Opinie o Winckler Personal w Brzeg

Winckler Personal jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, świadcząca od 2012 roku kompleksowe usługi rekrutacyjne, oparte na najwyższych światowych standardach, zdobywająca dzięki rzetelności zaufanie i uznanie kandydatów. Specjalizujemy się w doborze personelu średniego i wyższego szczebla z różnych branż. Doskonała znajomość rynku pracy oraz dotychczasowe doświadczenie czynią nas godnym zaufania partnerem w zakresie doboru personelu. Skupiamy się na takich działaniach, które poprzez wskazanie nowych możliwości, efektywnie wpływają na zmianę i rozwój ścieżki zawodowej naszych kandydatów. Do tej pory zrealizowaliśmy z sukcesem setki projektów rekrutacyjnych dla dużych i średnich przedsiębiorstw zarówno polskich jak i zagranicznych, w tym koncernów międzynarodowych reprezentujących większość sektorów rynkowych. Pracujemy z pasją! Odwiedź nas na www.wincklerpersonal.pl (Rekrutacje - Polska) oraz na www.wincklerpersonal.com (Opieka osób starszych - Niemcy)

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winckler Personal w Brzeg

Niki Nikowska

Czy ktoś może podzielić się opiniami na temat rekrutacji krajowych, prowadzonych przez tę firmę? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Niki Nikowska

Mela

Juz miałam okazje pracować z nimi i było ok. Teraz też mam zamiar wyjechać do Niemiec tylko szukam pracy bliżej polskiej granicy.

Halina

Dzień do ry szukam pracy w Niemczech opieka osób starszych na święta proszę o telefon: [Usunięte przez moderatora] czekam

Programista Php

Profesjonalny proces rekrutacyjny, coś zupełnie nowego niż u konkurencji. Odmienność na + mimo że przez brak przewidywalności i troche inne pytania niż zwykle nie było tak łatwo. Mimo obaw, że to agencja i nie będą w temacie wielkie zaskoczenie i rozmowa ze specjalistą. Zaproponowane zarobki - bajka. Prawie 2 x wyższe niż w poprzedniej pracy...

Polecam doświadczać osobiście :)

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
heh

zdaje sie że jest cos na ten temat na http://polskafranczyza.pl/ jest tam forum franczyza tzn franchising . Można znaleźć pomysł na biznes

P.W.

Bardzo na plus za atmosferę rekrutacji i całe podejście rekruterów którzy prowadzili rekrutację. Plus również za wynik końcowy czyli moje zatrudnienie. Pozdrawiam z nowej pracy pracowników Wincklera. P.W. ;)

123 baba jaga pa3!

Fajne zarobki no i nie ściągają z kandydatów prowizji jak niektórzy. Polecam

Darko

Fajne zarobki no i nie ściągają z kandydatów prowizji jak niektórzy. Polecam

Robin

Bardzo dobra agencja a obsługa osoby chętnej do pracy na najwyższym dotąd spotkanym przeze mnie poziomie. Dzięki za pracę ;)

---

Podbijam pytanie

Jeremi

Kolego, przecież wyraźnie piszą, że trzeba znać i angielski i niemiecki. Niemiecki jest ważniejszy, ale po angielsku też musisz mówić. Polecam tę ofertę, aktualnie pracuję na tym właśnie stanowisku przez Wincklera i jestem bardzo zadowolony z zarobków, atmosfery i całokształtu. Zachęcam do kontaktu pod adresem mailowym [Usunięte przez administratora] jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, a osobiście szczerze polecam firmę

TOmu
@Jeremi

Napisz jeszcze raz maila

jaco

Na www mają ze aktualne.

Tom

Do pracy w DE może i tak bo tam jest coś takiego jak układy zbiorowe a przynajmniej tak słyszałem no i dlatego stawki są ustalone z góry i nie do negocjacji ale pewny nie jestem. A w Polsce nie ma układów zbiorowych i tutaj pewnie dlatego nie podają na ogół takich informacji. Z resztą nie wiem jak to dokładnie jest ekspertem nie jestem chyba lepiej zgłosić się do nich i zapytać

Boski

Agata, weź udział w rekrutacji to się dowiesz, wątpię żeby ktoś ci tutaj udzielił takich informacji. A poza tym z tego co wiem to nie jesteś zatrudniona w Wincklerze tylko bezpośrednio w firmie w której pracujesz nawet jak Winckler rekrutuje

Tomi

A o jaki dzial tej firmy pytasz? Bo z tego co wiem maja opieke w niemczech, jakies zawody techniczne w niemczech i wyzsze stanowiska w Polsce. Moja Zona wyjechala raz z nimi na wakacje do opieki bo akurat w szkole miala wolne i miala terminowe pieniadze tak jak sie kazdy umawial na poczatku dokladnie wyliczone. PS. Czy ktos z was moze wybiera sie z Wincklerem na produkcje prefabrykatów do Finlandii?

Marcel

Zespół pracowników produkcji prefabrykatów betonowych z dobrą znajomością j. angielskiego – FINLANDIA - szukam osoby do zespołu która zna angielski, bo chciałbym wyjechać ale cienko mi idzie. Kto jest na sali??????? Piszcie!

Kornela

Wiecie może czy przyjmują na staże teraz? Czy tylko organizowali wakacyjne staże? Nigdzie nie mogę znaleźc informacji a strona nie chce mi się wczytać :(

Kornela

Zostaw merytoryczną opinię o Winckler Personal - Brzeg

• Jak się pracuje w Winckler Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Winckler Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Winckler Personal?

Kandydaci do pracy w Winckler Personal napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Winckler Personal
4.2/5 Na podstawie 610 ocen.

Winckler Personal