Opinie o Bank Nowy BFG S.A. w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bank Nowy BFG S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bank Nowy BFG S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Nowy BFG S.A. w Sanok

Ciiiiiszaaa

Don Vasil pewnie zarządził cisze przedwyborczą...ciiiiiiiiiiii......

Witam, mam pytanie na temat pracy w PBSie w Rzeszowie? jak atmosfera? Nastroje podobnie jak w Sanoku ?

Buum!

W przygotowaniu strona, gdzie będziemy publikować wszystkie donosy, wiecie czyjego autorstwa. Niedługo pojawię się z linkiem.

Wyznawca..... Innej wiary
@Buum!

Czyli biblia mentora . Guru będzie pisał powieść. "Ciemniejsza strona PBS" oby ze wszystkim faktami. Czyli z rodziną "Soprano W" w tle ziomkami innymi nieznani ale adoptowanymi.

Szanowny Panie W.
@Buum!

Co to jest sukces Szanowny Panie byyyyły Prezesie ? Czy ? TO mieć czyste sumienie ....TO zdobyć szacunek inteligentnych ludzi i sympatię nienepotycznych pracowników....TO zasłużyć na uznanie szczerych krytyków i mieć odwagę przyznać sie do zdrady....TO docenić pracę innych chcących naprawić to co ktoś zepsuł....TO pozostawić swiat trochę lepszym choćby przez jedno dobre słowo na Goworku, czy nawet wsparcie w potrzebie.....TO ,że choćby jedno życie oddychało lżej bo Ty żyłes.....TO wlasnie raczej TO oznacza odnieść sukces....A NIE CHEC ZDEPTANIA WIELKICH LUDZI MAŁĄ STóPKĄ....

Marzyciel
@Buum!

Czekamy w boksach startowych tylko ma być wszystko. A nie to co niewygodne usunięte bądź zmodyfikowane przez tworzącego stronę. Czy to będzie wiarygodne? Wątpię raczej tendencyjne i reprezentujące tylko tzw układ LW i rodziny Soprano z kolegami. Myślę że HW będzie się wykazywała bo bajko pisarz z niego doskonały gorzej z realizacją założonych celów.

Imprezowicz

Jak tam samopoczucie wyznawców LW po spotkaniu sekty. Pranie mózgu zrobione...... Woda procentowa smakowała a mentor dobrze wpajal "prawdę o sobie" w korelacji z nowymi faktami o których dowiedzieli się pracownicy PBS i KNF . Myślę, że warto by było przytoczyć parę zdań z tego pisma. Co wy na to.....?

Marionetka
@Imprezowicz

Impreza była? a mnie nie zaprosili. ... Czyli nie wszyscy są godni najwyższego . Szkoda bo słychać było na cały budynek jak wybrańcy arcykapłana się bawili . Szkoda też bym cos zjadł i wypił. A tu posucha a wyznawać trzeba. Chyba muszę wystąpić z tej sekty. Polecam pozostałym wyznawcą.

ROYAL
@Marionetka

Była była impra na całego! No mnie też nie zaprosili... też nie byłem godzien .Szkoda.... piątek miałem wolny a i może by co napił bo STARY stawiał w Royal Palace .Brawa mu tak bili aż do Sali Królestwa Świadków było słychać.

Woźna oddziałowa
@ROYAL

co za herezja! Bili mu brawa Ci co jeszcze nie tak dawno siedząc na stołku krzyczeli , że "chcieliby ujrzeć kres rządów BANDY W..."

DON VASYL
@ROYAL

DON WASYL swój tabor cygański byle gdzie nie zwołuje do hotelu ***** ....W gruncie rzeczy kto bogatemu zabroni...ciekawe czy w sygnet całowali???:* :*:*

TO NIE JA! TO NIE JA!
@DON VASYL

PEWNIE MU NUCILI.. "TO NIE JA BYŁAM EWĄ TO NIE JA SKRADŁAM .....Jestem po to, by kochać mnie!!!!!!! To nie ja byłam Ewą To nie ja skradłam ..... Nie dodawaj mi win To nie ja, to nie ja Nie ja! ... Jestem Ewą A ja ... jestem białą, czystą kartką Pośród Was "

Marionetka
@TO NIE JA! TO NIE JA!

Cóż za twórczość artystyczna tylko bez lini melodycznej, brzmi jakoś słabo. Myślę, że uczestnik pomylił strony. Tutaj rozmawiają poważni ludzie o trudnych sprawach. Spotkanie sekty z częścią artystyczną odbyło się. Myślę że tam by można było odśpiewać cytowany tekst. Owacje były by na stojąco.

Jack
@TO NIE JA! TO NIE JA!

To nie ja..... To on To nie ja.... To starzy, nepotyczni i zdrajcy To nie my.... To oni To nie my.... I to nie Ewa!!!! To chyba tylko Nowy Z.. tak mowi Są czyści jak tabula rasa... PS. Dla niektórych od razu definicja Tabula rasa (łac. „niezapisana tablica”) – w filozofii i psychologii pojęcie mające wyrażać pogląd, że wszelka wiedza pochodzi wyłącznie z DOSWIADCZENIA, a umysł pozbawiony doświadczeń jest „NIEZAPISANY"

Fan. Tom
@Jack

Łał jakie to głębokie słownika nie trzeba wszystko wyjaśnione. Wszyscy popadali z wrażenia. A ta osoba, która to pisała jest jak Bóg wszechmocny. Wszystko wiedzący z takim przekonanie można się zdziwić że ktoś może okazać się mądrzejszy i inteligentniejszy. Trochę pokory bo pycha gubi. Lepiej przyznać się do nie wiedzy niż tkwić w poczuciu wszechwiedzy. Takich ludzi nie ma na kuli ziemskiej.

Rozmowę kwalifikacyjną w Bank Nowy BFG S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Młodszy Inspektor Działu Rozwoju Rachunków?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ula

Widać, że niektórzy nie mogą się pogodzić z wynikami wyborów na grupach w Sanoku. Zarząd odgrodzony od pracowników i udziałowców murem prawników. Nawet obecni pracownicy głosowali przeciw polityce obecnego zarządu. To jasny sygnał, że bank potrzebuje zmian, żeby iść do przodu.

Gryzelda
@Ula

To w dalszym ciągu objawy syndromu sztokholmskiego . Nic takiego nie ma miejsca drodzy Państwo. Leczenie należy natychmiast rozpocząć, żeby wszystkich szarych komórek nie objęła choroba. A co do pracowników którzy głosowali to w " piśmie skierowanym do KNF" jest wszystko napisane jacy to byli pracownicy PBS. To też ci sami którzy uczestniczyli w spotkaniu sekty. Żałosne dajcie już spokój i przestańcie mieszac w głowach to nic nie zmieni. Po zapoznaniu się z pismem nic już nie jest tajemnicą. A co niektórzy bardzo się zdziwili , po przeczytaniu swojego życiorysu. Fascynujący czyż nie?!

DON WASIL

Z całym szacunkiem dla wszystkich tu się udzielających ale zastanawia mnie jedno: dlaczego myślicie ze Stary Zarząd chce dla Was dobrze?? Kiedy dotrze do Was ze jedyne czego chcą to zamieść pod dywan wszystkie sprawy których nie zdążyli posprzątać. G*wno ich obchodzi dobro Wasze czy tej instytucji, chodzi im tylko o to. Nie trzeba być ekspertem żeby się w tym zorientować bo to widać gołym okiem. I tylko Wam współczuje ze ciagle myślicie ze te marionetki sterowne przez LW będą robiły cos dla pracowników. Sorry ale nie zrozumiem jak można byc tak zaślepionym.

Klientka
@Marta

Czas skończyć z patologia, która miała miejsce za Starego Zarządu. Uważam, że trzeba zaufać nowej Pani Prezes to bardzo inteligentna i mądra osoba. Ona nie krzyczy ani nie snuje wizji bez pokrycia ciężko pracuje w zaciszu swojego gabinetu . Docencie to drodzy Państwo.

Bim bam
@Klientka

Pobudka! 2 lata już nie ma "starego zarządu"....

Klientka
@Bim bam

I w końcu od dwóch lat jest wszystko zgodnie z zasadami , które obowiązują w każdym Banku. Zanim Nowy Zarząd będzie mógł się pochwalić wynikami musi zapłacić za źle podjęte decyzje poprzedników tzw "stare dobre". I Ci co tak szkalują i piszą niegodziwości pod adresem Pani Prezes wiedzą najlepiej co po sobie zostawili. A teraz nie mogą się pogodzić, że już ich nie ma w nowej rzeczywistości PBS. Ciocia Joasia już nie będzie mogła swoim despotycznym głosiłem przekonywać do chorych i despotycznych racji i nik już jej nie będzie musiał sluchal i przytakiwać. Syndrom sztokholmski można zacząć leczec drodzy Państwo i życzę szybkiego powrotu do zdrowia . Uwierzcie że to co zostało Wam wpojone nie jest prawdą i każdy z was jest wartościowym człowiekiem tylko trzeba w to uwierzyć. Powodzenia

~~niezastraszeni~~
@Bim bam

jak ten czas szybko leci... A pomyśleć.... , że już dwa lata temu bylibyśmy na zielonej trawce( bez mała 600 pracowników) jakby nie Pani Monika!!!!

XYZ
@~~niezastraszeni~~

Prawda wkrótce otworzy oczy tym którzy mają je w dalszym ciągu szeroko zamknięte!!! Oby tylko nie było zapóźno dla tych niespełna 600 osób!!!

Otwarte oczy

Klienci odchodzą na potęgę. Brak reakcji. Sama redukcja kosztów to za mało! Od roku ciągnie się kwestia likwidacji placówek, nikt nie jest w stanie podjąć decyzji. Po dwóch latach!!! nagle zwala się winę na wszystkich dookoła. Tego się najbardziej obawiam bo to jest dosyć podejrzane, szykowanie gruntu? Było się nie pchać na siłę!! Gdyby baba miała wąsy byłaby chłopem....

Marzyciel

A ja marzę o osobie całkiem z zewnątrz, nie dzielącej ludzi na tych z Zarszyna czy Sanoka. O osobie o cechach przywodczych, która nie będzie siedzieć w gabinecie, tylko wyjdzie do ludzi, spróbuje załagodzić wszelkie spory i nieporozumienia. O osobie, która chętnie porozmawia z pracownikiem, tak szczerze. A każdy z pracowników będzie miał czystą kartę i tak normalnie bez forowania, znajomości. Bez wzajemnych oskarżeń, ciągłych ataków. Pomarzyć zawsze można....

kolo

Loś
@kolo

Czekamy na komunikat biura prasowego... mamy rzecznika czy nie? A moze rzecznik zajmuje się innymi rzeczami?

Rzecznik prasowy
@Loś

Nie żartuj, jaki rzecznik? Każdy normalny zarząd już dawno wydałby komunikat do mediów, szczególnie tych lokalnych, żeby uspokoić klientów. A pani prezes jako b. dyr. dep. ryzyk i analiz chyba powinna coś wiedzieć na temat ryzyka utraty reputacji. Chyba, że razem z rzecznikiem nadal są zajęci szukaniem haków na kolejnych pracowników?

Marceli 127

Zastanawia mnie tylko jedno jak ci ludzie mogą patrzeć w lustro, oj makijażu trzeba sporo. Ale niestety władza, niektórzy nawet dla władzy......szok co za ludzie.

prawda

Czytając opisy Marceli 127 muszę stwierdzić że Sebastian jest jednak chory.????

Awaria

I żeby nie była jasność dla tych mniej kumatych - piszę to z sarkazmem i przymrużeniem oka, bo jak was znam to i tak na nich to zwalicie. Winny musi być...

Awaria

A ta awaria to na pewno też wina starego zarządu i tych nienawistników byłych pracowników.

Klient

Wy sie tu klocicie a ja nawet nie wiem czy ten bank jeszcze istnieje.

Patrycja

Czy, ktoś z udzielających się na forum pracowników PBS Bank, mógłby dodać kilka słów o tym pracodawcy? Jakie warunki pracy proponuje, czy są obecnie przeprowadzane rekrutacje do działu kredytów lub na stanowisko kasjera? @Uważny obserwator, piszesz, że zmienił się zarząd. Czy to przyniesie jakieś zmiany dla pracowników? Wasze obiektywne opinie pomagają innym użytkownikom, którzy poszukują pracy

Do Patrycji
@Patrycja

Patrycja, nie jest moją intencją obrażanie kogokolwiek, ale każdy średnio inteligentny czytelnik czytający to forum wyciągnąłby wniosek, że chyba nie dzieje się tam dobrze, skoro ludzie piszą, to co piszą. O zwolnieniach, zakłamaniu, zastraszaniu, beznadziejnej atmosferze w pracy... Ile razy jeszcze będziesz pytać, zamiast wyciągać samodzielne wnioski? Czytanie że zrozumieniem się kłania.

@Patrycja

Pracuje sie dobrze. Nie ma co sie oszukiwac na rynku sanockim cieżko o taką pracę. Do pracy dostalam sie skladajac Cv w odp na ogłoszenie bez rzadnej protekcji.Po prostu teraz podstawą przyjec są kompetencje ,wiedza i chęć do pracy. Chce pracować dalej, ale chec jakiejś zemsty starych zawistnych i nie patrzących na dobro pracujacych jeszcze rzeszy ludzi może to zniweczyć.Co my jesteśmy winni??dlatego jak tu ktos wcześniej sie wypowiadał ze ,,stary,, dobrze traktował ludzi to sie grubo myli!!!prowadzenie takiego sabotażu nawet na stronach goworku, zupelnie nie do tego stworzonym wlasnie obrazuje ich prawdziwą twarz i jak dbali i dbają o dobro ludzi...

Do Pracownika

Jeśli, jak piszesz, dostałaś się do pracy bez "rzadnej" protekcji to gratuluję bankowi takich "kompetentnych i wykształconych" pracowników. Skoro nie pracowałaś ze starym zarządem, a swoje zdanie na ten temat opierasz na opiniach z goworka i na tym, czym was, nowych pracowników karmi aktualny zarząd, to powolutku osiągają swój cel. Ale jak to mówią: Ciemny lud wszystko kupi....

Marceli 127

Nie można krzywdzić ludzi pani Moniko pani prezes ostatni raz piszę, skrzywdziliscie ludzi wyrownajciwe szkody. Miesiąc. Jesteście kanaliami jeżeli tego nie zrobicie!!!! Macie sumienie????

Marceli 127

Niech zarządzik, który skrzydził paru uczciwych ludzi pamieta, że dzisiaj Państwo to już nie ....... i kamieni kupa!!!!! Czeka was sprawiedliwość !!!!!

Marceli 127

Dzisiejszy zarząd to ludzie bez honoru i kompetencji radzę wszystkim uważać!!!!!

do Marceli 127 i całej reszty.
@Marceli 127

Do czego to prowadzi? Pojęcie waszego autorytetu (STARY ZARZĄD )gdzieś utonęło w tysiącach poradników z serii „Jak żyć, żeby było dobrze”. Bardziej szanowany jest szczekot psa, miauczenie kota niż wasze słowa . A szkoda, bo chyba to nie tak miało być. ...W ogóle to jest bardzo intrygująca sprawa. To, że ktoś ma dobry głos, ładny ryj, białe zęby czy dobrze kopie w piłkę, nie oznacza, że jest tak samo dobry w innych dziedzinach! Bardzo często nie jest, gdyż w momencie, kiedy postawił na rozwój jednej umiejętności, zaniedbał w jakimś stopniu inne. Z ogromnym szacunkiem dla tego, co robicie, ale przecież nie możecie być najlepsi w każdej dziedzinie! Dlaczego dajecie miano autorytetów ludziom, którzy są niekompetentni i nie zasługują na to miano? Przecież to bez sensu.To dlaczego to się dzieje z celebrytami, którzy dają porady dotyczące obcych im dziedzin? Dlaczego tłumy słuchają tego, zamiast iść do osoby kompetentnej? Nie wiem. Wiem natomiast, że w dobie fałszywych autorytetów warto restrykcyjnie wybierać źródła informacji, gdyż eksperci bez żadnej wiedzy czają się na każdym kroku.

Marceli 127
@do Marceli 127 i całej reszty.

Proszę sprawdzić rafaela jeżeli chodzi o kompetencje i pozostałych kim byli za poprzedników ha ha ha i tyle w temacie, proszę sprawdzić wyniki finansowe, proszę sprawdzić opinie pracowników z wyjątkiem Beska. Człowieku nie odpuszczę jesteś bez honoru oby do zobaczenia bo pewnie jesteś z obecnej pseudo władzy pbs ha ha ha.....

Marceli 127
@do Marceli 127 i całej reszty.

Ha ha ha dobre.... Na początek napiszę, że to skandal obrażać innych porównując ich do psów i kotów.... Coś strasznego. Drodzy Państwo osoba pisząca przede mną to albo nominat obecnego zarządu, albo świeżo przyjęty znajomy.. Kolego, bądź koleżanko jeżeli piszesz o braku kompetencji to zerknij na swoich mocodawców obecnych żeby nie być gołosłownym rafael ha ha ha iloma osobami zarządzał?????? Skrzywdziliscie ludzi skandal wcześniej czy później odpowiecie za to tym bardziej, że niektórzy byli do cna uczciwi!!!!!! Nie macie wstydu pani moniko, do rafaela nie piszę bo to..... panie tadeuszu przewodniczący rn ma pan jakieś sumienie i wyrzuty????? Niech pan sprawi że znowu zaufamy PBS Bank!!!!! Pan wie co trzeba zrobić, żeby przywrócić sprawiedliwość i Honor PBSu Pieniądze to nie wszystko obecny zarządzie, najgorsze jest to że skrzywdziliscie ludzi na tym nie można budować przyszlosci. Bo jest po was....... PUNISHER

Marceli 127

I ostatnia rzecz. Pani prezes Moniko. K dalej pani jest p.o to taki ciężki egzamin w KNFie???? Czy........ ha ha ha I proszę sprawdzić kompetencje vice Rafael ha ha ha kierował iloma 5 cioma osobami do tej pory???? Ale rafael ha ha ha.... Panie przewodniczący rady nadzorczej (znów świadomie z małej litery) Panie Tadeuszu proszę się nie bać, przecież Pan wie że obecny zarząd to żenada!!!! Odwagi!!!!!! Ludzie Zasłużeni, Ludzie którym zależało na banku, Ludzie do cna uczciwi i oddani zostali skrzywdzeni!!!!! Nie można budować czegokolwiek na takich rzeczach!!!!! PUNISHER!!!!!!,

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Nowy BFG S.A. - Sanok

• Jak się pracuje w Bank Nowy BFG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Nowy BFG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Nowy BFG S.A.?

Bank Nowy BFG S.A.
1.9/5 Na podstawie 333 ocen.

Bank Nowy BFG S.A.