Opinie o Bank Nowy BFG S.A. w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bank Nowy BFG S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bank Nowy BFG S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Nowy BFG S.A. w Sanok

Kolega

Koleżanki i Koledzy głowa do góry, na Banku świat się nie kończy, przekonali się o tym pracownicy, którzy zostali zwolnieni albo sami się zwolnili. Dacie radę wystarczy wierzyć w siebie. Najważniejsze żebyśmy się szanowali, pracujemy lub pracowaliśmy ze sobą przecież tyle lat. Powodzenia.

związki

czy donosiciele też zapisują się do związków? bez jaj! Brak honoru!

związki

A ja mam takie o to pytanie, a mianowicie czy donosiciele i (usunięte przez administratora) też się teraz zapisali do związków? hmm..Ja bym po prostu nie przyjął tych ludzi, sorry!

Za późno

Tak się kończy pompowanie wyników. Mam nadzieję, że sprawą działania na szkodę spółdzielni zajmą się odpowiednie służby i to zarówno będzie dotyczyło obydwu zarządów jak i pracowników biorących udział bądź mających wiedzę o nielegalnych działaniach. No i jeszcze tych z 2018 roku rekrutujących delegatów ;) wiemy o kogo i o co chodzi no nie:) Dostaliście swoich i co??????????????

Rozmowę kwalifikacyjną w Bank Nowy BFG S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Młodszy Inspektor Działu Rozwoju Rachunków?

Klient

Bardzo rozsądna i wyważona wypowiedź. Ja również jestem klientem tego banku i póki co nie zamierzam zrywać umowy! Pozdrawiam wszystkich.

Look7

Jestem klientem tego banku. Teraz się dowiaduję, że mają jakieś kłopoty. Uciekać, czy jeszcze zostać ?

@Look7

Niech pan zostanie :) przejmuje ich bank bfg. Będzie bezpieczniej niż w innych bankach

@Look7

Masz do 100 000 euro w przeliczeniu to nie masz się co martwić i tak są gwarantowane . Panika tylko sprawi że pozrywają długoterminowe lokaty bez odsetek i bank rozwiąże część utworzonych na ten cel rezerw i strata się coś tam pomniejszy . Już ustawiła się kolejka chętnych wykupić sieć istniejących placówek .Czyli najwyżej zmieni się własciciel i dalej będzie funkcjonował pod inną nazwą i kierownictwem .

Jozio

Bardzo mi przykro, byłem jednym z was pracowaliśmy razem, miałem ogromne nadzieję że zarządowi uda się program naprawczy, podeszłam z banku kiedy zwolnił mnie dyrektor oddziału, na początku miałem żal do niego ale dziś jestem zadowolony po paru miesiącach bezrobocia dostałem pracę w innym banku społdzielczym ale dalej uważam że to efekt działania starego zarządu, błędy w podejmowaniu decyzji kredytowych fatalny stan portfela kredytowego pogrążyły bank, i na nic nie zdały się próby jego naprawy..brak stosownego kapitału zrobiły swoje..szkoda pracowników i klientów którzy nam zaufali..mam tylko nadzieję że stary zarząd poniesie za to odpowiedzialność.

Ivenhoe
@Jozio

podeszłam z banku kiedy zwolnił mnie dyrektor - zdecyduj się Józio, czy Ty jesteś On czy Ona ...

jozio
@Ivenhoe

To literówki czasem sie zdarzaja za co co góry przeproszam JESTEM ON :) ale chetnie sie umówie jak jestes atrakcyjna szatynką :)

A to?

A to nie przy starym zarządzie p. Monika była dyrektorem departamentu ryzyka kredytowego?

@A to?

Tak, była dyrektorem Departamentu Ryzyk i Analiz przez kilka lat

Niestety

Teraz trzeba szybko iść składać wniosek o zwrot prowizji z tytułu spłaconego wcześniej kredytu. Póki ktoś, BFG, jeszcze nad tym czuwa.

A gdzie tam?

Nawet ich chyba nie wpuścili. Jak w "Historiach miłosnych" po prostu podziękowali i powoedzilei, że to już. Już koniec. Więcej nie będą potrzebni.

Jack

Powinen wrócić stary zarząd i wszystko wróciłoby do normy. Wybrali takich co nie mieli pojęcia o zarządzaniu. Wszystko co było uważali że było złe nawet ludzie. Zniszczyli bank który ma prawie 150 lat i był 3 A może nawet 2 bankiem spółdzielczym w Polsce.

Rafał
@Jack

Święte słowa...

@Jack

Ciekawa hipoteza może warto pomyśleć chwilkę zanim (usunięte przez administratora) się pisze, nie wydaje Ci się że to pokłosie tego co zrobił bankiem stary zarząd?

kamil

taki bank który bankrutuje powinien sie zabezpieczać i pieniądze wypłacac tym co potrzebują, polecam sie przenieść do banku santander :)

Szewczyk Dratewka

Gdzie komentarz rzecznika prasowego PBS? Ciekawe czy niektórzy wciąż będą zakłamywać rzeczywistość jak to robili przez ostatnie 3 lata zwalając winę na wszystkich tylko nie na siebie? Czy będą tak bezczelni? Teraz to nawet w ich wiosce nikt im nie uwierzy. Dziękujemy drogie panie za zniszczenie wszystkiego.

Otto

Tak słyszałem że pilnie szukają Stażystów do pakowania :-)

Otto

Tak słyszałem że szukają pilnie Stażystów do pakowania :-)

Wiecie czy w PBS Bank szukają chętnych na staż?

Otto

Słyszałem że potrzebują pilnie Stażystów do pakowania :-)

Snow33

Najlepszy bank :D

Klient

Co teraz ?? Moze jakieś wyjaśnienie?? A nie z dnia na dzień zostajemy bez gotówki?? Jak teraz funkcjonować do wtorku? Naprawdę?

Andzika

Nie poinformowano mnie o restrukturyzacji banku to skandal!!!

i po temacie

.......... I po temacie?

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Nowy BFG S.A. - Sanok

• Jak się pracuje w Bank Nowy BFG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Nowy BFG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Nowy BFG S.A.?

Bank Nowy BFG S.A.
1.9/5 Na podstawie 333 ocen.

Bank Nowy BFG S.A.