Opinie o Flügger Farby (Flügger Sp. Z O.O.) w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Flügger Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Flügger Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flügger Sp. z o.o. w Gdańsk

kandydatka

Czy jest jakiś wolny wakat w Warszawie? Pracowałam jako Doradca Techniczny ds. Architektów, mam duże doświadczenie.

Gosia
@kandydatka

Witam z tego co się orientuję w Warszawie będą wolne 2 etaty w C.H.Skorosze. Jeden etat Designera. Jeżeli masz takie duże doświadczenie to możesz spróbować aplikować. Dodatkowo jeszcze na Bartyckiej jest wolny etat. Pozdrawiam

grincz

macie coś na święta od firmy czy raczej nie?

margot
@grincz

jak kiedyś pracowałam to były ale czy teraz to w sumie nie wiem

sylwek
@margot

a wiesz czy jest jakaś integracja świąteczna?

@margot

a kiedy tu byłaś i co wtedy dawali? prócz świąt obchodzi się tu coś jeszcze i można coś fajnego wtedy dostać?

@grincz

Mamy listę prezentów do wyboru. Są wigilię pracownicze

@Ha

o tym pierwszy raz słyszę, żeby lista była. i co na niej w tym roku mogło się znaleźć? i taka wigilia to jak jest organizowana, po pracy dopiero?

Ferdek
@Emilia

Jest lista z prezentami do wyboru. To kolejny rok z fantastycznymi informacjami o rewelacyjnej średniej płac na sklepach w Wawie przekraczającej 6000 zł netto. Do tego możliwość dodatkowych zarobków w porozumieniu z wykonawcami, sygnaliści ROM i wichry namiętności. Flugger rules????

Dekso 1
@Ferdek

Interesuje mnie możliwość dodatkowych zarobków w porozumieniu z wykonawcami . Rozumiem ze do pensji wykręca Warszawa dodatkową kasę..

Ferdek
@Dekso 1

Warszawa po prostu dobrze żyje z Rom-em i dużo sprzedaje. A z dobrym wykonawcą można się dogadać i za nagranie zlecenia na remont można dostać od niego bonus. Jedni są mniej hojni inni bardziej.

@Ferdek

Farmazony prawisz. Handlowiec z Warszawy ledwo z życiem uszedł po wypadku firmowym autem, przez wywieraną presję, dziewczyna ze sklepu z ciężką kontuzją od dźwigania na zwolnieniu lekarskim a prezenty to jakieś badziewie typu jednorazowy czajnik albo patelnia.

Dekso 1
@Adam

Kobiety dużo dźwigają? Rozumiem że są zatrudnieni tez mężczyźni którzy pomagają przy rozładunku? .

allo
@Dekso 1

są sklepy z samymi kobietami i nie pomagaja mężczyzni, było to sprawdzane przez Inspekcję Pracy która nie zauważyła żadnych naduzyć ?????????????????????

@Dekso 1

Bardzo dużo, są to dziesiątki ton. Czasem jedna kobieta w Warszawie przez kilka dni jest sama w sklepie i nosi wiadra przez 11 godzin. Zarządzanie sklepami w Warszawie jest gorsze niż w kurniku.

@allo

Takie grube bogate ryby jak flügger już potrafią sobie zorganizować tak, by nic nie zauważyła.

Flug1
@Adam

Są wózki elektryczne,paleciaki, wózki platformowe . Duże opakowawania stoją na paletach, mniejsze na regałach. Odległosci między ladą a mieszalnikiem nie są duże. A kasę za pracę panie mają przeważnie większą niż panowie.

@Flug1

Pewnie. Np. dwie palety to tylko 2,5 tony dla kręgosłupa. Za 3200 podstawy brutto i kalectwo w przyszłości.

Flug1
@Adam

Od zawsze tak było i każdy sobie radzi. Co do kasy Zdziwisz się jakie są faktyczne zarobki jak płace staną się jawne. Przygotuj się na szok i miej w pogotowiu wypowiedzenie.

@Flug1

Jeśli dostajesz dodatkowy hajs od wykonawców i sprzedaż narzędzi, to wiadomo. Regionalni też trzepią pieniądz, natomiast większość pracowników żyje w skrajnej biedzie. Wystarczy zobaczyć, co ludzie na śniadanie jedzą i jaki problem ze spłatą zadłużeń w chwilówkach mają, a zapomogi wstrzymane.

Pixi
@Adam

Jeśli mają czas żeby zjeść śniadanie. Bo czasem nie ma czasu żeby herbatę wypić.

@Ferdek

6000 netto? xD chyba 4 lata temu. Żadnych bonusów nie ma, błagam Cię....

Ka
@allo

Była ostatnio inspekcja pracy, biuro dumne napisało że nie dopatrzyło się żadnych uchybień. Szkoda tylko, że nie zważyli ile kg waży 10l farby ;)

sikora
@Adam

zapomogi nie są wstrzymane, nie wiem skąd taka informacja.

Iwona

o jakich prezentach mówisz? jestem mega ciekawa, jak dają jakieś sprzęty do domu to biegnę z CV :D

@allo

A czy zarabiają tyle samo co mężczyźni? To mnie interesuje, dużo się mówi w mediach o równości płac. I jakie mają umowy, o pracę czy zlecenia jakieś?

@Anna

Umowa o pracę, nie ma równości w płacach. Niektórzy zarabiają mniej a niektórzy więcej, jednak nie ma znaczenia tutaj płeć tylko np. Staż pracy albo dodatkowa funkcja (dekorator itp)

Była fluggerka

Kochani, czy to prawda, że wasza podstawa brutto to najniższa krajowa w tej chwili? Tak słyszałam od kilku pracujących w firmie osób. Jeśli to prawda, to żal mi was bardzo. Byłam ostatnio w jednym z 3miejskich sklepów i ceny farb są z kosmosu... O premii nie będę mówiła, bo sami wiecie ile tracicie. Ja zmieniłam jakiś czas temu pracę i uwierzcie mi są firmy które dają regularnie podwyżki. Wam szczerze wspólczuje, że tak bezmyślnie tam siedziecie i wegetujecie

@Była fluggerka

Tak. Podstawa jest niższa od najniższej krajowej i wynosi 3200 brutto. Praca bardzo ciężka, a zarząd z kierownictwem i duńską centralą śmieją się z polskich (usunięte przez administratora)

sikora
@Była fluggerka

minimalna krajową liczy się razem z prowizją, także nie jest niższa.

@sikora

Mi np.całą prowizję zabrali, bo byłem na zwolnieniu miesięcznym. Siadł mi kręgosłup po przerzuceniu dziesiątek to farby i gładzi. Z działu kadr odpisali, że takie paragrafy w umowie. Chcesz prowizję, nie choruj !

Duży

Pracuje w tej firmie od niedawna. Na rozmowach gadanie jaka to super firma, ile daje, jakie ma certyfikaty i ile zyskam zaczynając pracować. W rzeczywistości (usunięte przez administratora) Jesteś niszczony od samego początku. Każdy obrabia (usunięte przez administratora) każdemu. Jednym słowem ciągły (usunięte przez administratora) i poniżanie. Jak przyjechała kobieta z góry to też miła na początku a później obrobila tylki innym z regionu. Słyszane ciągle jakieś szepty, wyrzucaja doświadczonych pracowników. Zaczyna mnie brzydzić to wszystko i już szukam nowej pracy bo tutaj żadne certyfikaty nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

@Duży

(usunięte przez administratora) Zero zaangażowania tylko otwieranie nowych sklepów gdzie uciekaja ludzie jak tylko się da. Zarobki tragiczne prawie najniższa krajowa i premia o ile to można nazwać premia.Obiecanki czego to w Fluggerze nie ma a jak przyjdzie co do czego to faktycznie nic nie ma. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła uciekać jak najdalej z tego (usunięte przez administratora)miejsca.

Nie słuchaj takich głupot, kierowca ma minimalny dodatek a kierownik 800 brutto dodatku, firma kłamie na każdym kroku.

Jest źle.
@Duży

Czytam wasze opinie i stwierdzam, że w firmie jest dramatyczna sytuacja. Sam pracuje od jakiegoś czasu i faktycznie mam podobne odczucia. Zastanawia mnie jak trzeba być tępym aby nie rozumieć, że to sprzedawcy są w pierwszej linii z klientem a na nas się oszczędza. Widać to po systemie który jest tworzony aby nie zarobić więcej co nam przysługuje, utargu rosną a dziwne bo premia nie zmienia się. Cyferki ładnie wyglądają tam na górze ten kto ma zarobić ten wie. Bawią się w standardy obsługi jak pomijają inne fakty niewygodne... To jest tak komiczne. Frustracja narasta, masz robić targety nie mając nawet inf. Dlaczego towaru nie ma, ale co tam sprzedaj klientowi towar który nie chce .(usunięte przez administratora) z nim ważne aby kasa była. A potem wraca(usunięte przez administratora). I rozczarowany. Tak Flugger chce dbać o klienta? Czasem nie da się znaleźć zamiennika ... Dziwne że kiero i góra o tym nie chcą słyszeć, biedni ludzie. Toteż ciekaw jak znajdą zamienników na pracowników którzy budują relacje z klientami od lat i już nie chcą dalej tego robić w takich warunkach. Mi jak wykonawca pyta się czy zarabiamy powyżej 6tys na rękę i widzi moją minę, to mi się bardziej przykro robi niż jemu bo prawda jest że średnia to 3,5. Sam dostaje propozycję aby u kogoś pracować za 2x lepsze pieniądze bo takie są realia w tej branży.

Ann
@Duży

W jakiej miejscowości pracowałeś?

z biura jesteś?
@Ann

up

Aleksandra
@z biura jesteś?

A nie pomyślałaś/eś, że może ktoś się pyta serio o miejsce, bo tutaj podajecie różnice między premiami na południu i na północy? Chyba normalne wiedzieć, gdzie lepiej pracować, a gdzie nie.

Zddd
@Duży

Tyyle lat i nic się nie zmieniło.

Karol
@Zddd

Nie zmieniło się jeśli chodzi o atmosferę? Nie ma żadnej integracji żeby bardziej zgrać pracowników i było mniej plotek, a więcej życzliwości? Bo przecież od razu by się lepiej pracowało, nie?

Janek

Zarobki są spoko, tam nikt poniżej 3 tys nie schodzi więc nie gadaj bzdur

Janek

Zarobki są spoko, tam nikt poniżej 3 tys nie schodzi więc nie gadaj bzdur

Papier
@Karol

Po się integrować lepiej milczeć

@Janek

3 tyś to spoko? chyba w 2015 roku

z doswiadczeniem w branzy, jezykami, obyciem i swietnie przygotowany do rozmowy... okazalem sie za slaby... ciekawe ilu znajomych pani hr specialist tam pracuje...

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Radosław

Dzień dobry, - jak oceniacie atmosferę w oddziale na ul. Rakietowej w Gdańsku? - czy w firmie można liczyć z czasem na podwyżki wynagrodzenia lub jakiś rozwój? Interesuję mnie praca na stanowisku Production Planner i zastanawia mnie czy jest to stresujące stanowisko i czy od razu rzuca się pracownika na głęboką wodę czy jest czas na wprowadzenie na stanowisko. Z góry dzięki za podzielenie się waszymi doświadczeniami! :)

Czy komuś zdarzyły się nadgodziny w Flügger Farby (Flügger Sp. Z O.O.)?

Loko

Tak mi i dostałem za nie bardzo dobre wynagrodzenie.

Bob94

Siema, zastanawiam się czy aplikować tu na stanowisko sprzedawcy w sklepie, kiedyś już pracowałem w sprzedaży w podobnej branży, więc wiem z czym to się je, ale mam takie troche drugoplanowe pytanie, czy wie ktoś czy pracownicy mają tam jakieś zniżki na farby, w sumie na wszystkie produkty??

janiii
@Bob94

a co szykuje się remont? :P

@janiii

Bardziej odświeżenie wnętrza, ale tak, są takie plany. Ale to akurat nie clou mojego komentarza, więc jakby ktoś umiał odpowiedzieć, to poproszę.

cabi

no są zniżki

dzięki za odpowiedź

@cabi

a jakie są godziny pracy?

@cabi

ogólnie jest opcja pracy w niepełnym wymiarze godzin?

@cabi

są jakieś premie czy dofki??

artysta malarz
@ghost

są premie od obrotu, jakieś dofinansowania do urlopu podobno ale nie wiem bo jeszcze nie korzystałem, prezenty świąteczne, karata sportowa

artysta malarz
@ghost

zależy od lokalizacji... wiec napisz jaka cie interesuje

Dofki? Co to znaczy?

Że dofinansowania?

@ghost

Nie pytam złośliwie, po prostu pierwszy raz spotykam się z takim zwrotem

@Zet

tak, wydaje mi się że o to chodzi, już kiedyś słyszałem jak ktoś tak mówił

ben
@kotko

z ogłoszeń na sprzedawce wynika, że mają dofinansowania do urlopu, kultury i sportu, okularów, więc całkiem ok

rico
@ben

a wiesz czy jest jakaś rekrutacja do sklepów????

rico
@ben

patrze po internecie i nie widzę.... a zalezy mi na pracy

tam
@rico

nie wiem, ale kiedyś na olx były różne oferty, może tam sprawdź

precyzyjny
@cabi

a co do tych zniżek ktoś podzieliłby się informacją jakie konkretnie? faktycznie opłaca się z nich korzystać?

Robert

Mają, jestem byłym wykonawcą Flügger

Tojo

wyczytałem, że jest tutaj takie stanowisko jak store flyer, nie wiecie może czy firma zapewnia wtedy jakiś dodatek za dojazdy do sklepów?

Tojo
@Tojo

bo ogólnie to zastanawiam się też nad tym czy bardziej się to opłaca niż praca w jednym sklepie, ma ktoś jakieś opinie na ten temat?

dino
@Tojo

gdzie miałeś tą oferte? bo widze tylko normalnie do sklepu

Paks
@dino

Na forum ten temat był poruszany kilkukrotnie, więc niekoniecznie wyczytał to z oferty.

donut
@Paks

nie kazdy wszystko czyta niestety

iszta

po ilu dniach wysłania cv mieliście odzew?

@iszta

kilka dni w sumie, nie pamietam ile, może 4-5, ale dość szybko się odezwali, przynajmniej do mnie

@nopi

a to sprawnie to poszło i rozumiem, że zaprosili cię na spotkanie? jakie pytania zadawali, pamiętasz może?

@iszta

taka normalna bym powiedziała bez większego zaskoczenia

@iszta

no zaprosili, to chyba oczywiste dość. pytań nie pamietam wszystkich ale takie klasyczne o doświadczenie i oczekiwania itp

kokon
@nopi

Nie takie oczywiste- zawsze sie zaprasza potencjalnych kandydatow, nie wszystskich

@nopi

A czy rozmowa była tylko po polsku czy w jakimś innym języku też?

@kokon

oczywiste, bo jestem tutaj podpisany jako pracownik, więc jak można się domyślić, cały proces rekrutacji mam za sobą. no i jak oddzwaniają po wysłaniu cv, to raczej nie poplotkować o pogodzie, tylko z zaproszeniem na spotkanie f2f

Likki
@nopi

Ciekawe czy zawsze tak szybko to trwa

liczi
@Karolina

u mnie po polsku nie wiem jak u innych...

Widzę na razie tylko oferty do centrali. Nie poszukują pracowników do sklepów, czy umieszczają oferty na sklepy w nieco innej formie/systemie niż te do biura? Jakby ktoś miał jakieś informacje o rekrutacjach, to poproszę. Interesuje mnie praca w Gdańsku, najlepiej punkt na Grunwaldzkiej w City koło biedry, bo tam mam najbliżej, ale nie jest to oczywiście konieczne. Myślicie, że jest sens podejść i zostawić swoją cefałkę w sklepie, czy to raczej już tak odeszło do lamusa, że nikt tego pod rozwagę nie weźmie?

@Anonim

no jak cię tam głównie interesuje to ja bym tam podeszła i się zapytała o kierownika albo kogoś czy nie poszukują, albo czy w innej lokalizacji nie brakuje i wzięła bym do nich nr telefonu/ maila

@Anonim

na olxsie pojawiają się oferty do sklepów ale nie wiem w jak teraz tak że looknij sobie i tam

@rybaczka

Okej, przeoczyłem, że tam też można szukać. Dzięki

flugger

jakie dodatki do wypłaty dają dla sprzedawców?

zaza
@flugger

poszukaj na forum, bo ten temat się już chyba przewijał, a planujesz się zrekrutować?

@zaza

z tego co słyszałam to są jakieś od obrotu

precyzyjny
@rybaczka

chodziło ci o premie od obrotu, tak?

accountant

Dzień dobry, trafiłam na ogłoszenie o pracę na stanowisku AP Accountant, ktoś mógłby się wypowiedzieć o atmosferze, dobrze się dogadujecie? Jak z ilością pracy? Wyrabiacie się w ustalonym czasie?

accountant
@accountant

W ogłoszeniu napisali, że praca jest stacjonarna, hybrydowa. Jak u Was wyglada ta hybryda? Ile dni w biurze, ile poza? Można się jakoś w tej kwestii dogadać?

@accountant

jak dla mnie spoko, można się z ludzmi dogadać, przyjemnie czasem jak to w pracy raz lepiej raz gorzej więc ja oceniam na plus

@accountant

masz elastyczny czas pracy możesz przyjść na 7 i do 15, ale nie którzy przychodzą na , 8 albo na 9 ogólnie to od ciebie zależy co ci bardziej odpowiada

@accountant

jak masz jeszcze jakieś pytania to śmiało

kokoszka
@accountant

oferta jest dalej aktualna, bo nie mogę znaleźć a była bym bardzo zainteresowana hybrydą

maybe
@kokoszka

chyba na pracuj jeszcze jest aktualna, ale to sobie sprawdź dokładnie

@maybe

masz aktualne ogłoszenia na olx i pracuj

Daisy

Pracuje jako „store flyer”, na minus to, że ogarniasz kilka sklepów na raz, ale poza tym to fajnie, lubię tu pracować. Zarobki w porządku, kokosów nie ma ale jestem zadowolona.

@Daisy

Na czym konkretnie polega ta praca?

@Daisy

W sensie jakie masz zadania na tych sklepach?

@Daisy

To po prostu praca sprzedawcy, ale wykonujesz ją rotacyje na różnych punktach, czy coś zupełnie innego?

Rotacyjnie*

@ann

Tak, w zasadzie tak. Jesteś po prostu sprzedawcą na kilku sklepach.

@Minni

a daleko te sklepy od siebie? bo ja auta nie mam i nie dałbym rady dojeżdżać

@Minni

w ogóle to jest konieczne, żeby być tym storflyer czy można spokojnie w jednym miejscu pracować?

@omni

Wiesz co, no nie mam rozpisanej siatki sklepów połączonej czerwoną nitką na tablicy...

@omni

Nie no, to jest jedno ze stanowisk, możesz być Sales Assistant, czyli sprzedawcą na jednym punkcie normalnie.

@Minni

i wtedy nie ma bata że mnie jakiegoś dnia nagle rzucą do sklepu gdzieś indziej? to ważna dla mnie, bo nie mam jak jeździć za bardzo

gufi
@kotko

no skoro zatrudnisz się jako sprzedawca w konkretnym punkcie, to raczej logiczne, że będziesz pracować w tym konkretnym punkcie

Edziu

Doradca Techniczno Handlowy Prośba o opinię.zarobki auto. Po jakich klientach jeździmy, sklepy , wykonawcy, własne sklepy itp ?

@Edziu

a to nie lepiej odezwać się do firmy i od razu uzyskać te info zamiast pisać tutaj i czekać na szanse aż ktoś z osób z tego stanowiska tu zajrzy?

Mornel

Dopiero zaczynam pracę w sklepie, więc o pracy jeszcze nie mogę się za bardzo wypowiedzieć, chociaż na razie jest spoko, ale z rozmowy rekrutacyjnej jestem bardzo zadowolona. Wszystko objaśnili na spotkaniu, nie było owijania w bawełnę i czarowania, jaka to świetlana przyszłość mnie czeka, jak to bywa w innych firmach. Szybki feedback, na rozmowie same konkrety, proces rekrutacyjny naprawdę na wysokim poziomie.

Aurora
@Mornel

Ile to mniej więcej trwało od kiedy złożyłaś cv a podpisałaś umowę?

@Aurora

Nie skupiam sie na liczeniu ile trwa moja rekrutacja, nie wiem ile to mogło być, chwilę trwało...

Aurora
@Mornel

Ok, no dobra. Pytam bo wysłałam cv i czekam na odzew z ich strony

Było minęło
@Mornel

Popracujesz to zobaczysz że tej świetlanej przyszłości nie ma. HR super komentarze dajesz

@Było minęło

Świetna uwaga, acz zupełnie chybiona

@Było minęło

Nic z HR wspólnego nie mam, ale myśl co chcesz...

@Było minęło

Nic nikomu udowadniał nie będę, nikt nie musi mi wierzyć. Mam prawo do opinii i będę z niego korzystać.

Miner
@Mornel

Pochwal się do ile dostałaś na start

@Miner

Chyba nikt nie ma obowiązku spowiadania się ze swoich zarobków...

Allegrowicz

Mają dostępny w promocji towar na allegro. Człowiek kupuję, umawia ekipę, po czym dzwonią, że towaru nie ma. Nie polecam

Allegrowicz1
@Allegrowicz

Od kiedy to Flugger wystawia towar na Allegro??

petr

Jak wygląda rekrutacja na sklep? Jedna rozmowa?

petr
@petr

Pozwolę sobie podbić. Będę wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedź.

dan
@petr

telefon plus rozmowa potem

@dan

Na telefonie już robią jakąś wstępną weryfikację kandydata, czy raczej dzwonią po prostu z zaproszeniem na rozmowę?

@dan

I da docelowa rozmowa w jaki sposób wygląda, jakich mniej więcej pytań można się spodziewać?

@dan

Zdarzyło się wam coś odbiegającego od normy, czy raczej standardowa rozmowa od linijki?

@Khal

A i czy mogą pojawić się jakieś zadania, czy testy?

@Khal

Nic co by mnie zaskoczyło się nie pojawiło.

@Khal

Coś tam mnie pytali z tego co pamiętam. Ale to taka wstępna rozmowa, nie jakieś maglowanie.

@Khal

Ale myślę, że to już będzie zależało od konkretnej osoby prowadzącej rekrutacje.

@Minni

Czyli poziom trudności jest zależny tylko od rekrutera? Wiadomo ewentualnie u kogo jest łatwiej?

@Emilia

A co ty myślisz, że sobie rekrutera wybierzesz?

@Emilia

Trudno w ogóle mówić, żeby na rozmowach było coś takiego jak poziom trudności, wszytko odnosi się do stanowiska, na które aplikujesz

Nero
@kasz0

nie wiem w jakim świecie ta osoba żyje.

@Nero

Co zrobić, taki dzisiejszy świat

@kasz0

no i chyba też do tego jak ogólnie ktoś ogarnięty jest, bo jak się ma rozum i kwalifikacje to raczej nie powinno być trudno na rozmowie, ale to moje zdanie tylko

murcio

jest jakaś szansa na awans, albo zmianę stanowiska wewnątrz firmy, czy raczej jak już zatrudnią to się zostaje w jednym miejscu?

@murcio

może zacznijmy od tego na co się zatrudniasz i na co byś chciał awansować? bo z operatora maszyn na prezesa to ciężko będzie

@murcio

to wyżej tak ironicznie napisałem. No ale już na serio, to jakieś tam możliwości awansu są. w granicach rozsądku oczywiście...

@dodo

no dobra, pośmialiśmy sie, ale to np. ze sprzedawcy na kierownika sklepu po czasie można?

@dodo

no i tak realnie jakie szanse na to są? dużo trzeba przepracować?

@lofi

nie miałem nigdy okazji, ani sam jakichś wybitnym ambicji w tym kierunku nie mam, więc ciężko mi dywagować w tym temacie

@lofi

najlepiej jakby wypowiedział sie ktoś kto ma za sobą taką ścieżkę awansu, bo nie ma sensu gdybać

@murcio

Firma stawia na rekrutację wewnętrzna. Są też projekty rozwojowe. Sam awansowałem w rekrutacji wewnętrznej. I znam wiele osób które w taki sposób awansowały.

Długo Ci to zajęło?

@Pablo

co to za projekty rozwojowe? na jakiej one są zasadzie? związane ze stanowiskiem? dla chętnych?

@omni

Związane ze stanowiskiem i poszerzeniem obowiązków - ok tak dla chętnych

@Pablo

no i elegancko, dzięki za odp

lofi

rozumiem, że w sklepach pracuje się według grafiku, ktoś może mi objaśnić na jaki czas do przodu jest układany grafik? można w nim jakieś dyspozycje ustalać? z góry dzięki za odpowiedź

blum
@lofi

A to nie tak jak wszędzie, że na następny miesiąc?

@blum

no właśnie nie wszędzie, stąd pytanie. zdarzało mi się mieć miesiąc w przód, ale czasami np. 2 tygodnie, więc nie ma zasady

@blum

No tak ale tu chodzi chyba o to ile dni wstecz ma się na to czas. Czyli do ostatniego dnia miesiąca tak? A można nanosić ewentualne zmiany później czy nie bardzo?

@Emilia

no dokładnie, o to też pytam, bo warto wiedzieć wcześniej moim zdaniem i fajnie jakby się ewentualnie w razie potrzeby dało coś pozamieniać

@blum

to ważne dla mnie, szczególnie że mam dzieciaki i różne sytuacje sie zdarzają

@lofi

myślę, że w razie w będzie to do dogadania, jeśli ktoś będzie miał możliwość się zamienić etc.

macie grusze?

tak jest

dofinansowanie do urlopu

ok, dzięki

@nimp

a są jeszcze jakieś oddatki?

dodatki*

będziesz

@nimp

jak będziesz tak miły żeby opowiedzieć, to będę wdzięczny ;) coś mi urwało w pół słowa

pewnie, że są

@belon

np. karty sportowe, ubezpieczenie na życie

Alwin23
@nimp

Jeśli idzie się na urlop, to zabierają wówczas pieniądze z premii, więc w sumie jest się w plecy.

Lolo
@Alwin23

Jak zabierają? Dostajesz wynagrodzenie urlopowe. Średnią z kilku miesięcy za okres urlopu.

Alwin23
@Lolo

Normalnie.Jeśli idziesz np. na 6 miesięcy zwolnienia lekarskiego,a później na miesiąc urlopu, to wówczas za ten urlop bierzesz wypośrodkowaną część tego co zarobiłeś na zwolnieniu,więc 80% podstawy.

Grażyna
@Alwin23

Ktoś tak w ogóle robi że chodza specjalnie na takie długie zwolnienia żeby nie pracować?

arrr
@nimp

a są jakieś zniżki na ich produkty?

@arrr

Zgadza się, są zniżki

@arrr

I to całkiem wysokie.

suseł
@Minni

Pamiętasz może ile wynosiły?

@suseł

Idź na rozmowę to się dowiesz

zola
@Alwin23

kurczę, ale to chyba logiczne i zupełnie normalne? i uczciwe. na zwolnieniu nie masz premii i otrzymujesz 80% więc wyngarodzenie urlopowe konsekwentnie jest niższe, takie jest prawo to nie pomysł Flugger przecież.

TY
@zola

Każdy idzie na urlop i na zwolnienie takie mamy prawo, pracownik ma zabierane 80% premii, ale ktoś inny w tym czasie za niego pracuje i nie dostaje więcej, zwolnienie lekarskie ok - 80%, ale urlop jest wypracowany, no i gdzie są te pieniadze kjtóre wypracował dany sklep i nikt ich nie dostał ??????????? to nie jest ok moim zdaniem kwestia dodatku za pranie - to już długa historia i szkoda gadać

@TY

Takie jest prawo i tego nie zmienisz. Nie da się wszystkich uszczęśliwić. Skoro jesteś na L4 i dostajesz 80% wynagrodzenia wliczając w to premie to logiczne jest że idąc na urlop dostajesz średnia w którą wlicza się też ta 80%. Jeżeli Ci to nie odpowiada to nie chodź na L4

zola
@TY

ale dostajesz premię na urlopie, jest wliczona wynagrodzenie. L4 to inna sytuacja ale też premia jest usredniona i wliczona w zasiłek. tylko ważne jest też jak długo jesteś na L4. to nie wiedza tajemna wejdź w Google i poczytaj jak to się liczy zanim zaczniesz wygłaszać "mądrości".

Zostaw merytoryczną opinię o Flügger Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Flügger Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flügger Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flügger Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 6 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flügger Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Flügger Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flügger Sp. z o.o.