Opinie o Bank Nowy BFG S.A. w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bank Nowy BFG S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bank Nowy BFG S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Nowy BFG S.A. w Sanok

Gosia Nowy wpis

Nie wiecie czasem ile doświadczenia potrzeba by przyjąć się jako Specjalista ds. IT? kiedyś w ogłoszeniu nie zostało to zbytnio doprecyzowane a po opisie wiem, że potrzebny był mid / regular. Czy na stanowiska juniorskie także możliwe są przyjęcia?

kandydat Nowy wpis

Hej mam pytanie, jak wygląda teraz atmosfera w banku między działami? Orientuje się ktoś jakie są zarobki młodszego inspektora działu reklamacji i administracji rachunkami? Jak wyglada relacja między przełożonym a pracownikiem?

A co wiecie o posadzie Specjalista ds. IT (ds. sieci)? Jest tu ktoś, kto zna szczegóły tek pracy? Ja chętnie dowiem się, jak wygląda wdrożenie? Znaczy, jakie są szkolenia, kursy i ile przyuczenie trwa dla świeżaka??

metrios Nowy wpis

Ostatni występ czyli zmuszanie do wypełniania oświadczenia o których bank wszystko wie łącznie z moimi danymi z dowodu osobistego i skąd mam dochody i na co wydaję pieniądze przechodzi ludzkie pojęcie! Bank ma wszystko na bieżąco ale utrudnia życie ostatnim klientom, którzy jeszcze nie odeszli po wprowadzeniu nowego oprogramowania. Wykończono PBS, a Nowy jako następca ŻAŁOSNY!

Rozmowę kwalifikacyjną w Bank Nowy BFG S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Młodszy Inspektor Działu Rozwoju Rachunków?
Klient

Ten bank to naprawde nie interesuje się ludzmi dzięki którym istnieje obsługa koszmarna stoisz w kolejce godzinę podchodzisz do okienka i przed nosem ci zamykają i nawet nie możesz się nic zapytać bo wielka pani mówi że stanowisko nieczynne brak słów delikatnie mówiąc

@Klient

A nie pomyślałeś może Szanowny Kliencie że ta „wielka pani” właśnie wstaje po 4 godzinach ciągłej obsługi i idzie np. do toalety albo na przerwę śniadaniową którą powinna mieć już godzinę temu ? No na pewno nie pomyślałeś bo przecież czekałeś godzinę i obowiązkiem „wielkiej pani” było to żeby Cię obsłużyć … SŁABO

Paulina

A ja widziałam, że jakiś czas temu firma rekrutowała pracownika na stanowisko Specjalista ds. IT (ds. sieci) i mieli ogłoszenie w necie, a właśnie mnie ciekawi praca generalnie w sektorze IT. Może ktoś mi opowiedzieć, czy to jest praca zmianowa i też w weekendy? Jak to wygląda? I jeśli są te zmiany np. w weekend, to czy wtedy firma płaci więcej za te dni?

Ilona

Interesuje mnie oferta firmy na młodszego specjaliste ds. administracji produktami kredytowymi. Nie podano w niej jednak zarobków, a ja chciałabym się dowiedzieć jakie mniej więcej kwoty są tu realne. Piszą tam o pakiecie szkoleń wdrożeniowych, a długo trwa takie wdrożenie?

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat stonowiska Specjalisty ds Windykacji Detalicznej?

Halina

Szukają teraz Asystentki Sprzedaży do Centrum Bankowości Klienta Strategicznego. Z opisu wynika, że można się zgłaszać mając zarówno mniejsze jak i większe doświadczenie. Tylko jakie są zarobki dla kogoś z tym mniejszym? Kilka lat w sekretariacie :3 Odpiszcie mi, chce wysyłać cv, póki można :)

Fck bank nowy

Jak można tak nisko upaść!?!?!? Jest dno, mól i BGF poniżej.... To co zrobiliście w ostatnich dniach przekracza granice przyzwoitości..... Mnóstwo spraw skomplikowane przez odcięcie ludzi od bankowości elektronicznej..... Życzę szybkiego upadku bo już nic wam nie pozostaje....

Ilona
@Fck bank nowy

A czemu odcięli bankowość elektroniczną?

Zk
@Fck bank nowy

Nie polecam tego banku z Poznania... Mam same problemy z danymi systemowymi, Z jednego konta już zrezygnowałem, teraz kolej na drugie.

Najgorszy bank jaki się spotkałem podejście wobec klienta tragiczne. Robią co chcą usunęli aplikacje bez uprzedniego powiadomienia klienta... Porażka jednym słowem.

Zk
@Tomek

Ten bank, robi - co chce, totalna samowolka ... Nie spotkałem się NIGDY. z takim bałaganem w systemach elektronicznych obsługujących klientów. Po przejęciu klientów przez Bank z Poznania to tylko bałagan i same ograniczenia bez powiadamiania swoich klientów ...

Wanda

Orientujecie się jakie jest wynagrodzenie jako specjalista ds. IT? Ciekawi mnie to stanowisko ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie.

Jak wygląda ścieżka kariery w Bank Nowy BFG S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Marcelina

Jak dobrze nadstawiasz(usunięte przez administratora)i masz fajny (usunięte przez administratora) to zajdziesz przynajmniej na stanowisko dyrektora. Każdy chyba wie o kim mowa. Jeżeli zaczynasz od zera to zapomnij o jakiejś spektakularnej karierze, no chyba że donosisz albo uprawiasz sport w/w.

Krystyna

Nie znalazłam w ostatnich komentarzach odpowiedzi na moje pytanie, więc zapytam i liczę na odpowiedź od Was. czy firma dopłaca do tzw wczasów pod gruszą ? w takich branżach to chyba nie jest coś nadzwyczajnego ?

aa
@Krystyna

Jeżeli jesteś pracownikiem to znasz odpowiedź a jeżeli nie to co cię to obchodzi i tak nie dostaniesz.

Krystyna
@aa

serio tak ciezko komus odpisac jak jest? czy placa za te wczasy czy nie ? ;) wiecej zajeło ci napisanie odpowiedzi ze co to kogos obchodzi ... ?

Majka

Nie dopłaca…

Barbara
@Majka

No cóż, nie można mieć wszystkiego... A na dopłatę za co można tu liczyć lub jakieś inne ewentualne wsparcie?

Elo
@Krystyna

Tak dopłaca ale do tego żebyś sama się zwolnila i to uznaniowo ;)

Szkoda że KNF nie wykazał takiego zainteresowania w sprawie Amber Gold.

Margo

Bankowość elektroniczna tego banku to totalna porażka. Wiele opcji nie działa np zerwanie lokaty (musiałam pisać do banku dopiero odblokowali) teraz z kolei nie mogę zrobić przelewu bo nie wchodzi opcja "typ operacji:".Więc co? Znowu korespondencja z bankiem. To jakaś kpina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten ich system nie jest przygotowany do obsługi klientów. Klientka banku

Damian
@Margo

Ale co, ostatecznie jednak udało się załatwić sprawę?

Ex

Szukamy zainteresowanych pozwem zbiorowym przeciw członkom zarządu dawnego PBS. Mamy już grupę chętnych ale może przeczyta to ktoś, kto sam stracił lub zna kogoś kto stracił pieniądze w wyniku upadku. Obligacje, środki parafii i stowarzyszeń itp. Adres kontaktowy: dwdkc @ gazeta pl

@Ex

Proszę coś więcej napisać. Przeciwko komu ten pozew. Jaka podstawa prawna, jakie ewentualnie koszty.

@Klient

Pozew przeciwko członkom ostatniego zarządu banku, to jest pani Monice K. oraz jej współpracownikom z zarządu. Ostatni wyrok sądu administracyjnego oraz analizy wykonane przez PwC (Dziennik Gazeta Prawna z 17 marca) jednoznacznie wskazują, że restrukturyzacja była konieczna. Podstawą prawną jest ogólna zasada odszkodowawcza, gdyż to działania i zaniechania zarządu doprowadziły do tego, że bank znalazł się na skraju upadłości. Przynajmniej dwie kancelarie (Rzeszów i Warszawa) idą tym tropem. Im więcej poszkodowanych zgłosi się do tego procesu, tym koszt będzie niższy.

@..

Napiszę na podany adres mailowy.

Ooo
@Klient

Ja tez... nie chodzi o pieniądze ale o sprawiedliwosc. Powinni ponieść kare.

@Ooo

Pracowniku i ex.. Tak uczciwie odpowiedzcie sobie na pytania: dlaczego powołali P.Monike na p.o. Prezesa ?dlatego że kondycja Banku była taka swietna czy dlatego że sytuacja bo kontroli KNF była dramatyczna? /tu odsyłam do ich protokołu KNF/, prosze sie zapoznac z informacją dotyczaca uzasadniednia dlaczego Bank PBS został przejety przez BGK. Aktualnie z tego co pisali toczy sie śledztwo w sprawie tak starego Zarządu dotyczącego udzielanych kredytów, jak i nastepnego zarządu kierowanego przez P.Monike, o ewentualnych winach zadecyduje sąd i biegli w tym zakresie wieć może poczekajmy na efekty

@Ewa

Dlaczego powołali Monikę i Agatę? Dlatego że pan Tadeusz tak chciał i tak zrobił? KNF nie zatwierdził na Prezesa pani M. Cały czas była p.o. to chyba o czymś świadczy. A co w zarządzie robił pan Rafalele???? Zarząd był skupiony za zagrywkach personalnych, a nie na pracy na rzecz Banku i klientów.

iii

Dokładnie tak było. Położyli ten bank przez prywatę i kolesiostwo. Marzę o tym aby spotkać panią Monikę gdzieś na ulicy!!!

tede

Zniszczyli ludzi, którzy stali się wrogami w stosunku do pozostałych. Zniszczyli Bank pisząc donosy na to co było, a sami w tym istnieli, funkcjonowali. Tego im nie wybaczę. Powinni ponieść za to karę, kibicuję temu!

@tede

Nie bardzo rozumiem jedziecie na P.Monike i Zarząd ale mam pytanie to skąd oni sie wzieli? W jakiej sytuacji zostali powołani na członków Zarządu ? bo było tak cudownie czy po kontroli KNF? Mowiło sie że Wiceprezes W.B ma zajac miejsce Prezesa i co? Dostał rekomendacje z KNF? To że sie nie udałoo zrealizowac restrukturyzacji Banku i pozyskac dodatkowy kapitał, na regulacje zobowiazań np. wykup obligacji i uruchomienie akcji kredytowej to nie końca wina Zarządu ale tez wpływ na postrzeganie PBS przez rynek. Ale dajmy spoko i poczekajmy na wyniki śledztwa

Arsenal
@Ex

Kierowniczka tego najgorszego banku pani N… panią nazwać nie można jedna wielka porażka

ssd

My dostaliśmy po (usunięte przez administratora) trudno. Ale dzisiaj były zarząd jest tam gdzie być powinien, ktoś wykłada bankowość, ktoś lepi pierogi, brawo! I po co Wam to było?

Izabela
@ssd

Co się stało? Możesz jeszcze raz napisać, bo na Twój wpis jest nałożona cenzura i nie widzę.

Arsenal

Tak racja ten bank to porażka brak parkingu ????????i to już ostatnie miesiące

Taka jedna
@Arsenal

A jak brud gdzie sie da sprzataczka nic nie sprzataja na dodatek derektorzy to zlodzieje nawet dom dziecka stracil pieniadze masakra jakas po prostu I traktuja pracownikow jak smieci I gnoja a kierowniczka to masakra gnoi kazda jedna osobe

Bieszczady

Ten Bank już kwestia czasu Panowie i Panie wiec uwaga radzę wybierać pieniążki maja go zamykać całkowicie obsługa jest żałosna kierownictwo to jedna wielka porażka…

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Nowy BFG S.A. - Sanok

• Jak się pracuje w Bank Nowy BFG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Nowy BFG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Nowy BFG S.A.?

Bank Nowy BFG S.A.
1.9/5 Na podstawie 333 ocen.

Bank Nowy BFG S.A.