Opinie o Flügger Farby (Flügger Sp. Z O.O.) w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Flügger Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Flügger Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flügger Sp. z o.o. w Gdańsk

Me

Czy w administracji jest możliwość pracy zdalnej?

Me
@Me

Albo chociaż hybryda? Czy wyłącznie tryb stacjonarny?

Rita
@Me

Masz możliwość pracy zdalnej w adm

Rita
@Me

W mojej opinii jest to duża wygoda

@Rita

A dużo osób w takim trybie pracuje czy jednak większość w biurze siedzi?

koko

są dostępne jakieś oferty pracy na inne stanowiska niż sprzedawca?

@koko

bo widzę na olx dużo ofert pracy ale wszystko na sprzedawców, a to mnie niezbyt interesuje, wolałbym coś na produkcji

@koko

no i nie wiem czy chodzi o to, że to tylko sieć sklepów czy produkcja też jest, z góry dzięki za odpowiedzi

@koko

jak nie ma innych ofert to raczej nie prowadzą rekrutacji teraz na inne stanowiska niż sprzedawca

@koko

produkcja ogólnie też jest więc może tam coś się znajdzie za niedługo, a wiem bo znajomy pracuje

@raz

no to akurat wywnioskowałem, chodziło o to, czy w ogóle mieści się oddział produkcyjny w Polsce

@raz

dobra, dziękuję, jak coś będziesz wiedział, to proszę o info

@koko

spoko, jak będę wiedział to dam znać

domino

jaki jest system pracy na magazynie?

Na olxie znalazłam ofertę na stanowisko sprzedawcy, jest tam podana premia na okresie próbnym, tj. za sprzedaż, jeśli tak to czym się różni od premii po okresie próbnym?

@Adam

I jeszcze pytanie po jakim czasie można się ubiegać o dofinansowanie do okularów i jeszcze kultury i sportu? Czyli od czego, jakiś konkretnych rzeczy czy do wyboru? Na jakiej zasadzie to działa

nocc
@Adam

No na próbnym jest po prostu niższy pułap, ale to nic zaskakującego.

@nocc

zresztą ich wysokość jest jasno określona w ogłoszeniu

Malwina200122
@Adam

Nie ma czegoś takiego, jak premia na okresie próbnym, dopóki nie zdasz testów (masz 3 testy wiedzy produktowej w każdym miesiącu jeden plus test z programu obsługi) Ogromny nacisk na standardy i procedury ktore musisz znać na pamięć.Czujesz się jak w szkole, a nie w pracy.

@Malwina200122

skoro jest o czymś takim w ofercie to nie wierzę, żeby to sobie napisali ot tak

ktoś
@Adam

dodatek jest ,ale stanowisko to nie sprzedaca a koorynator sprzedawca , czyli codziennie gdzie indziej w innym sklepie - sklepy w regionie

zuza
@Malwina200122

Czyli jak wszędzie. Wyobrażasz sobie, żeby sprzedawca nie miał wiedzy produktowej w małym palcu? To naturalne, że to sprawdzają, bo jakiś standard obsługi trzeba utrzymać.

@ktoś

w ofercie ja widzę tylko sprzedawca napisane, dlatego też pewnie @Adam tak też napisał. Grunt, że wiadomo o co chodzi

z doswiadczeniem w branzy, jezykami, obyciem i swietnie przygotowany do rozmowy... okazalem sie za slaby... ciekawe ilu znajomych pani hr specialist tam pracuje...

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
michał

hej. szybkie pytanie - jakie umowy? dają uopy bez kręcenia nosem?

@michał

A czemu uważasz że mieliby kręcić nosem?

@Grażyna

tak mi się napisało. pracujesz tu? mogłabyś dać odpowiedź?

Omx

Tak, dają.

@Omx

a od samego początku?

@Omx

i jeszcze na ile się podpisuje umowe?

mała
@michał

umowa na czas określony - 2x potem umowa dokąd wytrzymasz:)

@mała

a jakie to okresy czasy są?

nimp
@michał

próbny trzy miesiące i potem rok

nupi
@nimp

i można potem liczyć na nieokreślony?

nupi
@nimp

czy jeszcze na określonym dalej coś dają?

Wania
@nupi

Potem masz najczęściej nieokreślony po roku

Polecam, pozdrawiam

Bardzo dobra obsługa w sklepie w krakowie na conrada

Jolanta
@Polecam, pozdrawiam

No to super. A jak oceniasz ceny u nich? Są Twoim zdaniem przystępne?

Kobieta

Gdzie można się zwrócić z problemem dyskryminacji przez przełożonych ?

@Kobieta

Do przełożonego? Do HR? albo na maila mobbing@flugger.com

Anna Maria
@Kobieta

Najlepiej przez główna stronę jako NN bo u przełożonego to nie polecam , nie zgłaszają tego , jeszcze usłyszysz ZE ma inne zdanie lub że jesteś zbyt wrażliwa

@Anna Maria

O kurcze to często coś nieprzyjemnego się u was dzieje?

Red

Wiecie,że w rankingu zarobków na stanowiskach kierowników sklepów Flugger jest w czołówce firm z branży wykończeniowej?. Cieszcie się ludzie.

Dekso 1
@Red

Ciekawe czy ciężko dostać się na stanowisko kierownika . Jakie trzeba predyspozycje mieć aby zostać kierownikiem ? C

Antoni
@Dekso 1

Złóż CV, idź na rozmowę i koniecznie napisz, jak poszło :) A tak na serio, to ciekaw jestem, czy w firmie są rekrutacje wewnętrzne? Czy pracownik ma szansę na awans na kierownika? I, czy w związku z tym pracownicy również są tak doceniani, jak kierownicy, podług tego wcześniejszego wpisu? Ile może obecnie zarobić nowy pracownik, a ile ten ze stażem w firmie?

Emilia

I co z Twoich przemyśleń po połowie miesiąca wynikło? ;)

Anna Maria
@Red

Jak się dostaniesz na kierownika , a presja ogromna.

Lenio

Katowice nadal tracą pracowników ??? Regionalny to rekordzista w przyjmowaniu nowych pracowników ???? co miesiąc nowy

@Lenio

Już jest stabilnie i od kilku miesięcy zespół się nie zmienia! :)

Ilona
@pracownik

Czyli teraz już nie przyjmują pracowników? Znaleźli cały pełny skład, z którego są zadowoleni? ;)

Paulina

Dzięki wielkie za uprzedzenie :)

Pixi

Nie można tego zgłosić gdzieś wyżej? Skoro takie sytuacje mają miejsce .

krowa

i tak kazdy wie jak jest

Inflacyjny

Pensje stoją w miejscu! Od roku nic się nie dzieje! Podnieśli ceny za towar, zyski firmy ogromne a dla pracowników nic! Obcięli premie za sprzedaż. Pracujemy za niemal najniższą krajową! Flugger Poland obudźcie się bo będzie źle, ludzie sami odejdą!

Karol
@Inflacyjny

To słabo że nie ma podwyżek. A ile teraz jest podstawy jakbym się chciał przyjąć? Podasz chociaż widełki finansowe?

Roki
@Karol

Roki
@Inflacyjny

A to od dziś tak? Odkad pamiętam. Siedzimy bez slowa i cichutko robimy co nam każą to co się dziwić. Zarząd i regio premie mają badz kolego o to spokojny. Pracujemy i bedziemy pracowac

Krzesło

Nawet każdy ma inną podstawę mimo jawnej polityki płacowej Flugger, no (usunięte przez administratora) Właśnie porównałem wypłatę za styczeń do zeszłego roku... Większy utarg o 15% to wypłata mniejsza o 12% niż w w zeszłym roku. (usunięte przez administratora) budżet większy o 70 tys w grudniu i cieszą mordę, że sklepy niektóre nie wyrobiły, no i -30% do premi bo się nie należy!(usunięte przez administratora)to, mam dość, jeszcze urlopu nie mogę brać kiedy chcę bo trzeba patrzeć na 20 innych osób...i to niby mój problem. Wypowiedzenie już czeka na kierownika.

kropek
@Inflacyjny

Z tego co pamiętam we Flugger podwyżki sa tylko raz w roku, w maju jakoś.

Czy pracodawca Flügger Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Sky

Motywuje do zmiany pracy. Szerokim zakresem obowiązków, pomówieniami, nierównościami płacowymi i traktowaniem ludzi jak swojej własności.

AdrianO
@Sky

Wszytko się zgadza.

Fist

Świetny wynik Black Friday 2021. Kolejny rekord to już tradycja. Będzie sporo kasy przy wypłacie. Ciekawe czy pęknie 6 tys na konto...

Nie
@Fist

W życiu chyba za dwa miesiące pracy listopad I grudzień

@Fist

Po co piszesz takie bzdury, każdy umie policzyć prowizję - po co siać taki zamęt. Każdy kto skończył podstawówkę i umie policzyć do 5 wie że to(usunięte przez administratora)

qwerty

Jak szybko przebiega proces rekrutacji do sklepu ?

Rec
@qwerty

Szybko bo nie ma ludzi do pracy. Ktoś musi harować na zarządy, dyrekcję, ROM i SM. Oczywiście nie za ich stawki.

Romek

Pracownik na stanowisku sprzedawcy: Praca jest dość wymagająca, powodem jest niska etatyzacja, na sklep który osiąga budżet na poziomie 300000 zł miesięcznie przypada 2 etaty, pracy jest bardzo dużo a ludzi do jej wykonania nie ma. Zakres pracy jest duży, sprzedawca musi robić takie rzeczy jak sprzątanie sklepu, naprawy bieżące np. cieknący kran, zatowarowanie, rozładunek, telemarketing, obsługa sklepu internetowego, obsługa Flugger Partnera (program partnerski), odpowiedzialność za dokumentację, czyli ewidencje, protokoły itp, przygotowywanie ekspozycji sklepowych, robienie wymalowań, przygotowywanie sklepu na cykliczne wydarzenia promocyjne, regularne inwentaryzacje i oczywiście obsługa klientów - sprzedaż, doradztwo, reklamacje itp. Każdy pracownik ma cele sprzedażowe indywidualne, liczne statystyki, tabelki, efektywność pracy analizowana co tydzień, w razie braku efektywności wyznacza się plan naprawczy - miękki (usunięte przez administratora) Praca oczywiście obciąża fizycznie po wielu latach dźwigania wiaderek można odczuć efekty. Zarobki: Sklep generujący stosunkowo duże obroty (300 tysięcy zł netto)z dwuosobową obsługą daje możliwość uzyskania na tym stanowisku pensji na poziomie 3100 tysięcy netto/na rękę. Podwyżek w zasadzie nie ma, obecny rok przyniósł podwyżkę o 50 zł netto w porównaniu do roku ubiegłego.

@Romek

Piszesz o nowych pracownikach. Współczuję bo pracy jest sporo. Chociaż przy dniówce 12000 zł i 500 zł za wiaderko farby nie jest tak źle. Starsi pracownicy mają dużo większe zarobki, bo podstawę mają nawet na poziomie 4000 tys netto, dolicz prowizję za opłacalnych klientów indywidualnych. Przy 70% takich klientów wartość Twojej prowizji rośnie. SM om dolicz dodatek. Przy 700 000 na miesiąc i słodzeniu ROMce kasa jest jeszcze wyższa. Flugger ma w swoich sklepach bardzo duże rozbieżności wynagrodzeń, które nie idą w parze z realizacją targetów. Przykre, że ludzi tak się traktuje w tej firmie. Było tak zawsze i dzięki jakimś parszywym cechom charakterów menedżmentu pewnie tak będzie dalej...

Pipi
@007

Którzy starsi pracownicy 4 lata pracuje I nie mam 4 tyś. Tak tak napisał Romek tyle mamy

@Pipi

To dotyczy pracowników że stażem 8 lat plus. Przykro mi, że Ty musisz się napracować za grosze. Mam nadzieję, że angażujesz się w pracę proporcjonalnie do wynagrodzenia swojego a nie Roma lub SM-a.

Romek
@007

Pracując 4 lata mam 100 zł brutto więcej niż pracownik nowo zatrudniony. Więc na jedno wychodzi. Pracy natomiast nie można przeliczyć dzieląc obrót przez koszt produktu. Czasami więcej energii i czasu trzeba poświęcić komuś kto zostawi przysłowiowe 50 zł niż stałemu klientowi który kupi ową farbę za 400zł.

pytajacy

Czesc, ylew frustracji widze ale zadnych konkretow, ogolnie wszystkich korpo chyba coraz gorzej ale konkretnie do ktorej jezdzicie, jaka podstawa na reke, srednio jakie premie? Bo to ucinanie to zadne info, jak ucinaja 600zl z 5000 premii miesięcznie to i tak jest dobrze ;)

Paterson
@pytajacy

Tak z 5000 zł premii za pół roku :) takie realia

Moon

Połączenie dobrej pracy dla Flugger i co się z tym wiąże dużych zarobków oraz działań posłów (usunięte przez administratora) którzy w nowym ładzie podwyższają 2 próg podatkowy umożliwi polakom niesamowity wzrost dochodów w budżetach domowych. Bogacicie się w niesamowity sposób. Szacun Fluggerowcy

Zatrudniony od nie dawna.

Widzę ze w całej Polsce kryzys fluggerowskiej załogi i nie ma co się dziwić, „korporacja” zarabia a ludzie dostają coraz mniejsze(usunięte przez administratora)Traktują nas jak prawdziwe (usunięte przez administratora) tylko takie które tez musza się na dźwigać i kombinować skąd wziaść klientów. Oficjalnie mogę stwierdzić ze w życiu nie miałem gorszej pracy oraz gorszego bałaganu w (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)papierów do wypełniania przy zatrudnieniu, szkoleń i nie wiadomo jeszcze czego za marne grosze.

J
@Zatrudniony od nie dawna.

Kiedy podwyżki , za dwa miesiące podstawa fluggera będzie prawie najniższa krajową. Jeszcze moment I.poprzymykacie sklepy bo nie będzie miał kto pracować. Chyba że na sklepie zostaną kierownicy kordynatorzy I regionalni :)

Zeus

I znowu premia. Tylko we Flugger nie możesz opedzić się od kasy. Na niektórych sklepach harówka jest, ale kasa płynie szerokim strumieniem. Duńvzycy to jednak porządny naród

@Zeus

O No to niezle, nic tylko pracować. To ile tam ci teraz wychodzi? Pochwal się :P

Ja*

Witam. Na jakie zarobki może liczyć asystent kontroli jakości ? Jak atmosfera w pracy ?

Krystian
@Ja*

Lepiej nie startuj bo stracisz czas i pieniądze

Klaris
@Krystian

Tzn ile?

Zostaw merytoryczną opinię o Flügger Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Flügger Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flügger Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flügger Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 6 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flügger Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Flügger Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flügger Sp. z o.o.