylko dobre wrażenie i jeśli nie zapierniczasz za nich to szybko wam koło tyłka zrobią. Narzędzia pracy chyba wypożyczane ze skansenów. Proszę zapytać na rozmowie o zarobki. Najniższa krajowa na konto :D. BHP oczywiście nie istnieje. Można by tak na temat tej firmy jeszcze napisać książkę, ale jaki to ma sens. W skrócie Nestor to kwintesencja drenażu zasobów ludzkich...

art

powiem tak, tomek straszna papla i plotkarz, gada z tobą i smieje się a za chwilę obrobi ci (usunięte przez administratora) najlepiej nic przy nim nie gadać, Grzesiek zupełnie inny powie prosto w oczy co myśli i tak ma być, jeśli chodzi o ludzi to tak samo, u Grzegorza wszyscy są w porządku u tomka dwulicowi, zwijarki ekipa u janka the best, a rafał cwaniaczek, pokety spoko prócz dawida bo chce rządzić i pokazać jaki on jest (usunięte przez administratora) biuro git- ania, beata, olga, dziewczyny zawsze się odezwą i uśmiechną, Przemek i tomek z biura też spoko, zarobki dobre jak chce ci się robic,

byyła

jakiś zwykły skoczek z niego. Nigdzie na dłużej nie zagrzał miejsca. Hmmm ciekawe czemu?

Jos

Zgadzam się z Cycek nie jest normalną rzeczą to co tam się dzieje i nie jest normalne to jak cię traktują umowa zlecenie to u nich standard nowy niby dyrektorek co na niczym się nie zna to jakiś kąmletnie zepsuty gówniarz NIE POLECAM

joy

No tak to firma która zatrudnia tylko na umowę zlecenie a potem kopa następny proszę obicinanie penstji Pan Prezes ma chyba poważne kłopoty ze wszystkim a le dlaczego odbija się to na pracownikach

lol

Byłem na rekrutacji i już mi się nie spodobało chcieliby do sprzatania kogoś po studiach a do handlu no nie wiem po czym jednym słowem wyżej srają niż dupę mają jakaś baaarrrdzzooo chorrrra firma nie polecam

Cycek
@lol

Taka jest (usunięte przez administratora) prawda... Teraz wielce "Dyrektora" przyjeli a w (usunięte przez administratora) dalej leca... Pracowalem tam jakis dluzszy okres ale nigdy bym tam nie wrocil. Jedynie co to zajebista atmosfera tam byla jak Byl jeszcze Krzysztof"Kierownik" od kad odszedl to jest sielanka. Najlepsza atmosfere miala brygada Tomasza"splatarki" Rafala"zwijarki" Bartek, Andzej, Bandi"magazyn" i oczywiscie "linia pocket" Marcin, Milosz i reszta...

korek

niestety nie mam dobrych wieści o tej firmie o każdy grosz musisz się prosić potrącają za byle pierdołe wyzyskują na całego nadgodzin byle ile a na dodatek wszystkich by zatrudniali na umowę zlecenie a potem papa

wdzieczna
@korek

Również nie polecam. Miałam okazje popracować tam parę miesięcy w handlu. Każdy boi się o swój stołek, nie chce wiedzy przekazać i tylko czeka na potknięcie się. Po tym, jak szanowny Pan p..rezes kazał mi myć dywan na kolanach kiedy sam siedział za biurkiem, skończyłam swoją historię z tą firmą. Człowiek po 2 uczelniach wyższych, dziś jestem dyrektorem, a ten buc chciał ze mnie sprzątaczkę zrobić...

zainteresowana

Hej. Tez mysle o zatrudnieniu w tej firmie. Wpisales sie juz na liste pracownikow? Wiesz cos blizej o zarobkach, atmosferze? Gdzies wyczytalam ze sa zadluzeni? Wiesz cos w tym temacie? Pozdrawiam

gulas

podobno szukają ludzi do pracy na hali. Czy może ktoś więcej powiedzieć coś na temat zarobków, atmosfery i jaką kasę można zarobić i jakie są premie, ile dają na początek. Zastanawiam się nad podjęciem pracy u nich...

Zostaw merytoryczną opinię o Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. - Oświęcim

• Jak się pracuje w Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.
1.8/5 Na podstawie 40 ocen.

Nestor Springs Sp. z o.o. Sp. k.