Opinie o Bank Nowy BFG S.A. w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bank Nowy BFG S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bank Nowy BFG S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Nowy BFG S.A. w Sanok

klientka

do pracowników Banku.Ja tam nie wiem jakie macie między sobą dylematy ,ale dziś nie ma lekko,trzeba pracować i uśmiechać się do klientów ,a nie strzelać focha,proponuję założyć własną działalność i wtedy zobaczycie jak praca wygląda o własnym biznesie myśli się 24 na dobę ,a nie ściągacie pantofelki i do domu ,a kasa na koncie i tak jest.Co do robienie przelewów to osobiście nie znam lepszego i bardziej zabezpieczonego Banku ..Tyle w Temacie .życzę szczęśliwego Nowe Roku 2020 dla wszystkich pracowników jak i klientów.

aaa

Likwidacja placówki w Lublinie do lutego 2020r. Nic dziwnego bo i tak nikt nie przychodził

Alka

Tak to jest , najpierw bank pozbywa się pracowników a później zatrudnia . A my pracujemy już kilka lat bez podwyżek za marne grosze. Na pewno nie będzie miła atmosfera -prędzej czy później nie wytrzyma psychicznie . Po za tym takie osoby to nie pewni pracownicy . Dziwię się pracodawcy takiej decyzji. Zdradliwych i fałszywych osób nie potrzebujemy. Welcome to hell.

Novy
@Alka

Ale, że o co Wam chodzi?

Com back
@Alka

Wstyd i tyle na ten temat .

Black
@Novy

Jak idzie lizusostwo ? Na kogo teraz będziemy nadawać?Może kogoś podkablujemy ?

Prezes
@Alka

Zniesławienie to przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego...pamiętaj, że w necie nie jesteś anonimowy!

Prezes
@Alka

Poza tym radzę odłożyć internet i wziąć słownik ortograficzny niepewnie pisząca osobo! ????

Miś
@Alka

Zatrudnia się nowych bo starzy za dużo mają foch w nosie i nie szanują klienta. A tu tylko o dobro klienta chodzi, bo cytujac: " klient - nasz Pan" Ogarnijcie się ludzie i zastanówcie czy chcecie pracować czy liczycie na kasę za Free? Nowy zarząd nierobow nie potrzebuje...

Halina
@Alka

Czyli na zebraniu przedstawicieli sprawa braku podwyżek nie była poruszana i nic się nie zmieniło, czy dobrze zrozumiałam? Pytam, bo jest możliwość aplikować do pracy przez stronę PBS i warto wiedzieć, co pracownicy sądzą o wysokości zarobków: https://www.pbsbank.pl/o-banku/karieraa/chcesz-z-nami-pracowac

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w PBS Bank?

Ivan

Całe nie denerwuj się

Rozmowę kwalifikacyjną w Bank Nowy BFG S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Młodszy Inspektor Działu Rozwoju Rachunków?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
jacek

Czy ktoś może nam wyjaśnić co oznacza, że bank wyzerował kapitał podstawowy? (usunięte przez administratora) Czy taki bank może działać?

Żabcia

Jakiś czas temu pewien pracownik wysłał maila do całej załogi. Pisał, że czuje się dzieckiem banku i chce pracować nad jego przyszłością. Piękny, motywujący mail. Ciekawe, czy coś się zmieniło.

@Żabcia

Możesz napisać coś więcej o wiadomości, którą otrzymałeś od osoby, która pracowała w tym banku? Wychodzi na to, że osoba ta bardzo zaangażowała się w rozwój tej działalności. Ciekawe, czy pracujesz jeszcze w PBS Bank.

ZP

Zebranie Przedstawicieli za nami ; merytoryczne i z klasą ; można ?

Obserwator
@ZP

Merytoryczne i z klasą ZP to były kiedyś. Spójrzcie na frekwencję: obecnych 44 delegatów, z czego przeważająca większość to pracownicy. Czy pracownik jako delegat może być obiektywny i zadawać pytania bez późniejszych konsekwencji? Sami sobie odpowiedzcie...

anna
@ZP

A troche wiecej w tym temacie moze? co ta merytoryka i klasa dała?

@anna

Czy to zebranie zmieniło coś dla pracowników i wpłynęło na ich sytuacje zawodową? Mam na myśli podwyżki lub inne benefity. Ja też chętnie dowiedziałbym się więcej na ten temat. Daj znać jeśli się czegoś dowiesz.

@Paweł

Podwyżki? Za co? Za siedzenie i nic nierobienie?? Haha (usunięte przez administratora) wszystkich z roboty i zamknąć ten gowniany bank!! Ale to tylko moja własna opinia heh

Uważasz, że obecnym pracownikom banku PBS Bank nie należą się podwyżki? Na pewno Twoja opinia nie wzięła się znikąd, dlatego, proszę, abyś ją uzasadnił. Chcę dobrze zrozumieć Twoje stanowisko w tej sprawie.

Najgorszy bank w pl (usunięte przez administratora) dublują przelewy co prawda później je zwracają ale do czasu odzyskania nie można fizycznie użyć swoich pieniędzy. A jeżeli przelew został wykonany w innej walucie to dublują i pobierają ten wyższy o kilka groszy dubel masakra (usunięte przez administratora)

Nie ma gorszego banku

ppp

Dobrze nie jest. Kiedyś praca w tym banku była powodem do dumy. Teraz człowiek wstydzi się powiedzieć, gdzie pracuje. No ale są tacy, którym się podoba. W końcu jak ktoś przyjeżdża tu ze świata ratować bank, a znajduje miłość, to niezależnie od wszystkiego może być zadowolony. A zawistnicy zawsze będą patrzeć krzywo na szczęście innych.

Realista

Żenujące!!!jak patetycznie osoby które własnie podejmowały te"Złe decyzje"teraz podszywają się pod "byłych klientów" Nie sądzę żeby klienci tu tak aktywnie wypisywali....Sumienie daje znać o sobie...?...Moze czas z honorem przyznac sie do winy i nie uprawiać tego blamażu po mieście i oklolicach..O odszkodowanie to proponuję aby serwilistyczne osoby do siebie samych zaadresowały...

xxx
@Realista

Jakie to szczęście że teraz jest tak dobrze. Nikt nie rozstaje się ze starymi pracownikami strasząc ich dyscyplinarką. Sprzedajemy same dobre kredyty. Klienci są zadowoleni. Nie tracimy ich, a wręcz przeciwnie, wciąż pozyskujemy nowych. Nikt nie promuje swoich krewnych czy znajomych. Otwieramy nowe placówki. Ludzie nie boją się o swoje miejsca pracy. A pani prezes w czasach poprzedniego zarządu nie odpowiadała za ryzyko.

Wierny
@xxx

Pracodawca nie zwalnia pracownika jeżeli nie ma ku temu przesłanek. Wszystkie negatywne wpisy piszą osoby które za poprzedniego składu Zarządu wiodły sielskie życie mieli wszytko pieniądze imprezy, uznanie w oczach pracodawcy( poprzednika). Pewnego dnia przyszły zmiany i osoby które do niedawna były perłami po jakimś czasie okazały się perłami z dziurka .......jak same zreszta o tym wiedza ....... . I wiecie o czy pisze...... wiec dajcie już spokój tym którzy nadal walczą o tą instytucje Oni walczą nie tylko o siebie ale I o Tych pracowników dla których PBS jest miejscem pracy i nie wyobrażają sobie żeby doszło do najgorszego scenariusza w którym utracili by swoje miejsca pracy. Jeżeli faktycznie osoby tu piszące nic nie maja sobie do zarzucenia są krystaliczne to mogą o swoje dobre imię powalczyć przed innym organem sprawiedliwości . A jeżeli maja na sumieniu nie jeden grzech ciężki to niech zamilkną na zawsze. Dajcie pracować !!! tu jest potencjał tu są zgrane zespoły tu warto być tu jest ciężka praca ale ona jedna ludzi daje poczucie spełnienia i satysfakcję małymi krokami odbudujemy to co przez opieszałość i chęć wzbogacenia zostało utracone . Wszystkim frustratom życzę spojrzenia mimo wszystko na pozytywna sferę tej całej sytuacji jeżeli już tu nie pracujecie to przestańcie szkalować i pisać herezje bo nie ma Was już z Nami . Urażona duma i honor bolą ale teraz przyszedł czas na zrobienie rachunku sumienia i spowiedź a w konsekwencji.

Obserwator
@Wierny

Twój nick zdaje się potwierdzać stare powiedzenie: mierny, bierny, ale wierny. Zgadzam się, że jeśli ktoś nie sprawdza się w pracy, nie realizuje swoich zadań, jak najbardziej może, a nawet powinien zostać zwolniony. Tylko, że w przypadku PBS-u zwolniona została większość kadry zarządzającej i były to osoby osiągające niezłe wyniki i bardzo zaangażowane w swoją pracę. Tym, którzy zdecydowali się pójść do sądu bank od razu zaproponował ugodę, czyli jednak wiedzieli, że sprawę przegrają, bo zarzuty są absurdalne, a kolejną sprawę przegrali. Czyżbyś wierny pracowniku nie był w posiadaniu takich informacji? Domyślam się, że tak może być, gdyż zarząd niewygodne dla siebie, ale prawdziwe informacje skrupulatnie przed Wami ukrywa. Wystarczy spojrzeć na wyniki ekonomiczne - raport jest ogólnie dostępny, choć bieżące wyniki nie są umieszczane na stronie, ale przecież nie bardzo jest się czym chwalić. I prześledź sobie wyniki historyczne. Za poprzedników nigdy nie było takiej straty. Jeśli poza tym, że jesteś wierny, jeszcze jesteś trochę myślący - sam wyciągnij wnioski.

Z niejednego pieca się chleb j
@Obserwator

zastanów sie co piszesz ....popatrz lepiej w bilans!!.strata to wynik z lat ubiegłych czyt.stare niby takie trafne decyzje w ktore byly umymłane wszystkie te paciotki ktore tu teraz wypisuja brednie i ktore przez to wlasnie juz nie pracują!treraz szkoda tych pieniedzy co nie? Co bralo sie ..... ?właśnie!za co!.?!...jak latwo do tlustych kont sie przyzwyczaic...a teraz jak żyć .... ? Żyjcie i dajcie żyć innym!

Nie zjednego pieca chleb się j
@Obserwator

zastanów sie co piszesz ....jak tak patrzysz na wynik fin.to dobrze patrz w bilans!!...(ale no wlasnie jak? przypomnijmy krawcowe, szoferzy, pielegniarki , agroturyski stanowiły kwiat )Strata to wynik z lat ubiegłych czyt.stare niby takie trafne decyzje w ktore byly umymłane wszystkie te paciotki które tu teraz wypisują takie brednie i ktore przez to wlasnie też juz nie pracują! To jest to wlasnie smród rozgrzebanego g....na jeszcze za tamtych takich "dobrych czasów"(dla kogo byly dobre to były).Dla tych co nie były to dalej nie są bo muszą teraz sprzatac stajenkę jak w"Syzyfowych pracach" i ponosic konsekwencje wcześniejszego folwarku. Mało jeszcze.....?co jeszcze w zamiarach...?satysfakcja .....zadowolenie.....z czego? Ze chcecie pozbawic ludzi pracy którzy chca pracować...?Żyjcie i dajcie żyć innym!

Xxxxxxx
@Obserwator

NO i mam Cię wybitna kadro zarządzająca starego Zarządu jak byś był taki wybitny to nadal byś pracował. Wnioski same się nasuwają mierny. Faktycznie straty nie było ale jad trupi wylewał się z szaf . A i wnioski zostały wyciągnięte ......,. Szkoda śliny .....

Przemyślenia
@Z niejednego pieca się chleb j

Wiedziałeś i nie reagowałeś to jesteś tak samo odpowiedzialny!!! No i czy twoje pociotki nie żyły za tamtego zarządu jak pączki w maśle bo mam wrażenie, że tak i mało tego mogły mieć wpływ na to co się działo i czym w końcu zaskutkowało. Tak więc daruj sobie i nie wypisuj głupot jak to co niektórzy walczą o dobro innych a nie swoje i no właśnie pociotków, których jak się okazuje jest obecnie sporo

Pozwolę sobie podsumować poniższe wpisy: trzeci rok wmawia się pracownikom, że trwa misja ratowania banku a wszystko co złe to poprzednicy. W efekcie mamy sytuację, w której nikt już chyba nie wierzy w te słowa. Konflikty z pracownikami, głupie decyzje kadrowe (oddział Sanok to popisowy model tego, jak zepsuć wszystko co się da, choć osoba wiceprezesa od sprzedaży też jest w czołówce rankingu), głupie awanse (czy naprawdę trzeba promować swoich gdy inne osoby tracą pracę?). To doprowadziło do tego, że klienci odchodzą masowo, a po mieście idzie fama o zamykaniu banku. Szkoda, bo przekreśla się lata tradycji. I nie piszcie mi tu o winie poprzedników, bo obecni decydenci w dawnych czasach też byli blisko podejmowanych decyzji (księgowość, ryzyko, dział prawny itp).

Miki

Byłem klientem i ogólnie nie polecam. Mam jednak pytanie do lepiej zorientowanych. Czy w przypadku upadku banku lub jego likwidacji klienci / udziałowcy mogą wystąpić o odszkodowanie do członków zarządu lub rady nadzorczej? Na przykład za złe decyzje albo brak nadzoru? Kilka osób mnie o to pytało i nie byłem pewny odpowiedzi.

EBR
@Miki

Tak oczywiscie tak jak w każdej spółce ..mozna wystapic z roszczeniami za niewłasciwe decyzje ktore doprowadziły do strat, pomocny tu moze byc raport KNF z kontroli banku na wskutek czego został odwołany poprzedni zarząd. Czy to stanowisko podzieli sąd to juz inna sprawa..dlatego lepiej jest jeśli to idzie przez prokurature zawiadamienie składa nowy zarząd po zrobienie "audytu" /aby nie brać na siebie zaszlości/ lub udziałowcy.

Realista
@Miki

Żenujące!!!jak patetycznie osoby które własnie podejmowaly te ww."Złe decyzje"teraz podszywają się pod "byłych klientów" Nie sądzę żeby klienci tu tak aktywnie wypisywali....Sumienie daje znać o sobie...?...Moze czas z honorem przyznac sie do winy i nie uprawiać tego blamażu po mieście i oklolicach..O odszkodowanie to proponuję aby serwilistyczne osoby do siebie samych zaadresowały...

Ciekawski

Proszę o odpowiedź na pytanie, czy dwa poprzednie usunięte przez administratora wpisy, w jakikolwiek sposób były niezgodne z regulaminem tego portalu? Nie były ani wulgarne, ani obraźliwe, nie padło w nich również niczyje nazwisko czy choćby imię. Dziwnym trafem usuwane są naprawdę merytoryczne wpisy, które bardzo trafnie opisują sytuację w PBS. Do tej pory nie zostały usunięte chamskie wpisy umieszczone w ub.r. dotyczące spotkania kilku osób z byłym prezesem, wylewające na te osoby wiadro pomyj i wg administratorów to jest w porządku. Czy naprawdę za pieniądze można wszystko? Czy o to wam chodzi w działalności tego portalu? Ci, którym naprawdę leży na sercu dobro banku i tak wiedzą, jaka jest jego sytuacja i nie mówię teraz o członkach obecnego zarządu... Najprawdopodobniej tutaj też jest mowa o PBS: https://www.rp.pl/Banki/304299892-Kto-wesprze--bank-spoldzielczy.html. Ps. Ciekawe, po jakim czasie ten post zostanie usunięty.

m
@Ciekawski

Bardzo dobry post. Popieram w 100%. Tak jak ostatni mail odchodzącego pracownika. A osoby kierujące bankiem? Bez komentarza.

Granica
@Ciekawski

Prtscreen zrobiony. Będzie można wrzucić w sieć jak gowork obchodzi się z opiniami o pracodawcy.

@Granica

Jestem za ???? Też mam kilka screenów z usuniętymi postami

romuald

To trzeba mieć odrobinę honoru.

Nick Dick

Zaprawdę powiadam wam - dzień (usunięte przez administratora) w PBS dniem straconym...!

Nie polecam pracy w tym banku. Nie ma nacisków sprzedażowych żadnych, co jest ewenementem na skalę całego rynku, ale atmosfera jest fatalna. Nikt nie wie co będzie dalej. Dyrektorzy nie wiedzą co mówić swoim pracownikom. Klienci odchodzą. Większość szuka pracy.

Niestety

Wypadałoby puścić do PBS kilka wnioskow o zwrot prowizji bankowej z tytułu udzielonego kredytu. Maja świetny wynik finansowy więc im nie zaszkodzi.

Klient

W żadnym banku nie spotkałam się z tak niemiłą obsługą jak w oddziale PBS Lesko. Kobieta zajmująca się bankowością elektroniczną jest opryskliwa i sarkastyczna. Jest to nie do zaakceptowania, że taka osoba nie została zwolniona. Sam bank w Sanoku również nie ma się czym poszczycić. Ogromny problem dostać kopię umowy kredytowej od ręki, dopiero po ‚przyciśnięciu’ i kwaśną miną Pani za biurkiem udało się tą prostą sprawę załatwić.

Nick Cave
@Klient

Spokojnie, już nie długo nie będzie miał Pan Klient takich problemów... czarna chmura już wisi nad tym pseudobankiem.

@

Sypie się ten "wielki" bank co? ;-) Gratulacje z okazji podejmowania trafnych decyzji! :-)

Rozum
@@

Pisze ten kto ma na sumieniu nie jeden wypuszczony bubel.... sumienie ruszyło !

Ciekawski

(usunięte przez administratora). Tak więc pytam, jak przebiega inspekcja KNF w banku? Czy prawdą są krążące po mieście pogłoski o planowanych zwolnieniach pracowników i likwidacji placówek? Bo że akcja kredytowa wstrzymana, to już wiadomo nie tylko z nieoficjalnych przecieków. Może ktoś z tych, którzy wcześniej bronili tak zaciekle działań obecnego zarządu teraz się wypowie? Czekamy na jakieś informacje.

Moni
@Ciekawski

Głupoty piszesz. Zarząd daje rade! Sprzedaż śmiga aż miło, zyski są, pracownicy zadowoleni. Rafael, uratowales nas! Jesteś wielki. To nieprawda co o tobie mówią.

Sarkazm
@Moni

No to pojechane????

Wojtek
@Sarkazm

(usunięte przez administratora) bardzo sobie chwali

Sarkazm
@Wojtek

Właśnie min. o takie i tym podobne sytuacje mi chodziło pisząc, że zostało pojechane po całości xd

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Nowy BFG S.A. - Sanok

• Jak się pracuje w Bank Nowy BFG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Nowy BFG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Nowy BFG S.A.?

Bank Nowy BFG S.A.
1.9/5 Na podstawie 333 ocen.

Bank Nowy BFG S.A.