Opinie o Stomil w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stomil. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stomil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil w Sanok

ogcju

@up - racja - proponuje zamiane eksperymentalną : kilku z biura na maszyny a kilku pracowników do biór - ciekawe kto szybciej wymięknie! :) hahaha! :):P - a przy maszynach nawet do 50stopni mamy..... - hihihi

guco

Na hali w aligator nekla coraz cieplej , a biurowi i zarząd oraz bhp-owczyni nic sobie z tego nie robią , już ponad 31 stopni na hali mamy :( - a oni w biurach chłodnych sie pozamykali i nawet do pracownika na hale nie wyjdą , lub szybko i myk do chłodnego biura :) - a co z pracownikami???? mają zdychać przy maszynach?!!!!

nie jestem robotem

@up dokładnie , może wreszcie coś sie ruszy , bo ciągle te same pensje w aligator nekla :( ledwo 1300-1500 netto i hapiemy na maszynach co sił :( - żeby to jeszcze ta nasza praca miała odzwierciedlenie w wypłacie (więcej pracujemy-więcej zarabiamy) a tu nic nie ważne ile sie robi to tyle samo sie zarobi, czyli wniosek jeden- trza przychodzić do roboty, i robić tak aby sie nie narobić ,a nie zarobić , ale coś zarobić wogóle ! - tak po prostu swoje zrobić nie ważne ile , bo i tak nie płacom i tak i w siną dal!

yeti

Niedługo w nekli ruszy sie robota , przybywa zakładów produkcyjnych (ricor , astra) ale to dopiero początek , początek końca hegemoni matex-aligator nekla BO - kolejni inwestorzy już pukają do drzwi nekli! będzie coraz więcej firm , ponad 40ha jest gotowe dla nich ! , także albo podwyżki i to spore w najbliższym czasie , albo...... baju baj aligator traci pracowników , i to dobrze wykwalifikowanych! Ludzi wyuczyliśćie a teraz kopną was .... wiecie gdzie! i będzie pustka na maszynach !

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Stomil? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
sokmil

Opinie o zakładach... - prosze bardzo!: Stomil/aligator nekla to lipa :P: ! jest opinia- jest ! :P::P)

orgietka bhp

oo

kaserring

CZY PANI BHP ZE STOMILU W NEKLI @rockbaby z pewnego portalu dla singli JEST JESZCZE WOLNA !???? :P

obestr

Nom zgadzam sie z powyższym - bardzo nierówno płacą w tym aligatorze nekla :( np. pracownica w kontroli która pracuje bezwysiłkowo, ma 1600 netto , a robol na produkcji tyle samo , a hapie jak osioł ! - gdzie tu logika! - powinni wprowadzić jakąś premie od "ciężkośći wykonywanej pracy" np 400-500zł dodatkowo wszystkim fizycznym na produkcji , a kontrola itp niech se mają 1600 netto kto im broni ! Albo powinni wprowadzić coś takiego @ płaca zależna od stanowiska pracy - i tak. np. pracownicy którzy pracują ciężko mają np 500zł więcej , pracownicy którzy robią na produkcji ale też fizycznie-lżej - mają np 200-300zł dodatkowo, a np kontrola i inne stanowiska biurowo-produkcyjne - płaca bez zmian - tyle i krótko!

skat

Wie ktoś kiedy zostanie zlikwidowany ten akord grupowy na produkcji? Przecież za te wypłaty żyć sie normalnie nie da ?!!!! - ciekawe co by biurowi zrobili jak by tyle co robole dostawali? (na waciki by nie mieli :):)):P Za soboty nadgodziny jak bylim to zapłacili mi 90zł brutto! - śmiech na sali ! - nigdy już nadgodzin w tej firmie , moj koleżanka dostała.... 88,5 brutto za sobote!!!! - ale jaja - toż to kpina! Tak sie zarabia na produkcji!

dasa

W aligatorze w nekli nie dadzą zarobić robolowi choćby nie wiem co !!!! - tam kase bierze kto inny , kupują służbowe auta, modernizują bióra , firma szybko nie upadne, ale to co teraz zostało z dawnego stomilu to już tylko resztki :(, starzy pracownicy jakoś to ciągną , ale gdy odejdą - za kilka lat to będzie krucho, bo młodzi za takie grosze do roboty nie przyjdą (albo rotacja będzie duża i nikt nie zdąży sie nauczyć i już sie zwolni) :(:) Wtedy to oczy zarządowi sie otworzą i albo zaczną normalnie robotniką na produkcji płacić aby godziwie żyć szło (np. zniesienie akordu i wprowadzenie normalnej płacy godzinowej) albo..... zarząd zdejmie ładne fatałaszki i sami zaczną tyrać na maszynach !!! :P:)

julian

Ja robie w kontroli w tej firmie alligator nekla to po paru latach przepracowanych mam 1600, kiedyś nawet dobijałem do 1800zł netto , choć to też tam ta pensja od układów zależy , niektóre osoby mają 1400-1500 netto , a inne 100-200zł więcej.

@julian

julian, to jaki strój obowiązuje i jakie buty? Muszę mieć swoje czy mi dadzą ?

@klaudia00

buty i kitel Ci dadzą . spodnie i koszulka dowolne. chyba że dostaniesz firmową w razie audytu

ormo

holera !!!!!! tych kontrolerów jest już więcej niż pracowników w tym zakładzie - kto na nich zarobi ?!

klaudia00

No niestety nie pytałam. Kontroler jakości.

klaudia00

Witam. Czy ktoś może wie jak się ubrać w pierwszy dzień pracy do ALIGATOR NEKLA? Jakiś strój obowiązuje. Jakie buty?

bareja

ano - alligator nekla to firma nic nie warta , wypłaty od wielu wielu lat stoją tam w miejscu :P ! - to można by rzec firma dla ludzi , którzy : rozwijać sie nie chcą, , są na utrzymaniu np. rodziców , żony itp (którzy to mają większy dochód niż ten w alligatorze w nekli) , nie mają dzieci , bo z tą pensją nie było by ich stać na ich utrzymanie .! albo są po prostu już za starzy aby po odejśćiu gdziekolwiek znaleźć pracę :):( albo....- mają tam pozałatwiane dobrze płatne stanowiska, przez znajomośći rodziny, kontakty itp itd... :P:) - bo uczciwie to w tej firmie niczego człek sie nie dorobi - no niestety realia takie są! 90% ludzi z tej firmy spełnia przynajmniej jedno z 5-ciu powyższych FAKTÓW TAK !!!!! - takie są fakty w tej firmie

kuroskop

pani bhp - jest jeszcze wolna ? czy już znalazła męża przy pomocy internetu? :P

boke

Ano DNO i trzy metry mułu !

ALIGATOR. FIRMA O KTÓREJ ŻAL NAPISAĆ CHOCIAŻ SŁOWO . DNO TOTALNE.

bat

Ta firma (aligator nekla) to ogólny syf i tyle - po prostu "ruski cyrk" - a od niedawna ukraiński raczej... :) , bo ukraińców poprzyjmowali ,aby normalnym robolom nie dać podwyżek !!!! - kpina! A teraz łikend majowy nam popsuli (1 i 3 maja do roboty na nocke, a 2 maja na rano i popołudnie :P) ale jaja !

=)
@bat

ukraińskcy pewnie na zleceniówce wiec firma sobie zarobi a co do podwyżek to jak nie podwyszą minimale to nie ma co liczyc. kolejna sprawa karkti o premie nagrodawa ktora i wpadłam w reke to kazdy powinie ciś weduk tej kartki dostac ale za ch* nikt nie dostanie nie czarujmy to jest stomil

rajoc

@up Racja - niech najpierw porządek w zakładzie zaprowadzi! np. -duchota wszędzie , okna i okna w dachu pozamykane ! -wszędzie brudno , śmierdzi, -nic nie robi w celu ograniczenia hałasu -brak napojów chlodzących np. zimny sok (a na halach latem do 38stopni , przy maszynach jeszcze cieplej - już teraz na hali jest ponad 27 stopni !!!!!! a gdzie tu latem!?) -ona nawet przepisów bhp nie przestrzega !!!??? (niby awansowała ze zwykłego robola na produkcji na inspektora bhp , a sama paraduje w miniówie i szpilkach po chali , licząc na to ,że jakiś facet się nią zainteresuje !:P) i ona męża szuka ?! :) śmieszni nie bądźcie

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil - Sanok

• Jak się pracuje w Stomil?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil?

Stomil