Opinie o Winckler Personal w Brzeg

Winckler Personal jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, świadcząca od 2012 roku kompleksowe usługi rekrutacyjne, oparte na najwyższych światowych standardach, zdobywająca dzięki rzetelności zaufanie i uznanie kandydatów. Specjalizujemy się w doborze personelu średniego i wyższego szczebla z różnych branż. Doskonała znajomość rynku pracy oraz dotychczasowe doświadczenie czynią nas godnym zaufania partnerem w zakresie doboru personelu. Skupiamy się na takich działaniach, które poprzez wskazanie nowych możliwości, efektywnie wpływają na zmianę i rozwój ścieżki zawodowej naszych kandydatów. Do tej pory zrealizowaliśmy z sukcesem setki projektów rekrutacyjnych dla dużych i średnich przedsiębiorstw zarówno polskich jak i zagranicznych, w tym koncernów międzynarodowych reprezentujących większość sektorów rynkowych. Pracujemy z pasją! Odwiedź nas na www.wincklerpersonal.pl (Rekrutacje - Polska) oraz na www.wincklerpersonal.com (Opieka osób starszych - Niemcy)

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winckler Personal w Brzeg

Aneta Ar*****

Cześć wszystkim, ja brałam udział w jednej z poufnych rekrutacji prowadzonej dla innej firmy przez tą firmę z efektem pozytywnym. Powiem szczerze, że to że nie są mocno znani jak marka Coca Cola działa tutaj na ich korzyść w takich poufnych procesach, a całą rekrutację (3 etapy) oceniam bardzo pozytywnie. Chciałabym podziękować (usunięte przez administratora)za współpracę i udaną rekrutację. Dawno nie uczestniczyłam w procesie, w którym wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a ja czuję się jak partner w rozmowie, a nie jestem traktowana jakbym była ułomniejsza tylko dlatego ze jestem kandydatem, a ktoś inny jest na miejscu rekrutera. Serdecznie dziękuję, mam nadzieję, że przeczytają Panie ten wpis :-)

Edyta

@P.M., dziękuję Ci za opinie o Winckler Personal z perspektywy osoby zatrudnionej. Piszesz również, że był to w Twojej karierze dobry okres. Czy możesz tę myśl rozwinąć? Co wpływało na Twoje zadowolenie ze współpracy z tym pracodawcą?

Kandydowałam w 2017

Nie jest to korporacja z 300 pracownikami, ale dla mnie jako kandydatki wyszło to na plus w trakcie rekrutacji.

Edyta

Wypowiadacie się o Winckler Personal jako firmie, dzięki której znaleźliście zatrudnienie. Jakim natomiast pracodawcą jest ta firma? Jakie należy spełnić warunki, aby być idealnym kandydatem do podjęcia pracy w niej? Może mogą wypowiedzieć się w tej kwestii osoby, które aktualnie są zatrudnione w Winckler Personal?

P.M.
@Edyta

Wszystko zależy od działu, w jakim się chce pracować. Jeśli to dział zagraniczny, to przede wszystkim trzeba znać biegle niemiecki/ angielski, jeśli do działu rekrutacji to poza angielskim mile widziane są dodatkowe języki obce. Marketing - angielski i niemiecki. Księgowość - zapewne również angielski i niemiecki, skoro firma działa nie tylko w Polsce. Ja dostałam się z angielskim i niemieckim i choć już nie pracuję w tej firmie od dwóch lat, to pracę w warszawskiej siedzibie wspominam dobrze.

Programista Php

Profesjonalny proces rekrutacyjny, coś zupełnie nowego niż u konkurencji. Odmienność na + mimo że przez brak przewidywalności i troche inne pytania niż zwykle nie było tak łatwo. Mimo obaw, że to agencja i nie będą w temacie wielkie zaskoczenie i rozmowa ze specjalistą. Zaproponowane zarobki - bajka. Prawie 2 x wyższe niż w poprzedniej pracy...

Polecam doświadczać osobiście :)

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Ale

Czy firma zajmuje się rekrutacją na stanowiska kierownicze i specjalistyczne, bo można się pogubić? Opiekunka osób starszych nie jest zawodem wysokiego szczebla, o co chodzi z tymi opiniami? Ktoś pomylił strony?

Tak
@Ale

Z tego co widzę firma ma dwa profile działalności. Pierwszy to praca tymczasowa w DE, jako opiekunka osób sztarszych (strona Internetowa z domeną .com) oraz rekrutacje na stanowiska wyższego szczebla (strona Internetowa z domeną .pl).

udzielna_księżna

Zanim zdecydowałam się na pracę typu opiekunki osób starszych aby dorobic do renty przekopałam setki opinii o firmach i ofertach pracy. Po przeczytaniu opinii na temat Winckler Personal zdecydowałam się na współpracę z nimi. Pierwszy wyjazd i nowe doświadczenie dzięki tej firmie uważam za bardzo udany. Przedstawiłam swoje oczekiwania i dostałam to, na co liczyłam. Rzetelna firma, kontakt z koordynatorką P. Martą profesjonalny, miły, ludzki. Propaguję teraz tę firmę bo warto i jest naprawdę godna polecenia. Zamierzam dłużej współpracować z nimi bo żadnych przykrości, niespodzianek i oszustwa nie ma. Idealnie się układa tak z firmą jak i podopieczną.

Betreuerin aus Polen

Jestem w tej firmie dość długo i na razie nie planuje zmiany, bo mam spokojnego podopiecznego z miłą rodziną. Koordynatorka z biura (moja to P. Marta) ma bardzo dobre podejście do mnie i mojej pracy. Zawsze mnie wysłucha, jak musze się wygadać. Bardzo ją pozdrawiam i liczę na jakąś podwyżkę niedługo, bo mój dziadek się już nieco posunął i stan jest gorszy.

Edyta

@Pracownik, Twoja opinia o współpracy z Winckler Personal jest pozytywna. Przedstawiłeś dużo zalet tego pracodawcy. Pracujesz już 4 lata. Jak sądzisz, będziesz mógł awansować? Twoja wypowiedź będzie ważna dla wszystkich zainteresowanych zatrudnieniem w tej firmie.

Edyta

@Iwona H., jakie osobiście widzisz zalety wynikające ze współpracy z Winckler Personal? Długo pracujesz w tej firmie? W jaki sposób pracodawca docenia pracowników? Osoby rozważające aplikowanie w przyszłości do firmy, chętnie zapoznają się z Twoją opinią.

@Edyta

Ja pracuję już 4 lata. Cenię firmę za elastyczność i ludzkie podejście partnerów zarządzających, którzy łączą skuteczność z dobrą atmosferą w pracy. Co do doceniania, to raczej nie mogę zdradzać takich szczegółów, ale są to standardowo premie plus niestandardowo np. konkursy dla pracowników, działające na rzecz rozwoju firmy z nagrodami finansowymi i rzeczowymi. Poza pieniężnymi motywatorami, do pracy napędza komfortowe środowisko i wspaniali ludzie.

Iwona H.

Średnia ocen mówi sama za siebie , polecam współpracę z tą firmą.

Sprawdzona, rzetelna firma. Coby nie zdradzać szczegółów o sobie, na tym zakończę swoją wypowiedź ;).

Edyta

@Opium, napisałeś, że warto korzystać ze wskazówek profesjonalnych headhunterów. Czy Ty sam jesteś przykładem osoby, która dzięki takim radom świetnie poradziła sobie na rozmowie kwalifikacyjnej i otrzymała pracę, o którą się starała?

Opium
@Edyta

Można powiedzieć że tak. Dodatkowo brałem udział w warsztatach organizowanych przez tę firmę na UW miesiąc temu i dużo rzeczy przestało być dla mnie czarną magią, a od stycznia zaczynam szukać innej pracy. Czy jestem przykładem osoby, która dzięki radom otrzymała pracę - to się okaże :) Ale na pewno mam dużo lepiej zaprojektowane CV i wiem jak przygotować sie do rozmowy kwalifikacyjnej i na co rekruterzy z reguły zwracają uwagę. Mysle ze lepiej słuchac takich doradców niż iść po omacku albo słuchać niedoświadczonych znajomych którym tylko wydaje się, że jest jak jest. Co o tym sądzisz?

Edyta

Jeżeli przed wami rozmowa kwalifikacyjna, to przygotowując się do niej, możecie zajrzeć na blog Winckler Personal. Zauważyłam wpisy zawierające wskazówki jak szukać pracy i np. przygotowywać się do rozmowy kwalifikacyjnej. Znajdziecie tam również relacje z przebiegu wydarzeń firmowych itd. Czy, Waszym zdaniem, takie wskazówki zamieszczane przez pracodawcę są pomocne?

Opium
@Edyta

Moim zdaniem są, chociaż co pracodawca, to inne podejście. Ale warto korzystać z rad zawodowych hedhunterów.

Arenika G.

Polecam współpracę.

Mela

Pracowałam z Winckler Personal i nie mogę powiedzieć złego słowa na nich. Kasa była zawsze na czas i kontakt z firmą miałam dobry, a potrzebowałam !!!

Kasiula

Sprawdzałam w różnych miejscach opinie o Winckler Personal ponieważ chcę wyjechać za ich pośrednictwem do pracy za granicą i wiem, że to super pracodawca.

Olp
@Kasiula

Potwierdzam

Julia

Moja mama jeździ z nimi jako opiekunka do Niemiec i na razie jest w miarę dobrze. Czasem jest problem z wypłatami - bo w kilku przelewach dostaje i trudno się połapać. Miłe Panie koordynatorki. Ale chciałam przejrzeć ich aktualne oferty w opiece i strona im się zmieniła:( Już nie będą się zajmować opieką? Ktoś wie coś?

kaja
@Julia

Widzialam wlasnie, tez nie mogłam ostatnio wejsc ;/ Ale rozmawialam już z panią koordynatorką z opieki z biura winklera i powiedziala mi ze www.wincklerpersonal.pl to strona pracy w polsce www.wincklerpersonal.com to strona pracy dla opiekunek i w sumie to sie zgadza jak sie wchodzi. Dobrze ze wkoncu rozdzielili to bo sie nie mozna bylo polapac momętami

Anita

Czytałam opinie na tym wątku i jestem zaskoczona takimi pozytywnymi wypowiedziami. Mam zamiar aplikować i chciałabym podpytać o kilka spraw. Jaka jest atmosfera w firmie? Czy do podstawy sa jakieś dodatki typu opieka medyczna czy też karta lub wczasy pod gruszą?

Były pracownik ;)
@Anita

Anita, a może wolałabyś wczasy pod jabłonią? :D Pracowałam w Winckler Personal i na dodatki nie narzekałam, wartość dodana to świetna atmosfera. :)

Marlena

Niesamowite, że na temat firmy nie znalazłam ani jednej negatywnej opinii. Byłam jednak u nich na rozmowie o pracę i wcale się nie dziwię, że o firmie krążą same pozytywy. Niekorporacyjne podejście do mnie, profesjonalizm rekruterki, jasny i rzetelny przekaz informacji w czasie trwania rekrutacji to coś, co sprawiło, że postanowiłam wystawić firmie Winckler Personal pozytywną notę. Polecam, jeśli zależy Wam na wyżej wymienionych aspektach i nie tylko.

Roman A. K.

Współpraca z Winckler Personal zakończona zatrudnieniem wspaniałego Managera Marketingu i Specjalisty ds. Windykacji. Polecam, a na adres firmy kieruję pisemne referencje.

Zostaw merytoryczną opinię o Winckler Personal - Brzeg

• Jak się pracuje w Winckler Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Winckler Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Winckler Personal?

Kandydaci do pracy w Winckler Personal napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Winckler Personal
4.2/5 Na podstawie 610 ocen.

Winckler Personal