Opinie o Stomil w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stomil. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stomil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil w Sanok

tak

tak - zawsze!

bogdan

GDY NA ŚWIĘTA ŚWIECI SŁOŃCE - CIESZĄ SIĘ ZAJĄCE ! , ALIGATOR JE ZAJADA I Z WYPŁATY WAS OKRADA ! :P :) Wszystkiego najlepszego z okazji świąt wielkanocnych, smacznego jajka , bogatego zajączka życzy: Aligator Polska - NEKLA

ZAJĄC

Jeszcze nie wywiesili po ile "na zajączka" :( - mamy nadzieję ,że deczko więcej niż w poprzednim roku będzie (czyt minimum 250 netto)??? wszak inflacja rośnie, produkty i koszty życia drożeją....

@ZAJĄC

po co dają na święta jak w kwietniu z pensji odbiorą. na legalu w kadrach już od gwiazdki o tym mówią , cały socjal dają pod gruszę ( a i tak od kilku lat nie zmieniają stawki) /, a to co na święta to tylko zaliczka odciągana w następnym miesiącu. w tym roku to nawet nie płacą pod gruszę bo ludzie przyszli z urlopów a pieniędzy jeszcze nie zapłacili. będą płacić z odsetkami? dawno nikt nie kontrolował zakładu? wszystkim aligatorkom wesołych świąt.

kontrola

a np u nas w kontroli jest tylko 1400-1500 netto :( - zależy od miesiąca - praktycznie goła pensja tylko :(:P

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Stomil? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
krasss

@up Zależy gdzie - jak na gumie na "wysokiej starej hali" - to słabo się ogólnie wychodzi , ale np na nowej hali na dziale "berlin" - idzie 2000-2100 netto mieć (3050 brutto) :):P

^^

witam pojawily sie wolne wakaty w aligatorze Nekla niby na pup piszą 2100 brutto ale na rozmowie niby zarobki zależne od akordu??? jak to w końcu jest ile tak na prawdę się zarobi????

jukatan
@^^

zależy gdzie sie trafi , bo ten akord to ogólnie pic na wode taki - tak se oni to wymyślili tylko - jak źle sie trafi to jest 1400 netto, ale jak dobrze to 2000-2100 netto, na montażu zaworków na górze (dział p3-p4)jest 1500-1700 netto dobra fucha dla babeczek - lekka niestresująca, ale 3 zmiany :( , i latem okropnie duszno tam jest

=)

dalszym ciągu czymają osoby z agenicji pracy a dla pracowika co mam umowe zaraz mie bedzie pracy na selekcji. ja sie pytam po ch* ich czymać?

czmyhor

po dwa jaja i po baranku z masła !:P

hi hi

Po dwa jajka na zajaczka...

kocur

PO ILE NA ZAJĄCZKA W TYM ROKU ????!!!!

wur

CZY BĘDZIE WYRÓWNANIE DO OSTATNICH WYPŁAT ????? BO PREMI NIE BYŁO A PRODUKCJI FUL POSZŁO BEZ REKLAMACJI !????

niewiecie

Nie wiem czy wiecie ale stomil/aligator w NEKLI zatrudnia dodatkowe osoby do selekcji zaworów przez AGENCJE PRACY ( I PLACI IM polowe stawki!):P:) Ponadto obcokrajowcy też w nekli sie pojawiają w robocie.....? Co jest!? - czyżby polacy poszli po rozumy do głów i odhciało im sie pracy za 300 euro ?/ miesięcznie pozatym śmieszne jest jak robol zapieprza na wielu ciężkich maszynach , a dostaje tyle co dziewuszka z kontroli przecierająca ramki itp

wezuwiusz

das Fehlen einer entspannten Atmosphäre in der Anlage und niedrige Löhne !!!! u-booty już popłyneły na wyspy :)

zoha

czemu nie było premi w tym miesiącu ?!!!!! (aligator nekla)

kobold

Co jak co wypłaty swoją drogą , ale taka firma jak aligator nekla nigdy nie upadnie , bo wiara robi za 300-350 euro miesięcznie, to dla szwaba zajdlera "kura znosząca złote jaja" - będzie istnieć jeszcze setki lat ! ALE .... prędzej bez remontów to sie to wszystko tam rozleci.

stah

Kurcze jak tak będą płacić w tej nekli w alligatorze , bo obecnie płacą tam jak dzieciaką po 1300-1600zł netto , a tu panie i panowie żonaci dzieciaci (1-2 dziecko) i jak mamy za tyle wyżyć? Mam nadzieje ,że dyrekcja weźmie se to do serca i dorzuci jakieś "wyrównanie" z 400-500zł netto do tej ostatniej wypłaty!? , bo w przeciwnym razie produkcja może ostro pujść w duł :( - i to największa będzie strata dla ZARZĄDU a nie dla roboli :):P

obi

No - fakt - w aligatorze/stomilu w nekli w tym miesiącu ładnie pojehali z wypłatami (w dół) - mam(Y) nadzieje ,że kiedyś wypłaty w tym zakładzie osiągną półapy godne godnego życia..... , bo narazie to stoją w miejscu od ponad 6-ciu lat (ta sama pensja mimo inflacji i podwyżek corocznych, ponadto ceny życia też rosną) więc......? JAK TU ŻYĆ !

LOLO !

Ale nas teraz orżneli na wypłacie ( alligator nekla) - roboty od diabła, maszyn od diabła , a wypłata najniższa od pół roku ! :P! - niższa o 400-500zł niż poprzednie pensje ! Aha... :( - trza zabawe karnawałową opłacić było w hotelu..... :( - no cóż - w takim razie JAKA PŁACA TAKA PRACA !:P pozdr dla wszystkich siedzących w tym syfie w nekli !

mirosław

no np taki "operatorów na aut tokarskie" - 1600 netto a taki "-operatorów na gumie" ... - 1500 netto - trafiłeś ! :) a wypłaty nastawiaczy ale takich z wieloletnim stażem to różnie ale generalnie od 2000 do 3300 netto , ale na początek pewno mniej.... :( - ale tu już trza sie wykazywać

mirek

okej do pracy .ale za ile .za 1500 to niech sami sobie robia.

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil - Sanok

• Jak się pracuje w Stomil?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil?

Stomil