Opinie o Bank Nowy BFG S.A. w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bank Nowy BFG S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bank Nowy BFG S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Nowy BFG S.A. w Sanok

Hhh

Hhhh Moje sugestie dla PBS Bank: Hhhh Lubię atmosferę w PBS Bank za: Hhhh

Woskowy Żołnierz

Znowu strona Banku nie działa. Systemy padły. Pewnie znowu coś przy wyn..... Banku robią albo zabezpieczenia odpi......

@Woskowy Żołnierz

To bardzo często się zdarza.

Prezes
@Woskowy Żołnierz

Konkurencja się nudzi?

Niezadowolona

Gorszego banku w Łańcucie nie ma. Kasjerki maja ruchu straszne... można siedzieć godzinę a i tak można usłyszeć ‚nie mam uprawnień, zawołałam kolezanke’... ale czas na żarty i pogawędki maja cały czas

Mki
@Niezadowolona

Załatw sobie coś w Sanoku. Pod okiem centrali. Zobaczysz co znaczy bank spoldzielczy.

Co aktualnie?

Lista ostatnich artykułów o naszym PBS. Nie ma co. Prasę mamy dobrą. 24.07.2018 Podkarpacki BS miał 15,9 mln zł straty netto w I półroczu - poprawiona 22.06.2018 Postępowanie naprawcze PBS Sanok na razie bez większych efektów 03.04.2018 PBS Sanok miał stratę w ubiegłym roku 28.03.2018 GPW zawiesiła obrót sześcioma seriami obligacji

@Co aktualnie?

No to chyba koniec z nami.. moze ktos nas przejmie?..12 lat pracy poszło w niebyt..poprzedni zarzad wpakował nas na ładna mine..tyle kredytów zle udzielonych..a ten skoro nie radzi sobie z naprawa to RN powinna poszukac bardziej sprawny..to lezy przeciez w interesie wszystkich pracowników...

Ciocia Asia;)
@Co aktualnie?

Miło nam poinformować memy internetowe że Związek Banków Polskich doceniając zaangażowanie i wkład w działanie na rzecz rozwoju bankowości spółdzielczej uhonorował p.o. Prezesa Zarządu Podkarpackiego Banku Spółdzielczego Panią Monikę Medalem im. Mikołaja Kopernika. Medal Mikołaja Kopernika Związku Banków Polskich został ustanowiony jako zaszczytne, honorowe wyróżnienie za wyjątkowe osiągnięcia dla rozwoju i bezpiecznego funkcjonowania polskiej bankowości. Uroczystość wręczenia Medalu nastąpiła 19 września 2018 roku podczas Forum Liderów Banków Spółdzielczych w Warszawie. Pani Prezes gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

@Marek

A rada nadzorcza czym się zajmowała za starego zarządu ?? na niej też spoczywa odpowiedzialność myślę , że większa niż na poprzednim zarządzie

Duti

Masakra to mało powiedziane

Wincenty
@Marek

Trzęsienie ziemi znów apokaliptyczne wizje nadciągnęły ???????????????? człowieku wyjdź ze swojej nory bo nadal świeci słońce. I jakimi nami!!! Znów ciocia Asia szaleje. To ,że ona ma problem z rozkręceniem biznesu to nie nasza sprawa a tak miało być pięknie ???????????? to nie znaczy, że te flustracje ma przelewać na tak dobrze działająca instytucję jakim jest PBS. U nas nadal trzeba sprzątać pajęczyny po starym zarządzenie i jego ziomkach. Ale na złość tym wszystkim co plują i zlożeczą poradzimy sobie. Pani Prezes jest bardzo silną i mądra kobietą ona walczy o ten Bank a prawdziwi pracownicy " a nie podstawieni" dają z siebie wszystko by już więcej nie było kolesiostwa, znajomków i rozdawnictwa. Więc dajce pracować a przepowiednie wygłaszajcie w swoich miejscach pracy jak to macie " cudownie". A i o zmianach kadry również decydujcie u siebie. Pająki już wygonione idą w waszym kierunku. ????????????????????

Anioł ????
@Co aktualnie?

Aktualnie to wszystko zmierza w dobrym kierunku. Trzeba czasu na kremacje trupów które powypadały z szaf po działalności operacyjnej ziomków szefa mafii L.W. . Więc jak piszecie że wszystko trwa długo i działania są mało efektywnie to wszystko ma drugie dno.. niestety . Trupy kremują się długo a zwłaszcza opasłe. Ci co ich upychali w szafach wiedzą o tym najlepiej. Więc niech odejdą i nie wyciągają pochopnych wniosków bo sami się pogrążają. Amen

PBS
@Wincenty

Teraz to jest dopiero kolesiostwo . Długa lista zaczynając od góry do dołu po wielkie powroty byłych pracowników. Przecież szanuje się luzusów i osoby które kablują na innych. Odeszło tyle osób które nie trzymały żadnej strony, osoby doświadczone które były w stanie zrobić wszystko dla PBS, ale dla was liczyła się walka o władzę a nie o Bank.

Aba
@PBS

Dokladnie tak. Pani prezes sciaga kolege meza. Kolega meza sciaga kolezanke. Smiech!

Pułapka
@PBS

Widzę, że jesteś zwiedziony ,że już Cię nie ma w obecnej rzeczywistości cóż takie życie. A co do lizusostwa i kolesiostwa to nikt i nic nie pobije starego układu tam to się działo. Wyznawcy L.W byli wszędzie nikt nie miał prawa się sprzeciwiać a donosicielstwo kwitło. Czyż nie ?! Biznes też się kręcił. Czego efekty mam obecnie. Motto wyznawców daj daj nie odmawiaj....

Rozmowę kwalifikacyjną w Bank Nowy BFG S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Młodszy Inspektor Działu Rozwoju Rachunków?
Patrząc z boku

Coś słabo nasza P.O. wygląda na tym zdjęciu w materiale, o którym piszecie poniżej. Jak na lekach albo po flaszce. Chyba dotarło do niej, że walcząc ze wszystkimi nie zbuduje niczego. A może sama już w to nie wierzy. No bo jak wymagać od kasjerki w Pcimiu Dolnym, żeby przykładała się do pracy, skoro ta sama kasjerka widzi, jak jej pani prezes promuje kolegów swojego męża? Morale w banku sięgnęło dna, przebiło je i puka od dołu.

Ciocia Asia

Pracownicy PBSbanku
@Ciocia Asia

A czy może Pani p.o. prezes pochwalić sie swoimi osiagnieciami i wkładem w rozwój bankowości? My pracownicy widzimy, że rozwija jej sie tylko nienawiść do ludzi oraz rozwija stołki dla swojej rodziny i znajomych. Rozwoju Banku raczej nie widać. Przykre to.

Kopernik
@Pracownicy PBSbanku

A ten medal ile kosztował? A ile takich mial poprzednik? ... Kopernik też był kobietą... podobno ????????????????

Grazyba

Ha, ha, ha!

Grażyna
@Ciocia Asia

A jakie to sukcesy? Konkret. Jeżeli wynik finansowy i liczba zwolnionych konkurentów - szacun! Nok Nieoceniony sukces ! Lider!

@Pracownicy PBSbanku

Ja również bardzo chciałbym poznać uzasadnienie przyznania tej nagrody, o ile w ogóle takowe jest. Jak przeczytałem o wyjątkowych osiągnięciach dla rozwoju polskiej bankowości - ogarnął mnie pusty śmiech. Jakimiż to osiągnięciami może się pochwalić pani p.o.? Nie radzi sobie z zarządzaniem bankiem, ludźmi, unika jak ognia spotkań z klientami, to jest skala mikro, więc w skali makro, czyli osiągnięć w rozwoju polskiej bankowości tym bardziej brak. Poproszę choć jeden konkretny przyklad. Pani prezes lub jej klakierzy - tylko jeden malutki przykład.

anagyl
@Ciocia Asia

Ja również gratuluję. Toż to trzeba mieć bardzo dużo siły, aby tak długo wytrzymać z przedrostkiem p.o. - no chyba że brak ambicji ;-)

Żenada

Patrzę na fb i jestem w szoku, jak widzę lajkujących posta przez niby pokrzywdzonych przez p.o. (wiem,że wiecie, że to mowa o was JD,MA, i inni). Żenada, ale ludzi, którzy mówią jedno, a robią drugie u nas nie brakuje. Sprzedawczyki, donosiciele no i (usunięte przez administratora) zawsze na fali. Pozdrawiam wymienione wyżej.

lol

wyczyściłem dziś konta w pbs-ie sądzę że do końca roku padnie

Fan. Tom
@lol

Wizjonerze jak na razie żadna przepowiednia nie sprawdziła się więc przestań gadać głupoty. Sekta Ci to wmówiła ??? w tym banku pracują ludzie którzy nie dopuszczą do takiego scenariusza. Jesteśmy silna instytucja i nie poddamy się bez walki. Więc szkoda energii na apokaliptyczne wizje.

....
@lol

Święty Michale Archaniele, Książę i Wodzu zastępów anielskich, przybywaj na pomoc ludziom zagrożonym przez moce ciemności.

Biały
@Fan. Tom

Ja też czyszczę konto w PBS...

Pawelek
@Biały

Ja też! Wyniki finansowe mówią same za siebie.

Janek

Sanok to miasto gdzie jest fatalny rynek pracy, bardzo duże bezrobocie a ludzie młodzi wyjeżdżają stad już po szkole podstawowej. Taki PBS czasem to jedyne wyjście na w miarę dobrą pracę!!! Pozdrawiam

Radca
@Janek

Hahaha to jakiś żart, żeby się teraz dobrze zaczepić i awansować w PBS-ie to trzeba być mężem p.o., mężem kuzynki p.o., albo kolegą p.o. lub jej męża. Dziwne, że takich super specjalistów zachodni puszcza do pbs. Ludzie zrozumcie Santander zatrzymał specjalistów, a pseudo specjalistów w ostatnim czasie zatrudnił nowy kolesiowski zarząd PBS SANOK.

Niestety

https://m.bankier.pl/wiadomosc/Banki-spoldzielcze-gotowe-do-konkurowania-z-komercyjnymi-7613428.html Na pewno nie chodzi o nasz PBS. Niestety

ewa
@Niestety

niestety masz racje nie o naszym mówili, wszystko na to wskazuje że kuracji "uzdrowienczej" mozemy nie przezyc.. prawdopodobny scenariusz to "wchłoniecie" sprzedaż? innemu bankowi.. jesli ktos nas zechce...ładnie nas załatwił poprzedni zarząd nie ma co.. ja szukałam pracy ..ale u nas w gminie trudno cos znalezć.. w bankach inncyh traktuja nas jak tredowatych.. smutne to po 9 latach pracy...

Rafalala
@ewa

Poprzedni? To obecny zarzad niszczy wszystko czego sie dotknie. Dziwie sie tylko radzie nadzorcej ze nie reaguje. Kiedys ktos im to wyciągnie.

@Rafalala

Rada Nadzorcza z tym przewodniczącym nic nie zrobi, gość mówi tym samym językiem, co pan mecenas i jest przez niego odpowiednio ustawiony. Dyrektorzy, którzy próbowali z przew. rady rozmawiać i przedstawiać mu sytuację w banku z ich punktu widzenia, dziś już w banku nie pracują. Liczył na to, że po zmianie zarządu zostanie jego członkiem? To się przeliczył. I podobno z panią p.o. też już się nie dogadują... Podobnie zresztą jak pan mecenas. Dobrze kiedyś ktoś napisał, że się zagryziecie własnym jadem. Powoli zaczyna się to sprawdzać. Prezesa PBS Finanse też już nie ma, chociaż był jednym z pupilków pani p.o. Mam nadzieję, że mecenas będzie następny.

Powrót
@ewa

Jacy lekarze takie leczenie. Wszyscy wiemy, że konował liczy tylko na profity ( co widać po awansach rodziny i lizusów swoją drogą zachowania tak piętnowanego u poprzedników ), a nie na zdrowiu pacjenta (czyli Banku) pani autorka planu naprawczego wie co robi, żeby jej i jej poplecznikom przynajmniej do pewnego czasu dobrze się działo.

@Rafalala

Rafalala, mam już swoje lata staram się nie obwiniać nikogo..takie życie pracownika naziemnego...ale udawanie że poprzedni zarząd to Mesjasz i żyło się nam super w porównaniu z dzisiejszym dniem to fakt..ale może żyliśmy w niewiedzy? Jakoś nie pałam goracym uczuciem do obecnego zarzadu robia lepiej moze gorzej program zatwierdzony przez nadzorce KNF ..nie wiem nie znam się...ale składają chyba jakieś sprawozdania...ale z tego co pisali tu niektórzy i po zapoznaniu się z raportem inspektorów z kontroli KNF jak i korespondencja posłow w tej sprawie trudno udawac ze byli to swietni fachowcy skoro kontrolerzy zażądał ich odwołania...ten zarząd jak dla mnie też nie jest najlepszy brak informacji dokąd zmierzamy, brak poszanowania pracowników o czym piszą tu niektórzy.. dla mnie centrala to za wysokie progi..wiec nie wiem jak to tam wygląda.. wiem tylko że się boję aby nie stracić pracy..i ta niepewność jest najgorsza

Paranoja
@Adam

Prezesa PBS Finanse nie ma, ale ... o swoich ludzi co wiedzą co nie co, dla własnego bezpieczeństwa się dba i chyba dlatego na mieście się słyszy, że były dyr. i prezes będzie trzesał kasę jako "doradca" Banku i PBS Finanse. Można? Można!

Fuzja

Krajobraz po fuzji BZ WBK Santander: klienci są rozzłoszczeni, a pracownicy zaczynają odchodzić..... Do....

@Fuzja

Klienci nie odchodzą tylko zwyczajnie mają mętlik bo logo im się zmieniło. Odchodzą za to pracownicy z BZWBK - głównie do centrali PBS Banku i ostatnio do PBS Finanse na intratne stanowiska po znajomości z panią Prezes i drugim z nadania Panem Prezes. W Centrali postrach i bezsilność. Roszadom personalnym nie ma końca. Ludzie są ze sobą skłóceni i spychają na siebie odpowiedzialność lub zasłaniają się brakiem czasu, w co akurat można wierzyć bo są chroniczne braki kadrowe. Przykład DWT i obecna tam niedawno skala odejść. Popatrzcie też na skalę odejść klientów biznesowych w Sanoku co widać gołym okiem. Braki kadrowe na mikro-placówkach w Sanoku są katastrofalne. Liczba L4 też jakby się jakaś epidemia szerzyła w Sanoku. Opamiętajcie się bo położycie Bank na łopatki.

Powrót Pow2

Ciekawi mnie dlaczego nadzorca pomimo tego co się dzieje nic nie robi

Jacuś Placuś
@Powrót Pow2

Nie robi? :) gosc z warszawy za 3... 2.... 1...

Scyzoryk

(usunięte przez administratora) niesamowity. Klienci odchodzą na potęgę. Depozyty odpływają. Prawników nie ma. W Sanoku placówki odsyłają do centrali bo nie ma kto obsługiwać. Klienci biznesowi już uciekają do innych banków a nieudolna

Zbyszek kieliszek

W nawiązaniu do publicznie opublikowanych wyników za czerwiec czy to prawda że bank od początku roku notuje tylko same straty?

Anita

Podpowiedzcie czy bank prowadzi w ogóle jakieś rekrutacje? Ciężko jest dowiedzieć się coś więcej.

Norbi
@Anita

Bank prowadzi ciągła rekrutację. Obecnie na Prezesa. A dowiedzieć więcej można się w KNF.

Patrycja

@Życzliwy, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Czy według Ciebie otrzymywane wynagrodzenie jest proporcjonalne do ilości wykonywanych obowiązków? @Anagul, rozumiem. Zapytałam ponieważ chciałam zapytać o kilka aspektów związanych z pracą w tym miejscu. Dziękuje za odpowiedź.

Patrycja

@Anagul, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu? Jak wygląda aspekt możliwości rozwoju w PBS Bank? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Anagul
@Patrycja

Witam. Nie jestem pracownikiem tego banku. Poinformowała tylko, osobę poniżej, że w Lublinie pracodawcą może być PBS Finanse, a nie PBS Bank.

Potejncjalny pracownik

Witam. Za kilka dni mam rozmowę na stanowisko Doradca Klienta w Lublinie. Chciałem zapytać na jaką podstawę mogę liczyć i jakie są warunki pracy w tym Oddziale? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Anagul
@Potejncjalny pracownik

Witam. Nie ma opcji abyś miał rozmowę do tego banku w Lublinie. No chyba że mówimy o PBS Finanse, a to już nie jest to samo, więc szukaj kogoś od tego pracodawcy.

Patrycja

@Potejncjalny pracownik, jeśli jesteś zainteresowany pracą w tej firmie i będziesz do niej aplikował, podziel się z innymi użytkownikami swoimi doświadczeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Jakie warunki pracy proponuje pracodawca i jakich kwalifikacji oczekuje od pracownika? To bardzo ważne, żeby potencjalni kandydaci do pracy mogli zapoznać się z Twoją opinią. Dzięki temu inni użytkownicy forum będą mogli podjąć zatrudnienie.

Mr X

Wraca kolega z koleżanką ze szkolenia, zatrzymują się po drodze w Taurusie, żeby coś zjeść. Stojąc przy kasie, w kolejce, wśród innych klientów, kolega przeglądając się w lustrze mówi: "muszę skończyć z tą minetą bo mam coraz większe zakola" konsternacja, kasjerka w szoku, koleżanka w niezrecznej sytuacji, klienci stojący w kolejce zniesmaczeni. Zatem zagadka, kto był autorem tego tekstu? Hmmm

Ula

@DYREKTORKA SEKRETARIATU

Prawidłowa odpowiedź juz padła

Grażynka
@Mr X

Mądry człowiek mówi wtedy, gdy ma coś do powiedzenia. Głupi papla byle co, byle gdzie i byle do kogo, żeby tylko zabłysnąć. Żeby tylko było czym. Jaki ten człowiek musi być niedowartościowany, dźwigać na barkach brzemię, że jest się utrzymankiem żony a samemu mieć chore aspiracje kierownicze, zarabiając wyłącznie na waciki....

Patrycja

@Ciiiiiszaaa, @Zawiedziona,@Konkurent, przypominam wam, że znajdujecie się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie ma tu miejsca na prywatne rozmowy nie na temat, nie należy nikogo obrażać i trzeba się wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam was do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli macie do dodania jakąś obiektywną opinię na temat firmy, zróbcie to.

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Nowy BFG S.A. - Sanok

• Jak się pracuje w Bank Nowy BFG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Nowy BFG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Nowy BFG S.A.?

Bank Nowy BFG S.A.
1.9/5 Na podstawie 333 ocen.

Bank Nowy BFG S.A.